Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) proof88


proof88
addikt

Meg kéne beszélni, hogy Monzában hogy is vannak ezek a szélesítések... Frenky tegnap írt valamit, de nem értettem... Frenky írd már le megint lécci a javaslatod, érthetően. :D

(#7802) Frenky89 válasza proof88 (#7801) üzenetére


Frenky89
őstag

Nem értetted, mert a nagyszerű fejlesztésre koncentráltál... :D másrészről meg titkos nyelven mondtam, hogy még az se értse, aki szeretné. :)

Amúgy arról beszéltem, hogy a kerékvetőt is tekintse a tisztelt BT a pálya részének. Tehát ahol van kerékvető ott ne a fehér vonal, hanem a kerékvető külső szélének mind a négy kerékkel történő elhagyása számítson vágásnak/szélesítésnek:

vágás:

szabályos:

(#7803) proof88 válasza Frenky89 (#7802) üzenetére


proof88
addikt

Ja értem. :D Jó nekem m1, hagyják jóvá a többiek is. :D
Egyébként JColee tegnap aggodalmát fejezte ki az Ascari kijáratánál lévő széles bukótér miatt, ott sokat lehet nyerni, ha valaki szélesít. Én azt mondom, hogy természetesen ott se lehessen szélesíteni, bár ezt senki nem nézi, csak ha óvást nyújt be valaki valaki ellen.

(#7804) Frenky89 válasza proof88 (#7803) üzenetére


Frenky89
őstag

Az én javaslatom nem is arra irányul, hogy orrba-szájba lehessen vágni mindenhol, főleg ahol sok időt lehet nyerni - pl Ascari - hanem arra hogy, mivel Monza gyors pálya, ezért úgyis mindenki a legvégsőkig ki fogja hegyezni a kanyarvételeit és talán ehhez nyújthatna egy kis plusz teret.

A szélesítéssel, vagy vágással való pozíció szerzés meg egyértelmű...

(#7805) proof88 válasza Frenky89 (#7804) üzenetére


proof88
addikt

Jó mondom nekem mindegy, jó így is, de jó lenne, ha a többi BT-tag is nyilatkozna, hogy okés-e vagy sem. :D

(#7806) Farkas23 válasza proof88 (#7805) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Én szerintem csak az Ascarit nézzük jobban, mer a többinél élöben is szélesitenek!
De azt is csak akkor ha óvást nyujtanak! Másképpen szélesitéssel való pozició nyerésnél!
De ez csak a Parabolicaig szol! Utána ha már vki megelőz vkit az mrá nem számit előnynek!

(#7807) proof88 válasza Farkas23 (#7806) üzenetére


proof88
addikt

Arról kéne nyilatkozni, hogy elfogadjuk-e Frenky javaslatát, tehát ha rázókő van, akkor ott a rázókő számítson fehér vonalnak, azaz amíg legalább 1 kerék rajta van a rázókövön, addig még nem számít szélesítésnek. :D Én már elfogadtam a dolgot.

(#7808) JColee válasza proof88 (#7798) üzenetére


JColee
őstag

nem bug, hanem feature ;]

#7798 ezt már korábban is említettem, hogy rázókő a pálya része, de akkor még szigorúan néztétek a levágást
egyébként a szélesítéssel kb egyedül a második mérőpont környékén lehet nyerni (linkelt térkép szerint 8-9-10es kanyar)

[ Szerkesztve ]

(#7809) SirAlo válasza proof88 (#7807) üzenetére


SirAlo
aktív tag

szerintem is ugy a jo, de csak akkor ha elonyt szerez vele , igy van a forma1-be is:D

(#7810) proof88 válasza JColee (#7808) üzenetére


proof88
addikt

érdekes egyébként, hogy amíg nyafogtam, hogy nem kevés idő visszanézni mindenkit, meg hogy kevés az időm, addig valahogy jobban mentek a futamok, most hogy csak óvás esetén vizsgálunk eseteket és csak 1-2 dolgot nézünk magunktól, ebben a fene nagy szabadságban rendre odaverem az autót :D

