Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Lidi


Lidi
aktív tag

Na akkor legyen LFS. Mi lesz a neve a szervernek ? Pass ?

(#52) Lidi


Lidi
aktív tag

jaaa, és persze LFS S1D -a legújabb

(#53) divot


divot
veterán

LFS-ben benne vagyok. Olyan 40-50 meg a demo, szóval nem nagy cucc (még chellon sem :D ) lehúzni.

(#54) Lidi


Lidi
aktív tag

Akkor Emvy ma este csinálsz szervert ?

(#55) divot válasza Lidi (#54) üzenetére


divot
veterán

Látom, már csorog a nyálad. :D

(#56) Lidi


Lidi
aktív tag

Ja, nagyon csipem ezt a game-t. :)
Igaz hogy csak demo, meg öszzvissz 3 autó van benne, de ígyis az utóbbi idők lekirályabb játéka. Már játszanék, de még vagy 30 perc van hátra a dvd írásból, és nem akarom ráíndítani.

Pedig már megindult a nyálelválasztásom.......

(#57) divot válasza Lidi (#56) üzenetére


divot
veterán

Ja, a fizikáját lazán átvehetné bármelyik nagy játékgyártó.

(#58) Superman


Superman
nagyúr

Most húzom lefelé, de 144mega.

Azt hiszem viszont, hogy kissé elmentünk az esetlegesség felé. Én rendszeres összejövetelekre gondoltam, nem csak olyanokra, hogy egyszer csak valaki csinál szervert aztán oda beesnek az emberek. Sok jót olvastam a demorol, de ez persze nem az igazi platform egy bajnokságra, legfeljebb a teljes verzió volna az. De nem baj, kipróbálom.

Én úgy min 8 embert várnék, de jöhetne több is. 10-12 már ideális volna. :)

(#59) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

LFS az jó mert be sem indul a gépemen :) Legalábbis az eddigi összes verzió amit próbáltam. A Voodoo3 lehet a baja :)
Amúgy épp csak elgondolkodtam rajta mi lenne a stratégiám ha nyerni akarnék a Wartburggal egy F1 versenyen :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#60) Lidi


Lidi
aktív tag

Megyünk nefélj, csak írd le mi lesz a szervered neve :DD
( még 20 perc és tudok menni én is )

(#61) Lidi válasza Superman (#58) üzenetére


Lidi
aktív tag

De szedd le hozzá a D peccset is ! ( hacsak nincs benne már )

(#62) divot válasza Superman (#58) üzenetére


divot
veterán

Superman! Baj van! Te a full verzsönt töltöd! A demo csak 41 mega, ott van a full alatt egyel. :D

(#63) divot


divot
veterán

Most vettem észre, hogy a minap letöröltem a demot. :DD

(#64) Lidi


Lidi
aktív tag

Szerintem nincs is különbség a demo meg a full közöttt.....
csak annyi hogy akkor lessz full ha aktiválod, addíg demo.
Nálam 228 mega 1 music addonnal. Bár a zene ki van kapcsolva.

(#65) Superman válasza divot (#62) üzenetére


Superman
nagyúr

Hát akkor már tényleg baj van, mert lejött. :))))))))

(#66) Lidi


Lidi
aktív tag

Nem baj, csak nézd meg mi a verziószáma
( indításkor kiirja )

(#67) Lidi


Lidi
aktív tag

Nem látom hogy csinált volna vki szervert.....
akkor én csinálok
[HUN]PH lesz a neve, és ph a pass.

(#68) divot


divot
veterán

Na, szaladtam gyorsan egy kört. Hát sokat felejtettem, de arra jó leszek, hogy izgalmassá tegyem a sereghajtók életét. :D
SZERVERT!

(#69) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Így elsőre mikor megláttam, rögötn az ugrott be, hogy majd a PH!-ok gyülekeznek, mint a Halálos iramban egy jó kis illegális gyorsulási veresnyre... :C
Jó is lenne

Amúgy én is szívesen nyomnék egyett mondjuk Sports Car GP vagy Re-Volttal csak nem hoiszem hogy a gprs bírja....

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#70) Lidi


Lidi
aktív tag

demár csináltam , igaz nem túl nagy a sávszél.... de míg Emvy nem csinál ellehetünk páran

(#71) divot válasza Lidi (#70) üzenetére


divot
veterán

Akkor lécci a pontos adatokat. Vagy az a jó, amit az előbb leírtál?

(#72) divot


divot
veterán

Gyertek már! Lidivel kenjük kettesben! :D

(#73) divot


divot
veterán

Superman? Hol vagy?

