Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) dokar


dokar
addikt

hali, én vezetéknélküli billivel tolom mostanában a gamét, de meg kell mondjam, hogy nem a kanyarodás reakciója lett rosszabb (vagy csak nem érzem), hanem a fékút lett hosszabb. olyan, mintha megszaggatná a jelet. átraktam más gombra a féket, de akkor is ugyanez a helyzet. ha az USB mintavételezési frekvencia kisebb vagy egyenlő, a jeltovábbítás periódusának a reciprokával, akkor olyan, mintha vezetékesről nyomnám, mert minden egyes kéréshez tartozni fog egy szinkron válasz. ugye jól gondolom?

extra - SEXRay

(#12652) YakQzA válasza dokar (#12651) üzenetére


YakQzA
tag

Én nem ismerem az usb lelki világát, de sajnos nem rég vettem egy vezeték nélküli bill.-t és tényleg nem olyan közvetlen az irányítás mint a vezetékes esetén. :(

(#12653) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Hy All!
Lesz ma szeró, 18 : 00-tól csinálok. Ha van kedvetek :)) ni, akkor gyertek! :R

Zodonak üzenem: ha megint nem tudsz belépni, írj ide, futamonként benézek, vagy csinálj te és átmegyünk. THX!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12654) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Kész van, gyertek :)) ni! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12655) JJános válasza YakQzA (#12649) üzenetére


JJános
addikt

Értem én, nincs is nekem senkivel problémám.
De azt meg te értsd meg, hogy ha kértek a bajnokságból, de belőlünk nem, az egyoldalú kapcsolat.

2007-05-06 óta itt!

(#12656) Syrius XIX válasza dugojancsi (#12627) üzenetére


Syrius XIX
addikt

mi csináltunk egy bajnokságot, ahol már lement 4 futam,

Magatoknak?

Ügyes! :C

És, ha szabad kérdeznem, ti hol hírdettétek meg?

(Ahol legalább az embernek lett volna esélye jelentkezni, nektek meg azt mondani: Te nem jöhetsz, sry!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12657) zodo válasza Syrius XIX (#12653) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi Zyl, de mai nap nem sok időm van játszani. :(

Tegnap bekötötték a kábel tv-t, közel 3 év után, így most ez az újdonság. :DDD

(#12658) JJános válasza dokar (#12645) üzenetére


JJános
addikt

Nekem sincs. Néha VViktorral rankedezünk, mint egyik nap is 03.00-ig. Aztán lefeküszünk, és alszunk. Csak épp volt véleményem.

2007-05-06 óta itt!

(#12659) Syrius XIX válasza dugojancsi (#12630) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"a bajnokság privát, jelszót kiadni tilos."

Hoppá! (Nem tudom, csak kérdezem: akkor ti, mint "BS-Team-esek" mégis mit kerestetek a Ted által meghírdetett PH-Team-es bajnokságon?)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12660) Syrius XIX válasza zodo (#12631) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem lehet, hogy a modemed úgy van beállítva?

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12661) D@ni88 válasza ollie (#12650) üzenetére


D@ni88
addikt

köszi a 6 órás kispadot, de én csak poén kedvéért nyomtam, be és nem rajta akartam szórakozni, mert nyilvánvaló hogy nem ő, de azért köszi :)

(#12662) Syrius XIX válasza JohnnyMaggot (#12639) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Erős, de ha belegondolsz, akkor már nem is olyan erős és tökéletesen igaza van.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12663) Syrius XIX válasza YakQzA (#12649) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Megoldottátok, mert meg sem hírdettétek! :Y

CONGRATULATIONS :C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12664) 0414setsuna válasza Syrius XIX (#12659) üzenetére


0414setsuna
tag

"a bajnokság privát, jelszót kiadni tilos."
am. meg nem is kértük :)
na neveket kérek a résztvevőkről(privátban ha lehet), a végén még kiderül hogy egy 3.osztályú rankeden jobban megizzadnék XD
na mostmár tényleg fejezzük ezt be Zyl mert nem lessz jó vége, a fórum nem erre van

[ Szerkesztve ]

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#12665) amigo8519


amigo8519
csendes tag

hali
jönnék játszani, csak nem tom hol keresem a server-t :F
előre is kösz
jó game-et

Bubu

(#12666) LA_COSTE válasza amigo8519 (#12665) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Hello!
Multiplayer/Play online/Private Session
1.3 patch kell!

