Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) cila1 válasza proof88 (#8450) üzenetére


cila1
aktív tag

Éppen ez az hogy pont a gyártó kérte hogy adják oda a kormányt és küldi az ujat.
Valóban mondtad hogy a loginál intézzem én így is tettem.A logi mondta hogy vigyem a boltba mert ők 1 év után cserélik egyből

[ Szerkesztve ]

(#8452) proof88 válasza cila1 (#8451) üzenetére


proof88
addikt

hát ja, de előfordul, hogy a nagykerek sokáig szenvednek valamin, nem tudom hogyan zajlik ez a háttérben. de az is lehet, hogy ebből a 17 napból 1 hétig az aquában volt a kormány, mert bizonyos időközönként küldik a termékeket vissza a nagykernek, szóval lehet, hogy leadtad és 1 héttel rá küldték csak vissza a nagykernek más cserélendő hardverekkel együtt, sztem jövő héten már meglesz az új kormány... :)

(#8453) cila1 válasza proof88 (#8452) üzenetére


cila1
aktív tag

Reménykedek benne hogy így lesz csak van 1 kis bökkenő az elméleteddel.
Amikor bevittem akkor kaptam 1 szervízlapot és azon az szerepelt hogy várható elkészülés max 5 munkanap.Ezért vagyok pipa.

(#8454) proof88 válasza cila1 (#8453) üzenetére


proof88
addikt

az nem számít mi van ráírva :P

(#8455) Frenky89


Frenky89
őstag

PAUSE!

Kidobott ahogy kiraktam magam a rajtrácsra.

Ilyenkor mivan!? :Y Ne vicceljünk már... :(((

[ Szerkesztve ]

(#8456) Iron Funeral válasza Frenky89 (#8455) üzenetére


Iron Funeral
őstag

:)) :)) :)) :))
Én meg haladok a második körben, méghozzá első vagyok, erre; rFactor.exe működése leállt... :W :W :W :((( :((( :(((

(#8457): Hát én írtam de senki nem reagált

buzi egy pálya ez láttam én már mikor :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8457) Frenky89 válasza Iron Funeral (#8456) üzenetére


Frenky89
őstag

Ugyan ez...

de ki se néztek, hogy WTF!?

szerk1.: Proof-ra is ráírtam MSN, de semmi...

szerk2.: olyat lehet óvni, hogy halasztás legyen (gyakfutam se volt egy szál se...)?

[ Szerkesztve ]

(#8458) LaCeeN válasza Iron Funeral (#8456) üzenetére


LaCeeN
tag

Nálam beakadt a 2. körben. Replayben visszanézve az én autóm egy helyben állt, a többiek meg alatta mentek el (a levegőben volt a kocsi). Kezdem unni a játék bugjait én is :(((

[ Szerkesztve ]

(#8459) JColee válasza Iron Funeral (#8456) üzenetére


JColee
őstag

kétszer megböktelek asszem, bocs :U

(#8460) Frenky89


Frenky89
őstag

Kérem egy illetékes nyilatkozzék!

Jah látom már Suzuka van, akkor ez egy klasszikus példája az "így jártunk"-nak. :O

pfff

[ Szerkesztve ]

(#8461) Szabesz válasza Frenky89 (#8455) üzenetére


Szabesz
őstag

Mivel nem tudjuk leállítani a megkezdett rajtot, s olyankor már visszalépni sem lehet, hogy, s minek nézzunk ki bárhova is?
Én is buktam már szoftveres bug miatt.

¯\_(ツ)_/¯

(#8462) JColee válasza Frenky89 (#8460) üzenetére


JColee
őstag

sajnos ez ilyen :(

[ Szerkesztve ]

(#8463) Szabesz válasza Frenky89 (#8460) üzenetére


Szabesz
őstag

"pfff"
Ezt mire érted? Komolyan gondoltam, hogy ha van javaslatod (esetleg tapasztalatod) ezzel kapcsolatban, akkor mondjad, és megbeszéljük. Én nem tudok jobbat, s mint így, ahogy most is mentünk.

¯\_(ツ)_/¯

(#8464) proof88


proof88
addikt

Megvolt a Szingapúr Nagydíj!
Időmérő: link1, link2.
Verseny: link.

