Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Kendek válasza hajbel (#2350) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem nem lesz olcsó jövőre sem, hanem ugyanúgy drága marad. Jó, az előfordulhat, hogy némileg olcsóbban nyit mint a megelőző években, de akkor sem lesz a kifutó modell igazi konkurenciája. Hanem majd szépen lejjebb megy idővel az ára, ezt érdemes megvárni.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#2352) hajbel válasza Kendek (#2351) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem 500 körül jöhet majd ki a c2, de még akkor is jó vétel lesz a c1 400-ért, bár LG-n kívül is van élet mostmár gamer tv fronton, ez is előidézhet árcsökkentést.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2353) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Elhunyt Lippai László, Son Goku magyar hangja

Nyugodjék Békében! Egy generáció meghatározó szinkronhangja volt...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2354) tboy93


tboy93
nagyúr

#104717Peace -> tboy93#104716

Az igazi nekem is a 77" lenne, azzal lennék maradéktalanul elégedett a 3 méteres távon. Mondjuk sajnos már a 65"-hoz is bútorzatot kellene cseréljek, 60" férne be maximum. :(

(#2355) PitLee


PitLee
őstag

:DDD

(#2356) Mike válasza PitLee (#2355) üzenetére


Mike
veterán

erről az videó jut eszembe, amikor a csaj nyaggatja a játszó srácot, erre az meg kirakja a lakásból

(#2357) tboy93


tboy93
nagyúr

Mit gondoltok mennyire elvetemult otlet beleugrani most egy ps vita-ba? Sose volt, egyik nemet rokon hazajott, nala lattam, kicsit rakivantam :B

(#2358) Elims válasza tboy93 (#2357) üzenetére


Elims
veterán

Kicsit sem elvetemült. :-)
Ha max.30e-ig megtudod venni szerintem ne hagyd ki.
Annál is inkább,mert ha nem jön be legfeljebb eladod.

(#2359) tboy93 válasza Elims (#2358) üzenetére


tboy93
nagyúr

40-50 kozott latok belole sokat :/ Kell ezeknek valamire figyelni? Akku cserelheto benne? Joy mennyire birja meg ezekben?

(#2360) Elims válasza tboy93 (#2359) üzenetére


Elims
veterán

Nem tudsz mire figyelni.Nincs benne mechanikus alkatrész.
Ha én vennék,próbakor megnézném a fényerőt,közben nyomkodnám magát a házat,hogy változik e vmi.Megnézném a gombokat,nyomáspontjukat,hogy nincs e vmelyik beszakadva,hangszórót,mikrofont,wifi-t,bluetooth-t,hátsó érintő pad-ot.
Ha van hozzá játék akkor a slot-ot is.

De szerintem 40-50e-ket ne adj érte.Annyit nem ér.Nem használnád ki.
Igaz,nem ismerjük egymást és lehet,hogy éjjel-nappal azt nyomnád,de olvastunk már egymástól egy-két hsz-t..,szerintem -te sem- használnád ki. 40-50e-ket ne adj érte.
Néha ugyan,de szokott lenne korrekt áron,30e körül 16-32gb-os kártyával.
Szokott lenni egy kis időszak amikor felraknak 4-5db-okat,várd ki. ;-)

Mégvmi..szerintem az oled (fat) verziót vedd. :-)

(#2361) tboy93 válasza Elims (#2360) üzenetére


tboy93
nagyúr

köszi a részletes választ :R

várok, hátha lesz jó áron valakinél

(#2362) tboy93 válasza Elims (#2360) üzenetére


tboy93
nagyúr

Van egy oled fat, de 60k, 8 játékkal :\ Rémesen drága...