(#12667) Jim74


Jim74
nagyúr

Lassan olyan lesz a topic, mint egy AMD vs. Intel, vagy ATI vs. Nvidia "bajnokság"... :DDD :DDD :DDD

(#12668) Ted-Mosby


Ted-Mosby
senior tag

Már csak hat hét !!!! :DD :DD :DD :DD

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#12669) JJános válasza zodo (#12657) üzenetére


JJános
addikt

Sajna nekem se, de holnap lesz időm! :))

2007-05-06 óta itt!

(#12670) zodo válasza Syrius XIX (#12660) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem hiszem. Eddig nem voltak ilyen bontási problémáim. Ennyit bírt ( kb. másfél év ) az Inviteles - Dlink Dsl 360R modem, melynek még menüje sincs.
Erre már nincs garancia és szolgáltató váltás előtt állok így arra a kis időre nem veszek másikat.

(#12669) JJános

Van ez így néha, de egyszer csak összefutunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#12671) Jim74 válasza Ted-Mosby (#12668) üzenetére


Jim74
nagyúr

Már nagyon várom, hogy kezdődjön. Szerintem érdekes évad lesz... :C

(#12672) JJános válasza zodo (#12670) üzenetére


JJános
addikt

Én is remélem! :C

2007-05-06 óta itt!

(#12673) --Lorant--


--Lorant--
aktív tag

:)) Jot Jatszottunk ma is! Koszonom a jatekot! :R :R :R

....

(#12674) Steady74 válasza --Lorant-- (#12673) üzenetére


Steady74
addikt

faja volt! csak pont rossz képet kaptál le, végeztem előrébb is :D

See ya next time Gents!

(#12675) zodo válasza Steady74 (#12674) üzenetére


zodo
nagyúr

Nálam van a jobb kép. :K

Nem tudom, hogy mentem legjobb köridőt a "nemszeretem" síkános pályámon. :DDD

(#12676) Steady74 válasza zodo (#12675) üzenetére


Steady74
addikt

jó kis este volt! valamikor a héten még csapunk egy orgiát pepiékkel, lehet hogy szombat lesz, remélem összefutunk! Bár kib@szott fáradt vagyok :D

(#12677) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

valaki ma napközben tud majd jönni :)) -ni? Ha igen, ki mikor?

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#12678) Rototti válasza Sziszifeca (#12677) üzenetére


Rototti
senior tag

Hát, én tudnék menni, bár valszeg nem leszünk még egy súlycsoportban, de úgyis kell még fejlődnöm, hogy visszanyerjem a régi formámat, szóval jó ha egy gyors ember halad előttem és motivál, hogy tapossak bele :DDD.
Délelőtt nem jó, de du. 1 körül mehetünk, ha megfelel(ek) :U

Kimi - The King of Spa

(#12679) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

13:00-kor én is csatlakozok egy jó órára! Szóljatok hol mikor! :D

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12680) Sziszifeca válasza Rototti (#12678) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Ok srácok, akkor 13:00-kor talizzunk valahol. Legyen ranked, vagy csináljunk szérót?

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#12681) Rototti válasza Sziszifeca (#12680) üzenetére


Rototti
senior tag

Először én inkább a privát szerót preferálnám... :B De nem halok bele rankedbe sem...

Egyébként rankeden is coll: on-ban toljátok?? Mert régen képtelenség volt úgy menni, mert kb az nyert, aki túlélte az első kanyart... :(

Kimi - The King of Spa

(#12682) Rolly Dy07 válasza Sziszifeca (#12680) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Szerintem jó a ranked is. Legalább jönnek mások is :)) -ni.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12683) Rolly Dy07 válasza Rototti (#12681) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Coll Forwardot szeretem, mert ha egy idióta megfordul nem tud lekamikázni. Általában arra keresek rá rankeden. Ha nincs akkor coll on, de annyira nem jó az idióták miatt.

