Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Már nagyon várom, hogy végre jó legyen a gépem és újra jöhessek kergetni Benneteket :DDD
Lassan azt a kis vezetési tudást is elfelejtem, ami van :U

(#12252) LA_COSTE válasza Sziszifeca (#12246) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Miért nem ninja fokozat és miért nem hátulról indultál? Ennyi erővel lehetett volna egy ilyet is konferálni itt nekünk. :K

(#12253) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Köszi srácok. :R :R

Hogy mért nem hátulról? Hmm, így alakult. :D

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#12254) JJános válasza Sziszifeca (#12253) üzenetére


JJános
addikt

Lesz ma szeró? Ma megpróbálom a manuális váltást. Keyboard-ról. :U

2007-05-06 óta itt!

(#12255) Sziszifeca válasza JJános (#12254) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Hát én max este tudok menni, mert ugyebár valakinek dolgoznia is kell. :D

Addig nyomassad Jarama-t. ;)

[ Szerkesztve ]

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#12256) Syrius XIX válasza zodo (#12242) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ezt már velem is csinálta.
Kiválasztom melyik szeróra akarok csatlakozni, bevillan a kép és rögtön kiírja, hogy ki lettem dobva a szeróról. Mindez lezajlik pár tized másodperc alatt.
Az ilyen szeró el is tűnik az elérhető futamok közül.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12257) Syrius XIX válasza JJános (#12254) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Akár már most is csinálhatok szerót, ha van rá igény. :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12258) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Hamarosan megyek kajálni, aztán én itt leszek késő estig. :D

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12259) D@ni88 válasza Rolly Dy07 (#12258) üzenetére


D@ni88
addikt

fent vagyok rankeden... jöhetsz:)

(#12260) Rolly Dy07 válasza D@ni88 (#12259) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Nem találtalak. :(
Csináltam egy medium Euro-t.
Szeretettel várlak ;]

A rövid szerón zúzások vannak. Szembejönnek. Idióták. :((
Senkit nem találok. :N

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12261) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

17 : 00-kor csinálok szerót! GYERTEK!!! :R

Max. 15 percet várok. ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12262) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Hát ennyi.

THX! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12263) Rolly Dy07 válasza Syrius XIX (#12262) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Én fenn voltam Rankeden. Bocsi. :)

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12264) zodo válasza Rolly Dy07 (#12263) üzenetére


zodo
nagyúr

Én meg most mentem fel. :)

(#12265) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Csinálok megint szerót! GYERTEK!!!

Max. 15 percet várok.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12266) Jamby18 válasza Syrius XIX (#12256) üzenetére


Jamby18
senior tag

Ez akkor szokott előfordulni ha veszel új autót és nem indítod újra a gépet az 1.3 patch miatt (legalább is nálam)
Ugyanúgy 1mp et vagyok a szerón és kidob és eltűnik a szerverek listájáról.

(#12267) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Senki sehol? Csend és hullaszag! :U

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12268) zodo válasza Rolly Dy07 (#12267) üzenetére


zodo
nagyúr

Mostanáig fent voltam, madman-el nyomtuk. :U
Nem sok sikerrel, mert fent volt Sumi is, de a búcsú szépre sikeredett. :K

(#12269) Ventur@ válasza zodo (#12268) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nagyon nagy volt Zodo :R . A végére megmutattuk nekik mitől dölgik a légy :D .

Üdv: m4md3n

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#12270) Rolly Dy07 válasza zodo (#12268) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Akkor a mobil netemmel nem látom a szerókat? Miért nem? :F

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12271) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Nem baj most már enyém a vonalas net. :D

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12272) zodo válasza Rolly Dy07 (#12270) üzenetére


zodo
nagyúr

Passzolok.
Euro / rövid / ütközés ki szerón voltunk. Lehet, hogy csak nem néztél be hozzánk. :)

Felmentél rankedre ?

