Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) .LnB válasza erahurka (#2100) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A baseball-ban nincs előre meghatározott játékidő. A Kosárlabdában van. És lehet is állítani a játékban. Mondjuk én valós 12perces negyedeket játszom, így lehet jól fejlődni, meg statokat csinálni.
Karriert játssz, az nagyon jó. Bővebben : [link]
Ebben a topikban meg korábban írtam egy kis leírást a dobásokról, keress vissza.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2102) .LnB válasza Nandinagy (#2099) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Doncic...és ha ellenük játszottam, mindig nekem kellett fogni. Öröm volt...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2103) .LnB válasza Nandinagy (#2099) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, még jó, hogy említetted. Playoff Round 2 ellenfél? Dallas Mavericks. :DDD
Denver meg kiejtette a Lakers-t, azért az na... Azt hittem Lakers ellen fogom nyomni a nyugati döntőt. :/

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2104) Nandinagy válasza .LnB (#2103) üzenetére


Nandinagy
addikt

Végülis ha a Denver összekapja magát simán megtörténhet a valóságban is. Én tavaly is azt hittem a Denver nem csak egy alapszakasz csapat lesz. Ahhoz képest Portland úgy ejtette ki őket, hogy Lillard talán 2 értékelhető meccset rakott le az asztalra :D
Nagyon jó csapatuk van(Jokic,Murray,Harris,Barton,Millsap) meg ott van Michael Porter jr. aki 2 éve tükörsima 1/1 lett volna ha nem sérül meg a háta vagy dereka.

(#2105) .LnB válasza Nandinagy (#2104) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Felvettem tegnap az egyik meccsemet, mert a PS4 topikba előkerült, hogy csal a gép és ilyenek.
[link]
Jó hosszú, de ha érdekel valakit...
All-Star nehézség, Playof Round 2 - Game 3.
Érdekesség, Doncic a meccs elején kipontozódik rólam, utána alig van a pályán. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2106) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Damian Lillart az orlandói "buborékról"

"I know there're going to activities for us and all that stuff, but I mean, I'm gonna be chilling. I feel like there's still a possibility for something to spread within that bubble, just with so many people doing so many different things that we've got to follow to be safe, even though we're not exposed to the public. So for me, it's going to be: What time is practice, what time can I get in the weight room, what time can I get some shots up, what's the plan for game day. And then I'm gonna be in the room. I'm gonna have my PS3, my PS4, I'm gonna have my studio equipment, my mic, my laptop, I'm gonna have all my books. That's it, man. I'm gonna be in the room, chilling."

:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2107) Nandinagy válasza .LnB (#2106) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mostanában kicsit sokat panaszkodik :D kezdo5-n az összes hírmorzsában benne van, hogy mond erről valamit. Amin azért csodálkozom mert mielőtt kitalálták ezt a rendszert ő volt a leghangosabb, hogy csak akkor hajlandó játszani ha a csapat a playoffért mehet. Tét nélküli meccseket nem vállal. Más kérdés, hogy akkora hátrány van amit esélytelen ledolgozni szóval arról az oldalról megértem. Bár elég vicces, hogy tavaly főcsoportdöntő idén meg playoff sem pedig simán erősödtünk tavaly óta.

Minden sportjátékra egyszerűbb ráhúzni, hogy csal a gép :D Meg a souls like játékokban nagy a hitbox azért hal meg. Ha 1-2 ember megnézne pár Shaqtin a fool részt akkor rájönne, hogy az igazi játékosok is milyen hülyeségeket csinálnak néha :D :D

Lillardnak meg majd dobok egy emailt, hogy játszunk egy meccset ha annyira unatkozik :D :D Elkezdhetne ő is streamelni ha már egy csomó nba játékos tolja.

