Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  PHP programozás (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16951) honda 1993 válasza Zedz (#16950) üzenetére


honda 1993
senior tag

Koszonom, ez eddig vilagos is, csak sajnos ettol fuggetlenul nem igazan vagyok kepes magamtol elkesziteni ( egyelore ), viszont az oldalam mar lassan keszen all ra hogy feltoltsem.
Es ezert szeretnek egy egyszeru kis login rendszert.

Egyebkent az a durva hogy a html kodban talaltam egy ilyen hibat : <input name="mypassword" type="text" id="mypassword"></td> :C

Amikor ki akartam probalni es lattam hogy a jelszo is ugyanugy latszik mint a felhasznalonev, akkor mar sejtettem hogy ez az egesz forraskod kuka es nem lenne nyero otlet felhasznalni.

XD alias IKSZDé

(#16952) DNReNTi válasza honda 1993 (#16949) üzenetére


DNReNTi
őstag

Még szerencse, hogy a múltkor belinkeltem egy egészen korrekt leírást tele kommentekkel, magyarázatokkal, lépésről lépésre. :)

(#16951) honda 1993
"lattam hogy a jelszo is ugyanugy latszik mint a felhasznalonev, akkor mar sejtettem hogy ez az egesz forraskod kuka"
Végül is, igen bonyolult átírni a type="text"-et type="password"-re. Ettől függetlenükl egyébként abban igazad van: "ez az egesz forraskod kuka".

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#16953) honda 1993 válasza DNReNTi (#16952) üzenetére


honda 1993
senior tag

Emlekszem is az altalad linkelt oldalra, csak arra gondoltam hogy keresek egy rovidebb illetve egyszerubb forraskodot mert szamomra meg bonyolult ez a dolog.( Tenyleg csak a nagyon alap fogalmakkal vagyok tisztaban a php nyelvet tekintve.)
Viszont nagyon szeretnek egy mukodo login rendszert mert az oldalam mar lassan keszen allna arra hogy megoszthassam masokkal is.

"Végül is, igen bonyolult átírni a type="text"-et type="password"-re"
Nem volt bonyolult, meg is tettem. :DDD De ettol meg szerintem eleg nagy hiba.

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#16954) DNReNTi válasza honda 1993 (#16953) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ebben a kottában kábé az a legkisebb hiba. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#16955) sztanozs válasza DNReNTi (#16952) üzenetére


sztanozs
veterán

legalább eddig eljutottunk :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#16956) Zedz válasza honda 1993 (#16953) üzenetére


Zedz
addikt

Szerintem szánd rá az időt arra amit DNReNTi linkelt. Tanulsz is belőle, és többre mész mint az ilyen ekevas tutorialokkal, ahol még mysql_connectet használnak. Nincs elég időd elolvasni? Miért kell kapkodni? :)

(#16957) honda 1993 válasza Zedz (#16956) üzenetére


honda 1993
senior tag

Nem kapkodok, csak tisztaban vagyok vele hogy arrol a szintrol ahol en vagyok, baromi sokaig tartana eljutni odaig hogy el tudjam kesziteni a login rendszert.

Es mivel ez a legelso munkam, mar nagyon varom hogy vegre feltolthessem.

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#16958) honda 1993


honda 1993
senior tag

Volna viszont egy masik kerdesem.

Az oldalamon lesz egy olyan funkcio, amivel a latogato egy egyszeru urlap kitoltesevel tud E-mailt kuldeni nekem.

<form method="post" action="php/feldolgozo.php">
<input id="nev" type="text" name="nev" placeholder="nev" />
<br /><br />
<input id="email" type="text" name="email" placeholder="email cim" />
<br /><br />

<textarea id="megjegyzes" name="azonosito" rows="20" cols="55" placeholder="Megjegyzes" ></textarea><br />

<input id="kuldes" type="submit" value="Elkuldes" />
</form>

<?php

$address = "valaki@gmail.com";

$subject = "Mail-próba";

$body = "Szia!";

