Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) Iron Funeral válasza proof88 (#7434) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Átnyálaztam de nem találtam meg amit kerestem, ellenben felraktam az LMT modot, majd attól biztos átállítódik címszóval... hát nem állítódott át, viszont mentem néhány kört LMT@Spa és hát sikerült jól felidegesíteni vele magam :D 10-ből 6 fékezésnél blokkol a kerék, keresztbe állok aztán 73% volt a brake pressure... na mind1

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7452) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#7451) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Közben felraktam a CTDP06-ot, megjavultak a mértékegységek :K

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7453) macy válasza Iron Funeral (#7451) üzenetére


macy
addikt

Pedig az LMT nattyon jóóóó :DDD

(#7454) Speedg


Speedg
csendes tag

2010 rFactor Malaysia Kubicával[link]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#7455) Iron Funeral válasza macy (#7453) üzenetére


Iron Funeral
őstag

jóóóóól fel tud idegesíteni :DDD A TC nélküliséget megszoktam, azt is hogy megpörög a kocsi ha kerékvetőt betámadom (->nem megyek rájuk :)) ), de azt hogy fékezek és majdnem minden alkalommal blokkol a kerék.... na az valami :((( :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7456) proof88 válasza Speedg (#7454) üzenetére


proof88
addikt

Bahrein :)

(#7457) Speedg válasza proof88 (#7456) üzenetére


Speedg
csendes tag

Ja igen ezer bocs :D De nagyon fáradt vagyok ezért lehetett a billentyű botlás :D

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#7458) JColee válasza Speedg (#7454) üzenetére


JColee
őstag

nem tudom hogy csinálja, hogy nem blokkol, amikor ívesen fékez, nekem olyankor a belső kerék blokkolni szokott
kigyorsításon meg nem a gázt adagolja, és beállítja a kocsit, hogy betapadjon, hanem inkább a kormányt cibálja izomból :D
utolsó egyenes előtti kanyarban sem blokkol a kerék, bár szerintem későn is fékezett, tök lecsúszott az ívről

remélem nem te/ismerős nyomta a kört, mert le leszek cseszve :DDD
egyébként a pálya szerintem tök jó, sokkal szebb mint amin mi mentünk, és talán nem annyira rázós

[ Szerkesztve ]

(#7459) proof88 válasza JColee (#7458) üzenetére


proof88
addikt

ha TC nélkül megyek akkor én is ugyanígy cibálom a kormányt :D ez azért van, mert vannak olyan kanyarok, ahol TC-vel teljes padlógázzal ki lehet gyorsítani.. na TC nélkül én nem érek rá keresgélni, hogy mi az optimális pont,ahogy nyomhatom a gázt... persze nem padlógázzal csinálom, de többel, mint ami elég lenne, félek ha óvatoskodok akkor veszítek a TC-s kigyorsításomhoz képest. :D Mindegy, majd nyáron lehet gyakorolni, úgyis tervezve van, hogy következő szezonban tiltva lesz a TC. :D

(#7460) Iron Funeral válasza proof88 (#7459) üzenetére


Iron Funeral
őstag

inkább low legyen :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7461) ervin33 válasza proof88 (#7459) üzenetére


ervin33
tag

mértis akarjátok tiltani a tc?

(#7462) JColee válasza ervin33 (#7461) üzenetére


JColee
őstag

mert így is elég könnyű már
egyébként az automata váltót is be lehetne tiltani jövőre

(#7463) Szabesz válasza JColee (#7462) üzenetére


Szabesz
őstag

Egyébként lesz az FSONE09-ben alapból?

¯\_(ツ)_/¯

(#7464) akoska07


akoska07
nagyúr

kérdeznék...
szerintetek az milyen,
hogy a spyware trójainak találja az rfactor exe.-t ami inditja a játékot ? :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7465) Szabesz válasza akoska07 (#7464) üzenetére


Szabesz
őstag

Megesik. Pl. az L2.exe-t (Lineage II) még mind a mai napig trójaiként azonosítja a NOD...

