Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) Syrius XIX válasza vviktor1 (#12487) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Annak idején a bajnokság első fordulójáról amit csináltam videót, mint megfigyelö, be tudtam tömöríteni a 3,2 GB-t 17 MB-be. Youtube formátumba. Semmi baja nem lett, nézhető volt.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12502) Jim74


Jim74
nagyúr

És lesz vajon egyszer bajnokság? :U
Bár lehet, hogy jobbak az ilyen tét nélküli száguldások, mint pl. a ma délutáni, mert nincs sértődés, ha koccanás miatt valakinek elúszik a futama. :K

(#12503) D@ni88 válasza Syrius XIX (#12501) üzenetére


D@ni88
addikt

milyen progival is?

(#12504) Rolly Dy07 válasza Syrius XIX (#12499) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Én is láttam a szerót, de hát ez van. Biztos félnek, hogy kikapnak! :D

Meg az igazság az, nem tudnak tele szerón versenyezni, mert ugye "mindig kilöki őket valaki". Meg ők tudod kormányosok asszem és nehogy már. Ők itt a vérprofik.
De mondok valamit. Egy régi mondás, amit még a Tankcsapda is elénekelt: "a gyenge csak addig az, amíg le nem győzi az erősebbet" itt is igaz. Van aki óriásit fejlődik. Például én :B :B .
Na, jó nekünk a kis házi versenyünk. Majd jönnek, ha mernek! :DDD

Akinek nem inge nem veszi fel! :)

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12505) Rolly Dy07 válasza Syrius XIX (#12501) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Azt én is szeretném látni. Szerintem lehagytál egy 0-át. Úgy igen.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12506) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Na jóvolt rankeden most egy kicsit, de mennem kellett! Köszi srácok!

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#12507) YakQzA válasza Syrius XIX (#12499) üzenetére


YakQzA
tag

Csak a tisztánlátás végett:
Nem vonultunk el tüntetően! Járjuk a magunk útját és kész.
Sajnáljuk, hogy így alakult Ted bajnoksága!

Rolly Dy07:
Te pedig el vagy tájolva!

Peace!

(#12508) x63 válasza Rolly Dy07 (#12504) üzenetére


x63
aktív tag

Rolly csak lassan az ítélkezéssel, mert még nem ismered igazán Zylliont. :(

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#12509) zodo


zodo
nagyúr

Köszönöm az esti játékot. :R
Sajnálom a végét, már-már átmentem amatőrbe. :B

(#12510) Jim74


Jim74
nagyúr

Kár, hogy itt is megy a veszekedés, meg a széthúzás :( Hogy ki tehet róla, nem tudom, de nem is kívánok ítélkezni, csak sajnálom... :(

(#12511) End-ru válasza Jim74 (#12510) üzenetére


End-ru
aktív tag

Hát igen, én se értem, hogy egyeseknek miért szúrja a szemét, ha olyanok mennek fel játszani, akik nem árasztják el a fórumot bejegyzésekkel.

[ Szerkesztve ]

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#12512) Rolly Dy07 válasza YakQzA (#12507) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Nem alakult sehogy a bajnokság. Nem is volt. Én már nem tudom ki kivel van. Nem kell ide bajnokság. Meg kell nézni ki hány versenyen indult online és mennyit nyert meg belőle. Idióták ide vagy oda a ranked szerókon, aki nem csal és tud vezetni az sokszor is nyer. Ennyi. És ha el lennék tájolva, akkor valaki nyissa már fel a szemem, mert itt csak mindenki köpködi a másikat! Nem tudom milyen fórum ez? Azt hittem itt mindenki mindenkinek ilyen szinten barátja. De úgy látom maradni kell a ranked szeróknál.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12513) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

Rolly jo gyerek :K es jol is tolja! Kiallok melette mert sokszor jatszottunk mar es profin kenyi :R en tanusitom h tut :((( i nem csal :( !

....

(#12514) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

:)

....

(#12515) Steady74


Steady74
addikt

senki nem gurul most?

(#12516) vviktor1 válasza Rolly Dy07 (#12512) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Ne általánosíts, nem "köpköd" mindenki csak néhányan szítják az indulatokat.
Én is tisztában vagyok a képességeiddel, és örülök, ha a nyomodban tudok maradni. Ők egy külön csapat (azok is voltak, csak itt talált egymásra a két csapat) ezt tudomásul vettük, ha összefutunk szerón megyünk egy jót azt jóvan. Ne akarjunk a privátjukra bepofátlankodni, mint korábban írták nem is Euróban nyomják (mint az itteniek 90%-a), meg különbenis mindenki azzal játszik akivel jónak látja. Én speciel ma senkivel mert k..va fáradt vagyok :)
Aki még bírja (mindkét csapatból) annak további jó gurigát ma estére !

Ne dudálj, küzdj !

(#12517) motormouse


motormouse
aktív tag

:Y ....Lórant!!!! ...kivágott és nem bírok visszamenni, :R mára asszem ennyi, egy élmény volt, köszi YakQzA Neked is :R

(#12518) Rolly Dy07 válasza vviktor1 (#12516) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Most már értem. Végre valaki elmagyarázott valamit. Köszi.
Am titeket kedvellek és remélem sokat fogunk még gurulni együtt. És ne haragudjatok, tényleg nem mindenki köpköd! :N
Én is fáradt voltam, de rankeden kicsit levezettem a feszkót. :)
Mentem néhány nagymenőnek számító emberke ellen és leszűrtem a magam tapasztalatait. Most már tudom, hogy ki az aki tisztességes és ki az aki csaló. A saját tapasztalat többet ér. De azért megszorongattam a töküket. :D Hadd tudják meg ki vagyok! ;]
Néha ki is akartak lökni. De hát ez van. Mondtam lehet nyomni a gázt! És hát persze mindig megpróbáltak a looserek kilökni, de én ugyanúgy élveztem a 7. helyen is a versenyt. :K

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12519) Rolly Dy07 válasza Steady74 (#12515) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

De rankeden voltam, most hagytam abba. A többieket nem tudom.
Viszlát holnap! :))

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12520) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

[ Szerkesztve ]

....

