Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) ervin33 válasza Szabesz (#8048) üzenetére


ervin33
tag

most hogy mondod felvezetön elöttem woody lagolt rendesen

meg a gyakorlon egyszercsak eltünt elölem farkas stirlitz meg még valaki azt kb 200 méterre odébb bukkantak fel :DD

[ Szerkesztve ]

(#8052) ervin33 válasza akoska07 (#8050) üzenetére


ervin33
tag

ezzel nem vagy egyedül kezd nekemis. singapurt ki is hagyom, az lmt et bizti ha a másik lesz azt talán de még gondolkodom rajt :)) :))

(#8053) JColee válasza akoska07 (#8050) üzenetére


JColee
őstag

én meg jó időt nem tudok menni, versenyen általában jobb vagyok (ha nem esek ki :DDD )

(#8054) proof88 válasza akoska07 (#8050) üzenetére


proof88
addikt

itt a csapattársam, Szabesz, aki elég peches a futamokon, vagy belemennek, vagy valakit belé löknek, vagy a játék kanyar kijárat közben megy le a Tálcára :D, vagy szétesik alatta a BMW, időmérő nem igazán fekszik neki, de mindig megvan benne az újratöltés, az optimizmus, a BMW 1-2. iránti vágy, stb., és meg is lesz az eredménye, csak mostanság tényleg nagyon peches... de szerintem neked sem kéne abbahagynod, biztos tartogat még örömöket, ha folytatod, egyébként pont a debütáló futamodon voltál sztem elég jó, az hogy mostanság nem megy, sok mindenen múlik, pl nem fekszenek ezek a pályák, stb. nem tom.

(#8055) akoska07 válasza ervin33 (#8052) üzenetére


akoska07
nagyúr

jelenleg teljesen motiválatlan vagyok.
nem tudom mennyi idő van a köv futamig.
majd addig kiderül,hogy lesz-e kedvem elindulni.
na meg,az sem utolsó szempont,hogy éppen szabad lesz-e az a napom.

JColee : tudsz te gyors köröket menni. ;)

proof88 : a debütáló futamom óta semmit nem tudtam elérni.
kiestem vagy dolgoztam.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8056) proof88 válasza akoska07 (#8055) üzenetére


proof88
addikt

2 hét van Szingapúrig

(#8057) Iron Funeral válasza ervin33 (#8052) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Naaaaaa kipróbáltad legalább?? :( Menj rajta egy 15-20 kört légyszi és utána zárkózz el a versenytől plííz :)
Komolyan nem értem mi a baj azzal a pályával, kevésbé huplis és 10 körös etapot mehetsz super soft gumival anélkül hogy elkopna/lepukkanna! Egyedül az ideális ív és a féktáv nincs az ember segge alá rakva mert nem látod a guminyomokat azt ennyi. :K

Más: versenyeredmények? :D (o.O vagy nem most volt a Monza VB?) Meg akkor el kéne dönteni, hogy melyik pálya lesz ne potya kőrözgetésre menjen el az a rengeteg időm ami van :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8058) ervin33 válasza Iron Funeral (#8057) üzenetére


ervin33
tag

kiprobáltam mentem rajt!! látatlanban nem szoktam nyilatkozni. ugy förtelem az a pálya egy utvesztö labirintus :DD :DD

(#8059) proof88 válasza Iron Funeral (#8057) üzenetére


proof88
addikt

uhh jó hogy mondod, el is felejtettem linkelni...

Megvolt az Olasz Nagydíj!
Időmérő: link1, link2.
Verseny: link1, link2.

Aki szeretne szerepeleni a "sajtóban", írja le a nyilatkozatát, véleményét a futamról, hogy szerepelt, mit várt, stb., de NE IDE, hanem priviben küldje el!

[ Szerkesztve ]

(#8060) Iron Funeral válasza ervin33 (#8058) üzenetére


Iron Funeral
őstag

:) Hmm tudod mit, legyen a könnyebbik pálya, legutóbb Monacóban volt ilyesmi, akkor is a könnyebbik pálya nyert, fölösleges kampányolnom az LMT pálya mellett :)) . Legyen az ami a TP-ben van. Vagy persze az amit megszavaz a nagyközönség :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8061) Frenky89 válasza Farkas23 (#8046) üzenetére


Frenky89
őstag

(#8062) JColee válasza Frenky89 (#8061) üzenetére


JColee
őstag

Miből gondolod, hogy FF-ot használ :P

(#8063) Frenky89 válasza JColee (#8062) üzenetére


Frenky89
őstag

;]

