Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Kendek válasza tboy93 (#2250) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem rossz ötlet, de csak akkor ha nem zavar az avittas grafika, meg a rossz futási teljesítmény. PS5 után ezek a dolgok azért már szembetűnőek lesznek.

<-ƘƘ->

(#2252) Elims válasza tboy93 (#2250) üzenetére


Elims
veterán

Annyira nem rossz a grafika.Nem c64. :-)
Vmelyik nap néztem meg vmit a ps3-as gta-ban és őszintén mondom,közel sem láttam csúnyának.Játszottam ps3-on is az online részével "pár" órát,ps4-en szintén,simán is és pro-n is és ennek ellenére nem volt rossz a grafika.

Én támogatnálak az ötletedben,de szerintem várj még vele.Szerintem drágán adják.
Ha majd lesz 20e körül szép 500gb-os superslim egy joy-jal akkor majd térj vissza a gondolatodra,de amíg 25+-ért mennek (meg 39.900-ért..) addig hagyd ki szerintem.Ps5 mellett mindenképp.
De persze te tudod,én csak javasoltam. ;-)

(#2253) tboy93 válasza Elims (#2252) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja, ilyen 35-40-ert lattam epkezlab darabokat, most este nezegettem. Ritka a nem mokolt darab, majd mindegyiken valami hekkelt OS van. Vicces a 40k-s ar, amikor ennyiert mar PS4 fat-et kapni sokszor.

(#2254) tboy93 válasza Kendek (#2251) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nyilvan zavaro, de ha egyszer nincs mas platformon az adott jatek akkor szívás :D

(#2255) Bogyi007 válasza tboy93 (#2250) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ps3-am a Moveos játékok miatt van a mai napig.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2256) Elims válasza tboy93 (#2253) üzenetére


Elims
veterán

Pontosan.

Bogyi: Ne is add el,nem kér kenyeret. ;-)

(#2257) _drk válasza tboy93 (#2253) üzenetére


_drk
őstag

A hekkelt darabokhoz tonna számra adják a lemezeket is szerintem. Talán a mai napig arra van a legtöbb megjelent játék, és azon azért már néz ki is valahogy a legtöbb. A xbox360 is kb annyi, szerintem ez a gamingnek azaz alja ami már azért nem a full retro heroes3 mondjuk.
Egyébként én a God of War miatt gondolkoztam el rajta vagy 3-4 éve, még ps4 előtt. De akkor is olyan 30-40be mentek, a GoW-ok lemezenként 5000ft-ért, ami kb 50re jön ki.
Na nekem annyit nem ért!

(#2258) tboy93 válasza _drk (#2257) üzenetére


tboy93
nagyúr

A hekkelt darabok nincsenek letiltva a psn-rol? Nyilvan azt az accountomat használnám amit a ps4-en, ps5-on, pl trofeazas miatt, de nem szeretnem ha egy mokolt keszulek miatt bannolnak.

(#2259) tboy93 válasza Bogyi007 (#2255) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk move controller mint a feher hollo. Ha jol tudom ps4 vr-hoz is jo es emiatt keresett ennyire.

(#2260) Bogyi007 válasza tboy93 (#2259) üzenetére


Bogyi007
veterán

Tisztában vagyok vele, de nélküle meg én nem tudok pl Start the Party vagy pl Time Crisist játszani. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2261) Elims válasza tboy93 (#2258) üzenetére


Elims
veterán

Neked mókolt a ps4-ed??

(#2262) A21 válasza PitLee (#2213) üzenetére


A21
tag

Ez melyik anime?

(#2263) tboy93 válasza Elims (#2261) üzenetére


tboy93
nagyúr

Dehogy. Egy szög gyári PS4 Pro-m volt, de ket hete levaltotta egy PS5.

(#2264) Elims válasza tboy93 (#2263) üzenetére


Elims
veterán

Bocs,félreértettem.Már tiszta.
El is adtad a pro-t?

(#2265) tboy93 válasza Elims (#2264) üzenetére


tboy93
nagyúr

El. Megjott a PS5 kedden vagy szerdán, pénteken felraktam HA-ra meg marketplacere a Pro-t, szombat mar el is vittek. Gondolkodtam rajta hogy megtartsam, de mivel van az uj konzolban full BC igy feleslegesnek veltem. Akkora gyujto meg nem vagyok, hogy minden generációbol alljon nalam egy peldany.

[ Szerkesztve ]

(#2266) _drk válasza tboy93 (#2265) üzenetére


_drk
őstag

Mondjuk az beszédes, hogy megvan az 5 és inkább a 3as kell. Valami nem stimmel jelenleg.
Nem is tudok az évre olyan játékot ami érdekelne, max a Resident Evil 8.
Közben a Dio2 remakere egyre nagyobb a hype!

