Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) bb68


bb68
tag

Erre az Abit alaplap kérdés megoldására roppant kíváncsi vagyok.Anno vettem Wiipera kollégától egy X5450 E0-ás Xeon procit. Abit P35-E lapba akartam használni.Wiipera szépen megírta hozzá a moddolt biost,feltettem.Win7 32 bit feltelepült.Mind a négy mag ment szépen,semmi gond nem volt.Aztán fel akartam tenni a Win7 64-bites verziót.Na itt jöttek ugyanazok a gondok mint amivel motorhead kollega küzd.Bootolás után parancssorból egy maggal eltudtam indítani a win 7 64 bitet.És ennyi.Így hagytam az egészet.Mivel volt egy Asus P5B lapom abba került bele a proci.Azóta is kitűnően működik.

(#4752) motorhead válasza Speed® (#4750) üzenetére


motorhead
aktív tag

Bocsánat... most akkor a te verziódba is bele kellene tenni még amit a Vino adott???
(ma már annyi féle BIOS-t próbáltam, hogy hülyét kapok...)

Most egyelőre kaptam a Wiipera-tol egy 18-as BIOS-t amiben benne volt a mikrokód de azzal sem lehetett win-t installálni. Most nem tudom, hogy ha van egy eredeti 18-as utolsó hivatalos BIOS-om akkor abba a VIno féle kódot bele téve jobb eredményre jutok e??

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#4753) Speed® válasza motorhead (#4752) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Igen..az egy sima Yorkie kompatibilis BIOS, nyilván Xeonmentes. Ha viszont azzá lett téve és azzal sem megy, nos, az érdekes.

(#4754) VinoRosso válasza motorhead (#4752) üzenetére


VinoRosso
veterán

Eredeti IP35-höz kiadott hivatalos BIOS-ba tedd bele.

Mennie kell vele, nálam ugyanez volt a gond, aztán rájöttem egy idő után.

Aztán az kérdés, hogy mennyire lesz barát a BIOS a tuningnál. A pro verzió az kb semennyire, mert nem lehetett állítani a szükséges feszültségeket hozzá, úgyhogy csak amíg alapon elmegy addig lehet benne húzni.
Kár érte, mert az a legjobb tuninglapok egyike volt régen, ha lenne hozzá rendes BIOS, akkor tutira hasítana benne.

[ Szerkesztve ]

(#4755) motorhead válasza VinoRosso (#4754) üzenetére


motorhead
aktív tag

Bele tettem az általad küldött mikrokódot. Mit kell keresnem a kilistázásnál?
Melyik a XENON? Mert amiket korábban olvastam az nem lett benne...

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#4756) VinoRosso válasza motorhead (#4755) üzenetére


VinoRosso
veterán

1067A a legutolsó sor alább a képen

(#4757) motorhead válasza VinoRosso (#4756) üzenetére


motorhead
aktív tag

megcsináltam..nincs benne.. Ha kilistázom amit átküldtél abban sincs benne

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#4758) motorhead válasza motorhead (#4757) üzenetére


motorhead
aktív tag

mármint ha az intelmicrocodelis.exe-t ráengedem az ncpucode-ra...

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#4759) motorhead válasza VinoRosso (#4756) üzenetére


motorhead
aktív tag

bocs de már teljesen összekavarodtam a file-okban meg az írt biosok-ban. Tehát amt átküldtél mikrokódot az természetesen jó. de nekem nem teszi bele azzal a módszerel amit írtál. nem jó a parancssor szerintem.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#4760) VinoRosso válasza motorhead (#4758) üzenetére


VinoRosso
veterán

Pedig az ncpucode-ban benne van, de nálam sem írja ki mindet

Viszont a xeon kódot kiírja.

Egyébként nem az ncpucode-ra kell ráengedni az intelmicrocodelistet hanem a BIOS.BIN-re

1) cbrom195.exe BIOS.BIN /nc_cpucode NCPUCODE.BIN

2) intelmicrocodelist.exe BIOS.BIN

2 lépés, nem bonyolult. Ugyanannak kell kijönnie amit itt a képeken látsz, én is így csináltam.

