Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:00

LOGOUT.hu

600 Mbps-os tempót ígér 2,4 GHz-en az ASUS RT-N18U High Power routere

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Gubek-Einste válasza Botos Marci (#8000) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

MAC cím IP címhez rendelése a LAN/DHCP menüpont alatt a Manuálisan hozzárendelt IP a DHCP lista tartalmán rész alatt.
Port forward pedig a WAN/Virtuális szerver / Port továbbítás menüpontba.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8002) Botos Marci válasza Gubek-Einste (#8001) üzenetére

Ez már összejött ,viszont a Bittorrent kliensnél még mindig azt írja a sebbeség kalauz hogy sebesség teszt hiba.
Mi lehet az oka ?
Kép lentebb

[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv Marci

(#8003) Flam válasza Intruder2k5 (#7935) üzenetére


Flam
aktív tag

Olvastam a hozzászólásod, pont most vettem egy ilyen routert és az előbb beszéltem az ISP ügyfélszolgálatával (vidanet) ahol azt mondták, hogy fixipt tudnak adni. Jó lesz nekem az is? :D
Csak mert a publikus ipv4-re nem tudott reagálni :D

(#8004) Intruder2k5 válasza Flam (#8003) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha publikus is egyben (az szokott lenni, másképp sok értelme nincs) akkor jó, a baj csak annyi, hogy a fix ip az esetek nagy többségében feláras szolgáltatás. De egyébként natolt ip címed van?

A publikus ipv4 cím annyit jelent, hogy az internet felől látható, bárhonnan elérhető, tehát nincs nat mögött, és csak te egyedül használod, nem pedig húsz másik előfizetővel közösen.

[ Szerkesztve ]

(#8005) Gubek-Einste válasza Botos Marci (#8002) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem kell vele foglalkozni, az ilyen belső tesztek nem mindig megbízhatóak.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8006) Flam válasza Intruder2k5 (#8004) üzenetére


Flam
aktív tag

Gyakorlatilag ugyanaz a gondom mint pont ugyanaz mint ebben a hozzászólásban a gondom és szeretném elérni a download mastert távolról :)

Megkérdeztem a fixip árát, azt mondták ingyenes csak beállítás kérdése. Elvileg holnaptól tudom tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#8007) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

Van arra bármi mód, hogy ingyen és bérmentve beszerezzek tanúsítványt LAN-on lévő hálózati eszköz (pl. router) számára? A letsencrypt domain-eknél kiválóan működik (90 nap, aztán meg kell újítani), csak azt nem tudom, hogy egy olyan eszköznél is igényelhető-e certificate, ami nem része semmilyen domain-nek.

Az esetleges szakmai pontatlanságokért az elnézéseteket kérem :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#8008) Gubek-Einste válasza jolti05 (#8007) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Pontosan mit is szeretnél és milyen célból?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8009) gabro0 válasza jolti05 (#8007) üzenetére


gabro0
őstag

Hááát én próbálkoztam már vele, nem jártam sikerrel. Ha figyeled a boot logot, akkor írja is h éppen akkor hozza létre a szervertanúsítványt. Azt hiszem úgy lehet, ha magadnak fordítod a firmware-t, ez HGG esetén nem lehetséges ugye (nincs forrás), Tomato-nál talán.

Más:
Ja amúgy aki VPN-en keresztül akar WoL-t annak bridge módba (tun helyett tap) kell állítania a szervert, hogy egy alhálóba kerüljön a LAN-nal. Másképp nem mennek át a szórásos üzenetek ami kell a WoL-hoz. Ezzel csak egy a bökkenő: Androidra nincs bridge módú VPN-hez támogatás...
#7559 Intruder2k5: Így ez nem hiba.

[ Szerkesztve ]

(#8010) limpi


limpi
aktív tag

Sziasztok!