(#7811) SirAlo


SirAlo
aktív tag

1 Frenky Scuderia Toro Rosso Practice 1:21.947
llol mar jobb idot ment mint a 2008-2009-es idomero ideje:D kemeny

(#7812) Frenky89 válasza SirAlo (#7811) üzenetére


Frenky89
őstag

Muszáj igyekezni... ;]

(#7814) macy válasza proof88 (#7813) üzenetére


macy
addikt

Egy messzi-messzi galaxisban... :DDD

(#7815) Frenky89 válasza proof88 (#7813) üzenetére


Frenky89
őstag

Ti aztán nem kíméltétek a technikát. :Y :C

a +20 fokos dőléses vidben legalább mi is ott vagyunk Reset-tel :P

(#7816) Speedg válasza proof88 (#7813) üzenetére


Speedg
csendes tag

Na igen!Kezd tele lenni a "hócipőm" hogy nem tudok egy normális futamot menni,mert hol ezért-hol azért de nem sokkal a start után , mostanába kiesek :O :O :O :O
A mostani történet a következő: viszonylag jó volt a rajtom,láttam magam elött a csete-patét,repülőszárnyak meg minden de sikerült elkerülnöm,üldözőbe vettem Ace-t meg LaCeen-t akiket meg is előztem de aztán mindenkit elvittek az UFO-k,és azt vettem észre hogy egyedül vagyok a pályán :Y Gondoltam megyek tovább majd előkerültök vagy ha nem akkor lessz egy restart mert gondoltam hogy biztos valami szerver gond van.Aztán egy pillanatra megakadt minden,és azon kaptam magam hogy megint nincs első kerekem :O :W
Nem tudom hogy Monzára egyáltalán készüljek-e,mert nem sok értelmét látom :F Itt majdnem minden nap fent voltam a semmiért :F :W :O Pedig jók voltak a beállításaim viszonylag jó volt a tempóm,jó lehetett volna ez a verseny .Sajnálom nagyon!!!! :O

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#7817) proof88 válasza Speedg (#7816) üzenetére


proof88
addikt

Van ez így sajnos, JColee is sokat gyakorolt, Szabesz is, meg a többi kieső is, nem szabad feladni... Monzára azért gyakorolj, mert azért könnyebb pálya és jöhet ki olyan jól a lépésed a futamon, hogy jó helyet szerzel magadnak. :) Amúgy most nekem sincs kedvem készülni rá, kicsit nekem is elvette a kedvem Spa...

(#7818) Speedg válasza proof88 (#7817) üzenetére


Speedg
csendes tag

A baj hogy Montreal óta talán pontot sem szereztem :N Nem a pálya nehézségével volt itt a bajom mert az egyik, sőt mondhatom a kedvenc pályám Spa,hanem megin tőlem teljesen független dologtól estem ki.Mellesleg Monzában sosem mentem jól(nem mintha máshol igen) nem hiszem hogy ez most változna, na de majd meglátjuk a csapat milyen fejlesztéseket hoz.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#7819) proof88 válasza Speedg (#7818) üzenetére


proof88
addikt

Frissítettem az oldalon a pontokat Valenciáig!

Amúgy szereztél pontot Montreal után is, Silverstone 10, Nürburgring 14, Hungaroring 15. :)

(#7821) ervin33


ervin33
tag

csao srácok mostanában sokáig vok monitor elött komoly fejfájások gyötörnek. én ugy veszem észre hogy akkor kezdödik mikor már 1-2 orája bámulom a moncsit. lehetséges? mikor laptopom volt nem volt ilyen gondom.

(#7822) Szabesz válasza ervin33 (#7821) üzenetére


Szabesz
őstag

Könnyedén előfordulhat. Milyen monitor ez? Frissítés nincs elállítva? Megfelelő a világítás a monitor környezetében?

¯\_(ツ)_/¯

(#7823) proof88 válasza ervin33 (#7821) üzenetére


proof88
addikt

CRT monitor vagy ez is TFT? Vedd lejjebb a fényerőt. Persze típusa válogatja, de nekem 0-n van a fényerő, nekem ez is elég. Próbáld meg kalibrálni a monitorod ezzel.
Az Introduction-től a Black Level-ig vannak a fontos dolgok, amiken lehet állítani finomhangolással. Ezt azért linkeltem, mert lehet feleslegesen van nagy fényerő beállítva.