(#4761) motorhead válasza VinoRosso (#4760) üzenetére


motorhead
aktív tag

Tudom hogy arra kell ráengedni csak le akartam ellenőrizni amit átküldtél. Abban én is látom. De az én eredeti BIOS-omba nem teszi bele. Két nem bonyolult lépés. Nem teszi bele..

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#4762) VinoRosso válasza motorhead (#4761) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem tudom mit csinálsz (rosszul), nekem beleteszi.

Ezt csináltam:

Itt a kész BIOS-od

[link]

Eredeti vanilla IP35 legfrissebből. Ezt már flesselheted.

(#4763) motorhead válasza VinoRosso (#4762) üzenetére


motorhead
aktív tag

Talán az volt a baj, hogy én nem bios.bin nek neveztem a biosom hanem ip35.bin nek de ettől még meg kellett volna csinálnia hiszen így tettem be a parancssorba, ezzel a file elnevezéssel.
Minden esetre köszönöm, kipróbálom és leírom a fejleményeket.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#4764) motorhead válasza VinoRosso (#4762) üzenetére


motorhead
aktív tag

Végigfutott az install, megy a gép és minden rendben van eddig! :D Ezer hála és köszönet!!!! :R

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#4765) Speed® válasza motorhead (#4764) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szóval csak a BIOSal volt gond..:) Reméljük innen már minden oké lesz.

(#4766) Wiipera válasza motorhead (#4764) üzenetére


Wiipera
tag

Ennek kapcsán indítványoznám, hogy a téma összefoglalóba valahogy bele kéne írni VinoRosso 4741-es hozzászólását. Mert hiába volt benne ugyanaz a 1067A mikrokód az általam készített biosban, abban benne volt más platformhoz tartozó is, és ez okozhatta a gubancot. (Jó kérdés, hogy akkor egy másik IP35-nél mért volt jó. Lehet ott C0-s Xeon volt? Fene se tudja már :U )

(#4767) VinoRosso válasza Wiipera (#4766) üzenetére


VinoRosso
veterán

Valószínű igen. Szerintem a 2008-as Yorkfield C0-ás mikrókód okozta az összeütközést, mert annak vette a Xeont a BIOS, hiába volt benne a frissítés, de nem vagyok benne 100%-ig biztos. Onnét jöttem rá, hogy a régebbi BIOS-okkal nem jött elő ez a bug, aztán végignéztem a mikrokód listát és láttam, hogy ezek régi BIOSokba még nem kerültek bele. Úgyhogy kiszedtem belőle azokat azt ment.
Mondjuk állítani semmit nem tudtam a CPU fül alatt lévő feszültségek közül, egyszerűen nem volt hajlandó semmit megjegyezni.

motorhead: Szívesen. Azt majd azért írd le, hogy megy e a tuning. Állítólag a sima IP35-nek nincs gondja a módosítások elmentésével, se az IP35-E-nek.

(#4768) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Vaze,ezt jól kigubancoltátok 😁👍Lelki szemeimben én már azt hittem hogy nincs megoldás a tagnak. :C Gratula. :K

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#4769) Wiipera


Wiipera
tag

Intel lapoknál mindig nagy a kérdőjel, hogy működni fog-e bennük az 54xx Xeon proci még a megfelelő chipszet esetén is. Én általában a C0 verziót szoktam javasolni.

Alaplap: DG43GT / AAE62768-301 a legfrissebb gyári biosszal
Proci: Xeon E5420 C0

És ami még meglepőbb: win 10 is települt rá :C

(#4770) motorhead


motorhead
aktív tag

Egyelőre néhány programot néztem meg mert jelenleg még a rendszer élesítése megy (update-ek, program feltelepítések stb..)
Alap órajelen járatom, arra vagyok kíváncsi így mennyivel gyorsabb az eredeti konfigomtól ami az alábbi volt:

ABIT IP35, Core 2 DUO E6550@3GhZ, 4GB GEIL RAM, GTX 460OC. Ez az összeállítás csaknem 8 évig üzemelt, persze a videókari nem ennyi idős, de maga a tuningolt órajelek azóta gond nélkül állták a sarat.
440MhZ-es RAM mellett 7X szorzóval 1780MhZ-es rated fsb mellett.
A procit egy Scythe Ninja Plus RevB hűtő tartotta hűvösen passzív módban, jelenleg is ezzel használom a XEON-t.