Az Asus RT-N18U router-emen a legújabb (nem béta) Asus firmware van fent (3.0.0.4.380_7266) és a Download Master-t is aktívan használom (egy külső notebook HDD van csatlakoztatva a router-re).
Eddig beton stabil volt az egész, gond nélkül ment éjjel-nappal, akár hónapokig.
A legutóbbi Download Master verzióra (3.1.0.101) frissítés óta azonban ez megszűnt, a Transmission (amit 2.82-ről 2.92-re frissít ez az update) gyakran egyszerűen megáll és onnantól nem reagál semmire, RPC-n keresztül sem irányítható (Transmission Remote GUI 5.5.1-et használok).
Ebből az állapotából csak a router admin felületén keresztül a Download Master USB applikáció Disable, majd Enable műveleteivel lehet feléleszteni. Ezt jelenleg naponta többször is meg kell tennem... :(

Szóval kérdésem, hogy hogyan tudom downgrade-elni a Download Master-t egyel korábbi verzióra?
Sajnos annak a verziószámát nem jegyeztem meg, mert nem számítottam rá, hogy a következő verzió instabil lesz... :( De az még a Transmission 2.82-re épült és teljesen jól működött nekem, arra is a router admin felületén keresztül frissítettem korábban. Vagy nekem az is jó lenne, ami a 3.0.0.4.380_7266 firmware-be alapból csomagolva van, az is stabil volt.

Ha lehet, úgy szeretném visszatenni az egyel korábbi Download Master verziót, hogy minden más változatlan maradjon (mert a router egyéb működése változatlanul stabil).

Köszi! :)

U.I.:
Szerintem NE frissítsétek az Asus Download Master-t 3.1.0.101-re, ha a jelenlegi verzió gond nélkül megy nálatok! ;)

<:v)

(#8011) Gubek-Einste válasza limpi (#8010) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Tedd újra a teljes firmware-t recovery módban.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8012) limpi válasza Gubek-Einste (#8011) üzenetére


limpi
aktív tag

Köszi, az lesz a végső megoldás!
Meg is találtam hogy kell fent. :)
Ilyen esetben is kell előtte/utána NVRAM törlés?
Az egész után visszatölthetem a mentett beállításaimat?

És csak a Download Master-t downgrade-elni az esélytelen?
Igazából azt tenném. Vagy várnék, hátha az Asus javítja a hibát a következő verzióban.
Sajnos a logokba nem ír semmit, így nem is tudom mi a megfagyás oka...

[ Szerkesztve ]

<:v)

(#8013) Gubek-Einste válasza limpi (#8012) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem kell de ha valami gond lesz akkor csináljál egyet de abban az esetben ne töltsd vissza a beállításokat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8014) goop válasza gabro0 (#8009) üzenetére


goop
őstag

Hgg v. tomato kell, a lényeg, hogy menjen az ssh belépés, és onnan már megy a wol. Én is így oldom meg. (telneten is menne, de az ugye nem túl biztonságos)

[ Szerkesztve ]

(#8015) gabro0 válasza goop (#8014) üzenetére


gabro0
őstag

Na ez érdekel. SSH az megy, de ott milyen parancsot kell kiadni? Gondoltam rákérdezek Hugonál (HGG fejlesztője), de itt gyorsabb. :)

Persze amúgy, a router egy alhálóban van a LAN eszközökkel. Annál a módszernél, amit írtam a VPN kliens eszköz küldi a csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#8016) limpi válasza Gubek-Einste (#8013) üzenetére


limpi
aktív tag

Értem, köszi!

Egyébként mit ajánlanátok nekem a gyári firmware helyett, ha ezek fontosak?:
- Stabilitás (LAN és WiFi) - ezzel jelenleg nincs gondom
- Ne legyen rosszabb a WiFi hatótávja (a gyárié pont elég, de éppen hogy csak...)
- Ne kelljen nagyon sokat kütyüzni vele (ne nagyon sokkal többet, mint amit a gyári fw beállításával kell ;))
- Webes admin felület, ami iOS Safari-ból is működik (a gyári fw az ilyen)
- Beépített (vagy könnyen telepíthető) Transmission, ami stabil
- Felismerje az USB 3.0-ra csatlakoztatott notebook HDD-t, ha lehet restart után is
(utóbbi nekem sosem volt meg, restart után nem látja, aztán meg nem tudja enumerálni - szóval bármilyen okú újraindítás után nagyon nagy szívás újra felismertetni, ezért inkább éjjel-nappal járatom és kész J-)

Van olyan Tomato build ami a fentieket _mind_ tudja és jobb (megbízhatóságban is), mint a gyári fw?
Vagy OpenWRT? Vagy DD-WRT?