(#2267) tboy93 válasza _drk (#2266) üzenetére


tboy93
nagyúr

Van egy olyan defektem, hogy mindig az kell ami nincs. :DDD

(#2268) Elims válasza tboy93 (#2265) üzenetére


Elims
veterán

Én nem bíznék ennyire egy új gépben.Ha egy hét után beadja a kulcsot akkor nem lesz játék egy ideig..

(#2269) tboy93 válasza Elims (#2268) üzenetére


tboy93
nagyúr

Benne van. Szívnám a fogam valószínűleg, de lassan jon a jo ido, ugyhogy amugy is hatterbe fog szorulni a gaming a motorozassal szemben.

(#2270) Elims válasza tboy93 (#2269) üzenetére


Elims
veterán

👍

(#2271) .LnB válasza tboy93 (#2250) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

PS3-at úgy kell kezdeni, hogy Metal Gear Solid: The Legacy Collection. És kész. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2272) tboy93 válasza .LnB (#2271) üzenetére


tboy93
nagyúr

Te vegignyomtad a metal geareket? En csak a ground zero(?)-ba kezdtem bele, de nem igazan fogott meg. Pedig ott van a phantom pain is a backlogomban.

(#2273) .LnB válasza tboy93 (#2272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végig ám! Első részt PC-n. A HD Collection-t Xbox 360-on. A negyedik miatt meg elcseréltem az X360-at egy PS3-ra, a végigjátszás erejéig (még mindig megvan a PS3-as MGS4 lemezem).
:) A GZ-t és a MGSV-t pedig szintén PC-n.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2274) tboy93 válasza .LnB (#2273) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor neked tényleg mehet a Kojima tetkó :K ;]

(#2275) .LnB válasza tboy93 (#2274) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha teljes egészében tekintünk a MGS sorozatra. Akkor nincs a MGS-nál jobb, átívelő történetszál a játékiparban. Meg úgy összességében, az egész egy olyan élmény, amit más nem nyújt. Csak hát ehhez eléggé résen kell lenni, és kell vágni a sztorit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2276) tboy93 válasza .LnB (#2275) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hallottam hogy elég kemény sztori van mögötte. Egyes legendák szerint, a fejlesztők sincsenek tisztában az egésszel :D

(#2277) .LnB válasza tboy93 (#2276) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy fejlesztő tisztába van vele, és az a lényeg. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2278) Elims válasza tboy93 (#2272) üzenetére


Elims
veterán

Abba én is belekezdtem..kár volt. :-/ Ha jól tudom az csak egy cikkely a phantom pain-ből.
Egy nagyon jó barátomnak a phantom pain az örök kedvenc és azt mondta,hogy ne a ground zero-val játszak,hanem a phantom pain-nel. Tényleg,el is felejtettem.. :-/
Én is játszottam egy-két metal gear-rel.Gamecube-on úgy belemerültem,hogy nem tudtam letenni. :-)
Ha vmikor kipróbálnád (pedig nem akartam leírni újra..) a phantom pain-t,írj te is légyszives.

(#2279) Elims


Elims
veterán

Nem viccelnek :-) :

"PlayStation®Camera adaptered úton van Óriási hírünk van! PlayStation Camera adapterrel kapcsolatos kérelmedet feldolgoztuk, és az adapter már úton van hozzád. Ez általában kb. 6–12 munkanapot jelent. Ha többet szeretnél tudni a PlayStation Camera-adapter használatáról, olvasd el a gyakori kérdésekre adott válaszokat. Szívből köszönjük, hogy hűséges PlayStation®VR tulajdonos vagy. Üdvözlettel:
A PlayStation csapata"

(#2280) retroid


retroid
senior tag

Nem úgy volt hogy a nepperkedés kissé kezd mérséklődni? :(
Épp most láttam egyik Fb csoportba hogy egy szép nagyra nőtt rejtett erőforrás másképp fogalmazva "dán cserediák" most pattintott fel 280-ért egy "Ps5 CD-s verziót".:(((
Vagy már csak a kevésbé gondolkodáslépes hazánk fiai próbálkoznak ilyen elrettentő árakkal?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#2281) KRoy19 válasza retroid (#2280) üzenetére


KRoy19
őstag

Mindíg akad pár ilyen, aki fáziskésésben van és azt gondolja/reméli, hogy még ő is tud nagyot szakítani.

(#2282) PitLee


PitLee
őstag

:DDD
Wife Makes Husband Sell His PS5 Once She Realizes It's Not An Air Purifier
https://www.thegamer.com/ps5-air-purifier/

Man buys PS5 & had it installed as a 5G router by a Sony staff to deceive his wife
https://www.gizmochina.com/2021/03/03/man-buys-ps5-installed-5g-router-sony-staff-deceive-wife/

[ Szerkesztve ]

(#2283) jookomak válasza PitLee (#2282) üzenetére


jookomak
őstag

Mikor kibontottam, és a helyére tettem, én is kaptam pár rossz szót az asszonytól. Azt mondta, ha tudta volna, hogy ez ilyen nagy és ronda, akkor megvétózta volna. Amúgy teljesen megértem az álláspontját. :D

(#2284) tboy93 válasza jookomak (#2283) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az én feleségem is azt mondta, hogy inkább tartsuk meg a Pro-t, mert az sokkal szebb :D

(#2285) jookomak válasza tboy93 (#2284) üzenetére


jookomak
őstag

Horgolt csipketerítőt próbáltátok már?