¯\_(ツ)_/¯

(#7466) JColee válasza Szabesz (#7463) üzenetére


JColee
őstag

gondolom lesz, mostaniban is van /ha jól értettem a hszed, az automata váltóra írtad/

akoska07 nekem az f1_telemetry.exere ugat mindig az avira, és persze akkor leugrik a tálcára a játék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7467) akoska07 válasza Szabesz (#7465) üzenetére


akoska07
nagyúr

mindenesetre nem töröltettem ki vele :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7468) proof88 válasza akoska07 (#7467) üzenetére


proof88
addikt

Nekem is, meg egy másik fájlt is mellette, de a neten néztem hogy mennyien panaszkodtak miatta, szóval nem foglalkozok vele, elvileg fals jelzés. :)

A hotlapson szereplő köröm nem igazi, mert vágás is van benne, bocsi. :B

ervin: hát mert úgy jobb lesz! :D

(#7469) ervin33 válasza proof88 (#7468) üzenetére


ervin33
tag

kinek lesz ugy jobb? az élmezönynek esetleg de nem nekünk.

szerintem meg szabadon használhatová kell tenni mint most.

akinek könyü igy az kapcsoljon ki mindent azt menjen ugy!!!

(#7470) akoska07 válasza proof88 (#7468) üzenetére


akoska07
nagyúr

elég érdekesek ezek a virusirtók :)

ma már nekem is illene menni pár kört a régi pályán.
még azóta fent se jártam.

ez a TC kérdés elég érdekes téma.
sokan nem tudunk TC nélkül rendesen menni.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7471) cila1


cila1
aktív tag

Csatlakozom Ervin véleményéhez.Nem kínlódni jövök hanem kikapcsolódni-szórakozni.
Szerintem sokan távozni fognak a csapatból ha ez a terv megvalósúl.Vannak köztünk Schumacherek illetve Baumgartnerek.Lehet hogy valaki végig tud menni a pályán teljes segítség nélkül is van aki nem.Szerintem a versenyzőnek meg kell adni a lehetőséget hogy választhat a segítségek közűl mert ez 1 játék nem a valóság.

[ Szerkesztve ]

(#7472) proof88


proof88
addikt

Miért szerintetek mentem már 5 kört egymás után TC nélkül? :) Nem, mert valahol mindig kipörögtem és a szárnyam bánta! Gyakorlással minden kivitelezhető! Ráadásul az autóversenyzés sokkal nagyobb szórakozás, ha nincs TC! Egyébként meg ha engedélyezve van, akkor én is azzal megyek, nehogy már emiatt szúrjam el a versenyem... de ha mindenkinek tiltva van, akkor bármikor bárkivel történhet bármi! :)

(#7473) akoska07 válasza proof88 (#7472) üzenetére


akoska07
nagyúr

én is próbáltam már tc nélkül menni.
természetesen rosszabb köridővel,mert vigyáztam a kigyorsitásoknál,ne dobja el.
nehéz összerakni egy kört tc nélkül.
és ahogy irtad is pár kör és tuti vmelyik szárny bánja.
gyakorlással meg lehet tanulni,az egy külön regény :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7474) ervin33 válasza proof88 (#7472) üzenetére


ervin33
tag

jaja csak vannak akik már jo régota azzal mennek és mi meg majd jol össze törjük magunkat 1-2 honap gyakorlás alatt nem lehet behozni azt aki már évek ota ugy megy.

én biztos lépni fogok a ligábol ha tiltva lesz.

szoval most ott tartunk hogy velünk akik használjál nem nagyon történik valami,igen igy nagyob az esély hogy végig megyünk,de lassabbak is vagyunk. a gyorsaságan is van ára, meg a biztonságosab sebeségnek is.

aztis figyelembe kell venni hogy hogy nem csak az 5-6 leggyorsabb pilota van a ligában! hanem vannak lassabb gyengéb tehetségü versenyzök is!!