[ Szerkesztve ]

<:v)

(#8017) goop válasza gabro0 (#8015) üzenetére


goop
őstag

Hgg alatt "etherwake -i br0 mac addr"

Ezzel ugye bármikor bárhonnan menni fog.
Tomato alatt lehet, hogy wol -i ... kell. Már nem rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#8018) fudi2002


fudi2002
veterán

IPcam-ok tiltása net felé (HGGn, de gyanítom gyárin is ugyanez):
Futottam köröket scripttel, amit kézzel kellett indítani ha routerben csináltam valami beállítást.
Megvan az egyszerűbb megoldás ami műxik :)
Általános gomb alatt bal oldalon Hálózati térkép->Lent a Kliensek: valami szám fölötti körre kell kattanni, aztán jobb oldali listában a blokkolandó kliensre, s lám eme eldugott menüben virít a Block Internet Access gomb. Benyom, alkalmaz.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#8019) gabro0 válasza goop (#8017) üzenetére


gabro0
őstag

Igen HGG-t használok. Köszi, hamarosan ránézek. :R

(#8020) Ybear válasza limpi (#8010) üzenetére


Ybear
tag

Szia!

Nekem is bajom volt a frissített (3.1.0.101) Download Masterrel, de egy kicsit más jellegű.

Ha nem figyelek a beállításokra, akkor automatikusan (!) beállítja a feltöltési sebességet 0 (nulla) értékre. Ez alól csak úgy lehet kibújni, hogy az alternatív (csiga :) ) van kiválasztva, és oda írom be, amit sávszélességként használni szeretnék. Ilyenkor megy a feltöltés, ahogy kell, nincs gond vele.
Ez megvolt az előző verzióban is, úgylátszik nem javították. :W
A firmware HGG 380.59

Ha menni kell, hát menni kell.

(#8021) Studi válasza Ybear (#8020) üzenetére


Studi
addikt

A 0 nem az unlimited sebesség? Általában azt szokta jelenteni.

(#8022) limpi válasza Ybear (#8020) üzenetére


limpi
aktív tag

Ez a hiba az összes általam ismert verziónál megvolt.
Nekem nem nullára, hanem valami használhatatlanul alacsony értékre állítja vissza az Upload Speed Limit-et.
Én ezért alapból az Alternate bandwith settings-el használom (a csigálval ;)) és
Transmission Remote GUI-val irányítom, mert az Asus webes irányító felülette és a PC-s kliense is totál gáz (utóbbi csak egy rakás hibaüzenetet dob nekem).
TransGUI viszont szuper! Amúgy itt a legújabb: https://github.com/leonsoft-kras/transmisson-remote-gui/releases
iOS-en meg a nemrég megjelent "Monitor for Transmission" appot használom, az még egy béna kacsa, de azért nehézkesen meg lehet vele csinálni mindent (főleg arra használom, hogy ellenőrizzem, nem halt-e meg a Transmission).

Egyébként a legújabb 3.1.0.101 Download Master-nél amikor csak feltölt, akkor az stabil maradt.
De nekem minden más műveletnél (akár csak torrent-ek hozzáadása) meg tud fagyni... :/

2016. szeptembere óta a korábbi verziókkal nem volt gondom. De azok mind Transmission 2.82 alapúak voltak, ez meg már 2.92 alapú. Ami tök jó lenne, ha stabil is maradt volna...

[ Szerkesztve ]

<:v)

(#8023) htc07 válasza fudi2002 (#8018) üzenetére


htc07
addikt

ezzel az a baj, hogy vpn felé is tiltja.