Amit már most látok, hogy mind a videokártya, mind az SSD meghajtóm nem volt kihajtva az előző procival.
A 4 mag kb. 80%-os plussz-t hoz egy cinebench teszben. Ez órajelek azonosak, de ugye a 4 mag az itt teljesen ki van használva.
Egyelőre egy régebbi Cod:Modern Warfare 3 van fent, itt is nagyon érezni azt, hogy végre megkapja a támogatást a videokari.
Érezhetően rugalmasabb az interneten való böngészés, még a legösszetettebb oldalakon is. De ha csak egy sima youtube oldalon nézegetem a videókat is sokkal jobban pörög minden.

[link]

(hogyan is kell láthatóvá tenni egy képet itt?? :) )

[ Szerkesztve ]

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#4771) Speed® válasza motorhead (#4770) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha itt töltöd fel, a kép beillesztése gombra kattints a textbox alatt.
Külső linkről a kép gomb után illeszted be, nem olyan bonyolult ;p

FSBt te piszkáltad vagy alapon ennyit rápakol a lap (340 vs. 333)?

[ Szerkesztve ]

(#4772) motorhead válasza Speed® (#4771) üzenetére


motorhead
aktív tag

Ok, megvan! :B

Nem piszkáltam, én is csodálkoztam, hogy a BIOS alap beállítással ez jött ki de mindegy... nem ennyi lesz ennek a vége :D
Windows élmény index 7.3! Egy nyolc éves géptől... tuning nélkül..

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#4773) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Szenvedek ezzel a 400x8-al :D nem akarja.
De úgy gondoltam ha már feszt kell emelni legyen is valami értelme, úgyhogy mentem tovább:

70 fok volt a max az IBT alatt.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#4774) Wiipera válasza Alastair' (#4773) üzenetére


Wiipera
tag

Szerintem ez a 450-es FSB, 3,6GHz nagyon szép eredmény :C Nem is kért sokkal több feszt a proci.

(#4775) Speed® válasza Alastair' (#4773) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem a RAMok miatt szívsz véletlenül? Mi a BSODk tárgya?
Amúgy IBT/LinX, bármit is használsz, 2+GB RAMmal tedd.
Kevesebbre állítva simán végigmehet úgy, hogy hibázgat is.

motorhead
Van még abban a lapban..ha a BIOS/CPU partner, ~4GHz..
Legalábbis nekem az E ment 480at, szóval a 445 kötelező.
Win élményindex..még a WinSATot is le szoktam tiltani xD

[ Szerkesztve ]

(#4776) motorhead válasza Speed® (#4775) üzenetére


motorhead
aktív tag

Jelenleg feltoltam 400MhZ-re a RAM-okat ez meg sem kottyan nekik, proci 3.6GhZ.
Meglátom így milyen lesz, nézem a stabilitását. Innen ez egy hosszadalmasabb folyamat...

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#4777) Alastair' válasza Speed® (#4775) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Most 1.52 volton mennek a ramok 1500MHz-en 10-9-9-24-en, majd kiderül eldobja-e. Akkor megy vissza 1200-re.

Alister from Hell

(#4778) solider18


solider18
csendes tag

asus p5kc lapom van 2*4gb ddr3 ramokkal e5450 (C0) proci van benne kicsit húzni szeretnék rajta.Mit kell rajta állítani?

