Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) Rolly Dy07 válasza D@ni88 (#12047) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Én megyek! Remélem megtalállak. :D ;]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12052) Rolly Dy07 válasza Sziszifeca (#12046) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Indítsd el a profilert!
Ott Options,Global Device Settings, és vedd ki a pipát az Enable Centering...... szöveg elöl, vagy vedd le nullára.

Bár én nem játszok e nélkül.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12053) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Dani úgy startolok, hogy a fordulatot megtartom a jobb oldali skála szerint. Felülről 2 üresen van. A 3. sípra indul a rajt, ekkor még picit nyomni kell rajta és meg kell tartani olyan 7800-8000 -es fordulatnál 1-1.5 másodpercig. Aztán padló és egyből váltás 2-be. Ennél a kocsinál így kell, mert első kerekes. Amelyik hátsó és összkerekes annál egyszerűbb, hiszen nagyobb a rajtnál a tapadás. És nem kell csúsztatni. Megtartod a fordulatot, 3. sípszónál talán 1 tizedmásodperc tartás és azonnal padló. Próbálgasd! :D

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12054) 0414setsuna válasza Rolly Dy07 (#12053) üzenetére


0414setsuna
tag

Az elején én is úgy csináltam de azóta alulról az ötödik kockáig pumpálom fel és sokkal jobb.
Aztán fél másodpercig 8000en és kilő mint a rakéta. :)

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#12055) D@ni88 válasza 0414setsuna (#12054) üzenetére


D@ni88
addikt

hol vagyok? befejeztétek?

(#12056) 0414setsuna válasza D@ni88 (#12055) üzenetére


0414setsuna
tag

eddig shorton voltam
remélem ma este sokan leszünk v holnap azt mehetünk rankedre

[ Szerkesztve ]

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#12057) D@ni88 válasza 0414setsuna (#12056) üzenetére


D@ni88
addikt

am hogy lehet hosszabb videót felvenni? valamiért kiakad 237megánál nálam a fraps
én megfent vagyok mediumon

(#12058) D@ni88


D@ni88
addikt

amúgy meg visszaállok automatára. nem az én világom ez a manuális...
nem bírom közben figyelni a pályát, annyira a fordulatszámra figyelek :(

[ Szerkesztve ]

(#12059) Rolly Dy07 válasza D@ni88 (#12058) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Auto váltóval meg egy idő után nekem elég unalmas volt. Mondtam, hogy ne add fel! Megszokható, de te érzed mennyire tudsz figyelni.
3 körül fent leszek én is :)) -ni! :DD

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12060) D@ni88 válasza Rolly Dy07 (#12059) üzenetére


D@ni88
addikt

engem pl idegesített, hogy nem tudtam figyelni az utat. annyival meg nem lenne gyorsabb manuallal hogy megérje a 3hetes szopást...
ma is toltam kb 4órát vele, de nem vesz be. kanyarokat olyan ívben közelítem meg a nem odafigyelés miatt hogy sokidőt elvesz. rajt se megy vele. Nincs hozzá érzékem.
Istambul-ban eddig manuállal a legjobb időm 1:12:30volt. Aztán nekikezdtem újra autoval. és 5körös versenyen megvolt 4 körben a 11es idő... 1:11:70-1:11:90 míg a manuálissal az a 1:12:30 az nagyon összerakott kör volt. ott váltottam ahol kellett, és mégse.én megpróbáltam. 1-1,5 hétig csak manuallal mentem, de érdemi fejlődés nem volt.

(#12061) fireproof


fireproof
őstag

17:00-kor szerver indul

Név: fireproof
Jelszó: grid

Jöjjünk össze minél többen mert már rég játszottam veletek :)

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#12062) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

A Ranked tele van csalókkal. Nem lehet egy jót játszani. Istambulban megy 1.11.2-t.
Mondom neki cheat, erre ő hát mert g25-je van és a legjobb ideje 1.10.23 Istambulban. Mondom nekem meg g27, olyan idő meg nincs alap autóval. Szánalmas kis férgek, akik nem tudnak veszíteni. :W Szórakozzanak az anyukájukkal! :((

Meg a H-2-S-O-4-ről ne is beszéljünk, aki mindegy mit csinál a kanyarban akkor is megelőz! :((

Nem igaz hogy nem lehet ezeket kiszűrni valahogy! Idegesítő!