(#8465) Frenky89 válasza Szabesz (#8463) üzenetére


Frenky89
őstag

A "pfff" a játéknak szólt, jah meg annak, hogy most egy ideig tuti az asztal alatt fog pihenni a kormányom.

Amúgy meg csak azért gondoltam ilyenekre, mert nem csak engem dobált ki.

[ Szerkesztve ]

(#8466) vizza


vizza
csendes tag

Sracok en mentem 18 kort akkor meg kapom a pontot ugy is igaz? az mar a 90%-a:D

(#8467) Iron Funeral válasza JColee (#8459) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem baj nem történt semmi, viszont férfias küzdelem volt a rajtnál :K :C

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8468) Szabesz válasza vizza (#8466) üzenetére


Szabesz
őstag

Csak kettőnk közt, ha nem kapnál pontot akkor mi lenne? Elég jelképesek ezek, főleg, hogy Te nem az elejétől vagy itt.

¯\_(ツ)_/¯

(#8469) vizza


vizza
csendes tag

Hat semmi nem lenne:D De nem lenne jo:PMar csak azert mert az autom egesz vegig felre huzott mert valaki el utte az egyik kerekem..:D

(#8470) Frenky89 válasza Szabesz (#8463) üzenetére


Frenky89
őstag

őőőő, amúgy a /restartwarmup vagy /callvote restartwarmup is szétbarmolja a szerót?

(#8471) Szabesz válasza Frenky89 (#8470) üzenetére


Szabesz
őstag

Elindított startnál is elfogadja?

¯\_(ツ)_/¯

(#8472) cila1 válasza Szabesz (#8471) üzenetére


cila1
aktív tag

Szabesz én 7.-ként értem célba.
Kapok pontot???? :DD :D

(#8473) akoska07


akoska07
nagyúr

grat Mindenkinek.
Speed,grat az 5. helyhez.
nagyon sajnálom,hogy nem tudtam ott lenni. :(((

mikor lesz beszámoló a futamról ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8474) proof88 válasza akoska07 (#8473) üzenetére


proof88
addikt

amint időm engedi :)

(#8475) Frenky89 válasza Szabesz (#8471) üzenetére


Frenky89
őstag

Kipróbáltam a szerón, két AI-val, Suzuka-ban úgy, hogy mentem velük egy időmérőt (az AI-knak nem volt mért ideje, hogy ne legyenek benne a HotLaps-ban), aztán átraktam a versenyre mentünk egy felvezetőt, majd a felvezető végén írtam be, hogy /restartwarmup és simán visszarakott a warmup-ra.

Csak nemtom, hogy ezt eddig próbáltátok-e és, hogy sok emberrel mit csinál(na).

Amúgy sry a tegnapi kirohanásomért! Egy kicsit "Török feeling-em" támadt és már kezdtem reménykedni...

Viszont most már elkezdtem keresgélni, hogy van-e valami megoldás hasonló helyzetekre, hogy legalább valami haszna is legyen ennek a bazi nagy szívásnak...

(#8476) proof88 válasza Frenky89 (#8475) üzenetére


proof88
addikt

Ezt eddig nem próbáltuk.
Én azt mondom, hogy gyakfutamokon tesztelhetjük, mostantól minden gyakfutamon ki kéne próbálni, hogy utána bugos lesz-e a rajtrács, de éles versenyen még nem szabad bevetni, nem csak esetleges bug miatt, hanem mert ha valaki kifagy felvezető elején és megvárnánk, nem tudhatjuk, hogy a nete ment-e el vagy mennyi idő, amíg visszaér... lehet valami limit időt kéne kitalálni és konkrét szabályzást, hogy ha valaki a menüből történő rajtrácsra felállás alatt kiesik a játékból, akkor visszarakjuk bemelegítőre és x perce van visszajönni a játékba. Ekkor persze csak őt várjuk, aztán x perc múlva visszarakjuk versenyre és a többiektől sincs már kérdezősködés ilyenkor, h mindenki itt van-e, mindenkinek maradnia kell ilyenkor a gép előtt, amúgy is verseny lenne már. Ez mondjuk a felvezető kör alatti lekapcsolódásra már nem vonatkozna, vagy nem tom, az már necces, ha már a felvezető kör végén vagyunk és akkor kapcsolódik le valaki, őt már nem várhatjuk meg. Meg rESET asszem a 2. körben vagy mikor esett ki, ilyen esetben nem kéne már visszarakni bemelegítőre, az rengeteg plusz időt elvenne. Szóval én azt mondom, hogy a gyakfutamokon történő alapos tesztelés után lehetne VB-futamokon is engedélyezni, de csak addig, amíg el nem kezdődik a felvezető kör, pl. a tegnapi eseted még benne lenne.

