Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) .LnB válasza Nandinagy (#2147) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én egyetlen meccset se szimuláltam. És dobtam 110 pontokat meccsenként. 34 tripla a rekordom egy meccsen. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2152) Nandinagy válasza .LnB (#2151) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mivel mind csapat mind egyénileg egész jó statok jönnek össze szimulálva is a szezon felét lefogom szerintem továbbra is. Kiestünk a Clippers ellen 4-0-ra(a Suns,Lakers,Philly is 4-0-ra kapott ki tőlük).Inkább a PO ami érdekel.
Az új szezonban megkérdezték kit látnék szívesen a csapatomba szóval megjelöltem az Ingram,Davis párost. Gondoltam majd az egyikük eljön.
Ahhoz képest az új kezdő5:Lillard-Én-Ingram-Davis-Nurkic.

Alapból nem egy dobógép játékosom van. Tavaly pl. én lettem az asszisztkirály. Idén meg a +2 sztárral inkább lettem egy 15-20 pont 10-15 asszisztos elit védő játékos aztán a többit intézik a többiek :D :D

Az egész játékmód úgy kezdődik, hogy felkell tornázni az értékünk. A végére már a lotterybe vártak(első 14 játékos). Akkor miért csak 1 éves szerződésem volt a csapattal? Első körös játékos 4+1 évet kap mindig. Ehhez képest kaptam egy max szerződést a 2. évre(4 év 110 millió). Jelenleg 3-an keresünk évi 25 milla felett(CJ,Ingram,Én) ketten meg 30 milla felett(Lillard,Davis). Ez így kicsit illúzióromboló mert képtelenség lenne 80-90 milliós többletet felhalmozni(109 millió a fizetési sapka 2020-ban míg nekünk 192 millió).Ha visszalehetne tekerni az előző season végére akkor Ingramet hanyagolnám és hozatnék helyette 3 cserejátékost.

[ Szerkesztve ]

(#2153) Carvus válasza .LnB (#2151) üzenetére


Carvus
senior tag

110 pontokat meccsenként? :Y azért a realitás talaján maradhattál volna.. ;]
Én már 50-60 pont körül megsajnálom a társaim aztán csak passzolok nekik hátha bedobnak párat és felfejlődnek hozzám..mondjuk Nálad Damenek és társainak nem kell, ők úgyis Beastek! :))

[ Szerkesztve ]

(#2154) .LnB válasza Carvus (#2153) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt csináltam én is. Csak volt, hogy megnéztem, hogy mi a max amit ki lehet hozni egy meccsből. :D All time record menüben, én vagyok csak a listában, 100+-os meccsekkel. Ezt írtam is, hogy nagyon elkönnyült a végére, ezért tettem mindig magasabb nehézségi szintre is a meccseket. De úgy se változott sok minden, csak kicsit több volt a steal a gép részéről.
Az első szezon után meg már csak az overall 99 volt a célom. Azt elértem, azóta nem játszottam vele.
Tegnap gondolkodtam, hogy csinálok egy videót a végső statjaimról nektek..

Holnap NBA2K21 demo.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2155) Nandinagy válasza .LnB (#2154) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem is tudtam, hogy lehetséges a 99es OVR. Igazából kicsit bánt is az egész dobás dolog mert már kimaxoltam a Shootingnál minden létező statot meg mondjuk edzésen 20 dobásból 10-14-t bedobálok de meccsen a három pontos vonalról még az óceánba se találok be néha.(max ha zölden engedem el). A középtávolik úgy ahogy jó százalékkal mennek be.

Lehet rápróbálok majd a 2k21-re de igazából azt majd akkor veszem meg ha szereztem egy PS5-t. Bármennyire is szeretem a 2k szériát november környékén 10 körül már betudom szerezni addigra meg legalább bekerülnek az újoncok is.

(#2156) Carvus válasza Nandinagy (#2155) üzenetére


Carvus
senior tag

Hármasokkal én is így vagyok, 15 db-os trophy megyek rá néha, de nem akar jönni (még). Range extender badge bent van? Próbálkoztam néha variálni őket, de enélkül kb lehetetlen hármast dobni, legalábbis nekem.. :)

Közbe végeztem alapszakasszal, főcsoport elsőket elverve 6. helyet sikerült megcsípni:

Jöhet a Bucks, szezonban csak 3* pitsáztak el, abból egyszer 158 pontot pakoltak fel Giannis-ék...bosszúra szomjazom! ;]

(#2157) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Leírtam korábban mindent a dobásról, elég hosszan. Sorrendbe a jelvényeket, hogy melyik milyen fontos. [link] Pluszban, hot zone-okat kell csinálni. Az rengeteget számít.