[ Szerkesztve ]

(#2108) .LnB válasza Nandinagy (#2107) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A PS4 topikba ugyan leírtam már: nekem most kicsit pihi. Megvan egy bajnoki cím, és az overall 99 is. Pár képet belinkelek ide a játékról:


Az alapszakasz MVP díj


Larry O'Brien trófea, és a döntő Legértékesebb Játékosa díj


Ünneplés


Gyűrű ceremónia


A következő év (20/21-es) Trail Blazers-e. Elég jól sikerült Free Angent igazolásokkal. :P


A végső statok


Hot Zone-ok. Az a kettő már nem érdekelt. :)


Az egyik saját cipőm. Ez a kedvencem.


A bajnok. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2109) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hoppácska! Rendeződik át a konzolos piac kis hazánkban?!

Kaptam pár órája egy levelet, amiből idéznék:

"Kedves Ügyfelünk!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Gamer Pont Konzol Kft. olyan üzletág-átruházásra irányuló megállapodást kötött, amely alapján Konzolok Szervize, G2, valamint Videójátékbolt.hu márkanevek, illetve az azokhoz kapcsolódó webáruház és bolthálózat egyedüli jogosultja a 2020. július 21. napjától a BestByte Kft. lesz.

A BestByte Kft. célja az, hogy a márkacsoport jóhírét és vezető piaci helyzetét megőrizze, és azt a vásárlók érdekeinek elsődlegessége mellett magasabb szintre emelje. Ennek érdekében a BestByte Kft. saját új márkanév alatt kíván megjelenni a videójáték piacon."

A Bestbyte eddig az 576 maradékát vásárolta fel, most meg ha jól olvasom a Konzolok szervize és a Videójátékbolt.hu fúziójára csaptak le.
Ezen kívülők viszik tovább a KonzolVilág által eddig futatott PlayItCard rendszert is.

Élesedik a harc itthon? Felőlem okés, ha ez az árakban is visszaköszön és jobb, kedvező cédulákat kapunk..

És tényleg! A Konzolok Szervize oldala alatt már az 576 üzletek elérhetősége is ott van...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2110) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

My team

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2111) jookomak válasza Bogyi007 (#2109) üzenetére


jookomak
őstag

Élesedik? Lesz gyakorlatilag egy nagy bolthálózat. Ez minden, csak nem verseny. "Nemzeti videójátékbolt" ;]

(#2112) erahurka válasza jookomak (#2111) üzenetére


erahurka
félisten

Lesz a BestByte meg a Konzolvilág. Két nagy szereplővel lehet azért verseny. Bár az árakkal nagyon nem tudnak mit kezdeni, szinte minden ajánlott fogyáras ami számít.

(#2113) Carvus


Carvus
senior tag

.LnB, ide írok inkább még mielőtt meglincselnenk minket, hogy megint NBA a téma... ;]

Szóval innen csináltam meg egyazegybe Scoring Machine-t PG posztra, szóval elvileg jók az értékek tényleg csak én vagyok balf*sz... :(((
Amit írtam példát azaz utolsó meccs volt Lakers ellen, ahol LeBron szét szopatott (szünetbe 0.3-al a vége előtt dobott csont nélkül egész pályást...), amúgy szokott lenni 10-12 pont is C+-B közeli grade, de pl Takeover csík max félig jut el.
Mi nem megy? Semmisenem :DD Passzolni meg hiába passzolok, társak se sokkal jobbak nálam, bár 3-5-el állunk csak, most átraktam 5 percről 10-re a negyedeket, hogy többet legyek a pályán. Meccsek között folyamatosan edzek, úgyhogy talán fejlödők majd valamit.
Azt nem értem, hogy pl zsákolni se tudok, az lehet az alacsony érték miatt?

MJ alatt arra gondoltam, csak lemaradt, hogy Chicagoba draftoltam magam, és hogy pár év kellett, hogy igazán felvirágoztassa Bullst. Nyilván ő mindig király volt!!! De talán egy jobb csapatba nekem is könnyebb lenne fejlődni.

