Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)

Hozzászólások

(#951) biker válasza Superman (#949) üzenetére


biker
nagyúr

tudok adni 25x25-ös kis ventit, de nem tudom mikor járok feléd :(
pedig lenne itt free 1db

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#952) biker


biker
nagyúr

Superman!

küldtem mialeket, de a chello megint nem fogad.
HA nem kapod meg, akkor előzetesen annyit, hogy SAJNÁLOM, de félreértelmeztem a feldolgozás menetét a webthingsnek, és ki szerettem volna egészíteni egy 2. oldallal a netkódos lapot, de ezzel felülírta a régi lapot, mejd error után mindkkét írást törölte.

A képet visszaraktam, de kérlek a szöveget írd be ujból.

És tényleg bocsi, de most már értem a logikát(lanságát)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#953) Superman válasza biker (#952) üzenetére


Superman
nagyúr

Gond egy szál se, visszarakom még ma délelőtt majd. Sajnos a log file nekem Dirtyzt teljesen eliminálta, úgyhogy nálam én futottama legygyorsabb kört a versenyen, amíg benn voltam. Dirtyz eredménye teljesen eliminálódoitt.

Hogy hová lett, nem tudom...

wildrain: azért nem fagyott le TELJESEN, merta ház egy szerverház, azaz egy ATX -es háznál jóval nagyobb és van benne hely bőven. Tehát szellőzik is, meg ventivel is el van látva. Ennek ellenére akkora volt benn a forróság, hogy csoda, hogy nem égett le a kártya. Most levettem a ház oldalát úgy megy, a venti egyelőre működik, majd meglátjuk.

biker: kösz a szíves felajánlást, lehet, hogy karácsony előtt megyek még Pestre, akkor szívesen fogadom, ha még meglesz.

Késő délután Monza? Lehetőleg a Csillagkapu után. :))))))))))

(#954) Dirtyz válasza wildrain (#947) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nyugi, Te vagy a győztes:C
Amúgy, az Alfa nem sokkal erősebb, csak én rövid váltóval mentem, azért nem tudtál mögöttem jönni kigyorsításkor. Figyeltem ahogy váltasz.
Én a célegyenes 3/4-nél már végsebességen voltam, köbö 215-218, utána már csak üvegen forgott a gép a fékezési pontig.
A végére elfogyott a gumim, Te 2-3 mp-t vertél rám körönként.
Minden elismerésem a Tied!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#955) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Ma játszunk és mikor?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#956) Superman válasza Dirtyz (#955) üzenetére


Superman
nagyúr

bikernek köszönhetően van új hűtőm a kártyára, úgyhogy este hattól nem látnám akadályát. Mondjuk folytatnánk Monzát és lehetne egy kis Nascar utánérzés (mivel Monza rövid) Las Vegasban.

Tehát: Monza és Las Vegas oválpálya.

Persze ha legalább leszünk annyian, mint tegnap. 6 - tól kezdenénk, mint tegnap.

(#957) tuctuc válasza Superman (#956) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Nekem sajna nem jó, megyek moziba, de holnap fölnézek ismét! Hajrá!

20 éve a PH-n

(#958) Superman


Superman
nagyúr

Lehet, hogy holnapra kéne halsztani. Jó lenne, ha mindnyájan ott lennénk végre.

(#959) tuctuc válasza Superman (#958) üzenetére


tuctuc
aktív tag

A Chello ma úgyis leterhelt, szerintem nem baj, ha ma csak öten nyomjátok... Nekem még úgyis le kell töltenem az amcsi pályát.

20 éve a PH-n

(#960) Joeker


Joeker
tag

engem is érdekelne ez az online versengés:) de ezt az ETCC-ét honnan tudnám letölteni?