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12063) D@ni88 válasza Rolly Dy07 (#12062) üzenetére


D@ni88
addikt

merre vagy?

(#12064) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Most itt a gép előtt. Kiléptem, mert egy közepes volt, tele csalókkal.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12065) D@ni88 válasza Rolly Dy07 (#12064) üzenetére


D@ni88
addikt

gyere vissza, ott vagyok én is:D
vagy csinálj privátot

[ Szerkesztve ]

(#12066) fireproof


fireproof
őstag

MI a véleményetek erről a kormányról? főleg GRID-hez kéne. Vagy esetleg van jobb 15 ezer-ig kb ? Vagy ez?

17:00-kor indul a szeró :C

[ Szerkesztve ]

(#12067) LA_COSTE válasza Rolly Dy07 (#12062) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ez egy állandóan visszatérő probléma...és még ők vannak felháborodva.

(#12068) zodo válasza 0414setsuna (#12044) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem nincs kormányom vagy nem értem a pislogást! :F

(#12048) JJános

Igen, de csak a kezdők veszik be, hogy a nagyon kezdő alatt nem egy nagyon kezdő nyomja. :DDD

(#12062) Rolly Dy07

Hát ez az, nem tartott sokáig az 1.3-as patch feltörése. :(((

(#12069) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

18:15 kor indítok szerót.Majd gyertek :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12070) fireproof válasza Syrius XIX (#12069) üzenetére


fireproof
őstag

minek indítasz? én most indítok 17:00-kor!!!!!! már megy a szeró !

(#12071) JJános válasza zodo (#12068) üzenetére


JJános
addikt

Az lehet, de nagyon jól néz ki! :D

2007-05-06 óta itt!

(#12072) Syrius XIX válasza LA_COSTE (#12033) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A Zyllion-PH-Team-es profilomnak a favorit versenye a túraautós, de csak miattatok! :K
Én személy szerint utálom, de a többségnek ez jön be. :F
Rankeden, csak nagyon ritkán lehet velem ilyen versenyekbe találkozni, mert legalább ott ne kelljen lacetti-vel menni. :( :(

Személyesbe + pont azért csinálok (viszonylag, ha nem is mind az) sok túraautós versenyt, mert tudom, hogy szeretitek. :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12073) Syrius XIX válasza zodo (#12032) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Routeren keresztül játszom, és nekem ott kellett beállítani a forwarding-ot és a DMZ-t.
Onnantól megy, problémám még nem volt vele (eddig).

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12074) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Kész a szeró, GYERTEK!!!

(Csimpi is csinált szerót, de azt mondták, hogy én ne jöjjek. :O )

THX. :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12075) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Nem kell vérre menni a szerón gyerekek. Engem is kib...tak a palánknak, akkorát repültem, még fotózni is volt időm! :D
Jéé! OldJack! :DD

:DD

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12076) vviktor1 válasza Syrius XIX (#12074) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Egyikőtökét se látom... :F

Ne dudálj, küzdj !

(#12077) LA_COSTE válasza Syrius XIX (#12072) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Te legalább változatosan csinálod...nem mindig derby, nem mindig túraautó.

(#12078) Ventur@


Ventur@
senior tag

Köszöntem a mai csapatást egy élmény volt :) . Ha lesz holnap megint olyan 5-6 felé remélem tudok jönni :) .

Ja m4dm3n voltam :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#12079) JohnnyMaggot válasza LA_COSTE (#12077) üzenetére


JohnnyMaggot
csendes tag

Én is csak azért azt raktam, mert azt kérték. ;)
Legközelebb szólj és berakom azt amit szertnél. :R

☢ Dead girls don't say no... ;D ☢

(#12080) fireproof


fireproof
őstag

LA_COSTE akkor csinálj Te szervert. Vagy akkor mondjad hogy mit szeretnél és berakjuk. ennyi!Egyébként jó volt ez a mai kis 3 órás game :D ÉS egy jó kis derby eredménye :P :D

Ja Hunam írd már pls le hogy szerinted miért nem jó ez a kormány ? Esetleg többieknek vélemény ?