(#74) emvy


emvy
nagyúr

Mindjárt megyek :)

while (!sleep) sheep++;

(#75) divot


divot
veterán

Superman? Már emvy is ittvan. :D

(#76) Superman válasza divot (#75) üzenetére


Superman
nagyúr

De hová kell csatlakozni? Kipróbáltam az LFS -t, az irányítás billentyűzetről is OK, a kocsi irányítása hasonló egy Nascar autóéhoz, persze nem ovál pályán. Ugyanolyan nehézkes a kanyarvétel, bár meg lehet fogni, ha ki akar farolni, míg egy Nascar kocsit nem.

(#77) Superman


Superman
nagyúr

IP cím? User, pass?

(#78) divot válasza Superman (#77) üzenetére


divot
veterán

hun ph pass ph

(#79) Superman válasza divot (#78) üzenetére


Superman
nagyúr

Mármint a neve a szervernek hun? Majd megtalálom. :)

(#80) divot válasza Superman (#79) üzenetére


divot
veterán

(HUN)PH jelszó PH

(#81) Superman válasza divot (#80) üzenetére


Superman
nagyúr

Host not found on master server. Ezt írja ki. Kilistázott vagy 34 szervert, de ez nincs közte. Lehet, hogy verzióbeli különbség van a gaméink között?

(#82) divot válasza Superman (#81) üzenetére


divot
veterán

Ha most töltötted le, akkor nem. De van egy egymegás peccs. Próbáld ki.

(#83) Superman


Superman
nagyúr

Rámásoltam a patchet,d e ezt a szervert nem látja, nem találja névről. Most 38 szervert látok, de ezt nem. :( Azt hiszem passzolok a mai napra, majd megpróbálhatjuk szervezettebben a héten még.

(#84) Superman


Superman
nagyúr

Látom. :)

(#85) Som@


Som@
őstag

Egy letöltési linket tudtok publikálni? :B)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#86) divot válasza Superman (#84) üzenetére


divot
veterán

emvy hazament. És vele együtt mi is. :D

(#87) Superman válasza divot (#86) üzenetére


Superman
nagyúr

Csinált egy szervert, de nekem nagyon szaggat, bitosan a chello, úgyhogy én is nyugdíjazom magam mára. :)

(#88) Superman válasza Som@ (#85) üzenetére


Superman
nagyúr

[L]http://lfs.racesimcentral.com/[/L]

(#89) Lidi


Lidi
aktív tag

De szervert hagyott maga után..... én rajta vagyok

(#90) Lidi


Lidi
aktív tag

Most akkor télleg ennyi ?
Ezt nem kellett volna szervezni.... ennél többet játszom spontán :)

(#91) Lidi


Lidi
aktív tag

ufff :((

(#92) divot válasza Lidi (#90) üzenetére


divot
veterán

Á, nem jön senki. Lehet, hogy az lfs már nem vonzó. De akkor keressünk közösen valami jó kis gamát.

(#93) Superman válasza Lidi (#90) üzenetére


Superman
nagyúr

Na jó, de nem is ezt szerveztük. :) Egy kicsit nagyobb tábort próbáltunk összehozni. Úgy lenne jó ha 10 ember jönne minimum, de szervezettebb körülmények között gondoltam. Eredmények írása, miegymás, de ezzel a programmal nem igazán lehet ezt megvalósítani.

Most kipróbáltam egyjátékos üzemmódban is és a fizikai szimuláció tényleg jó, de a kocsik nem törnek, az ütközések után ugyanúgy mennek tovább, nincs változás az autó videlkedésében és az Ai driverek is elég furán reagálnak. Az egyetlen pályán, ami játszható, kipróbáltam - immár kormánnyal - a rallyt. A földúton nekem jött egy agressízv AI sofőr, akit kiszorítottam egy kis dombocskára. Erre mi történik? Átugrat a dombon, keresztül - kasul megy, bevág elém mintha puskából lőtték volna ki. A legszebb arcade hagyományoknak megfelelően. :)

Ettől függetlenül a game tényleg elég színvonalas.

(#94) Superman


Superman
nagyúr

Akkor hét végére próbáljunk már összehozni egy jó kis menetet. Szombatra, vagy vasárnapra.