(#2114) .LnB válasza Carvus (#2113) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó build-nek tűnik az. Azzal nem lesz gond. Finishing és Shooting a lényeg szerintem. Az meg elég jó lesz később. Most még nem persze.

Na most. Az eleje tök reális, nehogy azt hidd, hogy rögtön jó leszel. Én azt csináltam az elején, hogy betörtem a palánk alá, és Layup kosár. Van erre előre taktika is. L1 + négyzet. De simán lepasszolod balra, vagy jobbra majd betörsz a palánk alá és X-szel visszakéred a lasztit. Arra figyelj, hogy ne füleljék le a passzt. Aztán vagy kosár, vagy fault. Na meg Fastbreak-ekre építhetsz.
Milyen csapatban vagy?

Lakers, Bucks az szívás az elején. Erről itt, ezt írtam:

"Viszont a Lakers ellen, így is borzasztó izzadós. Azokat legyőzni, kész gyötrelem. Tartom velük a lépést, akár vezetünk 2-3 ponttal amikor lecserélnek pihenni. Mire visszaküldenek -20-szal égünk. Hát köszi. A Lakers kimagaslóan nehéz ellenfél, és még a Giannis féle Bucks. Kellemetlen még a Dallas, de az csak azért mert a posztomnak megfelelően, pont Doncic-on kell védekeznem."

Később ez változni fog. Egyrészt, amikor kezdő leszel, sokkal nagyobb kontrollod lesz a meccs alakulása felett. Addig meg simán el kell fogadni ezeket, hogy amikor leülsz akkor esetleg vezettek, a következő cserénél meg -20-ba vagytok..

Igen, edzés az kell. Minden meccs után. Ha nem csinálod, egy idő után megvágja az edző a játékperceidet. Zsákolni én se tudtam az elején. Egyrészt attribútumok (driving dunk) miatt, másrészt animációkat kell venni. :D

Eleinte az értékelésekre menj rá. A vagy A+. Mást nem nagon tudsz csinálni. Ne akard megváltani a világot, keveset ronts.

Neighborhood-ba járj ki. Napi pörgetés, Gatorade gyűrás (heti egyszer kell), A manadger meg néha ad pénzt 500-at. Ezeket keresd meg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2115) Carvus válasza .LnB (#2114) üzenetére


Carvus
senior tag

Írtam, hogy Bulls. Ha még lesz lelkierőm akkor legközelebb valami normális csapatba megyek, most is bárhova mehettem volna, de mondom MJ leszek...hát nem! :D

Ja hamar rájöttem, hogy nem én fogom még megváltani a világot, na de, hogy a társak se...eleinte LaVine fasza volt, de lesérült, most Wendell Carter Jr. néha betalált, de többi kuka.

Neighborhood megvan, ezeknek utánaolvastam, szóval elméletben profi vagyok, már csak gyakorlat kellene (de jó, hogy egyetemen anno pont fordítva volt :DDD)

(#2116) Nandinagy válasza Carvus (#2115) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azért nem kell újrakezdened :D Ha fejlődsz tudsz cserét kérni és megkérdezi melyik 3 csapatba szeretnél menni aztán megpróbálnak odacserélni. Egyébként alapvetően jobb gyengébb csapatba kerülni mert hamarabb kezdő lehetsz. A chicagoba ki az irányító most? White meg Dunn talán. Az elején valóban a betörés meg a lerohanás a legegyszerűbb.