[ Szerkesztve ]

(#12273) zodo


zodo
nagyúr

Köszi az esti gurulást! :D

(#12274) vviktor1 válasza zodo (#12273) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Szép volt fiúk !

Ne dudálj, küzdj !

(#12275) JJános válasza vviktor1 (#12274) üzenetére


JJános
addikt

Tényleg jót gurultunk, ez úton is köszönöm nektek fiúk!
(Nürburgringen megfutottam a leggyorsabb kört!)

2007-05-06 óta itt!

(#12276) Rolly Dy07 válasza zodo (#12272) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Akkor azért nem találtalak benneteket, mert az ütközést Forwardon kerestem. Nem is gondoltam, hogy olyanon vagytok. Nem baj, majd legközelebb.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12277) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Srácok, azt hogy lehet beállítani hogy Ninja nehézségi fokozat is legyen, ne csak expert? :U

Mert nekem expert a legnehezebb. :U

[ Szerkesztve ]

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#12278) Rolly Dy07 válasza Sziszifeca (#12277) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Lehet olyat is? :Y
Engem is érdekel. :U

Tegnap láttam egy olyan csalást Rankeden. Jött mögöttem pár méterre, elvétette a kanyart(Nürburgring 1. kanyar), beleállt a gumifalba, de a következő pillanatban szinte gombnyomásra újra mögöttem volt 2m-re. Ez milyen csalás?

Ennek a szerencsétlennek a neve: Hinten-Links, vigyázzatok vele!

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12279) D@ni88 válasza Rolly Dy07 (#12278) üzenetére


D@ni88
addikt

az sztem lag volt...

(#12280) Rolly Dy07 válasza D@ni88 (#12279) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Az tuti nem lagg volt. :N Bármelyik pályán megcsinálta, amikor hibázott. Milan-ban a korlátba zakózott bele, aztán mintha mi sem történt volna kigyorsításkor már védekeznem kellett, mert gyorsabban jött ki a kanyarból.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12281) Sziszifeca válasza Rolly Dy07 (#12278) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Hát ezeket igazán ki lehetne valami patch-el szűrni, és akkor máris nem lennének ilyen dolgok. :K Így lenne fair! Nem?? ;)
Az xml hack-elés a rankeden szerintem sok embernek megvan.
Van egy német srác, aki úgy versenyzik, hogy picivel gyorsabb az autója mindenkinél, így soxor ő nyer, csak néha imitálja hogy nem megy a verda. Ilyen H2so4 is, csak annak a verdája...pfff. Mclaren lacetti. :P

Most olvasgattam utána ennek a NINJA módnak, lehet, hogyha minden pályát végigviszel Championship-be, akkor megkapod. De ezt jó lenne valaki megerősítené. :K

[ Szerkesztve ]

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#12282) Rolly Dy07 válasza Sziszifeca (#12281) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Igen számolgattam az idők alapján, és ha csak mondjuk 1%-al gyorsabbak mint én, akkor az mindent megmagyaráz. Sajnálom őket, ők az örök vesztesek, mert soha nem tanulnak meg versenyezni egyenlő esélyekkel. :K

Úgy érted minden téglán lévő versenyt meg kell csinálni? Asszem 1 nincs kész. :)

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12283) JJános válasza Rolly Dy07 (#12280) üzenetére


JJános
addikt

Én is tapasztaltam ilyent.
Csákó előttem ment, az első helyen. Egyszer csak látom, hogy kicsúszik, és a menetiránynak háttal megáll. Elmegyek mellette, mondom de jó, még meg is nyerhetem.
Egyszercsak előttem ment.

Be is borult az agyam. Mert a lagg az úgy megy, hogy pár métert ugrik előre v hátra. Sztem.

2007-05-06 óta itt!