(#4779) VinoRosso válasza solider18 (#4778) üzenetére


VinoRosso
veterán

Advanced/Jumperfree Configuration

AI Overclocking [Manual]
CPU Ratio [6x]
FSB Strap to NorthBridge [Auto]
FSB Frequency [400]
PCI-E Frequency [100]
DRAM Frequency [legalacsonyabb]
DRAM Timing [Auto]
DRAM Static Read [Disabled]
DRAM Dynamic Write [Disabled]
Transation Booster [Auto]
Clock Over-Charging Mode [Auto]
CPU Spread [Disabled]
PCI-E Spread [Disabled]
CPU Voltage [1.2V]
CPU Voltage Reference [Auto]
CPU Voltage Damper [Enabled]
CPU PLL Voltage [1.5V]
DRAM Voltage [1.5]
FSB Termination [1.2]
North Bridge Voltage [1.25]
North Bridge Voltage Reference [Auto]

Advanced/CPU Configuration

CPU Ratio Control [6x]
C1E Support [Disabled]
MAx CPUID Value Limit [Disabled]
Vanderpool Technology [Enabled]
CPU TM function [Disabled]
Execute Disabled Bit [Enabled]
PECI [Enabled]

#1

A)

Elsőnek ezt próbáld meg, eressz rá egy Prime95 blend tesztet, aztán ha nem stabil akkor B). Ha stabilan megy egy fél órát legalább akkor emelheted a CPU ratio-t először 8x-ra, megnézed egy Prime95 small FFT-vel, és ha ok akkor utána 9x és megint teszt. Ha valahol hibát dob a small FFT akkor CPU Voltage, emeled 0.025V-al.Ha ez megvan és még feljebb szeretnéd tolni, akkor #2

B)

FSB Termination <- ezen tolsz egy lépcsőt felfele és újra A) és ha nem jó még mindig akkor C)

C)

North Bridge Voltage <- ezen tolsz egy lépcsőt felfele és újra A)

#2

vissza a szorzót 6x-re, FSB Frequency 400-ról emeled 420-ra és 20-asával lépdelsz felfele amig boot közben el nem akad, vagy újra nem indul a lap. Ha ez megvan akkor visszaveszed 20-al és megcsinálod azt amit #1/A-tól

Teszt közben folyamatosan monitorozod a magok hőmérsékletét, max 80-ig engedheted, ha nem áll meg akörül állítsd le és vegyél vissza a CPU órajelből és a magfeszültségből. Vagy tegyél rá egy jobb hűtést.

(#4780) meganers


meganers
csendes tag

4723: VinoRosso, 4725: Wiipera: Ha passzívan elvinné a Thermalright, még beférne. És, mivel a táp ventije pont a borda felett lenne, talán az is szívna át rajta egy kis levegőt, így minimális légmozgás is lenne. Csak így az alaplap sül meg... :F

[ Szerkesztve ]

(#4781) VinoRosso válasza meganers (#4780) üzenetére


VinoRosso
veterán

Passzívan biztos nem viszi el. A passzív bordák nagy térfogatúak és szellősek, ez nem arra való. Meghát akkor pont azt a célt nem fogod elérni, amiért a bordát veszed(legyen az alaplap is fújva).

Van egy féltve őrzött Sctyhe Slip Stream 120-as ventim ami csak 12 milli vastag, ha ez befér oda esetleg elboltolhatjuk. Vagy marad a Blue Orb II, ha befér.

(#4782) meganers válasza Speed® (#4728) üzenetére


meganers
csendes tag

táp is korabeli legalább? :N Azt vártad, hogy igen lesz a válasz? Bocsi! :P ;) Táppal nem viccelünk.
És amúgy eddig még semmivel se szívtam miatta, ez hűtés az első alkalom.

Neked ezek szerint megy a bios frissítés pendriveról? Mert eszembe jutott, hogy nekem már akkor se jött össze, amikor vetem a lapot - és akkor is floppyról frissítettem. Le is izzadtam a végére! :DD (Természetes, hogy Fat32 a fájlrendszer.)

(#4783) Speed® válasza meganers (#4782) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A kötődés lehet erősebb a racionalitásnál, ez már a ház okán kiderült :P
Igen, megy USBről, de nekem is van olyan, amit nem eszik meg..Giga..

Azt a Tr bordát passzívan felejtsd el, nem arra van kitalálva. Inkább a Tt.
Vagy beszerzel egy TFX/1U Seasonicot és bemoddolod a kis kecódba.