Egyébként gyakfutamon nálam is volt egy pár másodperces Spa effekt, de VB-futamon nem találkoztam vele szerencsére... sz*r is lett volna lagban olyan közel menni Proof-hoz. ;)

(#8064) ervin33 válasza Iron Funeral (#8060) üzenetére


ervin33
tag

nekem teljesen mindegy melyik lesz :) én nem azért mondtam hogy nem indulok mert az lmt pályán akartok menni :) a tp pálya is egy fos :DD maga az egész pálya ahogy van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8065) Frenky89


Frenky89
őstag

Két említésre méltó eset a futamról:

#1 Parabolica-ban megelőzöm Proof-ot, de az öröm korai :) , mert taktikában jobb volt nálam - 1 körrel többet maradt kint + a boxkiállásnál jobban jött ki neki a lépés, ráadásul az utolsó etapban már meg se tudtam igazán közelíteni. :R

#2 [link] No komment...

[ Szerkesztve ]

(#8066) akoska07 válasza Frenky89 (#8065) üzenetére


akoska07
nagyúr

hogyan tudtok videot késziteni a visszajátszásokból ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8067) Frenky89 válasza akoska07 (#8066) üzenetére


Frenky89
őstag

FRAPS vagy valamilyen más felvevő, de akár az rFactor is tud AVI-t generálni, csak az irtó lassú.

(#8068) akoska07 válasza Frenky89 (#8067) üzenetére


akoska07
nagyúr

ezek szerint a futam alatt elinditod a fraps-t és az folyamatosan veszi ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8069) Frenky89 válasza akoska07 (#8068) üzenetére


Frenky89
őstag

Nem. Ha megnézed a videókat amiket linkeltem, akkor láthatod, hogy a replay van FRAPS-szel felvéve, még a menü is látszik...

(#8070) akoska07 válasza Frenky89 (#8069) üzenetére


akoska07
nagyúr

gondolom a fraps-t ugyanugy el kell inditsad mielőtt belépsz a játékba

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8071) Frenky89 válasza akoska07 (#8070) üzenetére


Frenky89
őstag

Természetesen.

(#8072) akoska07 válasza Frenky89 (#8071) üzenetére


akoska07
nagyúr

nem kis méretben rögziti a videót.
gondolom ezt még kisebbre konvertálod.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8073) Frenky89 válasza akoska07 (#8072) üzenetére


Frenky89
őstag

Jól gondolod, de lassan mehetnénk privibe...

(#8074) akoska07 válasza Frenky89 (#8073) üzenetére


akoska07
nagyúr

igazad van :B
bocs az off-ért :R

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8076) SirAlo válasza ervin33 (#8058) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Hat ez a palya nem csak a jatekba olyan mint egy labirintus xD

(#8077) Farkas23 válasza SirAlo (#8076) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Ne szidjátok, mer nekem jobban bejön, mint a hülye Valencia:):)

(#8078) akoska07


akoska07
nagyúr

szellemek a pályán :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8079) Iron Funeral válasza akoska07 (#8078) üzenetére


Iron Funeral
őstag

:DDD Előfordul az ilyen, nekme egyszer verseny közben hagyta el a kocsi a pilótát, eléggé idegesítő volt, hogy nem láttam a sisakot utána meg ki akartam kerülgetni mert azt hittem, valami forgalmi akadály az :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8080) akoska07 válasza Iron Funeral (#8079) üzenetére


akoska07
nagyúr

na az is komoly ...
saját magadat kerülgetni a pályán miközben versenyzel :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8081) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Na mi van srácok nem látom pörögni a HotLaps-t :D
Fareknak igaza van, tényleg jó pálya, csak csúszós, meg nincsenek bukóterek :D :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8082) Szabesz válasza Frenky89 (#8065) üzenetére


Szabesz
őstag

#2 Rosszul jött ki, csak el akart engedni, mert kékzászlózott a program neki. Még meg kell szoknia, hogy kell ezt csinálni.

¯\_(ツ)_/¯

(#8083) Frenky89 válasza Szabesz (#8082) üzenetére


Frenky89
őstag

A "No comment" részben annak szólt, hogy milyen félreérthetően jelez a progi és részben annak is, hogy legközelebb figyeljek a pályára ne az LCD-t babráljam, mert úgy járok, mint Sub-S a Hungaroring-en :) , sőt akár annak is szólhat, hogy mekkora mázlim van, hogy még így is el tudtam kerülni az ütközést.