[kép]

Lehetséges az overall 99, az a max: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2158) Nandinagy válasza .LnB (#2157) üzenetére


Nandinagy
addikt

Igen ez alapján húztam a shooting badgeket :D Csak nekem összesen 13 darab lehet a dobásból.

Az OVR. 99-el tisztában vagyok csak azért furcsálltam mert 137 db upgrade pont maradt és 83-as vagyok. Azt gondoltam ennyiből nem lesz 99 a karakter.

Egyébként a dobás animáció nem tudom mennyiben befolyásolja de nálam a Slightly late dobások sokkal nagyobb eséllyel esnek be mint a slightly earlyk.

[ Szerkesztve ]

(#2159) .LnB válasza Nandinagy (#2158) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is lesz. 95-től a meccsek alatti teljesítményed alapján lehet elérni a 99-et.
Tele a net különböző dobás animációkkal. A gyorsnak kell lennie. Nekem is három animáció van "összevágva". Ha kell megnézem, hogy pontosan melyiket használtam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2160) Nandinagy válasza .LnB (#2159) üzenetére


Nandinagy
addikt

Igazából ennyire mélyen nem fogok belemenni a játékba. Minden részben Kobe vagy Lillard dobás animációját használom. Gondolom ezeknek akkor van jelentőségük ha online is játszok mások ellen :D Azt hanyagolom mert utálnám ha béna lennék.

(#2161) .LnB válasza Nandinagy (#2160) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahh online nincs gáz, ha nem megy a csapatnak, akkor kilép mindenki, és maradsz egyedül. :DDD Velem is sokszor volt ez. De akkor még gyenge is volt a karakterem, aztán később nem is nagyon próbáltam. De jó csapattal jó móka volt pár meccs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2162) Carvus válasza .LnB (#2157) üzenetére


Carvus
senior tag

Vágom alapnak elindulni jó volt amit írtál, de nekem sajnos nem jött be teljesen, aztán átálltam erre a leírásra, és jobban jönnek a triplák, akad, hogy már 3-4 zöld is jön egymás után. :U

Na éjszaka meg volt első PO meccs idegenbe nyertünk 2 seccel a vége előtt dobtam győztes kosarat, de nagyon necces volt 1 perccel vége előtt még 5-el égtünk. Jánniszt úgy ahogy kivettem meccs közben, de Bledsoe-val nem bírtam és szórta a triplákat, szerencsére végén még X-nél hibázott, aztán jöttem én... :C

(#2163) Nandinagy válasza Carvus (#2162) üzenetére


Nandinagy
addikt

Közben amit beküldtél leírást újraosztottam a badgeket.
A dobásom valamivel konzisztensebb. Kellett is mert alig dobok rá meccsenként :D
19 pont 12 assziszt 6 reb 2 stl az átlag 10 meccs után :D
De legalább a 2-3 bedobott hármas megvan/meccs. Viszont egyre atletikusabb a játékosom. Pár játékost poszterre tettem már :D +már nem csak adok alley-oop-ot hanem nekem is adnak fel.

(#2164) Carvus válasza Nandinagy (#2163) üzenetére


Carvus
senior tag

Na alakul az, nyomjad csak. :C

Nekem pedig meg volt az első PO kör Bucks ellen, 1-0 után 1-3 lett Jánniszéknak, itt lélekben már fel is adtam, de aztán feljöttünk 3-3, majd döntő meccsen elég gyengén muzsikáltam, de szerencsére társak extrát hoztak és megnyertük..de egy életre megtanultam a görög mellé Bledsoe és DiVincenzo nevét! ;]

Jöhet a Nets! :U

(#2165) Nandinagy válasza Carvus (#2164) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hajrá :D
Enyhe csalódás volt az első évemben a PO. A 2. körben megkaptuk a Clipperst akik 25 pontokkal vertek el minket minden meccsen :D Egy meccs volt 8 ponton belül ahol dobtam 45 pontot :D
Azt sem értettem a játék az első kör után miért vette ki a kezdőből Bjelicát meg Nurkicot akikkel elől-hátul működtünk és rakta be Melo meg Whitesideot.
Nekem kicsit egyébként hiányzik is a társak felelősségvállalása. Lillard meg McCollum konkrétan semmit nem csinál.

(#2166) Carvus


Carvus
senior tag

Na megvolt a Nets is, 4-1.