[ Szerkesztve ]

(#12081) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

CSIMPOFON :((( ...... :o :o :o :o

....

(#12082) LA_COSTE válasza fireproof (#12080) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Srácok, semmi gond....nyugi!
Ritkán vagyok itt úgy is, nem akarok ellenszenvet kiváltani. Csak maradjon továbbra is vegyes bazár a választék. :)

(#12083) JJános válasza --Lorant-- (#12081) üzenetére


JJános
addikt

Nemtom min kaptatok össze, de téged nathan lökött meg, aki mellesleg holland zászló alatt gurul.

2007-05-06 óta itt!

(#12084) JJános válasza fireproof (#12080) üzenetére


JJános
addikt

Jónak jó volt a buli, de te simán beszótá nekem. Nem kellett volna. :( :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#12085) JJános válasza Syrius XIX (#12074) üzenetére


JJános
addikt

Szerintem azt nem a csimpi csinálta, csak örökölte, veled meg vicceltek.
Ne vedd komolyan. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#12086) zodo válasza JJános (#12071) üzenetére


zodo
nagyúr

Hát, arra tényleg jó. :)

(#12073) Syrius XIX

Nálam nincsenek ezek beállítva. Tegnap végül engedélyeztem a tűzfalon, hogy kimehessen a hálóra, ne csak az otthoni hálózatot érje el a játék.
Mindez kevés volt akkor, így letiltottam a tűzfalat és beengedett.
Ma viszont már visszakapcsolva is be tudtam menni. :U Mindegy, egyenlőre jó így. :)

(#12075) Rolly Dy07

Aztaaa, milyen légi felvételek! :Y :D
Rolly a levegő királya! :C
Bocs, gondolom akkor nem volt ilyen vicces.

(#12077) LA_COSTE

Szerintem, jó volt így.
Egy-két sorozat maradt csak ki és ahogy írták már többen is, lehet kérni!
pl.: kértem Euro-t és lett. :D

(#12082) LA_COSTE

Hidd el nem veszik a szívükre! :N

Köszönöm mindenkinek a játékot igazán jóra sikeredett, szerintem! :R
( Annak is aki nincs a képen )
Remélem minél több ilyen és ehhez hasonló futam lesz, veszekedések nélkül! :C

JJános

Halkan jegyezném meg: Használd a " Szerkesztés gomb "-ot.
Szerintem erre a topikra is vonatkoznak a fórumszabályok, de tényleg nem az én dolgom. :N

(#12087) JohnnyMaggot

Most megint tele offoljuk a topikot, egy kis koccanásért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12087) JohnnyMaggot válasza --Lorant-- (#12081) üzenetére


JohnnyMaggot
csendes tag

Mond, mi a problémád? ;]

☢ Dead girls don't say no... ;D ☢

(#12088) fireproof


fireproof
őstag

LA-COSTE nem ezért mondtam h balhézzak hanem hogy nyugodtan kérjetek pályát, versenyt ! JJani mikor szóltam én be neked? Amikor almát felkented :P ;] ?

(#12089) Rolly Dy07 válasza fireproof (#12080) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Szerintem nincs semmi gond azzal a kormánnyal. A bátyámnak is olyan van. Nekem az elődje volt a Wingman, de ha nincs pénzed G25-27-re, akkor az egy jó választás. Strapabíró a pedálja, és sok gombja van. Havernak MoMo-ja volt, de azzal nem tudtam megbarátkozni, és úgy szarrá ment a pedálja, hogy nem tudta eladni. Valakinek tetszik a MoMo, de nekem abszolút nem. Kb. vagy 6 évig használtam a WingMant Formula FFB kormányt, mert azt mondtam a következő csak G-s lehet. És kivártam. És Így is megvették 5000-ért, mert annyit még mindig megért.