[ Szerkesztve ]

(#4784) meganers válasza VinoRosso (#4781) üzenetére


meganers
csendes tag

Köszi, gondoltam a Slip Streamre, de az is sok... Kb. 1-1,5 cm maradna a táp és a venti között.

(#4785) Speed® válasza meganers (#4784) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Alapból téves elgondolás, hogy a tápba küldeni a meleget okés..nem arra van méretezve egyik sem, hogy a házat szellőztesse még pluszban. Persze nem fogod kinyírni ~50W hővel, de ha már mindenképpen rajta keresztül akarod küldeni, akkor tedd gyorsan..tehát nem gond a kis távolság, mehet az a venti szívó üzemben is, nem kell ellene dolgozzon. Mondjuk szerencsétlen slim SS nem arról híres amúgy sem, hogy sok levegőt mozgat..szóval azzal a sűrű Tr bordával szvsz zsákutca. Nyilván nem főne meg alatta a proci, nem ezt írom..de most arról beszélünk, hogy 5+k kiadás egy kevésbbé effektív megoldásra, miközben ennyiből ház + értelmes hűtés is lehetne..nem fogom abbahagyni :DDD
Mondjuk ez már erősen off téma..léghűtős topikban folytasd inkább, ha kell.

(#4786) meganers válasza Speed® (#4783) üzenetére


meganers
csendes tag

Szentimentalizmus/racionalitás témára írtam az előbb egy hosszú választ, de kifutottam a szerkesztés időkorlátjából, és most nem írom le még egyszer. De ez egy másik beszélgetés témája lenne, ne offoljuk szét a topicot...

(#4787) meganers válasza Speed® (#4785) üzenetére


meganers
csendes tag

Ugyanarra gondolunk: mehetne szívó üzemmódban, csak akkor szintén nem hűtené a lapot, és még drágább is lenne, mint a kék csészealj. Úgyhogy valószínűleg marad a Blue Orb.

És szerintem se tuti a tápot fűteni, de olybá tűnik, mintha ez a ház erre lett volna tervezve: a procin passzív hűtés, és a táp mozgat minden levegőt. Ki tudja, mi volt akkoriban a vezérelv... :F

[ Szerkesztve ]

(#4788) Speed® válasza meganers (#4787) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha elfér szépen, racionálisabb döntés. Ventitengelyt nem kell félteni 5Von.

(#4789) meganers válasza VinoRosso (#4740) üzenetére


meganers
csendes tag

A centrifugális alatt a bővítőhelyre csavarozhatót értetted? Annak lenne úgy értelme, hogy legalul lenne, és fölötte terpeszkedne a hangkártyám és a videokártyám? + az előlapi nyílások is alul vannak, gyanítom, nem történne más, minthogy a ház aljában átszívná a levegőt elölről hátra, fent pedig maradna a megrekedt meleg levegő. Ezért írtam, hogy szerintem nem megoldás. Kérlek javíts ki, ha tévedek!

(#4790) Speed® válasza meganers (#4789) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez csak + zajforrásnak lenne jó, engedd el ;p És elég a hűtős OFFból pls.

(#4791) VinoRosso válasza meganers (#4789) üzenetére


VinoRosso
veterán

Igen. Lenne értelme annyi, hogy legalább az a hő amit a videókártyád lead ki tudna menni a házból mert azt elszívná és nem a tápot gazdagítaná. Így szerintem egy forrób nyári napon egyszer majd csak elpukkan valamelyik kondi benne.

Hogy mennyire hangos azt nem tudom, de valószínűleg nem annyira hangos, mint a hasonló VGA-s ventik, mert borda nincs rajta.

Csávókámnak is hasonló háza lehet mint a tied. Egyébként van olyan verzió is ilyenből amit FDD vagy ODD helyre lehet tenni, az előrefele tolja ki a luftot.