(#95) tuctuc


tuctuc
aktív tag

No srácok, úgy tűnik megtaláltam a bandát :)
Végigolvasva a topicot lenne még 1-2 játékajánlatom:
ETCC 2003 (F1 challenge mod) letölthető a www.hsw.hu-ról
STTC 2 vagy Toca 2 vagy MBWR, ha továbbra is túraautózunk.
A Grand Prix Legends billentyűvel irányíthatatlan, továbbá a forma-1 es játékoknál mindenki behal, ha valaki elméri a féktávot - legyen inkább túraautó.
(gondolom törni azért törjünk,ne csak a fejünket)
Rallyk közül a fanatikusok figyelmébe ajánlom a Rally2000-et az 5.29nocd patch-el, a Colin 2 egy wrc2001 patch-el is üde színfolt lehet, a Rally Trophy is poén, mert lehet ütközni multiban, bár a rally nem erről szól.Vagy írjunk multit a colin3-hoz szombatig. :(
Rallynál nem tudom hogy nyomtátok a colin2-őt anno, szerintem jobb lenne,ha egyszerre mennénk 8-an a stagen,mint ha időket küldözgetnénk.
Egyéb: kéne cheat-szabályzat,ha komolyan gondoljuk.
Szerintem jobb a túraautó-progi,mert lehet test-test elleni küzdelem.
Az LFS-et megnéztem,végül is oké,de nem tudom,milyen a multija,Sports Car GT
is oké,de ha mindenkinek úgy-ahogy up-to-date a gépe,lehetne újabbal is próbálkozni.

20 éve a PH-n

(#96) Superman válasza tuctuc (#95) üzenetére


Superman
nagyúr

ETCC modot támogatnám. Egészen kitűnőre sikerült. Mindenütt remek kritikákat kapott, le is töltöttem, meg is néztem,remek. A törésmodell egészen fanatsztikus és van benne pályakonvertáló!!!!!!!!!!

Akár Indy Car autók számára készített pályán is mehetsz. Át tudja konvertálniaz F1 2002 - höz és az F1 Challengehez készített pályákat. Hátránya, hogy már meg kell legyen az F1 Challenge. Továbbá az EA Sports - mivel az ETCC az F1 Challengere épül - a netkódja gondolom ahygyományos, tehát ahhoz nem elég sem az ADSL, sem a Chello sávszélessége. Ahogyan mondtam úgy lenne jó, ha minél többen lennénk.

Nem csak cheat szabályzat kellene, hanem valami olyasmi, ami tiltaná mondjuk a szándékos ütközéseket és kilökéseket. (Ne lehessen leamortizálni a kocsit már az első kanyarban.) Ha egy másik- általam meg nem nevezett internetes lap fórumán tudtak Nascar Racing 2003 bajnokságot csinálni, akoor mi is tudunk egy ilyet.

Ja és az ETCC - ben van Skoda. :)

(#97) tuctuc válasza Superman (#96) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Ki kéne azért puhatolni, menne-e ez az ETCC a neten.Én még nem próbáltam, de asszem 41 autót is bele lehet passzírozni,ami meggyőző.
Azt hiszem (de nem vagyok biztos benne :),hogy nekem nem eredeti az F1 challengem.Ez akadály netes játéknál???

20 éve a PH-n

(#98) tuctuc


tuctuc
aktív tag

Mármint a netest nem próbáltam,maga a játék remek.Van nálam egy rakat kis patch (kipufogóláng-upgrade,meg ilyesmi),ha valakit érdekel,de minden autós játék igaz forrása a www.hsw.hu

20 éve a PH-n

(#99) Superman válasza tuctuc (#97) üzenetére


Superman
nagyúr

Hát ha egy hivatalos szerverre akarsz csatlakozni, akkor igen. De ha valaki csinál egy szervert egy koliban, vagy az otthoni gépén, akkor ez nem valószínű. A lényeg, hogy a környezeti változókat tartalmazó terrain.ini eredeti legyen.

Bár ha sokan jönnek billentyűzettel, akkor ezen esetleg lehet finomítani, mert a billentyűzetes irányításnak az eredeti terrain.ini elég kemény.

Neked lehetett többet menni 5 körnél az ETCC - ben? Én bármit állítottam be, maradt 5 kör. Pedig régebben 30% - os versenyeket mentem F1 - ben.

(#100) tuctuc válasza Superman (#99) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Bocs a késő válaszért, előbányásztam az LFS-t.
Mindjárt megnézem az ETCC-t, (én a 100%-ot támogatom,meg a sok szabadidőt) De ha esetleg csak 5 kör,az még nem olyan gáz,csak pörgős lesz a bajnokság.
STCC-2-őt ismered?

20 éve a PH-n

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.