(#8477) Frenky89 válasza proof88 (#8476) üzenetére


Frenky89
őstag

Én is így gondoltam, talán annyi kiegészítéssel, hogy a rajt pillanata lenne a végleges "zárási" időpont, de ezt majd később megbeszéljük.

Még egy kérésem lenne mégpedig, hogy legközelebb ne menjünk vb-re gyakfutam, vagy legalább rajtgyak nélkül.

(#8478) proof88 válasza Frenky89 (#8477) üzenetére


proof88
addikt

Nem tudom, mi a helyes döntés... 2 hetes felkészülési idő volt a versenyre és nem jöttek gyakfutamra az emberek... Nem is az a legnagyobb gond, ha néhány ember kihagyja, de nagyon sokan kihagyták múltkor is és most is. Múltkor is kb 4-en voltunk, tegnap délután is, kész vicc... ha nem tartjuk meg a versenyt, akkor két lehetőség van: kihagyjuk a pályát és következik Szuzuka, vagy 1 héttel később lesz Szingapúr. Mindkettőnek megvannak az előnyei és hátrányai, én jobban sajnálnám, ha kihagynánk a pályát, de félő h egyre kevesebb ember ér majd rá a hátralévő versenyekre, ahogy közeledik a vizsgaidőszak, érettségi... azért én nagyon remélem, hogy Szuzuka gyakfutamra nagy létszám lesz... elhiszem, hogy Szingapúr nem sok embernek jött be, de illett volna legalább a fele társaságnak jelen lenni legalább az egyik gyakfutamon... Az biztos, hogy a verseny szabályzat még módosításra szorul 1-2 helyen... Akinek van jó ötlete, érve, esetleg más ligából tapasztalata, ne tartsa magában!

(#8479) akoska07 válasza proof88 (#8478) üzenetére


akoska07
nagyúr

nekem sajna nem ideális a versenyekhez a jelenlegi melóm.
pedig én ott lennék minden futamon.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8481) Frenky89 válasza proof88 (#8480) üzenetére


Frenky89
őstag

Ez se egy piskóta pálya...

(#8482) SirAlo válasza Frenky89 (#8481) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Ez is kemenynek nez ki , itt jo gyors kanyarok vannak:OO

(#8483) proof88 válasza Frenky89 (#8481) üzenetére


proof88
addikt

ezt legalább élvezem :C

(#8484) JColee válasza proof88 (#8480) üzenetére


JColee
őstag

kimi kommentje nem semmi :DDD

(#8485) cila1


cila1
aktív tag

Fejlemények kormány ügyben.
Ma délelött felhívott a LOGITECH.Kérdezte hogy megoldódott-e a kormány ügy.Mondom nem mert még mindig az aqvába van.Erre a faszi kéri a címemet.Mondom minek?Mert sajnálják a történteket és postáznak 1 héten belűl 1 vadi új kormányt.Mondom oké de akkor mi lesz a régi kormánnyal?Menjek el az aqvába vegyem majd át ha kész és vigyem el ha akarom 1 számítástechnikai bontóba mert nekik nem kell.Mégegyszer elnézést kérnek a kellemetlenségért és szép napot kivánnak nekem.
:R :R :R :R :R :R LOGITECH AZ ISTEN.ÖRÖK HÁLA NEKIK. :R :R :R :R :R :R
Na ehez mit szoltok?Én nagyon meglepődtem.