(#12284) zodo válasza Rolly Dy07 (#12276) üzenetére


zodo
nagyúr

Többieket nem tudom, de én kedvelem a ghost car-os versenyeket, nincsenek idióták csak is magadra haragudhatsz. :D

Én ismerem Hinten-Links-t és társait. :(((

[ Szerkesztve ]

(#12285) Syrius XIX válasza Sziszifeca (#12277) üzenetére


Syrius XIX
addikt

5. nehézségi szint: Extrém, 1 visszajátszási lehetőség,
6. nehézségi szint: Ninja 0 visszajátszási lehetőség.

Van egy olyan tippem, hogy ez csak akkor működik, ha a karriert végigtoltad :K

+1 verseny van még a játék végén, valamelyik Ravenvest-es ellen (Nathan MCkane?).

3 körös Circuit de la sarthre 1968, tehát a hosszabbik verzió Mazda 787B-vel.
:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12286) Syrius XIX válasza Rolly Dy07 (#12278) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Hinten-links-t amikor megláttam, én rögtön szóltam, hogy vigyázzatok vele mert csaló.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12287) JJános válasza Syrius XIX (#12286) üzenetére


JJános
addikt

Szia Zyllion! Lesz ma szeró? Remélem.

2007-05-06 óta itt!

(#12288) Syrius XIX válasza JJános (#12287) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Akár most is csinálhatok, ha gondolod.
Tegnap is kérdezted, csináltam és nem jött senki. Kivétel RollyDy (THX) :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12289) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ha valaki már találkozott azzal a problémával, hogy valamit megnyitott és utána :( tudta bezárni sehogy (Ctrl+Alt+Delete, vagy Ctrl+Alt+F4-gyel sem), és még a feladatkezelőt sem tudta elérni, arra van egy nagyszerű megoldás,legalábbis én akárhányszor próbáltam eddig (na :( kell megíjjedni, annyira :N sok*).

Super F4! :C

Ha esetleg érdekel valakit, innen letöltheti:

http://data.hu/get/2060955/SuperF4_1.1.rar.html

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12290) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

17 : 30-kor csinálok szerót. Annál többen gyertek, mint az elmúlt 3-4 napban!!! :K :R

15 percet várok!

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12291) JJános válasza Syrius XIX (#12290) üzenetére


JJános
addikt

Jövök. Tegnap sajna nem figyeltem az időt. Belefeledkeztem egy kicsit a generals-ba.

2007-05-06 óta itt!

(#12292) Sziszifeca válasza Syrius XIX (#12285) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Akkor jól gondoltam. Én még nem toltam végig a Grid-et. Akkor itt az ideje. :K

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#12293) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

Van egy kis gond ezzel a privivel........en nem tudok belepniu :F

....

(#12294) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Csináltam újat, mert nem tudtak sokan belépni.
Név: Nathan-Scott-23
Jelszó.grid

(#12295) LA_COSTE válasza LA_COSTE (#12294) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Úgy látszik nekem is gondom van ezzel....
Inkább valaki más vállalja akkor. Mondjuk zodo. Neked nem volt gond eddig.

(#12296) zodo válasza Syrius XIX (#12290) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi srácok! :)

Itt a végeredményem: 1 palánk és még 1 a túloldalt 409 km/h-nál. :))

[ Szerkesztve ]

(#12297) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Azért voltak ma szép pillanatok :C

THX mindenkinek a korrekt versenyeket. :R
(Én nagyon jól éreztem magam ma!) ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12298) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Gyere vissza VV, már itt vagyok :)

20 : 10-ig még várok.

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12299) vviktor1 válasza --Lorant-- (#12293) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Próbáld többször, elsőre engem se szokott beengedni, volt hogy 10.-re ment csak :)
Kitartás !

Ne dudálj, küzdj !

(#12300) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

3x meg szoktam probalni aztan hagyom.mert ha 10.re mondjuk ha be is emged ,tuti kivag minden futam utan :F ezert inkabb ranked-re gurulok :DD

....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.