(#2286) tboy93 válasza jookomak (#2285) üzenetére


tboy93
nagyúr

Inkább felrakom a padlásra és csak a hdmi kábel fog lejönni ;]

(#2287) Kendek válasza tboy93 (#2286) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a 17 lapátos jutott neked is, akkor érdemes lehet kirakni a szuterén lépcsőházba. Úgy a hangját sem hallanád, és a ronda-nagy-taszító alakját sem kell folyamatosan elviselni.

<-ƘƘ->

(#2288) .LnB válasza Kendek (#2287) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azok mellett, hogy jót mosolyogtam, az illető legalább nem vette félvállról, és tisztességesen megoldotta a dolgot. :D Nem semmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2289) Bogyi007 válasza Kendek (#2287) üzenetére


Bogyi007
veterán

Erre emlékszem. :C
Ennyire azért nem volt gáz a 7016b széria pedig... :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2290) tboy93


tboy93
nagyúr

Ki mivel nyomja manapság? PS5-ös tábornak fogyogat már a PS4-es backlogja vagy csak azzal a temérdek nextgen címmel játszik mindenki? :P

(#2291) .LnB válasza tboy93 (#2290) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

NBA 2K21. De magamhoz képest nagyon keveset játszok. A "másikon" meg néha Outriders.
Bézbózt még ki sem próbáltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2292) tboy93 válasza .LnB (#2291) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az Outriders-t coopban nyomod? Milyen lett szerinted? Ha a kék oldalon lemegy majd a használt piaci ára én gondolkodom rajta, jó kis Division pótléknak tűnik, öcsémmel szeretjük közösen ezeket a "vackokat" :D

(#2293) .LnB válasza tboy93 (#2292) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem ilyen: [link]
co-op szinte nem is megy.. Csoda kell, hogy tudjál csatlakozni másokhoz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2294) oriic válasza tboy93 (#2290) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Returnalra varok, egyebkent par hetig most nem ment gep. (Most nehany jatekot potlok, UC4 megy egyelore)

Live-Die-Respawn

(#2295) .LnB válasza oriic (#2294) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem tökre lekerült a fókusz a gaming-ről manapság. Meg is lepődöm magamon. :)
Van ugye más hobbi. Tegnap meg vettem végre magamnak egy normálisabb "cangát" (biciklit). Kellene tekerni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2296) tboy93 válasza .LnB (#2293) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát, mire lejjebb megy az ára addigra gondolom javítják ezeket a nyűgöket.

Most a Zombie Army 4-be kezdtünk bele közösen, de nem egy nagy durranás.

Egyedül meg az Immortals Fenyx Risingot nyomom, de attól sem vagyok hanyatt esve.

(#2297) tboy93 válasza oriic (#2294) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem is kevés idő jut a gamingre.

Az UC 4 fasza, többször újra akartam már játszani, csak a kevéske időmben mindig inkább valami újba kezdek bele.

(#2298) tboy93 válasza .LnB (#2295) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ahogy bejött a jó idő, nálam is a 2 kerék vette át a szerepet, csak én a motorizált járművekre esküszöm, lusta vagyok tekerni :P

Habár amúgy évek óta mozgat a téma, hogy kéne valami fasza MTB és ki kéne járni hegyekbe túrázgatni.

(#2299) _drk


_drk
őstag

Dark Souls power!!! 3 majd az 1 lement, a 2 nagyon durva a félhp-val az elején így inkább Bloodborne lett. Nagyon adják! Szerencsére így kaptam vagy 10 játékot amit legalább kipróbálni érdemes. Ezután vagy a Surge vagy a Nioh lesz terítéken.
Nagyon nagy üresség van most a játékpiacon. Ami meg is jelenik sajnos nem igazán jó játék, plusz lassan eljutunk oda hogy az elmúlt évek játékai nem igazán hozzák az elvárt szintet. Sokkal de sokkal messzebb kell vissza nyúlni a backlogba és körültekintőbben. Nálam ha egymás után 2 játék is olyan meh akkor el is megy a kedvem az egésztől és egyre nehezebben találok igazán jót. Hátna! Ilyen az élet a PSexek után :DDD
De mostanában eléggé előtérbe helyeződött ez a blackloghoz való hozzáállás.
Nem hiába nem játszik ezekkel az ember egyből vagy rövid időn belül. Valamilyen aspektusában ezek nem jó játékok.

(#2300) oriic


oriic
HÁZIGAZDA
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.