Szerencsére ez jóval könnyebb volt, mondjuk bíztam is benne, mert alapszakaszban is könnyedén vertem őket, nagyon fekszik a védelmük és elég "csak" Durant-et megfogni.

Konferenciadöntőn Celtics-el csapunk össze, másik oldalon pedig Los Angeles-i házidöntő.. :-)

(#2167) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ezt ide dobom inkább :D Hatalmas :D
The Japanese Internet Reacts To The Xbox Series X and S

“They’re cheaper than (rare) Famicom games!”
“To be honest, those who have an Xbox are hentai gamers.”
“Well, whaddaya gonna do, Sony?”
“I’d want it if it had Windows in it.”
tbd...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2168) Carvus válasza Carvus (#2166) üzenetére


Carvus
senior tag

Kicsit behúztam a kézi féket ez elmúlt időszakban gamerkedés terén, de hétvégén csapattam végre újra:
Bostont is 4-1-re vertem, másik oldalon pedig Lakers nyert, így kialakult a Lakers-Bulls döntő. Első meccset ők nyerték, aztán kettőt én(2-1 ide), na mondom innen behúzom újra 4-1-el a párharcot, hát lóf*szt, mivel LeBron bedurvult és 2* egymás után lemészárolt minket, második meccsen Davis és Howard is csatlakozott hozzá és 150-131-re popsiztak el...3-2 oda :( :O

Extra kell otthon, hogy kiharcoljam a hetedik meccset. Challenge accepted! :U ;]

(#2169) .LnB válasza Carvus (#2168) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sok sikert! Neked legalább izgi. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2170) Carvus válasza .LnB (#2169) üzenetére


Carvus
senior tag

Szerencsére LeBron takaréklángon volt, úgyhogy nagyon simán elvertem őket, jöhetett az igazi finálé: Végére ez is sima lett, ehhez kellett, hogy a padra ültessem Anthony Davist, pár sapka lett belőle, de a harmadik negyedre már 5 faultja lett és utolsó negyedbe lehet már a leendő csapattársainak szorított.. ;]

Hát finoman szólva se így indult a PO a görögék ellen, a szezon pedig pláne nem, erre az első kommentjeim erősen utaltak..de a végére csak meglett a Larry O’Brien Trófea, plussz mellé döntő MVP, év újonca + bekerültem az év támadó és védő csapatába(utóbbin igencsak meglepödtem).

Pár szót a játékról:
Először is óriási köszönet .LnB kollégának, az ajánlásainak és írományainak (illetve a Last Dance-nek), hogy meghozták hozzá a kedvem. Előtte nem igazán követtem az NBA-t, de azóta már nézem is őket a buborékban.. :)
MyCareer-t kezdtem el a nulláról, szerencsére leírások alapján jó játékost kreáltam, az eleje piszok nehéz volt, főleg a gyenge Bulls-al, de ahogy többiek is írták a játék szépen jutalmazza a fejlődést, igaz ehhez sokat is kell vele játszani, de MEGÉRI! Én 12 perces negyedekkel játszottam végig a szezont, és az összes edzést is végig csináltam. 93 OVR lett a vége egy szezon alatt.
Alapvetően a játék körítése nagyon jó volt, legjobban a szezon előtti események, riportok tetszettek, bár némely combine feladat elég nehéz volt. .LnB-hez hasonlóan nekem se tetszett, hogy az All-Star gála körül semmi körítés nem volt, valamint nekem a PO körítése is üres volt, leszámítva a nagydöntő utáni ünneplést, de rájátszás közben még pár extra animációt vagy riportot csinálhattak volna, de ez legyen a legnagyobb probléma.. :U

Összeségében nagyon élveztem az egészet, talán egy kicsit megcsillogtattam Chicago-ban az új MJ szerepét, viszont az elején célként kitűzőtt 3 szezont egyelőre félre rakom, és most egy darabig nem akarok PS-en kosárpályát látni..azért közeljövőben biztosan előveszem majd még1 szezon erejéig, főleg, hogy kérésemre leigazoltuk a lepattanókirály Anthony Davis-t és DeMar DeRozan-t is.