(#8084) akoska07 válasza Iron Funeral (#8081) üzenetére


akoska07
nagyúr

tiszteletből végig mentem a pályán.
látszik is,hogy igen előkelő helyen állok a listán,elfogadható lemaradással :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8085) SirAlo


SirAlo
aktív tag

nah vettem egy Logitech Formula Force Ex-et remelem jobb leszek vele :D mingyar le tesztelem:D

(#8086) ervin33


ervin33
tag

srácok pár segitség ki van kapcsolva a szerveren
irányitási, fékezési :(

(#8087) ervin33


ervin33
tag

:W

[ Szerkesztve ]

(#8088) proof88 válasza ervin33 (#8086) üzenetére


proof88
addikt

én úgy tudom, hogy nem ki van kapcsolva, hanem a magas fokozatok vannak csak tiltva, vagy csak most romlott el?

(#8089) Speedg válasza ervin33 (#8086) üzenetére


Speedg
csendes tag

Én nem szoktam használni egyiket sem.a fékezési segédletet sose szerettem mert nagyon korán fékez,az irányítási segítséget meg nem használom mert azért vagyok ott,hogy én irányítsak :DD Bár lehet bekéne kapcsoljam és szereznék néhány pontot :DDD

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#8090) Szabesz válasza proof88 (#8088) üzenetére


Szabesz
őstag

Én úgy tudtam, h tiltva vannak. De ervin kérésére mindkettőt felvetem "1"-es értékre.

¯\_(ツ)_/¯

(#8091) SirAlo


SirAlo
aktív tag

FB-t hany %-ra szoktatok allitni a jatekba?

(#8092) Iron Funeral válasza SirAlo (#8091) üzenetére


Iron Funeral
őstag

30-40% jó, ha túl magas akkor kikapja a kezedből a kormányt amennyiben nem szorongatod eléggé :D

Fékezési help minek, az tényleg csak lassít, nem jó semmire :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8093) Sub-S válasza ervin33 (#8086) üzenetére


Sub-S
senior tag

Azok úgyis csak hátráltatnak. :)

(#8094) JColee válasza Iron Funeral (#8092) üzenetére


JColee
őstag

én 73%on használom :D

(#8095) akoska07 válasza Speedg (#8089) üzenetére


akoska07
nagyúr

"Bár lehet bekéne kapcsoljam és szereznék néhány pontot "
lehet nekem is el kellene ezen gondolkodni :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8096) Iron Funeral válasza JColee (#8094) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Régebben én is annyin használtam, de aztán rájöttem, hogy jobb a kisebb erőhatás, érzed így is a dolgot de nem fog belemagyarázni a vezetésbe :K

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8097) Speedg válasza akoska07 (#8095) üzenetére


Speedg
csendes tag

Ne csüggedj a következő futamon szét verjük a mezőnyt :DD Előveszem a Monaco-i beállításokat, Monza-i sebességgel vegyítjük és összejön a nyerő beállítás ;] (vagy nem) :D Be kvalifikálunk ez első két helyre és nem engedünk el senkit magunk mellett :DD :DDD

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#8098) SirAlo


SirAlo
aktív tag

es erohatas effektek kikapcs? mert nekem 100%on van az fb de nem kapja ki a kezembol:D de effektek ki vannak kapcsolva

(#8099) akoska07 válasza Speedg (#8097) üzenetére


akoska07
nagyúr

mit is mondhatnék erre ....
Ámen :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8100) LaCeeN


LaCeeN
tag

Én nekem is Formula EX-em van. Driverében kitekertem 150%-ra az FFB-t :D és így használom 40%-on rF-ban. Effektek nálam is ki vannak kapcsolva mert néha megbolondul és akkor elkezdi rángatni a kormányt (én meg az autót :D ).

Futamra visszatérve. A rajtnál volt egy kis incidensem Evitar-ral de nem nyújtok be óvást mert amikor rántotta a kormányt balra, akkor épp nem látszódtam a tükörben. Előtte látszódtam de valószínűleg előre figyelt (amit helyesen tett). Később SirAlo-val is koccoltam. Nekem úgy tűnt hogy az előtte lévő lassított és ezért fékezett én meg későn fékeztem mert gyorsabban vettem azt a kanyart (ami később meg is bosszúlta magát :D ) Jah és a késésért bocsi, az okát már tudjátok :) Végülis jó futam lehetett volna ha nem bénázok :D Majd Szingapúrban... :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.