Ha gyakorolni akarod a dobást akkor az l1-el ha jól tudom tudsz figurát kérni illetve ha nálad a labda akkor te választod ki mit akarsz játszatni és sokszor kijön rád 1 üres dobás :D

Settingsbe belehet állítani hogy mutassa hova kell menned vagy mikor kell zárnod figura közben+védekezésre is lehet ilyet beállítani :D Nálam nagyságrendekkel egyszerűbb lett így a játék

(#2117) .LnB válasza Carvus (#2115) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem feltétlen kell másik csapat. El fogsz jutni oda, hogy simán nyersz meccsekrt egyedül. Az első évben már. Csak kicsit esetleg nehezebb lesz mint egy jobb csapatban. Nekem szerencsém volt a Portland-del, mert Lillard elég biztos kezű. A center-ek is jók. Így például a passzokat is szépen tudtam osztani. De nyugi, nem lesz gáz, csak csinálni kell a dolgokat. 😊

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2118) Carvus


Carvus
senior tag

Dehogy akarom újrakezdeni, 3 szezont biztosan letolok Bullsal, utána gondoltam amit írtam.

Ja White az, néha egész jó, de még nincs meg a kémia vele.

Ez a betörés tényleg jó cucc, meg végre felépült LaVine és vezérletemmel(első A grade és 10 pont) lezúztuk a Pistonst,bár elején nehezen bírtam Rose-al. Jött is új szponzor szerződés. ;]

Meg végre edzésen azt edzek amit akarok, és egyből lett is +2 badge és 70 ovr. Jó lesz ez! :R

[ Szerkesztve ]

(#2119) .LnB válasza Carvus (#2118) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért az a 3 szezon, az nem kis vállalás, remélem tisztában vagy vele. :) Én mondjuk 12 perces negyedekkel játszottam, de az elég sok még kevesebbel is. Viszont érdemes 9-12 perceseket játszani, úgy "gyorsabban" fejlődsz. Mármint nem tudom, hogy amennyivel hosszabbak a meccsek, annyival gyorsabban e, de szerintem simán.

Nem lesz gond a fejlődéssel. Majd jönnek a fix A+ os meccseid, és szépen haladsz majd. Pont ez a jó ebben a játékban, hogy értelmesen, és folyamatosan jutalmaz. Eleinte majd küzdesz nagyon a jobb meccsekért, de nem nagyon fog összejönni. Aztán küzdesz majd és össze-össze jön. Egy idő után meg küzdened sem kell, és meglesznek a jó meccsek. :)

Az én fejemben is megfordult a Bull-s. Bucks, Bulls, Trail Brazers volt az utolsó három "jelölésem". De igazából végig Portland-be akartam kerülni. Azért is indítottam SG-t, hogy ne Lillard-ot "váltsam" azzal a csapatban, hogy én is PG-t indítok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2120) .LnB válasza Carvus (#2118) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Betörésekhez pedig ajánlom a Consistent Finisher, és Pro Touch badge-ket. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2121) Carvus válasza .LnB (#2119) üzenetére


Carvus
senior tag

Ja lehet sok lesz 3 szezon, de egyelőre élvezem 12-es negyedekkel tolom már én is a gyorsabb fejlődés érdekében.

Már arany Consistent Finisher, Contact Finishert terveztem másodiknak. Badgeknél szted hogy jobb? Bronzból 2-3 vagy előbb maxoljak és utána kezdjem következőt?

[ Szerkesztve ]

(#2122) .LnB válasza Carvus (#2121) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindhárom jó badge. Én szépen egyszerre húznám a hármat. Úgy is csináltam. De nekem a Contact Finisher volt a harmadik, Pro Touch a második. És így haladtam sorba, amíg fullosak nem lettek. Mellettük meg Fastbreak és Showtime volt. De az első három az fontos, és nagy segítségek.

Plusz egy kis tanács. Edzésen én csak a Shooting-ra edzettem. Mert meccseken mentek a Layup-ok, azzal húztam a Finishing-et, és jöttek vele a pontok. De dobni nem tudtam jól meccsen az elején. Ezért mindig csak kizárólag arra edzettem. Majd amikor már alakult, akkor 20+ 3PT sima egy meccsen. ;]

A dobásról bővebben: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2123) Nandinagy válasza Carvus (#2121) üzenetére


Nandinagy
addikt

Igazából lehet szimulálni meccseket szóval úgy simán kibírható :D A 18-ban én 5-6 évet simán lejátszottam a játékosommal. Bár akkor lassabban tudtam fejlődni.