[ Szerkesztve ]

(#4792) meganers válasza Speed® (#4790) üzenetére


meganers
csendes tag

Oké! Köszi mindenkinek az eddigi segítséget! Ha majd összeáll a rendszer (gyaníthatóan már csak januárban), tudatom veletek, végül mi lett a megoldás, és hogy mennyire jó - vagy nem jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#4793) kenand válasza Wiipera (#4766) üzenetére


kenand
Topikgazda

Beleírtam az észrevételt a topik összefoglaló végébe
A cikk említi ezt a BIOS modot, bár nem az inkompatibilitásnál, hanem a méretnél említi, hogy ki lehet pucolni a teljes BIOS mikrokódot és teljesen újat beletenni pl LGA 775+Xeon 771 stb...

(#4794) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Tegnap délután beraktam a P45-be 2x4 giga xmp-s 1600-os ramot és a GTX1060-ast. A lap valóban támogatja az xmp-t, ha bekapcsoltam magától átrakta az fsb-t 400-ra.
Viszont az istennek se tudtam elindítani, minden alkalommal újraindult és kiírta, hogy hibás a beállítás. Se a 400x8 se a 450x8 nem akart menni, akármit állítottam.
Alapórajelen elindult természetesen, xmt-t kikapcsolva, de azt el lehet képzelni, hogy egy 2.66-os proci mit tudott kezdeni egy GTX1060-al :D Persze jobban futott minden mint a GTS450-el, viszont a gpu alig 50-60 % körül mocorgott, így is volt 60-70 fps, úgy volt vele elég az :D
Nagyon új játék nem volt a gépen, viszont kedvem sem volt letölteni semmit, mert így nem láttam értelmét. Ha ment volna a 3.6 érdekesebb lett volna a történet, de így felesleges. A saját 2x2 giga 1333-as patriot ramjával megy, de 4 giga meg kevés.
Bele is untam hamar, nem kinlódok vele.

Alister from Hell

(#4795) Speed® válasza Alastair' (#4794) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

XMPben valószínűleg az időzítés nem stimmelt, vagy a 4GB modulokat nem tudja kezelni 1600on..ez utóbbi valószínűbb. Visszaosztani nem próbáltad?

(#4796) Alastair' válasza Speed® (#4795) üzenetére


Alastair'
nagyúr

De próbáltam visszaosztani, a 450 mellett van 1350-es lehetőseg, de ott se akart menni.
5-6 próba és restart után meguntam, nem akartam kinyírni a wint, jártam már így.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#4797) Retro11


Retro11
senior tag

Sziasztok,

Leírást követve, többszöri próbálkozás után sem sikerül a bios-t módosítani, sőt igazából a támogatott kódokat sem sikerül kilistázni. Egyszerűen megáll a bios dátum / típus kiírásánál és csak villog a kurzor a cmd ablakban. Egyébként egy D5400XS-t próbálnék SLBBM képessé tenni. (Mert a SLANQ az ugyan megy, csak épp 3.7-nél vége van.)

Valaki lenne oly kedves és ránézne? Default Bios

Köszönöm előre is!

Üdv,
Retro11

[ Szerkesztve ]

(#4798) kenand válasza Retro11 (#4797) üzenetére


kenand
Topikgazda

Sajna a cikkben említett utility-k tömörítetlen awarp/poenix ill. AMi bioshoz készültek. Intel BIO BIOs fájlját át kell alalítani (kitömöríteni) .Korábban volt egy utility de hibás volt a link

Most találtam másikat

Download EFI_Unpacker
rom.by/files/EFI_unpacker_0_10a.zip
Run
EFI_unpacker.exe GC1087.bio
Take
file-AFCCAA0E-E825-441E-A353-157F1E9D8289.free-00.fd
Make BIN
many FFs + file-AFCCAA0E-E825-441E-A353-157F1E9D8289.free-00.fd at end (total file size == size of flash chip).
Flash this BIN.
Run MB in recovery mode and let it try to flash GC1087.bio .

[ Szerkesztve ]

(#4799) VinoRosso válasza Retro11 (#4797) üzenetére


VinoRosso
veterán

OMG :Y ! Honnét szereztél Skulltrailt ? És főleg mennyiért ? Két CPU-val használod ? :DD

Amúgy ennek nem kéne mod nélkül támogatnia az E0-t ?

(#4800) CJ4567 válasza VinoRosso (#4799) üzenetére


CJ4567
veterán

[link]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.