$header = "MIME-Version: 1.0\n";
$header .= "Content-Type: text/html; charset=utf8\n";
$header .= "From: valahonnan.hu <info@valahonnan.hu>\n";
$header .= "Errors-to: postmaster@valahonnan.hu\n";
mb_internal_encoding("UTF-8");
$subject = mb_encode_mimeheader($subject, "UTF-8", "Q");
$content = "<html><title>$subject</title><body>$body</body></html>";
$success = mail($address, $subject, $content, $header);
if ($success) {
echo "OK";
} else {
echo "NO";
};
?>

Tehat van ugye a html kod, amiben az urlap talalhato, az action pedig az utobbi "feldolgozo.php" fajl.
Jelenleg itt tartok a dologgal, de nem tudom hogy innen hogyan tovabb.
Ebben tudtok segiteni ? :R

Ez azert valamivel egyszerubbnek tunik mint a login rendszer es ezert foglalkozok inkabb ezzel.

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#16959) wis válasza honda 1993 (#16958) üzenetére


wis
tag

És mi a kérdés? :D
Az biztos, hogy a mail függvény helyett használd a phpmailert vagy swiftmailert

(#16960) honda 1993 válasza wis (#16959) üzenetére


honda 1993
senior tag

A kerdes az a hsz vegen talalhato "Jelenleg itt tartok a dologgal, de nem tudom hogy innen hogyan tovabb.
Ebben tudtok segiteni ? "

Nekem a multkor DNReNTI azt mondta hogy erre a celra a php mail függvény tokeletes.

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#16961) DNReNTi válasza honda 1993 (#16958) üzenetére


DNReNTi
őstag

$content = "<html><title>$subject</title><body>$body</body></html>";

(#16960) honda 1993
Tegyük hozzá, miután kiderült mire akarod használni, és legfőképpen figyelembe véve a "környezeti változókat". Lásd fentebb. ;)

Szerk: elírás

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#16962) bambano


bambano
titán

súgjatok már pls, hogy tudom egy változó értékét binárisan beleírni egy fájlba (nem kettes számrendszerben)?
tehát azt mondom, hogy:
$a=100001;
ezzel csinálunk valamit, és akkor a fájl úgy kezdődik, hogy 0xa1,0x86,0x01,0x00.

100001 decimális az 0x000186a1.

kösz.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16963) fordfairlane válasza bambano (#16962) üzenetére


fordfairlane
veterán

5.4.0 PHP-tól létezik az ún. binary notation: 0b100001
5.4 előtti PHP-n lehet használni a bindec-t

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#16964) Zedz válasza DNReNTi (#16961) üzenetére


Zedz
addikt

Ezen a gifen felnevettem! :D :C

(#16965) PumpkinSeed válasza honda 1993 (#16960) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem fogom megint leírni, hogy kezd el alapoktól a php-t blabla majd azután foglalkozz erősebb projektekkel blabla. Keress rá a neked küldött válaszaim között.

A másik a PHP mail függvényével nem érdemes szenvedni, hidd el nekem én pár estét átsz*ptam vele és akkor se tudtam működésre bírni. PHPmailer.

(#16962) bambano

"...hogy tudom egy változó értékét binárisan beleírni egy fájlba (nem kettes számrendszerben)?"

Ez azért kicsit ellentmondásos, binárisan de nem kettes számrendszerben?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#16966) bambano válasza PumpkinSeed (#16965) üzenetére


bambano
titán

a php-ban a binary kettes számrendszerbeli ábrázolást takar, ha jól látom, vagyis egy olyan stringet kapok eredményül, amiben 1-esek meg 0-ák vannak.

de nekem nem ez kell, mint a felírt példa mutatja. hanem az, hogy belerakok egy változóba egy decimális számot, fenti példában százezer-egyet, és azt szeretném a fájlban látni, ahogy ezt a belső 32 bites számábrázolásában tárolja. ennél jobban nem tudom elmagyarázni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16967) fordfairlane válasza bambano (#16966) üzenetére


fordfairlane
veterán

Jahogyúgy, félreértettem. Akkor a pack függvényt kell használni, ez adja meg egy változó bináris megfelelőjét. Az első paraméter a formátum. a nagy V a 32 bites előjel-nélküli integer.

<?php
$a = 100001;

file_put_contents("ebbe.bin", pack('V', $a));
?>

Az integer belső ábrázolása a netes bölcsesség alapján nem egyértelmű. 64 bites linuxon 64 bit, 32 bites linuxon és mindenféle windowson 32 bit előjeles.

x gon' give it to ya

(#16968) bambano válasza fordfairlane (#16967) üzenetére


bambano
titán

:R :R :R

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16969) eMKid


eMKid
csendes tag

Hello!

