Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Lacces #9023 üzenetére

    Veled jól járnak a könyvesboltok. :D

    Nem tudom, mit nem értesz a Server Faulton fent lévő válaszon.

    Mondjuk nem ártana, ha utánaolvasgatnál, hogyan csináld, mielőtt pánikolsz (ez nagy általánosságban is igaz), pl. nagyon gyors keresés után itt is megvan az, amit írtál: [link]. Vagy még jobb: [link].

    Ott van halál egyértelműen az is, hogy mitől működik (többek közt):
    "Tip: In order to use the yiic tool as shown above, the CLI PHP program must be
    on the command search path. If not, the following command may be used instead:
    path/to/php /wwwroot/yii/framework/yiic.php webapp /wwwroot/blog"

    Ebből egyértelmű, hogy a PHP terminálban használható változatának elérési útja alatt kell végrehajtani azt, amit írtál, vagy környezeti változók közé kell tenni a PHP CLI elérési útját, ÉS még ezenkívül nyilván léteznie is kell a /wwwroot/yii/framework/yiic.php elérési út alatt a megfelelő fájlnak... (remélem nem kell hozzátennem, hogy ez a wwwroot könyvtár nem a Szentírás, attól függ ez az elérési út is, hogy hova rakod... :U)

    Egyébként ha fogalmad sincs, mit csinálj, miért nem olvasgatsz magyar fórumokat? Ott volt a link hozzá a hivatalos honlapon:
    http://www.yiiframework.com/forum/index.php/forum/33-hungarian/

Új hozzászólás Aktív témák