Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) Superman


Superman
nagyúr

Ezt az oldalt is leellenőrizhetitek:

[L]http://www.sim-challenge.com/installation_guide.asp[/L]

A fiúk ott nagyon komolyan veszika dolgot. Van egy Franco nevű srác, aki billentyűvel indul, de persze a anyg többség Logitech MOMO kormánnyal.

(#652) tuctuc válasza Superman (#650) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Silverstone, Audi: 2:00:815, a billentyűs beállításokkal...ez így forró pite lesz holnap. Kipróbáltam a BMW-t is, jobb a motorja, a féke és a futóműve is, csak ha egyszer elindul valamerre, akkor már tehetetlen az ember, így hosszú távon fárasztó...

20 éve a PH-n

(#653) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Silverston: Alfa, minden segítség kikapcsolva 1:59:30, kormánnyal

Védd a fákat, egyél hódot!

(#654) Superman


Superman
nagyúr

2:00.709 Silverstoneban. A szomorú az, hogy mindezt billentyűzettel értem el. Kormánnyal 1:57 - et mentem. A joystickkal max. 1mp - vel kellene lassabbnak lennem és még billentyűvel is megverem a joystickos időmet. remek. ;]

(#655) biker


biker
nagyúr

silverstone: 1:59 alá nem megy, lehet nem találom a jó setupot, meg mindíg van 1-2 kanyar, amit elszámítok.

Adelaide: 1:43 . ez jobban fexik.
bár bugok(ha gép ellen megyek)
- a boxban áll előttem egy kocsi, keresztben, csak ugy tudok kijönni, ha félretolom :(
- a boxból ugy jönnek ki az autók, hogy keresztbe mennek előtted, halál...

tükör miért nincs??? :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#656) Superman válasza biker (#655) üzenetére


Superman
nagyúr

Van a betöltőben egy mirror javító, azt talán meg lehet próbálni. Adelaideban úgy látszik nagyon egy időt megyünk. :)

(#657) Superman válasza Superman (#656) üzenetére


Superman
nagyúr

Bár lehet, hogy tuctuc benyom egy 1:39 -et, mi meg mehetünk horgászni. :)

(#658) Superman válasza Superman (#657) üzenetére


Superman
nagyúr

Na egész pontosan 1:43.077 az adelaidi időm.

(#659) wildrain


wildrain
addikt

Vazeeg, valahogy nem megy silverstone. Igaz, hogy ismeretlen a játék, de valahogy mégis. 2:04.3 a legjobb időm. Ennyire béna nem lehetek. Kanyarban mindig kifordul a segge. Próbálok állítgatni, differenciálmű, kerékdőlés, de mondjuk nem is teljesen értem a setupot. Ja, és audival megyek. Egyszerűen csak túl gyorsan megyek a kanyarban, vagy valamit rosszul csináltam? A terrain.ini amúgy mire való?
Ja, és még valami: az automatic reverse az automatán rakja a hátramenetet, a spin recovery pedig tényleg a helyes irányba fordít, úgyhogy nem írtam hülyeséget először. :)

(#660) lac019


lac019
tag

Én még nem láttam CMR2-őt 2000 FT-ért. ''Ezt vedd meg''-ben sem.

(#661) Superman válasza wildrain (#659) üzenetére


Superman
nagyúr

terrain.ini a környezeti változókat adja meg a játéknak. Tehát pl. hogy különböző időkben hogyan viselkedjék a kocsi, hogyan tapadjon aszfalton és füvön, stb. Ezt szokták meghamisítani, átírni az online csalók.

(#662) biker válasza Superman (#658) üzenetére


biker
nagyúr

ja, és az uj szabályok szerint igaz?

sok időm nincs gyakorolni, max ha lenyomtok, akkor arra utazok, ki csuszik ki :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#663) RAM válasza Superman (#606) üzenetére


RAM
őstag

Vannak nyilvános szerverek?
Milyen programmal érdemes keresni?
Ha pl. BMW moddal szeretnék játszani 7 ellenféllel?

Csak tisztán

(#664) Superman válasza biker (#662) üzenetére


Superman
nagyúr

Nekem sincs túl sok időm, de az új szabályok szerint. Láttad mennyit megyek nem? :) Nincs sok félnivalótok, tovább kínzom magam a joystickkal. ;] Akkora, mint egy kormány és annyi gomb van rajta, hogy egy helikopterben érzem magam.

(#665) RAM válasza lac019 (#660) üzenetére


RAM
őstag

MM-ben volt, kb 2 hónapja... :)

Csak tisztán

(#666) Superman válasza RAM (#663) üzenetére


Superman
nagyúr

Keresni a programon belül tudsz. a Multiplayer résznél, eg a GameSpy arcadeban.

Jössz este?

(#667) Superman


Superman
nagyúr

Jó lenne tudni ki jön. Ide leírom kik voltunk eddig és ki jelezte, hogy jön, bár Dale nem jelentkezett eddig.