[ Szerkesztve ]

(#7475) Iron Funeral válasza ervin33 (#7474) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem kell pánikolni egyébként, nem nehezebb TC nélkül, csak máshogyan kell vezetni. Van akinek jobban megy az alkalmazkodás, van akinek rosszabbul. Én megértem amit írtok, hogy nehéz lenne némely embernek nélküle menni, de összességében szerintem bizony összerázná a mezőnyt :K Mindenesetre szerintem az off TC eléggé kamu a játékban, úgyhogy a low tc barátibb lenne mindenképpen, persze csak akkor ha megrendszabályozzuk.
Most a Spa-i magántesztemet is low TC, kuplung, ABS kombóval csinálom, nem nehéz a low TC vezetés egyáltalán, viszont az ABS kikapcsolása... na akkor lehetne siránkozni tényleg :N

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7476) proof88 válasza ervin33 (#7474) üzenetére


proof88
addikt

egyébként vannak beállítási trükkök, amikkel biztonságosabbá tehető a TC nélküli vezetés :) De mindegy, most hagyjuk ezt a témát, senki ne feledje hogy vasárnap VB-futam!

rESET: amúgy mondják ezt mások is, hogy kamu... de miért, honnan tudjátok? :D Most ha nincs TC, nyomom a gázt, úgy pörögnek a kerekek ... ha gyorsabban pörögnek, mint kéne, akkor nem tapad, azt ennyi ... gondolom az ilyen meg olyan erők tisztességesen vannak megírva a játékban, pontosabban az rFactorban... nem tudom, hogy a mod maga mennyire tud beleszólni... persze olvastam már olyat, hogy más modban élethűbb a TC kikapcsolva ...

[ Szerkesztve ]

(#7477) cila1 válasza proof88 (#7476) üzenetére


cila1
aktív tag

Mondjátok már el hogyan csináljátok azt hogy 2-3 seccel mindig gyorsabbak vagytok töllünk.Nem kell a rizsa hogy sok gyakorlással.

(#7478) ervin33 válasza Iron Funeral (#7475) üzenetére


ervin33
tag

szerinted összerázná,a kb 8 gyengép pilota szerint meg szerintem nem rázná össze. vannak akik még igy segitségekel is nehezen tudják irányitani a gépet.

(#7479) Iron Funeral válasza proof88 (#7476) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hát nem tudom, amikor 1/5-öd gázzal akarok kigyorsítani _sima_ aszfalton és megpörgök, na, azért kamu :D Meg való F1-ben is tettek az ellen, hogy ne legyen nagy hátrány a TC mentes kocsi, pl. nyomatékkapcsoló. Tehát ha ugyanazokat a feltételeket szeretnénk magunknak akkor az low TC reális, nem mondom hogy valós, de reálisabb mint a 0 TC.
RFT-ben könnyebb TC nékül menni egyébként, tehát igen, van különbség modok közt :K

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7480) ervin33 válasza proof88 (#7476) üzenetére


ervin33
tag

tudom hogy vannak beállitási trükök,probálgatam már a difi feltekerését de nem sok minden változot.

csak azt ne feledjük hogy élöben ,valoban nincsen tc! de van nyomaték szabályzo amivel meg kerülték a tc szabályt!

[ Szerkesztve ]

(#7481) ervin33 válasza Iron Funeral (#7479) üzenetére


ervin33
tag

persze az rft ben lehet könnyebb mert az kicsit árkádosra sikerült a fizika.

(#7482) Iron Funeral válasza ervin33 (#7478) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Csak a kilométerek hiányoznak :K
(#7481): Persze, tudom én is, csak eszembe jutott azzal kapcsolatban, hogy a modok mennyire írják át a fizikát.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7483) proof88 válasza cila1 (#7477) üzenetére


proof88
addikt

Máshogy vesszük a kanyarokat, mert sokat gyakorlunk, jobbat nem tudok mondani. :N De én 34-es időre vagyok reális üres tankkal, az a 33-as mondom levágott idő volt, nem számoltam vele, hogy kétszer is levágom aztán nem szól érte a program. :D

rESET: hát nem tom, de én ötöd gázzal nem pörgök ki sima aszfalton, bár gondolom kanyar kijáratról beszélsz? Egyébként én elhiszem ha ilyen a valóságban is, most miért, ilyen könnyű autóhoz ez nagyon erős motor, egyébként meg nézd meg Ben Sulayemet, nem tisztelte a rönót, össze is törte, pedig ez egyenes vonalon rajtolás! (1:20)-nál, itt meg nyilatkozik az élményeiről. :D

[ Szerkesztve ]

(#7484) Iron Funeral válasza proof88 (#7483) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Igen kanyarkijáratról beszélek, a sima aszfaltot azért írtam, hogy nem kerékvetőn vagy műfüvön kommandózok. 1/5 helyett meg inkább 1/4-re gondoltam, csak elgépeltem és nem vettem észre :N Lényeg az, hogy éles a váltás a "itt még megy itt meg keresztbe állok" váltás között.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7485) proof88 válasza Iron Funeral (#7484) üzenetére


proof88
addikt

asszem értem mire gondolsz, de szuperlicensz híján nem nagyon van lehetőségem ezt élőben kipróbálni :D amúgy emlékeim szerint az F1C-s birkuc modban ez még rosszabb volt, mert sokszor elindult a kocsi háta és esély nem volt arra, hogy megfogjam, itt fsone-ban sokkal könnyebb szerintem...