Ha normál a népség túléled az első kanyart. Amúgy sem az első kanyarban dől el minden. Ha gyors vagy befogod a másikat, a többi már a versenytudásodon múlik. :K

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12684) Steady74 válasza Rolly Dy07 (#12683) üzenetére


Steady74
addikt

emberek, senki sem tolja a gazdaság szekerét?? :)

(#12685) D@ni88


D@ni88
addikt

jövök én is :)

(#12686) Rototti válasza Rolly Dy07 (#12683) üzenetére


Rototti
senior tag

Ha az első kanyarban kivágnak, hiába vagy akár 2 mpvel gyorsabb kicsi a valószínűsége, hogy előre tudod magad verekedni. Sajna régebben nem egyszer volt olyan, hogy a 5.-6. helyen értem célba úgy, hogy a messze a leggyorsabb köröket futottam... :(((
Gyakran azt csináltam, hogy az első kanyart direkt elrontottam, nagyobb sebességgel futottam be, és a végén valahogy összeszedtem, de így legalább nem tudták elkapni a seggem :))

Kimi - The King of Spa

(#12687) D@ni88 válasza Rototti (#12686) üzenetére


D@ni88
addikt

erre jó az 5körös verseny :)

(#12688) Rolly Dy07 válasza D@ni88 (#12687) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Daninál a pont! :K
De nem mindig az első hely a fontos hanem a versenyzés élménye. Sokszor volt hogy unatkoztam elöl és elb...tam, mert nem kergetett senki. Persze jó nyerni is. :DDD

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12689) Rolly Dy07 válasza Steady74 (#12684) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Tolja aki még nem fáradt bele! Én alkalmazhatatlan vagyok, nem bírom, ha főnököm van. :N

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12690) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Na skacok!

Akkor 12:55-től csinálok szérót! :K

Name: Sziszifeca
jelszó: phgrid

Bárki jöhet, aki éppen ráér! Nem a győzelem számít, hanem a feeling! :D

Ja, a téligumit feltenni, mert megint esik a hó! :)

[ Szerkesztve ]

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#12691) Rolly Dy07 válasza Sziszifeca (#12690) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Lacettire téli gumit had tapadjon!! :C :C

Ott a helyünk! ;]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#12692) Rototti válasza D@ni88 (#12687) üzenetére


Rototti
senior tag

Csak 5 körös versenyen toltam anno... De mind1, nem akarok vitázni, mert én kb 1 éve toltam, és akkor még elég sok volt az olyan player, aki csak arra ment, hogy mindenkit kib@sszon a pályáról. Emiatt nem volt meg a versenyzés feelingje... Lehet most már, hogy a gém kicsit lecsengett, a normális playerek vannak többségben :)

Kimi - The King of Spa

(#12693) JJános


JJános
addikt

Fiúk ebéd után én is jevek, csak addig tartsatok ki.

2007-05-06 óta itt!

(#12694) Syrius XIX válasza zodo (#12670) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nézd + a prividet! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12695) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok!
Ha van aki úgy gondolja jönne :)) ni, akkor 17 : 30-tól csinálok szerót, de csak akkor ha van! :R Írjatok. :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#12696) Jim74 válasza Syrius XIX (#12695) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én megpróbálok 17:30-ra ideérni :K

(#12697) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Köszi mindenkinek a mai versenyeket! :C :R

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#12698) zodo válasza Jim74 (#12696) üzenetére


zodo
nagyúr

Sziszi elment és kivágott a szeró, ami te lettél, de nem engedett vissza.

Mindegy, köszönöm a játékot, mindenkinek! :R

[(#12694) Syrius XIX: Kipróbáltam a modemes tippedet, bár tudtam, hogy nincs menüje.

[ Szerkesztve ]

(#12699) mester32


mester32
csendes tag


volt egy kis zúzás közepes időkkel

(#12700) Jim74 válasza zodo (#12698) üzenetére


Jim74
nagyúr

Sorry :U Nem vettem észre :( Ne haragudj :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.