(#8024) limpi válasza limpi (#8016) üzenetére


limpi
aktív tag

Ilyet akkor nem tudtok? Túl sokat szeretnék egyszerre? :D

<:v)

(#8025) htc07 válasza limpi (#8024) üzenetére


htc07
addikt

hgg-t próbáld meg, az a gyárin alapul úgy hiszem, csak tökéletesítgetve van.

(#8026) Bazs87


Bazs87
tag

Sziasztok!

Némi berheléssel (a szolgáltató által adott o2 router mögé lett bekötve) üzembe helyeztem a temaindító routert.
Jelenleg fut 1 netre kiengedett ftp szerver, szükség esetén guest ssid, továbbá a védelemre próbáltam nagyobb hangsúlyt fektetni.

3 dolog érdekelne:

- a logolási lehetőségek bekapcsolása után miből tudom megmondani, hogy túlbuzgó hackerek próbálják törni?
Tudnátok egy hasonló sort mutatni a logban amire figyelnem kell?

- mióta az asus router wlanjat hasznalom megesik, hogy a gép le- majd újra felcsatlakozik, ami a régi gagyi routerrel nem történt meg. Ott ülök a router mellett gyakorlatilag, igaz a kábelhez lusta vagyok.
Van már valakinek ilyen tapasztalata? Hogyan tudom kiküszöbölni?

- próbáltam a védelemnek utánaolvasni, hogy mit és hogyan érdemes beállítani, de sajnos a bloggerek egy része valszeg nem ért nálam sem jobban a témához és nem tudom megfelelően szűrni a hülyeségeket. Ti mit tanácsoltok? DMZ használata mondjuk érdekes lehet, h ha az ftp ip-je a router ipje gyakorlatilag. A routert DMZ-be rakni nem tűnik számomra okos ötletnek.

Köszi előre is!

(#8027) Ybear válasza Studi (#8021) üzenetére


Ybear
tag

Nem, sajnos ez valóban nulla (zéró) sebességet jelöl, nem is megy ettől a feltöltés semennyire sem. :(

#8022 limpi: HGG alatt egyik verzióval sem volt problémám az emlitetten kívül. Fontold meg, hogy esetleg érdemes lenne áttérned arra.

[ Szerkesztve ]

Ha menni kell, hát menni kell.

(#8028) limpi válasza htc07 (#8025) üzenetére


limpi
aktív tag

Köszi! A HGG-nek hol van a weboldala / támogatása?
Itt az összefoglalóban csak annyit látok, hogy valakitől el lehet kérni a letöltési linket, de hát azért nekem annál több infó kéne... :)

<:v)

(#8029) limpi válasza Ybear (#8027) üzenetére


limpi
aktív tag

Köszi, de nekem a hivatalos fw verzióval sem volt Transmission gondom korábban.
Ami nemrég lett, az teljesen új gond. :(

[ Szerkesztve ]

<:v)

(#8030) Ybear válasza limpi (#8029) üzenetére


Ybear
tag

Gondom tulajdonképpen nekem sem volt a gyárival, viszont a HGG (Merlin fork) bővebb funkcionalitására szükségem volt/van.

Nem ajánlottam volna a cserét, ha nálad nem akadna össze a (gyári) FW a (gyári)Transmissionnal. Nekem nincs (nem is volt) ilyen akadásom semmi, ezért gondolom, hogy neked is segítene a gondjaidon.

Egy próbát (szerintem) biztosan megérne, de nem kötelező. :)

Ha menni kell, hát menni kell.