(#2122) .LnB
Az aláírásodban a "Sic Mundus Creatus Est" csak nem a Dark-ból van? :D :D
Most tartok a 2. évadnál ;]

(#2124) .LnB válasza Nandinagy (#2123) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is most tartok ott. Másodjára. :DDD Ebben a pillanatban is azt nézem. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2125) Nandinagy válasza .LnB (#2124) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ameddig nem kezdődik el az NBA szezon a kedvem is elment kicsit a játéktól :D vagy 2 hete be sem kapcsoltam.
Bár amennyire esélye van a Portlandnak a playoffra lehet hamar ráfogok unni. Ha ők kiesnek akkor talán a Boston vagy a Bucks ami érdekelhet pár meccsre de hajnalba nem maradok fenn miattuk.
Addig meg végignézem a Dark-ot meg a Tsushima előtt megakarok nézni pár szamurájos filmet mert a Vikinges téma mellett a Szamurájok a gyengéim :D
Ja meg még a Witcher 3 new game+-ban is csak Novigradban járok de az szerintem csak a Tsushima után kerül elő megint.

[ Szerkesztve ]

(#2126) Carvus


Carvus
senior tag

Na bár kicumiztunk 30 ponttal a Raptorstol, de megvolt az első dupla dupla és meccs után behivott az edző, hogy eljött az ideje, hogy kezdő legyek. Még a végén lesz belőlem valaki Chicagóban... ;]

(#2127) .LnB válasza Carvus (#2126) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na baffki, ez tényleg gyorsan ment. :) Hány meccs volt kb?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2128) Nandinagy válasza Carvus (#2126) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az mondjuk szép :D :D
A Portlandbe nekem vagy 25-30 meccs alatt lett meg a kezdő úgy, hogy akkor már 9 dupla-duplám volt meg 17 pont 7 asszisztos 4 lepattanós átlagom :D

(#2129) .LnB válasza Nandinagy (#2128) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lillard-ot jatszottad ki a kezdőből? Nekem se kevés meccsbe telt CJ McCollum helyére bekerülni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2130) Nandinagy válasza .LnB (#2129) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem. 2-3-as poszton játszottam szóval sokat voltam fenn CJ-vel meg Lillardal is :D Inkább olyan Ben Simmons féle fakezű point-forward voltam. Bár az atletikusság még csak alakulóban van :D

(#2131) Carvus válasza .LnB (#2127) üzenetére


Carvus
senior tag

25 meccs (10-15 W/L), de vmi nem fasza, mert kövi meccsen mégse voltam kezdő :( ..bosszúból kivégeztem a Hornetset:

Első A+ grade és MVP is lettem:

(#2132) .LnB válasza Carvus (#2131) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja most, hogy mondod egy ideig én se kezdtem, hiába hívott be az edző. Tényleg, most jutott eszembe. Ne parázz, majd fogsz lassan..
A+-t lehet maxolni ám. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2133) Carvus válasza .LnB (#2132) üzenetére


Carvus
senior tag

Gondolom, feléig eljutottam, de hibáztam kettőt.. :O :)

(#2134) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Itt is megosztom, hátha látta valaki a srácot...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2135) Carvus


Carvus
senior tag

Időközben kicsit kevesebb időm van játszani vele, de azért alakul a molekula, ténylegesen kezdő lettem és egyből hónap újonca díj, valamint közel a rájátszás hely is. Nektek köszönhetően a 30-40 pontok jönnek, főleg a betörésekből, pár 3pt is becsúszik. Egész szoros meccseket játszok már az erősebb csapatokkal, bár szar érzés mikor pár pont különbségnél lecserélnek és mire visszajövök +10 a különbség oda, nagy teher miatt meg hibázgatok aztán el is úszott a hajó.
A+-t is szépen maxolgatom, takeover nem akar jönni, már majdnem megvan mikor jön a hiba aztán bukom is.. :B