Abit IC-7 max3 ; Intel P4 2600; 512mb DDR (400); Radeon 9800pro

(#961) Superman válasza Joeker (#960) üzenetére


Superman
nagyúr

Ellátogatsz a verseny hivatalos honlapjára és megnézed a linkek címszó alatt a hsw címét. :)

[L]http://www.gerisoft.hu/phetcc/index.php[/L]

(#962) Joeker válasza Superman (#961) üzenetére


Joeker
tag

már megtaláltam:)) szerencsére egyébként ezt az f1 challenget letudom tölteni dcről mert sajna az nincs meg és addig nem megy a mod:((

Abit IC-7 max3 ; Intel P4 2600; 512mb DDR (400); Radeon 9800pro

(#963) biker


biker
nagyúr

sajnos nélkülöznötök kell egy pár hétig, ugyanis ma délután közölte a főbérlő, hogy eladta a lakását, ami ne mujdonság, de az, hogy január első hetében akar az uj lakó költözni, az igen
és mi max 3. héten kapnánk meg az uj lakást elvileg
mostantól ez tölti ki az idegi és anyagi létemet, és nem vagyok alkalmas a játékra
és netem sem lesz mostanság.

sorry.
tartsatok ki nélkülem.

aztán hogy hova megyünk lakni, az még a jövő zenéje.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#964) Superman válasza biker (#963) üzenetére


Superman
nagyúr

Hű, hogy az a jó....Pedig délelőtt amikor találkoztunk még szó sem volt erről. Jó kis meglepetés lehetett. Mikor tudtad meg?

Teljesen megértelek és együttérzek veled, ami persze semmi. Remélem hamarosan megoldódik ez az áldatlan helyzet. Én addig még toborzok embereket és megpróbálunk kitartani.

ja és telefon azért van, majd felhívlak jövő héten és érdeklődni fogok, hogy történt -e valami változás lakás ügyben.

(#965) Superman


Superman
nagyúr

Akkor minden áttéve holnap estére, remélem legalább öten azért leszünk. Holnap este 6 óra.

biker közlése kicsit elvette a kedvemet. :(

(#966) Kuznyikov válasza Superman (#965) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

AKkor ma már biztos nem lesz semmi? Kipróbálnám a jatekot én is végre. Megvan a monitorom, a MOD, az 1.1 patch, a Monza pálya pegid remélem az eredeti játékban is benne van... Szóval ha mennétek egy próbára benéznék én is, bár még nagyon rosszul megyek...

(#967) Superman válasza Kuznyikov (#966) üzenetére


Superman
nagyúr

Akkor gyakorolj holnap estére. 6 órakor mennénk, de ha lehet korábban is, nekem nincs ellenemre a 4 óra sem. De szeretném, ha tuctuc is itt lenne már.

Mivel mész? Billentyű, kormány, joystick?

(#968) Kuznyikov válasza Superman (#967) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Még nem tom. Bill.-el elég nehézkes, asszem megéri előkaparnom a kormányomat...

(#969) biker válasza Superman (#964) üzenetére


biker
nagyúr

azt eddig is tudtuk, hogy árulja, meg hogy van egy vevő

de abban maradtunk, hogy jan31.
eddigre meglett volna a lakáshitel az uj kéróhoz
de a vevő is eladta a lakását, és ki akar költözni

ez van.

a tett jutalmazása még kidolgozás alatt van.
erre mérget lehet venni.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#970) Superman válasza Kuznyikov (#968) üzenetére


Superman
nagyúr

Ezt a játékot, ha kikapcsolod a segítségek nagy részét, elég nehézkes billentyűvel játszani. Majd írd meg menynit mész Monzában, hogy legyen összehasonlítási alapunk.

Szóval holnap 4 körül legyen akkor Monza. Remélem tuctuc is ott lesz.

(#971) Superman válasza biker (#969) üzenetére


Superman
nagyúr

Ez nagy pofátlanság volt, hogy kiadta szinte alólatok a lakást. Ezért akár be is lehetne perelni. Ti meg gondolom kifizettétek 31.-ig a bérleti díjat? Legalább azt kérjétek vissza, vagy verjétek le rajta...