Tudna valaki segíteni olyan témában,hogy hogyan lehet saját telepítőt készíteni?Nem egy sima önkicsomagoló exe-re gondolok,hanem egy olyan külön programra,amit ha elindítok akkor kijön egy általam választott háttér,azon a képn ki tudom választani hogy egy több részes játékból melyiket akarrom elepíteni,megjelennek az adott részhez tartozó bonusz dolgok stb.Vagy ha van már egy adott program ami hasonlóan néz ki akkor hogyan,milyen programmal tudom átalakítani,a kiírásokat,hátteret szövegeket??
A segítséget előre is köszönöm!

Üdv

(#16970) cubix válasza eMKid (#16969) üzenetére


cubix
tag

Ez hogy kapcsolódik a PHP-hoz?

「시작이 반이다」

(#16971) eMKid válasza cubix (#16970) üzenetére


eMKid
csendes tag

Fogalmam sincs csak feltettem a kérdésem hátha segít valaki.Aműgy azt se tudom hogy hová tartozik!

(#16972) DNReNTi válasza cubix (#16970) üzenetére


DNReNTi
őstag

A kérdés kiváló. :DDD

(#16971) eMKid
Szétmegyek. :D Az év kommentje kérem. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#16973) PumpkinSeed válasza eMKid (#16969) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Elég kevés információt osztottál meg, illetve szerintem még nagyon te se tudod mit szeretnél ezáltal kivitelezni. Milyen platformra tervezed? Windows alatt szeretnéd, hogy fusson, vagy webes felületen? Esetlegesen, milyen programozási nyelven szeretnéd? Akarsz használni valami engine-t hozzá, vagy teljesen fejből akarod megcsinálni az egészet?
Szvsz előbb gondold át mit és hogyan szeretnél csinálni, majd utána próbáld meg megtervezni. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#16974) Zedz válasza DNReNTi (#16972) üzenetére


Zedz
addikt

Óóó hát én felsírtam amikor elolvastam, loptam is! :DDD :DDD

(#16975) #68216320 válasza eMKid (#16971) üzenetére


#68216320
törölt tag

Szeretem olvasgatni ezt a topic-ot. Oktatva szórakoztat. Úgy látom az ünnepek közeledtével a szórakozás került előtérbe :D

(#16976) TomKiss


TomKiss
tag

ez most lehet elég láma kérdés lesz, de nem jövök rá, hogyan lehetne megoldani.
Köszi előre is a javaslatokat!

Adott egy változó, melynek tartalma szavak szóközökkel és "<br />"-ekkel tagolva.
Hogyan tudnám külön változókba tenni az értékét, úgy hogy az új változó értéke a két br közötti rész legyen

vagyis:
$valt = "szöveg szöveg szöveghossz <br /> blblb blablabl blbllb lblbl <br /> blblbla lbblblalblba [és a többi]-- ból legyen
$valt1 = "szöveg szöveg szöveghossz"
$valt2 = "blblb blablabl blbllb lblbl"
$valt3 = "blblbla lbblblalblba"
és a többi

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#16977) fordfairlane válasza TomKiss (#16976) üzenetére


fordfairlane
veterán

$darabolt = explode('<br />', $valt);

explode

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#16978) TomKiss válasza fordfairlane (#16977) üzenetére


TomKiss
tag

szuper, köszi!

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#16979) trisztan94


trisztan94
őstag

Hali!

Egy menetlevél készítő szoftvert hegesztek egy futárcégnek. Ezt a nagyszerű PHPExcel library-vel valósítom meg.

Egy ilyen menetlevélnek a következő nyomtatási sablonnak kell megfelelnie:

Minden lap tetején egy fejléc, ahol a jármű neve és az egy műszakos menetlevélnek a számozása (tehát pl menetlevél 3/1, menetlevél 3/2 stb) van. Ha esetleg kevesebb sor lenne, mint ami kifér egy lapra, akkor is üresen kell hagyni a lap további részét, tehát még véletlen sem kerülhet 4-5 sor után a következő járműnek a fejléce a lapra. Ugyanígy nem csúszhat át a fejléc egy másik lapra, stb.