(#12521) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

Hat kosz a jatekot M-Motorsport kar h YakQza koran elment :)) en is megyek es tetellek :) sziasztok!! :R

[ Szerkesztve ]

....

(#12522) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ma este multi? Csinálok szerót. Hánytól jó nektek?

(#12523) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ha tudok (!) 17 : 00-tól csinálok szerót, GYERTEK!!! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12524) 7600 GS válasza Syrius XIX (#12523) üzenetére


7600 GS
addikt

Pass és Acc?

(#12525) 7600 GS


7600 GS
addikt

Van szeró?

(#12526) Syrius XIX válasza 7600 GS (#12525) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Van.
Szeró neve: Zyllion-PH-Team,
Jelszó: grid

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12527) Syrius XIX válasza YakQzA (#12507) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Akkor miért csak a bajnokság hírére jöttetek, aztán lefújás után már mentetek is?

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12528) 7600 GS válasza Syrius XIX (#12526) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem látom Private közt. :( Patch fenn van?

(#12529) Syrius XIX válasza 7600 GS (#12528) üzenetére


Syrius XIX
addikt

1.3

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12530) 7600 GS válasza Syrius XIX (#12529) üzenetére


7600 GS
addikt

Akkor ott lesz a baj, most szépen letöltöm és megyek ! :C :R

(#12531) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Írj, ha kész vagy.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12532) 0414setsuna válasza Syrius XIX (#12527) üzenetére


0414setsuna
tag

ott a pont :K

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#12533) 7600 GS válasza Syrius XIX (#12531) üzenetére


7600 GS
addikt

Megvan!

(#12534) Syrius XIX válasza 7600 GS (#12533) üzenetére


Syrius XIX
addikt

go

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12535) 7600 GS válasza Syrius XIX (#12534) üzenetére


7600 GS
addikt

Nincs olyan nevű amit mondtál. Van vmi ZEZEBONITO, manuel25 ,vmi viper meg még 1 szeró.

(#12536) 7600 GS válasza Syrius XIX (#12534) üzenetére


7600 GS
addikt

2x ment el

[ Szerkesztve ]

(#12537) Syrius XIX válasza 7600 GS (#12536) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nézd + most :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12538) Jim74


Jim74
nagyúr

Nincs szerver? :F

(#12539) mester32


mester32
csendes tag

okutama 5kör

(#12540) 7600 GS


7600 GS
addikt

Na srácok, most szurkoljatok, mék felvételit írni. :( De ha visszajöttem, akkor csapunk egy akkora multit! :K Hány óra jó nektek?

[ Szerkesztve ]

(#12541) LA_COSTE válasza mester32 (#12539) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Te vagy gridunga? Valamelyik nap veled versenyeztem egy 5 perc erejéig Dallara F3-ban.
A 2. kör után meguntad, mert elhúztam és nem lehetett utolérni. :N
A nevem Nathan-Scott-23.
A verseny Donnington-ban volt és rekordidőt futottam billentyűzettel: 1:02.85.... :D
Rémlik valami?

(#12542) csoli31


csoli31
aktív tag

Nekem az 1.3-as javításnak hála nem indul el a játék. Felpörgeti a lemezt 2 másodpercig, aztán semmi. Bezzeg az 1.2-es javítással, meg gond nélkül megy (igaz kilépésnél exe hibával lép ki). Már próbáltam azt is, hogy oda telepítem ahová maga a játék ajánlja fel, de mindhiába. Még a magyarítást, a mentést, és a grafikai módosítást sem tettem fel, de így is mindhiába. Eredeti játék, és így tönkreteszi egy hivatalos javítás (ilyet sem tapasztaltam még).

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#12543) WASPZotya válasza csoli31 (#12542) üzenetére


WASPZotya
tag

Nekem is ez volt tölts le 1.3 cracket .

Zotya

(#12544) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

18 : 00-tól csinálok szerót, GYERTEK! :R

Fél méter hó van, gyertek szánkózni, hógolyózni. :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12545) Syrius XIX válasza WASPZotya (#12543) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ezt így ne írd ide, mert nem szeretik!!!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12546) 7600 GS válasza Syrius XIX (#12544) üzenetére


7600 GS
addikt

Megyek! ;)

(#12547) WASPZotya válasza Syrius XIX (#12545) üzenetére


WASPZotya
tag

Sry

Zotya

(#12548) Syrius XIX válasza Syrius XIX (#12544) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Kész van!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12549) mester32 válasza LA_COSTE (#12541) üzenetére


mester32
csendes tag

Igen emlékszem mentél mint a villám de elötte lacettit is nyomattunk
ott is lenyomtál, csak örűltem hogy 1:44 alá mentem okuban lacettivel
és hogy lezúztam Notafraidet nem könnyű

(#12550) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Sajnálom hogy feszültséget kelt hogy gyors vagyok. :(((
Asszem tényleg maradnom kell a ranked szeróknál. :F

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.