(#2363) Elims válasza tboy93 (#2361) üzenetére


Elims
veterán

:-)

Láttam én is azt a 60e-set.Azzal majdnem korrekt az ár,kis alkuval..
De szerintem kihagyható.Biztos,hogy -boltosok kivül- nem viszi el senki.
Megpróbálhatod esetleg külön megkérdezni a gépet.Memóriakártya is kihagyható,mert kicsi.
Ha nem sürgős,szerintem várj. ;-)

(#2364) tboy93 válasza Elims (#2363) üzenetére


tboy93
nagyúr

Amugy vita-hoz mekkora memoria kartya javallott?

(#2365) Elims válasza tboy93 (#2364) üzenetére


Elims
veterán

16gb-os már tökéletes,de ha csak 8-as lenne hozzá azzal is el tudnál lenni.
32gb-os "hatalmas". :-) 64gb-osat viszont nem szabad venni,mert nagy %-ban nem működik rendesen.

(#2366) tboy93 válasza Elims (#2365) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kartyas jatekok felmasolodnak teljes egeszeben? Vagy mire kell a hely?

(#2367) Elims válasza tboy93 (#2366) üzenetére


Elims
veterán

Kártyásoknál úgy tudom,hogy csak a mentésre.Maga a játék a kártyán van,az már nem másolódik. :-)
Arra kellene a hely,ha a store-ból vennél játékokat vagy ha máshonnan telepítenél fel rá.. ami tudod,tiltott téma itt.

(#2368) tboy93 válasza Elims (#2367) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mokolatlan gep kene, szeretnem a psn accountomat hasznalni, nem kockaztatom hekkelt géppel hogy bannolja a sony :N

(#2369) Elims válasza tboy93 (#2368) üzenetére


Elims
veterán

👍

Még most nekem is gyári..

(#2370) Elims válasza tboy93 (#2368) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem [EZT] vidd el!!
Ne is alkudj,itt most nem pazarolnám az időt..
Ennyiért jó. ;-)

(#2371) tboy93 válasza Elims (#2370) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az a baj, szivem szerint mokolatlant vennek, nem szivesen jelentkeznek be a psn accountommal egy tört gépre. Vissza lehet ezeket állítani egyszerűen gyari allapotba?

(#2372) Elims válasza tboy93 (#2371) üzenetére


Elims
veterán

Biztos.100%.Szerintem az eladó is megcsinálja ha úgy szeretnéd.
De úgy látom már el is vitték.
Ennyiért korrekt volt.Nem csak hirdetni szeretett volna,hanem eladni akart.

(#2373) Imilenni


Imilenni
addikt

Srácok, az átalakult Ps+ nagyobb csomagjai elérhetőek lesznek PC-n, mint a Now?
Működhet majd úgy mint az xbox verzió?
Persze itt csak streaming van, erről van valami infó?

Press "F" to pay respects.

(#2374) Kendek válasza Imilenni (#2373) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Premium szinten támogatott lesz a streaming, PS1, PS2, PS3 és PS4-es játékokra, ami benne lesz a listában. Ez működni fog PC-vel is.

<-ƘƘ->

(#2375) Moby


Moby
addikt

Medocsabi: amíg ketten voltunk a nejemmel, átlag 120KW. Most két, 6-10 évessel átlag 250.

(#2376) tboy93


tboy93
nagyúr

#113291 számú bejegyzésre reagálva:

Nem értem mit nem értesz benne. Egy gyerek, ha napi 5x eszik, akkor legalább 3x leeszik valamit, ha udvarra megy sáros-koszos lesz, ha oviba megy napi 3 szett ruhát használ el. Szerinted ez nem jelent többlet energia költséget? Napi szinten púposra van pakolva a szennyestartónk. A gyerekek naponta 5x esznek, ezt elő kell állítanod, meg kell melegítened, rettenetes mennyiségű szennyes edényzet halmozódik, naponta fixen 1 kör mosogatógép, de néha 2 kör is megy. Ez mind mind plusz energia.