Sokan panaszkodnak, hogy "aki kormánnyal van ne jöjjön, mert túl erős". Kérdem én bűn az ha a kocsit kormánnyal kell irányítani? Egyáltalán vezetett már valaki olyan kocsit, amit gombokkal kell kormányozni? Tévedés, az autós játékokat már vagy 10 éve kormányhoz "írják", csak tettek bele billentyűzet vezérlést, hogy jobban eladható legyen. Dúrván fogalmazva.

Úgyhogy nyugodtan ruházz be egyre, mert amíg egy kört gombokkal kínlódva összeraksz, az kormánnyal sétakocsi. :D

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12090) fireproof válasza Rolly Dy07 (#12089) üzenetére


fireproof
őstag

Köszike úgy néz ki tudok szerezni egy újat 9 K ért :D Egyp ezt én sem értem h azt mondják h aki kormánnyal van az ne jöjjön. Basszus ez van ! Én elöl vagyok mit zavarom őket? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12091) zodo válasza fireproof (#12090) üzenetére


zodo
nagyúr

Hát addig nem is zavarod őket, amíg nem állsz, forogsz keresztbe az aszfaltcsíkon. :DDD

(#12092) Rolly Dy07 válasza fireproof (#12090) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Annyiért nem pénz. És még valami. Soha nem vennék Logitech-en kívűl mást. Ha csak nem ilyen több százezres, különálló cuccokról van szó, amely azoknak készült, akik nem tudják hova rakni a pénzt. De én még nem tartok ott. Egyszerű usereknek szerintem a Logitech. :D

Igaza van Zodonak. Nem tudnak olyan egyszerűen kikerülni, mert egyszer rárakják ívre és csókolom. Aztán, ha valami gubanc van megáll a tudomány. :K

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12093) JJános válasza fireproof (#12088) üzenetére


JJános
addikt

Hidd el nekem, hogy majd széttörtek a gombok, úgy nyomtam jobbra.
De sejtem, h valaki kicsit meglökött, és ezért nem tudtam almának elegendő helyet biztosítani. Nem kentem fel, és nem volt, és nincs semmilyen rossz hátsó szándékom.

A tvr-hez képest az a vacak meg egyenesen vezethetetlen.
Egyébként meg nem egyszer kentek fel, és még csak azt se tudtam, hogy kik.

Egyedül azt nem értem, hogy amikor meg törni-zúzni kéne, hogy hova tünnek a nagy zúzógépek.

Egyébként meg nem tudok vezetni, ezért nem megyek ki az utcára Lacettivel.

Zodo: Rendben! Ezután jobban fogok erre figyelni. Csak könyebb úgy hsz.t írni, hogy látod, amit írtak neked.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#12094) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Nem tudtam bemenni a privát szeróra. Biztos túl sokan voltunk már és kódcsere lett. De én gurulnék a maradék bandával ha van kedvetek. :C

RollyDy szerón
good jelszóval

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12095) fireproof válasza JJános (#12093) üzenetére


fireproof
őstag

Csak vicceltem azért azt gondoltam hogy nem szándékosan volt :)

(#12096) JJános válasza fireproof (#12095) üzenetére


JJános
addikt

Én is oda raktam a smile-t,( :DDD ) én is vicceltem. Jogosítványom sincs, csak "B". Az viszont tény, hogy ott már fékezni akartam. Az audival is ott szoktam. :DDD

Rolly: Most voltam Viktivel kicsit rankeden. Már hív az ágyikó.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#12097) Rolly Dy07 válasza JJános (#12096) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

oké semmi gond,de péntek van.jó éjt

Akkor Stornó, és megyek rankedre!

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12098) fireproof válasza JJános (#12096) üzenetére


fireproof
őstag

LOL ezek meg fent tolják a bajnokságot vagy mi a gecit....

(#12099) Rolly Dy07 válasza fireproof (#12098) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Igen igen, na mi legyen?
Legyen privi vagy nem?
Még megvan.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12100) JJános válasza fireproof (#12098) üzenetére


JJános
addikt

Én már délután is fáradt voltam. Ma két computert is meggyártottam.
Kékhalál is volt a héten, egy ismerősnek. A proci hűtője csontszáraz volt.
Kicsi étolajjal megcseppentettem, és pörgött. Jó éjt mindenkinek!

2007-05-06 óta itt!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.