Itt az a probléma, hogy egy bszott nagy táblázatból generálja a szoftver a menetlevelet. Ilyen 20-30.000 soros táblázat a bemenet, ami 100-120 autóra van felbontva, ahol minden sor egy címet jelöl.

Na szóval a tényleges probléma az lenne, hogy nem tudom, hogy amikor írom az Excel fájlt kódban, hogyan tudnám azt, hogy mikor van a lap vége. Próbáltam azt, hogy egy fix sor számot (29-et) állítottam be, de az sem volt jó, mert a megjegyzés mező ha hosszabb és esetleg 2-3 sorra széthúzza magasságban a cellát amiben van, akkor nem fér ki ugye a 29 egy lapra.

Esetleg csinált már valaki ilyet?

TL;DR: hogyan tudom ellenőrizni, hogy egy excel fájl írása közben mikor van a nyomtatási lapnak a vége?

https://heureka-kreativ.hu

(#16980) bambano válasza trisztan94 (#16979) üzenetére


bambano
titán

"hogyan tudom ellenőrizni, hogy egy excel fájl írása közben mikor van a nyomtatási lapnak a vége?": szerintem sehogy, az excel previewben oda rakod a margókat, laptöréseket, ahova akarod, és az excel betömöríti akkorára a lapot.

próbálj meg inkább pdf-et generálni, az egzaktabb.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16981) Sk8erPeter válasza trisztan94 (#16979) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem próbáltam, de esetleg azzal eggyel beljebb lehetnél, ha minden jármű után (tehát bármilyen újabb fejléc előtt) beszúrnál egy-egy page breaket, ahogy itt a példában minden 10. sor után beszúr egyet:
https://github.com/PHPOffice/PHPExcel/blob/develop/Examples/09pagebreaks.php
$objPHPExcel->getActiveSheet()->setBreak( 'A' . $i, PHPExcel_Worksheet::BREAK_ROW );
Persze ki kéne próbálni, hogy látsszon, ez milyen újabb megoldandó problémákat vet fel.

Sk8erPeter

(#16982) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Lenne egy olyan kérdésem hogy adott egy letöltés számláló.
Az a lényeg hogy rákattintasz egy linkre akkor ott letölti az adott fájlt a géped.
De viszont, ezt mi számoljuk.
Na igen, csak az a baj hogy a firefox-nál van hogy lemented-e vagy sem.
A chrome-nál automatán elindul a letöltés.

Egy txt fájlban van mentve hogy eddig hányan töltötték le.
Kérdésem az lenne hogy kikerülhető-e ez valahogy?
Mert ha így van:

$file = "../valami.png";

function letolt($url) {
header("Location:$url");
}

if(letolt($file)) {
ekkor +1
} else {
ekkor meg nem történik semmi.
}

Na igen, csak az a baj hogy a header miatt már nem írja a fájlt.
Tehát eddig vagy úgy próbáltam hogy ha simán sikeres minden, akkor beírta előbb a fájlba a +1-et és utána a letöltés de nekem úgy kellene hogyha tényleg letölti akkor írja be ..
Remélem érthető vagyok! :)

(#16983) DNReNTi válasza tothjozsi96 (#16982) üzenetére


DNReNTi
őstag

"A chrome-nál automatán elindul a letöltés."
Nem. Csak ha úgy van beállítva. Default, így van.

"Egy txt fájlban van mentve hogy eddig hányan töltötték le."
Ha már úgyis Karácsony: Jesus fuckin' Christ.

Egyébként:
Szerver oldalon nem fogod tudni, hogy végül a fájlnak mi lett a sorsa.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#16984) tothjozsi96 válasza DNReNTi (#16983) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Köszi!
Én is erre gondoltam hogy nem lesz rendes megoldás .. :)
Amúgy nem tudom mi a problémád azzal ha .txt fájlban van számolva hogy mennyiszer töltötték le ..