(#2136) .LnB válasza Carvus (#2135) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugi a takeover nem is számít sokat (vagy semmit se). Nekem volt, hogy egy negyedbe kétszer megvolt.. és hasonló szituk. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2137) Carvus válasza .LnB (#2136) üzenetére


Carvus
senior tag

Nem baj tüzeljen a parketta alattam.. :DDD

Cipőm honnan lesz? Boltba nem találok, egy fekete Jordant kaptam nem rég, de nem tudom meccsen felvenni, mert jön a szponzor(UA), hogy ezt azért nem kéne... ;]

(#2138) .LnB válasza Carvus (#2137) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neighborhood-ban a boltban tudsz venni. UA-t vegyél akkor. :D
Lehet majd saját cipőd is, de az szponzor szinthez van kötve. Nekem az All Star gála fele volt asszem. De ez változó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2139) Carvus válasza .LnB (#2138) üzenetére


Carvus
senior tag

Melyik boltban? Nagyon vakon lehetek, de se NBA storeba, se Swag-be nincs..minden szar csicsamicsa van, de cipőt nem találok. :N

(#2140) .LnB válasza Carvus (#2139) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

2K store. :) Ha szemben állsz a napi pörgetős hellyel, akkor attól balra a sarokban az utca végén. Elég nagy bóótt.. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2141) Carvus válasza .LnB (#2140) üzenetére


Carvus
senior tag

Ennyire [link] nem lehetek...meló után csekkolom majd!
Azt jól sejtem, hogy g*ci drágák lesznek? Lehet nem kellene egy upgradet kihagyni miatta... :U ;]

(#2142) .LnB válasza Carvus (#2141) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az elején annak tűnnek. Aztán arra a márkára, akik a szponzoraid, lesz kedvezmény. A saját cipődet majd megkapod ingyen, egyet. Mert lehet a főmenüben csinálni egyedit, és az megjelenik a store-ban. De azok már 10k-ba kerülnek (van vagy 5 ilyenem).
De a pénz se lesz gond a szezon vége fele már. Plusz, pörgetéssel is tudsz cipőt nyerni, és akkor választhatsz egyet ingyen. Neighborhood-ban olyan márkát hordasz, amilyet akarsz. Csak meccsen kell a szponzorét viselni.
És ami cipőt megveszel, az a "lakásodba" megjelenik a polcon. Ez csak egy kis érdekesség.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2143) Carvus válasza .LnB (#2142) üzenetére


Carvus
senior tag

Szponzor szerződésnél store discountot mindig leveszem, inkább adjanak több lecsót... :)
Közbe megtaláltam cipőboltot ahogy írtad, de azért annyira nagy nem volt..és képzeld mit pörgettem ma: (dobpergés) igen ingyen cipőt! ;]
Lehet csak ez hiányzott, mert felvettem meccsre a szép új tűzpiros lépőt és már első negyedbe meglett Takeover.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2144) .LnB válasza Carvus (#2143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, majd rájössz, hogy az az egyszeri szponzori pénz nem sokat ér. :) A kedvezmény meg mindig él.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2145) Carvus válasza .LnB (#2144) üzenetére


Carvus
senior tag

Hát nem szoktam semmit se venni, szal azért húzom le kedvezményt. Majd kipörgetem aztán ingyé jó lesz.. ;]

(#2146) Carvus


Carvus
senior tag

Szép lassan haladok csak, de hónap újonca után hónap játékosa lettem, posztomon második vagyok az All-stars szavazáson és szintén második rookiek között is. Viszont a csapat az katasztrófa, nem hiszem, hogy lesz lelki erőm velük egy második szezonra...legutóbb is játszunk Raptors-al akik a 3.-ak főcsoportban(mi 8.), és első negyedben 5-el vezetünk, edző leültet padra aztán hopp -10, majd harmadik negyedre felhozom X-re, megint kispad aztán -13... :W