Amikor asszony és a 2 gyerek lemegy anyósomékkal a nyaralóba és egyedül vagyok itthon, akkor:
- nem megy a klíma
- a mosogató gépet 3 naponta indítom be akkor is félig pakolva
- szennyes meg 1 hét alatt gyűlik össze egy géppel

Csak a vak nem látja, hogy milyen plusz energia fogyasztással járnak a gyerkőcök.

(#2377) Deck válasza tboy93 (#2376) üzenetére


Deck
titán

Nevetséges, hogy 2 gyerekre mint mindig most se jár semmi, csak 3tól... :W

PS5

(#2378) Medocsabi válasza tboy93 (#2376) üzenetére


Medocsabi
addikt

Valóban nem gondoltam bele,pedig teljesen reális amit írsz. Lehet hülye kérdés,de családosoknak nincs erre valami kitétel? Hiszen a kormány folyton azt szajkózza, hogy így család úgy család :F

(#2379) VTom válasza tboy93 (#2376) üzenetére


VTom
veterán

Nálunk 2 gyerekkel (2 és fél és 5 évesek):
-mosogató gép napi szinten megy, van, hogy napi 2x is
-mosógép heti 2-3 mosással (sötét, világos, szines)
-szárítógép ugyanez
-mikró, főzőlap, sütő minden nap ebéd, vacsora, néha reggeli
-fürdés minden este egy kád víz, a cirkó kazánról
-TV kurva sokat megy

Ha csak ketten lennénk, szerintem a mosogatógép heti 2x menne maximum, mosógép átlag heti 1x, ill. mindketten zuhanyozunk, a TV-t meg csak este kapcsolnánk be. A főzés is sokkal kevesebb lenne, mert kajálnánk a melóhelyen a büfében.

Szóval egyetértek, rengeteget jelent a 2 gyerek fogyasztás szempontból.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2380) VTom válasza Medocsabi (#2378) üzenetére


VTom
veterán

3 gyerektől van :)

Sajnos nagyon sokakat pofánvágott ez a helyzet, de ha valaki tájékozott, akkor tisztában van vele, hogy nyugat európában már év eleje óta mindenki szopóágon van, sokszorosát fizetik a reszire, mint addig.
A rezsicsökkentés sajnos csak eddig a pontig volt tartható, ami példás, hogy próbálják az átlagfogyasztásig még megtartani, így mi pl. nem 80 ezres villanyszámlát fizetünk majd, hanem "csak" 42 ezret (az eddigi 11 ezer helyett)

És erre jön még egy-két héten, hónapon belül a hatósági üzemanyagársapka megszüntetése is, mert az sem tartható.
De legalább egy kis időt nyertünk.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2381) tboy93 válasza Medocsabi (#2378) üzenetére


tboy93
nagyúr

A kormány szerint 2 gyerekig nincs extra költséged, csak 3-tól van kedvezmény :) Nyilván nehéz ebbe belelátni ha nem vagy benne, meg lehet mondani azt is, hogy ne használjunk mosogatógépet, meg szárítógépet, meg a 25-26 fokra állított klíma helyett állítsuk 30 fokra, de ha hozzászokott az ember akkor nehéz leadni belőle. Főleg hogy azt gondolom, ezek a 21. században nem kellene luxusnak számítsanak Európában.

(#2382) tboy93 válasza VTom (#2379) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nagyjából ugyanez nálunk is, 2 és 4 éves gyerkőcökkel. Az a szemétség ebben az egészben, hogy a kormány ugye azt szajkózta itt éveken keresztül, hogy szüljél legalább hármat, mer' akkor vagy igazi család. Vegyél fel minden hitelt is, mer' gazdasági stabilitás van. Na aki felült erre a lóra, az most keményen meg fogja sz.pni. Én nem véletlen mondtam minden ismerősömnek, hogy nem csak megszülni kell a 3 gyereket, hanem el is kell tartani, akkor szűkösebb időkben is. :U Ennek ellenére sokan úgy vágtak bele a 3 gyerekes CSOK-ba, hogy még egy gyerekük sem volt, fogalmuk sem volt mit írnak alá.