[ Szerkesztve ]

(#16985) tothjozsi96 válasza tothjozsi96 (#16984) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Amúgy most eszembe jutott még egy dolog aminek lehet értelme.
Hogy 1 IP címről csak 1x számolja a letöltést és akkor elkerülhetők a félreértések. :)

(#16986) PumpkinSeed válasza tothjozsi96 (#16985) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Csak van, hogy egy IP címet egy intézmény használ és akkor máris elesel pár 100 letöltéstől. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#16987) tothjozsi96 válasza PumpkinSeed (#16986) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Oké, akkor nem tudom. :D
Talán tároljak egy cookie-t hogy ő már letöltötte-e? :DD

Amúgy relatív sok jó megoldás van de egyik sem lesz 100%-os.
Mert ez nem egy olyan oldal amit egy intézmény használ hanem magán emberek .. :)

(#16988) PumpkinSeed válasza tothjozsi96 (#16987) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Igen, de lehet, hogy a magánember egy kollégiumban lakik. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#16989) Sk8erPeter válasza tothjozsi96 (#16982) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Lenne egy olyan kérdésem hogy adott egy letöltés számláló."
Igen.

Sk8erPeter

(#16990) DNReNTi válasza tothjozsi96 (#16984) üzenetére


DNReNTi
őstag

"nem tudom mi a problémád azzal ha .txt fájlban van számolva hogy mennyiszer töltötték le"
Teszem azt van 800.000 letölthető fájlod. Szép kis fájlrendszer lesz szövegfájlokban vezetve melyik hányszor lett töltve. Arról nem is beszélve: rendezd már növekvő/csökkenő sorba. Egy szóval tudnám a legjobban összefoglalni: adatbázis. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#16991) tothjozsi96 válasza DNReNTi (#16990) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Végül is csak 1 fájlt kell számolnia hogy hányszor töltöttek le.
És cirka 400 felhasználó van rajta ..
De végül is akkor maradt az adatbázis .. :)

(#16992) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Böngésző alatt meg lehet valahogy nézni, hogy az adott oldalon milyen session-k vannak beállítva?

Ez megvan, már csak azt nem érte, hogy van egy ilyen kódrészletem:

session_start();
if(isset($_SESSION['status']) && isset($_SESSION['password'])){
if($_SESSION['status'] == 1 && $_SESSION['password'] == "kenyér"){
return 1;
}
else{return 0;}
}
else{return 0;}

és teljesen üres a session táblázat akkor miért kapok vissza mégis 1-et?

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#16993) DNReNTi válasza PumpkinSeed (#16992) üzenetére


DNReNTi
őstag

Törölted a session-t a két teszt között? :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#16994) PumpkinSeed válasza DNReNTi (#16993) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

session_destroy()-ra hibát dob, hogy nincs is beállítva. Ha pedig átírom, hogy 1 helyett 0-t adjon vissza akkor meg működik, szóval nem is cache. :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#16995) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Ti milyen adatokat szoktatok cache-elni?
Gondolok itt memcache-re vagy akár .txt fájl cache-re is.
Mert most elgondolkodtam azon hogy egy oldalon egy statisztika ahol van például 10-12 elem és ezek mind külön lekérdezésekből kapott adatok, tehát és ezt frissíti mondjuk 100 felhasználó egy időben az azért szerver gyilkos tud lenni, nem?

(#16996) DS39 válasza PumpkinSeed (#16994) üzenetére


DS39
nagyúr

session_destroy() előtt volt session_start() is? mert ha nem akkor az a hiba.
unset()-et is használhatsz.

(#16997) PumpkinSeed válasza DS39 (#16996) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Úgy kezdődik a bemásolt kód is, illetve unset is van a destroy előtt. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#16998) DS39 válasza PumpkinSeed (#16997) üzenetére


DS39
nagyúr

az úgy felesleges, a destroy törli az összeset. szóval vagy unset-et vagy destroy-t használj.

(#16999) PumpkinSeed válasza DS39 (#16998) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Értem, viszont ez nem oldja meg a problémát. Valamiért folyamatosan 1-et ad vissza a kódom...

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#17000) DS39 válasza PumpkinSeed (#16999) üzenetére


DS39
nagyúr

ezt így látatlanban (a teljes kód ismerete nélkül) nehéz megmondani hol rontod el, tippre valahol mindig újra létrehozod ezeket a session változókat, mielőtt ezt az ellenőrzést lefuttatod / erre az ellenőrző oldalra lépsz. (véletlenül nem lesz igaz ez a két feltétel)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  PHP programozás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.