(#972) biker válasza Superman (#971) üzenetére


biker
nagyúr

erről írtam mailt, de mióta felraktam az internet securitit, azóta nem mennek ki a lavelek, be is csak nehezen...

és nem tudja leírtani a trójait, mert qrvára le ven védve
se karantén, se törlés nem hajtható végre... :(
reinstall is coming

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#973) Kuznyikov válasza Superman (#970) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Mentem pár kört (előkapartam a kormányomat, mert bill.-el nem ment) practice, utána verseny, a versenyben a legjobbom 1:59... volt. Nem állítottam, semmit az autón, és nem tom milyen autoval voltam... :) Most ez vajon nagyon rossz,vagy elmegy? Nektek milyen idő eredményeitek vannak?

(#974) Superman válasza Kuznyikov (#973) üzenetére


Superman
nagyúr

Amikor a segítségeket bekapcsolva hagytuk, nekünk is ennyi volt. Na most kapcsold ki őket, kivéve az automata váltót, a stabilitási asszisztenst és a kormányzási segítséget. A honlapon részletesen le van írva, hogy mivl megyünk. Ez az ajánlott segítséglista:

Steering Assistance: Off
Opposite Lock Assistance: Off
Breaking Point Assistance: Off
Stability Assistance: Low
Spin Recovery: Off
Invulnerability: Off
Auto Shifting: On
Traction Control: Off
Anti-lock brakes: Off
Pit lane assistance: Off
Clutch assistance: Off
Automatic reverse: Off
Damage Multiplier: 100%

Magyarul:

kormányzási segítség: Off
ellenzár segítség: Off
fékezésipont segítség: Off
stabilitás segítség: Low
kipörgés utáni helyreállás: Off
sérthetetlenség: Off
automata váltó: On
kipörgésgátló: Off
blokkolásgátló: Off
boxutca segítség: Off
kuplung segítség: Off
automatikus hátramenet: Off
sérülés mértéke: 100%

Nos így megyünk: 2:05.xxx körüli időket.

(#975) Superman válasza biker (#972) üzenetére


Superman
nagyúr

Internet Securityban: Personal Firewall, ott pedig Internet Access Controll - Add és kiválasztod azt a progit (exe fájlt), amit levelezésre használsz és Permit All engedélyt adsz neki. A trójai ügyében frissíteni kellene a vírusadatbázist a Live Update - vel, vagy ellátogatni a Symantec weboldalára és letölteni valamilyen leirtó progit. Ezt általában floppyra szokták tölteni és onnan indítják.

(#976) Dirtyz válasza Kuznyikov (#973) üzenetére


Dirtyz
őstag

fel kell kötnünk a gatyót, ha 1:59-et mész Monzában

Védd a fákat, egyél hódot!

(#977) biker válasza Superman (#975) üzenetére


biker
nagyúr

amit használok, annak volt engedélye (IIS, inetinfo) de nem engedte ki.
update előtt meg se találta a trójait, most megvan, de unable to repair, unable to quarantine, unable to delete, your computer has allready infected :(

és akkro javult meg az egész dolog, amikor mérgemben mondom uninstall
uninstall megáll félúton.
10perc mulva reset, azóta megy talán rendesen, de infected maradtam.

holnap kéne egy reinstall, amig vanmég net, de holnap ujabb ut miskolci tescoba.
remélem délre itthon leszek.
és akkro gyalupad...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#978) Superman válasza Dirtyz (#976) üzenetére


Superman
nagyúr

Kapcsolj be minden segítséget és te is mész annyit. :)

(#979) Kuznyikov válasza Dirtyz (#976) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

:) De a segítségeket most kikapcsolom és meglátjuk...

(#980) Superman válasza biker (#977) üzenetére


Superman
nagyúr

Ha ez van, valóban jobb legyalulni. Írtam mailt.