(#7486) akoska07


akoska07
nagyúr

most néztem a hot laps-t
elég sokan mentek 1.35-ös kört :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7487) Speedg válasza akoska07 (#7486) üzenetére


Speedg
csendes tag

Csak nekem nem sikerül pedig hajtok nagyon :U :D

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#7488) akoska07 válasza Speedg (#7487) üzenetére


akoska07
nagyúr

köröztem ma egy keveset,végre. már ideje volt
msn-en mikor leszel ?
most is fent vagyok szerón,gyakorolhatnánk.

szerk:
bementem 1.35 alá lágy gumival :))
most néztem,hogy elfelejtettem visszatenni extra lágyra :Y

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7489) Speedg válasza akoska07 (#7488) üzenetére


Speedg
csendes tag

Remélem ma este már feltudok menni,elég rázós hetem volt,és már kezdenek rajtam előjönni az elvonási tünetek :D

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#7490) akoska07 válasza Speedg (#7489) üzenetére


akoska07
nagyúr

fent vagyok...
jöhetnél :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7491) JColee válasza akoska07 (#7488) üzenetére


JColee
őstag

én extrával nem gyorsultam a lágyhoz képest :F
bár lehet, hogy már fáradt voltam, meg ilyenek, mert utána a lágyon is konstans lassabb voltam magamnál

(#7492) Sub-S


Sub-S
senior tag

Lehet, hogy nem tudok majd jönni holnap... :(

(#7493) proof88 válasza Sub-S (#7492) üzenetére


proof88
addikt

ejj :U
Remélem azért majd törekszel rá :)

Amúgy én sem gyorsultam szuper lággyal.

(#7494) cila1


cila1
aktív tag

Holnap Március 7. van. :DD

[ Szerkesztve ]

(#7495) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Üdv. Elnézést, hogy a magyar eredmények még mindig nincsenek fent, de sajna negyon szűkösek a napjaim! Remélem ma már megtudom csinálni!
Este VB futam, remélem senki nem felejtette el!
Lesz 1 főgyakorló előtte, amit elv Proof vezet le, de én nem naon tudok megjelenni azon sajna. Legyetek mindnél többen, az a lényeg!!:)
És lehetőleg aki nem tud jönni, az még gyorsba jelezze, h ne várjunk senkire se fölösen, meg ne kerjen utána járni, h akkor most merre is van!

(#7496) proof88 válasza Farkas23 (#7495) üzenetére


proof88
addikt

Ja, gyertek gyakfutamra minél többen 17:40-re, mert ami múlt vasárnap volt létszám, az siralmas.. ..

(#7497) Speedg


Speedg
csendes tag

Na erre a versenyre nem sok gondom volt :D Kicsit sajnálom hogy nincs restart de ilyen az élet.Végre be tudtam úgy lépni a szeróra hogy nem akadozik,most meg baleset.Olyan gyorsan tötént minden hogy azt sem tudom ki vitte le az első kerekemet tőből :D De ha valakinek én is neki mentem akkor bocsánat,remélem nem tartottam fel senkit nagyon.

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#7498) Speedg


Speedg
csendes tag

Helyesbítek elvileg én törtem le magamnak,még hozzá a másik Renaulttal.ákoska07még egyszer bocsánat :W :W :W :W :W :O :O :O :O

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#7499) cila1 válasza Speedg (#7497) üzenetére


cila1
aktív tag

Csatlakozom a véleményedhez.Hirtelen autobotóba éreztem magam pedig ovatos voltam mégis nekimentem valakinek és letört a szárnyam.3szor voltam boxba.Örülök hogy végig mentem és jó hogy tovább lépünk erről a szar pályáról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.