Ingyen pörgetésből és boltból kijöve volt pár network crashem, és redditen olvasva Blacktop game fixálja, amit meg is csináltam és jó buli volt a LeBron, Giannis, Doncic trióval csapatni, LeBron egy állat simán átgázol két emberen és nyom egy fancy zsákolást...ha leigazolja mellém Sikágó akkor maradok! ;] :N

(#2147) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Igaz, hogy sok meccset szimuláltam de nálam is lepörgött az első szezon. Ami meglepő, hogy ígyis elsők lettünk Nyugaton. Az év újonca cím meglett de az MVP-nek közelében se voltam :D Az alapszakaszban 25.8 pont 9.0 assists 1.4 steal volt az átlag. 1 hónap játékosa cím+All star+a zsákolóra is meghívtak . :D
Ami viszont a legmeglepőbb, hogy bekerültem az All-Defensive első csapatba is.

A playoffot most kezdtem. A Spurs ellen lejátszottam életem meccsét :D Kellett is mert másképp simán kikapunk(ígyis 2 ponttal nyertünk).
52 pont 14 ast 10 reb 7 stl 2 blk. Szóval az első tripla-duplám is meglett a játékban.
4 takeover jött össze a meccs alatt mikor eddig még 2 is csak egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#2148) Carvus válasza Nandinagy (#2147) üzenetére


Carvus
senior tag

Grat, tripla dupla nemrég nekem is meglett! Nálam még 8 meccs van vissza a szezonból és épphogy PO helyen vagyunk perpill, nagyon hosszú így teljes meccsekkel és nyár lévén az idő is kevesebb sajna..de azért nyomom ahogy tudom! :U
Nemrég leült velem a vezetőség, hogy válogassak FA piacról: Anthony Davist jelöltem.. ;]

(#2149) Nandinagy válasza Carvus (#2148) üzenetére


Nandinagy
addikt

Hát igen én ezért is szimuláltam le egy csomó meccset. Mondjuk a Bulls-al biztos nehezebb lenne megtartani a helyet :D Az utolsó 15 meccset egyben leszimuláltam. A PO hangulatot akartam ha már a tv-ben is az megy :D
Viszont nem tudom mikor lettem ennyire jó védő. 1 db upgradet engedett rárakni ehhez képest az All-Defensive első csapat tag lettem meg a Spurs elleni második meccsen kb. mindenkit leszedtem a pályáról. 5 block 4 steal is összejött(Majdnem meglett az 5 by 5).

Nekem ilyet még nem ajánlott fel. Csak a kezdőcsapat perceit rakhattam össze bár nem tudom minek mert egyáltalán nem úgy álltunk fel ahogy én összeraktam.
Hirtelen nem is tudom kit kérnék a csapatba. Talán egy Jaylen Brown vagy Beal ha valahogy feltudom rakni magam SF-nek. :D

[ Szerkesztve ]

(#2150) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Próbálom megérteni ezt a játékot de nem sikerül.

Az első körben felálltunk egy Lillard-Én-Hood-Bjelica-Nurkic kezdőötössel és simán 4-0-val küldtük haza a Spurst. Nagyjából hasonlót állítottam be én is amikor kérdezte az edző a játékperceket. Bár Bjelicát nem tudom honnan szedték :D
Ehhez képest a 2. körben (Clippers ellen) berakja a játék a kezdőbe Carmelot meg Whitesideot. 35 ponttal kaptunk ki... :O

Szeretem meg tisztelem Melot de ebben a játékban nála nagyobb fék nem létezik. Se védekezni nem tud se lepattanót szedni de cserébe akárkitől akárhol megkapja a labdát azt rádobja és állandóan kihagyja. 6 darab pontot átlagol 405-os mezőnymutatóval a PO-ba 6 meccsen :N :N

Közben néztem az üzeneteim és Davis már írt, hogy mi lenne ha összeállnánk. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.