Az is egy jó ötlet, ha 1 teljes napig hagyod a gépet a pics***. :D
Mióta használsz számítógépet?
Én amikor 6-7 éves voltam, péntekenként akkor kezdett el fájni a fejem, ha már legalább 2 óráig toltam a Doom-ot. De úgy látszik már hozzászoktam. :D

(#7824) Iron Funeral válasza Frenky89 (#7815) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jajaja jó volt a tempónk :C
Kár hogy Monzát rühellem egy kicsit :))
Majd remélem megkukkanthatom a "telemetriádat" :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7825) ervin33


ervin33
tag

asus 22 tft colos monitor kb 2 éves, ezt december ota használom ,de kb 2 hete kezdet jelentkezni a dolog. 2007 december ota van netem laptop ot használtam 2009 decemberig. semmi gond nem volt. decemberben be lett állitva azota én nem piszkáltam. de majd most meg nézem hátha lehet vmit javittani rajta.

[ Szerkesztve ]

(#7826) LaCeeN válasza proof88 (#7820) üzenetére


LaCeeN
tag

Szerintem ezt az omlást kapcsolatba lehet hozni a BMW csapat vasárnapi bontó munkálataival :DDD :DDD

Ervin: TFT-nél azt hiszem nincs jelentősége a frissítési frekvenciának. Én inkább a melegfrontra gyanakszom.

[ Szerkesztve ]

(#7827) ervin33 válasza LaCeeN (#7826) üzenetére


ervin33
tag

énis gondoltam a frontra de sosem voltam rá érzékeny,se a meleg re se a hidegre. de lehet most jött elö rajtam. de mikor nem zézem a monitort akkor jol vok ,nemrég jöttem meg és semmi baj nem volt de most már megint kezdem érezni a sajgást a fejemben :W :W

(#7828) proof88 válasza LaCeeN (#7826) üzenetére


proof88
addikt

Annyi, hogy 60 Hz-en van tűéles képe, általában ha lehet 75 Hz-re állítani, akkor ott homályosabb a képe, nekem ez a tapasztalatom. Szóval míg CRT-nél a lehető legnagyobbnak kell lennie a frekinek, itt legyen csak 60 Hz. Csak kiegészítettem amit mondtál. :)
Egyébként én mindig próbálom a lehető legkisebb fényerősségre rakni a monitorokat, mert annál később fárad el a szemem, és inkább driverből világosítok, ha kell.

Amúgy jah, sztem is a Bömbik bontották le kicsit a pályát. :DDD :C

ervin: és iszol eleget? Testtartás kényelmes?

[ Szerkesztve ]

(#7829) Frenky89 válasza Iron Funeral (#7824) üzenetére


Frenky89
őstag

Majd szólok Mike-éknak, hogy fénymásolják már le a dolgokat, aztán majd kapsz Te is egy példányt. ;]

(#7830) ervin33 válasza proof88 (#7828) üzenetére


ervin33
tag

vizet meg tejet az eleget igen :) :) más nem szoktam :D

most levetem a contrast bol meg a fényeröböl. talán valamivel kellemesebb de még nem az igazi. pár napot pihentetek ugyhiszem.

(#7831) Szabesz válasza ervin33 (#7830) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem tudom olvastad -e, de fontos, hogy ne legyen nagy kontraszt a monitor képe és a háttér (pl sötét fal) között. Ez eléggé kikészíti a szemet hosszú távon (tönkre is teszi). Ezért érdemes egy lámpát berakni a monitor/TV mögé, sokkal kellemesebb a szemnek.

¯\_(ツ)_/¯

(#7832) proof88 válasza ervin33 (#7830) üzenetére


proof88
addikt

Ja, nekem CRT-n a kontraszt 100-on volt, de a fényerő 0-n.
Most a TFT-n 15-ön van a kontraszt, feljebb csak tiszta fos lesz a kép.