Engem konkrétan hülyének nézett mindenki, hogy 2x akkora fizuval mint nekik én miért nem ugrok már bele valami ház projektbe, meg ha van 2 gyerek akkor miért nem vállaljuk a 3.-at a CSOK miatt.

[ Szerkesztve ]

(#2383) Deck válasza VTom (#2380) üzenetére


Deck
titán

Oké de hányszorosa is külföldön a fizetés az itthoninak? Illetve, a 27%-os áfa nálunk a legmagasabb.
És mivel nincs nálunk euró sem így mégrosszabb a forint miatt.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2384) VTom válasza Deck (#2383) üzenetére


VTom
veterán

Persze, arányosítva a bérekhez, mi még mindig nagyobbat szopunk, de ez ellen sajnos nem tudunk tenni. Mindehol csökken az életszínvonal most egy darabig.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2385) VTom válasza tboy93 (#2382) üzenetére


VTom
veterán

Én ezért nem tudom a kormányt hibáztatni, sajnos ennyire nem gondolják át az emberek ezt.
Itt is rengetegen ugrottak bele a 3 gyerekes témába, de ugye ez senkinek sem kötelező.

Sajnos sokan kerülnek nagyon nehéz helyzetbe most. :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2386) Deck válasza VTom (#2384) üzenetére


Deck
titán

+ nem jön se a norvég se az eu-s pénz. Ha ellopni nem tudják már nem is kell nekik. +1000 ezer másik dolog :U

PS5

(#2387) Moby válasza VTom (#2385) üzenetére


Moby
addikt

Lehet őket a halálba kívánni, más dolgokért nekem is vele a cipőm velük, de ha bármilyen mértékben célja ennek, hogy az emberek elgondolkodjanak a pazarláson, az most működni fog.
Persze ezzel én úgy vagyok, hogy nem igazán úr az, aki nem herdál, de ez csak a vicc része :)

(#2388) tboy93 válasza Moby (#2387) üzenetére


tboy93
nagyúr

Teljesen valid, hogy ez nem fenntartható. Ideális helyzetben, ez a rezsi csökkentés kivezetés viszont nem 2 hét alatt, hanem mondjuk 2 év alatt kellett volna végbemenjen, apránkénti emeléssel, öszötékélve az embereket a korszerűsítésre. Eddig elnyaralgattuk ezt az összeget, meg konzolra és új autóra költöttük, korszerűsítés helyett.

Gondoljatok bele abba is, hogy most hirtelen mekkora igény lesz a szigetelésekre, új nyílászárókra. Ezeket jelenleg is bődületes határidővel szállítják, mert a covid éra hátralékát még nem sikerült ledolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#2389) F-ECT$ válasza tboy93 (#2388) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy sorházi lakásban kicseréltettük a nyílászárókat. Ez 14 ablakot és 2 ajtót jelent. Mindenhol van redőny rá, és szobánként 1 ablakra szúnyogháló is. Lehet tippelni mennyibe került. Sosem fogja behozni az árát a kisebb fűtés számlán, még a piaci áras gázzal sem, és eladáskor sem fog annyit emelni az ingatlan értékén, amennyibe került.
Ezzel persze nem azt mondom, hogy nem érte meg megcsináltatni, de egy szigetelés vagy nyílászáró csere évtizedes távlatban működik csak, de akkor meg bejön az, hogy vajon ezek a csoda új ablakok kibírnak-e egyáltalán ennyit, vagy majd ismét cseréltetni kell őket.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2390) Mike válasza F-ECT$ (#2389) üzenetére


Mike
veterán

kibirnak

(#2391) Mike válasza tboy93 (#2388) üzenetére


Mike
veterán

a pénzt pedig az ország, az oktatás, egészségügy fejlesztésére is lehetett volna költeni, helyette elnyaralgatták, stadiont, kastélyt vettek belőle, illetve teljes iparágakat, de azok se működnek állami csecs nélkül. mintha nem lenne holnap. itt az eredménye.

