Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5330) inf3rno válasza xeon forever (#5329) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi, de nem magas a hőmérséklet, csak a lap hiszi azt, hogy magas, mert rossz Tjmax-al dolgozik.

Most volt megint egy TDR-em, úgyhogy mégsem annyira stabil a rendszer, mint amilyennek tűnt. Valamikor van 1-2 nap szünet is, aztán újrakezdi, kiszámíthatatlan, azért csak hosszabb teszteléssel derül ki, hogy mennyire stabil.

Frissítem a BIOS-t, közben néztem, hogy az F5d lehet, hogy mégiscsak jó lesz, mert bár béta, de improved memory compatibility-t ír hozzá, ami elképzelhető, hogy azt jelenti, hogy high density ramokkal is működik a gép. Van high density ramom, amit úgyis lecserélek, legalább ki tudom próbálni azzal is.

Ahogy nézem egyébként is minden elérhető moddingolt bios f5d ehhez a laphoz, úgyhogy vagy rászánom az időt, és utánajárok hogyan kell moddingolni, vagy felszórom ezt. Inkább az utóbbira hajlok, rohadtul nem szeretem az alacsony szintű programozást, meg compile-ra várni meg ilyesmiket.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.