(#8031) limpi válasza Ybear (#8030) üzenetére


limpi
aktív tag

Köszi!
Erről az fw-ről hol találok részletes infókat?
A bővebb funkcionalitás pontosan miből áll?
Esetleg a csatlakoztatott HDD-t restart után automatikusan újra felismeri? :)

<:v)

(#8032) fudi2002 válasza htc07 (#8023) üzenetére


fudi2002
veterán

Igen, közben rájöttem, hogy marad a jffs script. Minek utánanéztem, én lamerkodtam el. Nem indult automatikusan. Közben Merlin oldalán meglestem, rájöttem, hogy jelentősége van a fájlnévnek is. No innentől, hogy firewall-start lett a neve, megoldódott. Persze utólag még logikus, főleg a listában levő lehetőségeket nézve.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#8033) Flam válasza Flam (#8006) üzenetére


Flam
aktív tag

No, Vidanet sikeresen aktiválta az általuk fixipnek hívott szolgáltatást ami ELVILEG ingyenes (majd a következő havi számlán kiderül).
Most már a WAN-ip-s hiba üzenet is eltűnt, illetve távolról is elérem a routert.

Kérdésem az lenne, hogy a downloadmasterbe hazai regisztrálós oldalról letöltött torrent file-t lehet e másképp hozzáadni, mint hogy "file select" -> "add" -> satöbbi. ?
Az a bajom, hogy az iOS chromeban nem képes letölteni a készülékre a torrent file-t majd ugye onnan kéne betallóznom.
Van erre valami másik megoldás? Használja más is esetleg ios-en böngészőből a downloadmastert?

köszönöm.

(#8034) fudi2002 válasza fudi2002 (#7859) üzenetére


fudi2002
veterán

Tehát pontosítva:

Akkor tehát részletesen:
1, HGG menü->Adminisztrátor->Enable JFFS custom scripts and configs Igenre állít, illetve Enable SSH Lan Only-ra.
2, Putty letölt, beloggol a routerbe, majd parancsnak kiad: cd /jffs/scripts/
3, nano firewall-start
4, beír:
#!/bin/sh
iptables -I FORWARD 1 -s 192.168.1.100 -o eth0 -p udp --dport 123 -j ACCEPT
iptables -I FORWARD 1 -s 192.168.1.101 -o eth0 -p udp --dport 123 -j ACCEPT
iptables -I FORWARD 1 -s 192.168.1.102 -o eth0 -p udp --dport 123 -j ACCEPT
iptables -I FORWARD 2 -s 192.168.1.100 -o eth0 -j DROP
iptables -I FORWARD 2 -s 192.168.1.101 -o eth0 -j DROP
iptables -I FORWARD 2 -s 192.168.1.102 -o eth0 -j DROP
(ez 3 ipcamerára vonatkozott, nyilván saját ipkkel)
ctrl+o, majd enter, ctrl+x enter.
5, lefuttat: chmod a+rx /jffs/scripts/*
6, router újraindít, örül.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#8035) limpi válasza Flam (#8033) üzenetére


limpi
aktív tag

iOS alatt a Monitor for Transmission-t ajánlom. Mondjuk ez is az egyedüli. :))
Elvileg torrent hozzáadását is tudja valahogy a Safari-n keresztül, de még nem próbáltam.
Én főleg PC-ről Transmission Remote GUI-val irányítom.
Az Asus webes felülete nekem csak ahhoz kell, hogy elindítsam az egészet.
(Ha egy torrent sem aktív, a rourter lekapcsolja a Transmission RPC-n keresztüli elérhetőségét is,
szóval egyet hozzáadok az Asus felületen és akkor onnantól már lehet használni más cuccokkal jól.)

<:v)

(#8036) Multibit válasza limpi (#8035) üzenetére


Multibit
veterán

Elvileg torrent hozzáadását is tudja valahogy a Safari-n keresztül
Gyakorlatilag is tudja :K Ma próbáltam.

(#8037) htc07 válasza fudi2002 (#8034) üzenetére


htc07
addikt

-p udp --dport 123 , ezt be kellene rakni külön soronként minden portta amin el akarom érni vpn-en a kamerát?