[ Szerkesztve ]

(#2392) Mike válasza VTom (#2380) üzenetére


Mike
veterán

hogyan jön iski ez a 242 forint? mennyi ebből az áfa, a nagyker profitja? mi van azzal hogy Paks 20 forintért állítja elő az áramot. bocs, de én nem vagyok hálás az elmúlt 12 év rablógazdálkodásárt, penzszórásáért a saját faszságaikra, és harácsolási kenyszerükért, és hogy hagyták lerohadni az országot. eddig amihez nyúltak az tönkrement. egyben jók: marketingben. azt eszi a nép. meg a kvázi vallásukban. nincs még egy párt aminek ennyi hivője van.

(#2393) Deck válasza Mike (#2392) üzenetére


Deck
titán

A 242 nem a világpiaci ár. Ez a 2-3x-osa. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2394) VTom válasza Mike (#2392) üzenetére


VTom
veterán

A 242-ről már kiderült, hogy nem igaz, valahol 150Ft körül van a világpiaci ár.
Az, hogy miért kell ezt fizetnünk amikor az ország fogyasztásának kb. 25%-át teszi ki az import áram, a gázt pedig úgy tudom olcsóbban kapjuk aputól, így a gázzal működő erőművek sem piaci áron termelnek, azt nem tudom.

Sajnos a hívek megszavazták őket megint, pedig 12 éve tudatosan rontják a forintot, és mindent tönkretesznek amihez hozzá nyúlnak. Nekünk úgy látszik ez kell. :O

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2395) Deck válasza VTom (#2394) üzenetére


Deck
titán

Sok nem normális ember :W

PS5

(#2396) mkrisz12 válasza VTom (#2394) üzenetére


mkrisz12
junior tag

Az egész rendszer úgy szar ahogy van. Oszd meg és uralkodj megy már nagyon régóta. Az emberek nem vállalják a felelősséget a saját életükért, így adva át a hatalmat másoknak, akik ezt ki is használják. Majd ha az emberek nem azt fogják várni, hogy a fejük felett döntsenek, akkor lesz változás, addig nem.

Látom ha hiszem.

(#2397) F-ECT$ válasza Mike (#2390) üzenetére


F-ECT$
titán

Majd térjünk vissza a kérdésre 10-15 év múlva :)

Dive ever, work never.

(#2398) VTom válasza mkrisz12 (#2396) üzenetére


VTom
veterán

Sajnos honfitársaink nagy többsége túl buta és/vagy ostoba a változáshoz. :(

Tájékozatlanság, propaganda szajkózás, közösségi médiában terjedő kreált ostobaságok tényként kezelése, amire rengeteg esetben még egy jó adag erőszakosság is társul.

A rendszer pedig tudatosan "eteti" őket, a legnézettebb csatornák már rég az ő propagandájukat nyomják, legkeményebbek az origo-t is napi szinten olvassák.

Érdemi vitára nincs lehetőség, mert ha nem értesz egyet, akkor jön a "mer a gyurcsány jobb volt?" , az "el lehet menni" meg ha minden érv elfogyott akkor a jolly joker "libsi k*rva anyádat" reakció. (hozzáteszem, hogy a kifejezést használók 80%-a azt sem tudja mit jelent a liberális kifejezés)

Siralmas, hogy itt tartunk a rendszerváltás után 30 évvel.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2399) mkrisz12 válasza VTom (#2398) üzenetére


mkrisz12
junior tag

Igen, kicsit úgy érzem magam mint amikor tesiórán hülye volt 1-2 gyerek és nyomhatta a fekvőtámaszt az egész osztály :(((

Látom ha hiszem.

(#2400) Wesder


Wesder
félisten

.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.