1.biker
2.tuctuc
3.Dale
4.Superman
5.Dirtyz
6.Ben Sharpe
7.???
8.???
9. (esetleg)

Többet nem akarok írni, mert még diavetítés lesz belőle, attól függően persze, hogy milyen a sebessége éppena chellonak. De 8 ember még jöhet, talán egy kilencedik is, de az már korántsem biztos.

(#668) wildrain válasza Superman (#667) üzenetére


wildrain
addikt

Tedd be a nevem 7.-nek, én is megyek, bár nem tudom, mennyi értelme lesz. Már 2:01.5 a legjobb időm. Azért az már nem valami vészes.

(#669) Superman válasza wildrain (#668) üzenetére


Superman
nagyúr

Na. :)

(#670) Superman


Superman
nagyúr

IP cím alapján lehet csatlakozni: 80.98.44.34

(#671) RAM válasza Superman (#670) üzenetére


RAM
őstag

Pontosan hova kell írni?

Csak tisztán

(#672) Superman válasza RAM (#671) üzenetére


Superman
nagyúr

Játék elindít (ETCC), fent a nyilacskákkal kiválaszttod a multiplayert, lent jobboldalt a joinra kattintasz és bejön egy ablak. Ott van benne agamespy is. Nem kell kersni, hanem alul van egy gomb, amit ha megnyomsz bejön egy újabb ablak ahová beírhatod az IP -t. HA a gomb fölött tartod az egeret, akkor ki is írja, hogy mi az.

(#673) Bálintosz válasza Superman (#672) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Bazd de akaro én is menni, csak nincs meg!! Majd valaki jön NFSU-zni?

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#674) RAM


RAM
őstag

Kamera nézetet mivel tudok váltani?

Csak tisztán

(#675) Superman válasza RAM (#674) üzenetére


Superman
nagyúr

Az optionsnél állítsd be magadnak. Deafult:Insert, Delete, Page Up, Page Down, stb.

(#676) RAM


RAM
őstag

Most 77-nél nem tudok gyorsabban menni!?

Játék közben, hogy lehet csetelni?

Csak tisztán

(#677) Superman válasza RAM (#676) üzenetére


Superman
nagyúr

Hogy érted, hogy 77 - nél? Milyen segítségek vannak beállítva? Boxutca segítség be van állítva? Ha nincs, akkor, be kell álítani az rpm limitert, mert mindig fogsz kapni egy 10 mp - s büntit, hogy gyorsan hajtottál a boxbaN. aZ OPTIONNÉL KIKERESED A BEÁLLÍTÁSOKAT, MEGKERSED AZ RPM LIMITERT, HOZZÁRENDELSZ EGY GOMBOT. Ott lesza startoláshoz is egy opció, ahhoz is egy gomb, majd, amikor ki akarsz jönni a boxból benyomod az rpm limitert, utána meg, ha már kiértél nég egyszer az rpm gombot és start gombot és mehetsz.

Remélem nem voltam túl homályos, de most mást csinálok, csak néha nézek a fórumra.

(#678) Superman


Superman
nagyúr

biker:

Megvan az oka a magyarítás hibájának. Én is feletettem, nekem sem csinált semmit. megnéztem még egyszer és ezúttal el is olvastam, hogy mi az ábra. Az F1 Challenge 99-02 mappát autómatikusan beteszi, még akkor is, ha kitörlöm, vagy nem adom meg neki. Ez azt jelenti, hogy csinála telepítő magának egy külön ilyen nevű mappát az eredetin belül. Na ez nem jó semmire. Fogtam, átmásoltam az Optionsben lévő fájlokat a hasonnevű eredeti mappába, felülírogattam velük az ottani fájlokat, és a Seasondata mappában a Circuit - ban lévő fájlokat is felülírtam. Ezek után már működött, de egyszerűbb lett volna, ha egy zipbe csomagolva adja ki, akkor ezt meg tudtuk volna tenni manuálisan is, nem vacakoltunk volna egy elcseszett telepítővel.

(#679) Superman


Superman
nagyúr

A segítségeket itt így fordították, ezután használjuk akkor mi is ezeket, persze ha magyarosabb szó van rájuk, akkor az is jó:

kormányzás segítség
ellenzár segítség
fékezésipont segítség
stabilitás segítség
kipörgés utáni helyreállás
sérthetetlenség
automata váltó
kipörgésgátló
blokkolásgátló
boxutca segítség
kuplung segítség
automatikus hátramenet

(#680) Superman


Superman
nagyúr

Néni buherálás, meg itthoni munka után mentem pár kört Sileverstoneban egy Volvoval és sikerült: 1:59.932 joystickkal!

(#681) Superman válasza Superman (#680) üzenetére


Superman
nagyúr

Megalol, mostnézem mit írtam:''Néni buherálás...''

;]

Szóval, némi buherálás..