(#7833) Hugs


Hugs
csendes tag

Hi

lenne egy kis problémám,hátha valaki tapasztalta már ugyanezt..
játék közbe valamiért húzz jobbra a kocsi,először nem zavart annyira mert már van egy kisebb holtjátéka a kormánynak...megpróbáltam kalibrálni de ugyan úgy jobbra húzott,na utána factoron belül is próbáltam a holtjátékkal valahogy rendbe hozni de semmi siker..a monitoron jól látszik,hogy már balra tartom a kormányt de még mindig jobbra húzz :D
mondom kipróbálom más móddal,ott semmi probléma nem volt,nem húzott semerre ..valakinek valamilyen ötlete miért van ez,és csak ennél a módnál?

[ Szerkesztve ]

(#7834) proof88 válasza Hugs (#7833) üzenetére


proof88
addikt

üdv,

nem tudom, de rfacotrban lehet állítani az ffb erősségét, na az ha pozitív akkor próbáld ki negatív értékkel, vagy fordítva.

(#7835) SirAlo


SirAlo
aktív tag

a pedalt nem tudom be kalibralni, a fek csak felig megy hiaba nyomom tovig:S

(#7836) proof88 válasza SirAlo (#7835) üzenetére


proof88
addikt

Miért akarod kalibrálni, gondod van vele? Biztos hogy teljesen a széléig el kéne mennie a keresztnek?

Amúgy legközelebb linkeld a képet, hogy kattintva lehessen megnyitni, szóval ekkora képet egy hsz-be ne rakj pls. :N

(#7837) SirAlo válasza proof88 (#7836) üzenetére


SirAlo
aktív tag

jah egeszen le kellene menyen, a gaz felmegy egeszen es a jatekba is csak felig fekez :(

(#7838) Hugs válasza proof88 (#7834) üzenetére


Hugs
csendes tag

amit mondtál nem jött be,most újra telepítettem eddig jó de,hogy meddig marad így azt nem tudom..de érdekes egy a dolog az biztos

(#7839) proof88


proof88
addikt

SirAlo: passz, én nem tudom... elkopott esetleg? Mióta használod?
Hugs: meglátjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#7840) SirAlo


SirAlo
aktív tag

az lehet hogy a kabelje miatt csinal igy ? mert nem erintkezik jol, van amikor ha elmozdul nem is mukodik, csak ha megmozgatom a kabelt akkor megy:D

(#7841) proof88 válasza SirAlo (#7840) üzenetére


proof88
addikt

omg :DDD akkor bármi elképzelhető :D

(#7842) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Nincs valami kulon kalibralo program kormanyokhoz? amibel jobban be lehet kalibralni , pontosabban es tobb beallitassal ?

(#7843) proof88 válasza SirAlo (#7842) üzenetére


proof88
addikt

én nem tudok róla, mondjuk Logitech kormányoknál saját program van hozzá.

(#7845) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Aztamindenit 19 embernek van mért ideje a pályán, olybá tűnik, hogy csak én nem szeretem ezt a pályát :DDD Ami még pozitívabb, hogy eleddig mindenki bent van a 6mp limitbe :K :C

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7846) proof88 válasza Iron Funeral (#7845) üzenetére


proof88
addikt

22-en vagyunk, Harcosnak és Sub-S-nek még nincs mért ideje rajtad kívül. :K

(#7847) akoska07 válasza proof88 (#7846) üzenetére


akoska07
nagyúr

r1E3S3E7T -nek is van mért köre.
Brixx az akinek nincs.

egyébként gyönyörü a hotlaps.
jó ránézni :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7848) proof88 válasza akoska07 (#7847) üzenetére


proof88
addikt

ja ok :D

(#7849) Farkas23 válasza akoska07 (#7847) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Csak futamon is jelennénk meg legalább enyien!:) Na annak naon örülnék:):)
Harcosrol senki nem tud semmit? Mer rég nem láttam:S

(#7850) akoska07 válasza proof88 (#7848) üzenetére


akoska07
nagyúr

;)

Farkas23 : jó lenne ha legalább 19-en lennénk a futamon :)
lesz sok baleset is sztem,ha sokan leszünk.(abból lesz jó kis videó :D )
nem tul széles a pálya sem.
ugy emlékszem hungaroringen ott volt Harcos

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.