(#8486) proof88


proof88
addikt

BMW - a versenyzés eszenciája, még szeptemberben történt fun futamon (hang nincs):
egy megpördülés koordinálása,
Ferrari a BMW nyomása alatt #1,
Ferrari a BMW nyomása alatt #2

Ez a pálya jól fekszik a Bömbinek. ;] A Bömbi kész leszámolni ellenfeleivel. ;]

cila: na ezért kerülnek több pénzbe a Logitech dolgok... a supportjuk nagyon ott van... :K

[ Szerkesztve ]

(#8487) JColee válasza proof88 (#8486) üzenetére


JColee
őstag

ha jól tévedek ezt a futamot én nyertem :P
//lehet, hogy nem ezt, de egyszer nyertem előtted

egyébként szép előzés :K

[ Szerkesztve ]

(#8488) proof88 válasza JColee (#8487) üzenetére


proof88
addikt

sajnos jól tévedsz ;] amikor megpördültem, már csak ketten voltunk, mert a többiek kiestek, és amikor megpördültem, rájöttem, hogy már nem érlek utol, bár egyébként is gyorsabb voltál szerintem :/ de változnak a dolgok ;]

(#8489) SirAlo válasza cila1 (#8485) üzenetére


SirAlo
aktív tag

a vegen meg lesz ket uj kormanyod xDDD a boltba is adnak majd ujat es a logitech is kuld ujat lol:D

(#8490) Frenky89 válasza cila1 (#8485) üzenetére


Frenky89
őstag

(#8491) proof88 válasza Frenky89 (#8490) üzenetére


proof88
addikt

:K

(#8492) SirAlo válasza Frenky89 (#8490) üzenetére


SirAlo
aktív tag

csak 100 euro felett lehet ilyet:S ?

(#8493) proof88 válasza SirAlo (#8492) üzenetére


proof88
addikt

passz

(#8494) cila1 válasza SirAlo (#8492) üzenetére


cila1
aktív tag

nem hiszem mert pl a momot decemberbe 13000ft-ért vettem igaz most 26000ft-ba kerűl és egyből foglalkoznak az emberrel.Ez presztizs kérdés náluk mert pl én azt fogom javasolni mindenkinek hogy vásároljanak nyugodtan Logitech terméket mert nagyon korektek ha baj van a termékkelé.Most gondolj bele nekik ez apró pénz hogy kicserélik ha a kisker 13000ft-ért árulja akkor mennyi lehet az értéke a momonak 2-3000ft?

[ Szerkesztve ]

(#8495) SirAlo válasza cila1 (#8494) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Hat egyszeruen van esze a logitechnek xD es amennyivel dragabb a logitech abba mar bele vannak az ilyen cserek szamolva nem kell sokkal dragabb legyen mert nem mindenkinek romlik el :D

[ Szerkesztve ]

(#8496) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Jóvan' látom mindenki diktálja az iramot csak én nem tudok gyakorolni :o :o Ennyire elég a ~20köröm :(( No sebaj lesz itt csillaghullás hétvégén :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8497) Farkas23 válasza Iron Funeral (#8496) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nyugi, nekem sincs mostanában semmi időm se gyakorolni!:S De remélem azért tudok majd rá gyakorolni!:)

(#8498) proof88


proof88
addikt

Érdekesség: ha egy pályán a legjobb időt a leglágyabb rugózással lehet elérni, akkor az azt jelenti, hogy ha lehetne még lágyabb rugókat használni, még jobb időt lehetne menni? :U
Más: tudja valaki, hogy egy utcai autónál mennyi az a puhább rugózás? Tehát itt a legpuhább a 80 N/mm, akkor utcai autónál ez kb mennyi? Csak kíváncsiságból kérdezem. :D
Amúgy a lehető legkeményebb futómű beállításnak hova van értelme? Van egyáltalán olyan pálya, ahol ez az optimális?

(#8499) JColee válasza proof88 (#8498) üzenetére


JColee
őstag

puha rugókkal mész? én relatíve keménnyel (180) máshol is ilyesmivel
neked nem üti le így az alját a célegyenesben?

(#8500) proof88 válasza JColee (#8499) üzenetére


proof88
addikt

ezt most csak általánosan kérdeztem, mondjuk általában ahol ennyire kell kanyarogni nagy sebességgel, oda asszem jobb a keményebb rugózás, de most 160-130-on vagyok, természetesen nekem is üti, de nem csak ott :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.