(#682) RAM


RAM
őstag

Nekem, olyan lassúnak tűnik az egész,
NFSU-hoz képest...

Egész más...

Csak tisztán

(#683) biker válasza RAM (#682) üzenetére


biker
nagyúr

mentél már életedben 150-200-al 10-12m széles pályán? mint egy busz :)
és 100-al egy 2sávos úton városban?

ha igen, akkor tudod a választ :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#684) Dale válasza Superman (#670) üzenetére


Dale
aktív tag

Jövök, majd üldözöm a végbolyt mert semmit sem gyakoroltam a héten. :) Köszi az IP-t, épp kérni akartam, múlt héten nem írtam fel mert azt hittem dinamikus. :) Megyek felrakom a patch-et és megyek pár kört Silverstone-ban. Lehet hogy félre kéne tennem a kormányt és gombozattal nyomni, hátha azzal jobban megy...

https://enginedesigns.net

(#685) wildrain válasza Dale (#684) üzenetére


wildrain
addikt

A mezőny üldözése az én kiváltságom lesz...

(#686) Dale


Dale
aktív tag

Majd előzgetjük egymást. :) Autós hír: tegnap a szülinapi bulimon kedves baratnőm meglepett egy MiniRacerrel, szóval nem állíthatom hogy egész héten nem játszottam autós játékkal... De most kénytelen leszek félretenni a kedvetekért. :)

https://enginedesigns.net

(#687) biker


biker
nagyúr

silverstone: 1:58.458
még mindíg azonban superman a csucstartó...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#688) Superman válasza Dale (#686) üzenetére


Superman
nagyúr

Boldog szülinapot! :C

(#689) Superman válasza biker (#687) üzenetére


Superman
nagyúr

De joystickkkal is fejlődőképes vagyok, igaz, lassan: 1:59.825

(#690) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

ha megérkezik a sulineten rendelt Logitech MOMO Racing kormányom, akkor ígérem, hogy majd gyüvök énis autókánzni:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#691) tuctuc válasza biker (#687) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Kezdetek durvulni Silverstone-ban, Srácok... asszem visszateszek 1-2 helpet, mert így nehéz lesz a billentyűkkel... Setupok vannak a neten?

20 éve a PH-n

(#692) biker válasza tuctuc (#691) üzenetére


biker
nagyúr

qrva nehéz volt ám, mert 8 körből lett 1 nagyon jó.
2:03, 2:00, 2:01, 2:00, 1:59, 2:00, 1:58, 2:00
nehéz, mert sok, hosszu, elnyújtott kanyar van
ha mind eltelálod, nyertél. ha 1-et nem, annyi.
ha a kezdő slalom gyorsat az első kanyarban elqrod, mindet elqrtad :(

adelaide jobb, mert egyszerű kanyarok vannak.
ott csak setup lényege, de 1:43 alá ne mtudtam még menni...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#693) tuctuc válasza biker (#692) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Adelaide-ben egyelőre gondjaim vannak 2:00:00 alá kerülni, a Superman által megelőlegezett 1:39:...-ről ne is beszéljünk, pedig F1-ben ezen a pályán nyomultam legtöbbet...hmmm

Lehet, hogy én nem vágok le valahol? Mert az 1:36:... körül nekem F1-ben volt a körrekordom... szerintem valamit benéztetek, vagy simán hülyítetek.

20 éve a PH-n

(#694) biker


biker
nagyúr

höjjj,,,
1:42.202 :)

ja, és silverstoneban nagyon számít a pálya hőfoka.
20fok körül ne is álmodjatok 2:00 alatti idővel :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#695) biker válasza tuctuc (#693) üzenetére


biker
nagyúr

elküldtem az 1:42.202-t vcr-benú
másold be az etc2003replays mappába
és nézd meg.
sehol nem vágok le.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#696) tuctuc válasza biker (#695) üzenetére


tuctuc
aktív tag

www.F1-live.com

Melbourne:
Record Pole: R. Barrichello - 1'25''843 (2002, Ferrari)

Mindenesetre megnézem a replayed...ez alap pálya, vagy updatelt?

20 éve a PH-n

(#697) tuctuc válasza tuctuc (#696) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Már látom: Adelaide hot lap... én meg Melbourne-ben megyek, mert az F1 Challenge-ben az van... ez vicces, pedig már majdnem letettem a lantot...

20 éve a PH-n

(#698) biker válasza tuctuc (#696) üzenetére


biker
nagyúr

melbourne, adelaide, és albert park, ez 3 ausztrál pálya, mind más!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#699) biker válasza tuctuc (#696) üzenetére


biker
nagyúr

letölthető pálya.
26MB

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#700) tuctuc válasza biker (#698) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Melbourne-ben van az Albert Park, ezek szerintem ugyanazok... de melyiken megyünk ma??? Adjatok légyszi linket! Mikor indul a server?

20 éve a PH-n

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.