(#8038) fudi2002 válasza htc07 (#8037) üzenetére


fudi2002
veterán

Nem. Ez az ntp szolgáltatás engedélyezése, hogy a kamerák tudják csekkolni az időt. Magyarul ezen kivétellel semmit kifelé nem tudnak. Ha ez nem kell, ezen sorok törölhetőek.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#8039) Ybear válasza limpi (#8031) üzenetére


Ybear
tag

Alapból mindent tud, amit a gyári.
A HGG az Merlin fork amennyire látom az összes ASUS routerre.
Igen, újra felismeri a HDD-t, sőt még (ha nem törölted) a torrentek is onnan folytatódnak, ahol leállítottad őket, csak a könyvtárak megadásánál erre nagyon ügyelned kell.
Úgy emlékszem (régen volt a csere), hogy teljesen automatán ment, nekem csak örülnöm kellett. :D

Ha menni kell, hát menni kell.

(#8040) jolti05 válasza Gubek-Einste (#8008) üzenetére


jolti05
őstag

CA által aláírt tanúsítványt szeretnék annak érdekében, hogy a böngésző biztonságosnak tartsa a kapcsolatot.

gabro0: Köszi a leírt tapasztalatot!

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#8041) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok. Az normális hogy allandoan beakad webes felületen/mobil appban a csatlakozott kliensek listája? Azaz hiába frissítem ugyan azt írja ki hogy pl. 8 eszköz van épp a routeren, pedig nem annyi van. Ilyenkor csak az újraindítás után írja ki hrlyesen, és van hogy wifis eszközöket úgy ír hogy kábellel vannak csatlakozva. Valamit tehetek ez ellen,illetve ez valami hiba előjele lehet? Előre is köszi.

(#8042) Gubek-Einste válasza mouzrr (#8041) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen verziós firmware-t használsz?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8043) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valahogy nem lehet megoldani, hogyha nem routerként, hanem mondjuk csak AP-ként akarom használni a routert, akkor is tudjak VPN-t csinálni, meg DNS stb...?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8044) htc07 válasza fudi2002 (#8038) üzenetére


htc07
addikt

tehát akkor ez csak a kamera felől eth0 (wan) felé menő forgalmat dobja, ami a vpn tunnelre menne, azt engedi?

magyarán:
iptables -I FORWARD 1 -s 192.168.1.100 -o tun21 -j ACCEPT
iptables -I FORWARD 2 -s 192.168.1.100 -o eth0 -j DROP

vagy az első sor felesleges így is, elég a drop?

[ Szerkesztve ]

(#8045) fudi2002 válasza htc07 (#8044) üzenetére


fudi2002
veterán

Fölös, az alapból is engedett. Pont úgy írd a scriptet és műxik ahogy leírtam. Max az ntp rész lehagyható.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#8046) Flam


Flam
aktív tag

Tapasztalatom szerint ha hozzaadok uj torrentet nalam akkor "fagy" meg a router. Szerintem a hashingeles miatt, ugyanis ha fut 3-5 torrent es berakok meg 2 nagyobb fájlt akkor fagyogat amig hashel.

(#8047) Flam


Flam
aktív tag

Lenne viszont egy kerdesem.
A n18u moge probalok berakni egy wr841nd v8-at WDS modban (cel az azonos SSID lenne, de probaltam mar kulonbozovel is ugy sem volt jo). Ennek a beallitasaval nem is volt gond, felcsatlakozik az asusra csak eppen internet nincs az al-routeren. Az asuson van valami beallitas amit eszkozolni kene?
Mindezt termeszetesen vezetek nelkul szeretnem megoldani.

(#8048) Flam válasza Flam (#8047) üzenetére


Flam
aktív tag

2 napig google-ztam és nem találtam, most meg van. Az asus routeren be kell állítani AP onlyról hybridre.

Köszi, bocs :D

(#8049) mouzrr válasza Gubek-Einste (#8042) üzenetére


mouzrr
őstag

Gyárit használok
3.0.0.4.380.7266

(#8050) Csabesz666 válasza goop (#8017) üzenetére


Csabesz666
aktív tag

Szia, én valamiért ssh-n az etherwake not found üzit kapom..... mi lehet a probléma? a legujjabb hgg van fent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.