Nem kis backlogom van, úgyh jöhet a Tomb Raider, TLoUPii, Tsushima..PS5-ig szerintem el leszek velük, illetve Valhalla preorder is van még.. ;]

(#2171) .LnB válasza Carvus (#2170) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gratula!
Ez jó sokáig tartott! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2172) Carvus válasza .LnB (#2171) üzenetére


Carvus
senior tag

Köszi :R , hát igen jól elhúztam, de van, hogy két hétig be sincs kapcsolva PS.. :U

(#2173) .LnB válasza Carvus (#2172) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg eladtam a PS-t, várom ugye a PS5-öt. Addig ez megy: [kép] :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2174) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mivel véget érni látszik az Nba láz, valami témaindító azért jöhetne:

Pl aki eladta már a gépet s közben megtudta hogy most nem fog kapni, azok mivel ütik majd el a felszabadult időt?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2175) .LnB válasza Bogyi007 (#2174) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eladta valaki úgy, hogy nem volt biztos abban, hogy kap? Persze én se vagyok 100%-ig biztos, senki sem lehet szerintem. De előleg befizetve, azt mondták, hogy fognak tudni küldeni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2176) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Bedobom ide is :

Keresd a hibá(ka)t! :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2177) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#2176) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hány napja próbálkozol már vele?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2178) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#2177) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem próbálkozom vele, két offtopicba kiraktam pár perc különbséggel oszt szeva...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2179) tboy93


tboy93
nagyúr

Madwe
Persze, ebben egyetértek.

Violka2016
Nálunk szerencsére most mindkét gyerek le van tudva este 8-kor, reggel 7-ig nyugi van :K

dom1n0
Az úgy elég kemény lehet.

(#2180) dom1n0 válasza tboy93 (#2179) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Fárasztó néha, de megszokja az ember akkor már nem vész, másrészt pont ezért próbálom önállóságra nevelni őket amennyire csak lehet már most.
Mindenki szenvedett ugye tavasszal, hogy tanulni kell, hát őszinte leszek, én összesen ha 1-2 óráttanultam velük hetente, az is inkább ha kérdés volt segítettem, és mindkét gyerek javított a tavalyi átlagához képest több mint 1 egészet.

(#2181) SemmerFH válasza dom1n0 (#2180) üzenetére


SemmerFH
tag

Hasonló cipő nálam is. 43 múltam, 12 és 8. Dettó egyedül nevelés :)
Tavasz nem volt egyszerű, de túléltük. Szerencsére viszonylag önálló kezd már a nagyobbik lenni. Kicsivel azért még vannak meccseim néha :D

PSN: SemmerFH

(#2182) tboy93 válasza SemmerFH (#2181) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat le a kalappal sracok :D Nekem tavasszal csak 5 hetet kellett egyedül toltenem a 2 eves gyerkoccel amig a felesegem korhazban volt, de emberprobalo volt.

(#2183) SemmerFH válasza tboy93 (#2182) üzenetére


SemmerFH
tag

Egyátalán nem olyan nehéz ám, mint amilyennek az ember gondolja. 2 hetente volt nejemnél vannak hétvegére, akkor azért ki van engedve a gőz, de nagyon. Mondjuk a vasárnapi másnaposság annyira már nem móka, de még túlélhető :D

Na meg azért napi 30 perc engedélyezve van nekik Ps4-en tanulás után. Elég hamar elmegy egy nap.

[ Szerkesztve ]

PSN: SemmerFH

(#2184) Carlos Padre válasza tboy93 (#2182) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért az sokat segít ha szereted a gyereked :U
(Bocs :D )

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2185) PitLee


PitLee
őstag

Azért látszódik melyik az új gép . . . az van középen :DDD

(#2186) Mike válasza PitLee (#2185) üzenetére


Mike
veterán

takarítani kéne

(#2195) PitLee válasza Mike (#2186) üzenetére


PitLee
őstag

:DDD

(#2196) PitLee válasza PitLee (#2195) üzenetére


PitLee
őstag

Ajaj, csak nehogy elharapódzón a dolog, mert akkor kell nyitni topikot a meglopott reseller-eknek :DDD
link

Mondjuk a brit brigád a 3500db-al se kismiska, briteknél hamar lehet egy kis raktár tűz, ha túl tolják.

(#2197) tboy93


tboy93
nagyúr

Alza most küldött mailt, törölték a februári dátumot a PS5 előrendelésre, nem biztos hogy tudják tartani. Elég elkeserítő.

[ Szerkesztve ]

(#2198) tboy93


tboy93
nagyúr

Nem követtem mostanában a ps5 topikot, volt valami információ készletekkel kapcsolatban?

(#2199) Kendek válasza tboy93 (#2198) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

3L1T3 - #39429

<-ƘƘ->

(#2200) tboy93 válasza Kendek (#2199) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szuper, köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.