(#981) Superman


Superman
nagyúr

Akkor felteszem a kérdést: oszlopos tagunkat, honlapgazdánkat, bikert kivéve, kinek jó a holnap 4 óra?

(#982) Dirtyz válasza Superman (#981) üzenetére


Dirtyz
őstag

részemről :)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#983) wildrain válasza biker (#977) üzenetére


wildrain
addikt

Nem tudom, milyenek voltak/vannak a viszonyok a főbérővel, de van rá mód, hogy jól megszivasd. Pl. valószínűleg a lakbért nem vallotta be az apeh felé, mert szinte senki nem teszi. Ha már jópár éve kiadta nektek vagy akárki másnak a lakást, akkor (amennyiben feljelented az apehnél) nem akármilyen büntetésre számíthat. Persze, ha tudod bizonyítani szerződéssel, hogy ott laktatok, és fizettetek neki.

(#984) wildrain válasza wildrain (#983) üzenetére


wildrain
addikt

Lehet, hogy elég neki beígérni ezt, és máris jobb belátásra tér.

(#985) wildrain válasza Superman (#981) üzenetére


wildrain
addikt

Egyelőre úgy néz ki, nekem is jó. Mellesleg ''szerencse'', hogy a mai elmaradt, mert dolgom volt, nem tudtam volna indulni.

(#986) Dirtyz válasza wildrain (#985) üzenetére


Dirtyz
őstag

meg szerettem volna már kérdezni, ha a boxba kiállsz, mit kell tenni, hogy dolgozzanak a kocsin a szerelők?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#987) biker válasza wildrain (#983) üzenetére


biker
nagyúr

van szerződés, sőt.
kető van, egy fal és egy valós, aminek örülne az apeh.
de van egy szép autója is.
nem is sorolom.
vagy felhívom a leendő tulajt, és elmesélem, milyen hibák vanank a kéróban.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#988) Superman válasza Dirtyz (#986) üzenetére


Superman
nagyúr

Ha leütöd az entert, lehet hogy többször kell, akkor előjön jobboldalt a képernyőn egy menü. Ott navigálhatsz, hogy mit kérsz a boxba való kiálláskor: gumicsere, benzin, stb. Persze előbb be kell és lehet állítani, hogy melyik gomb az amivel navigálni akarsz.

De ha beállítod azt, hogy pit stop legyen az x. - edik körben, akkor is dolgozni fognak a szerelők.

(#989) biker válasza Superman (#988) üzenetére


biker
nagyúr

meg használni kell a ''request pit'' gombot is

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#990) Dale válasza Superman (#981) üzenetére


Dale
aktív tag

Most értem haza szóval a mai nekem se lett volna jó... De holnap délután ráérek, nekem a 4 óra is tökéletes.

https://enginedesigns.net

(#991) Superman válasza biker (#989) üzenetére


Superman
nagyúr

Látom nem tudsz teljesen elszakadni. :)

(#992) wildrain válasza Dirtyz (#986) üzenetére


wildrain
addikt

Meg jó helyen kell megállni. Ha keresztülmész a nyalókás emberen, akkor nem dolgoznak. (Olyankor anyáznak :DD)

(#993) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Na mentem megint a megfelelő beállításokkal. Hát mit mondjak :)
Holnap nekem is jó lesz, megpróbálok itt lenni. Akkor 4-kor pontban kezdés? Ha lemaradnék az időmérőrl attól még versenyre mehetek?

(#994) Superman válasza Kuznyikov (#993) üzenetére


Superman
nagyúr

Ez szenzációs eredmény és kissé furcsa is a programot tekintve, hiszen segítségekkel jobbat lehet menni, míg anélkül rosszabbat.

De most már indulhatsz egy profi bajnokságban, mert az eddigi csúcsidő 2:01 volt. :)

Igen, holnap 4 - kor kezdünk.

Monza és Las Vegas.

(#995) Superman


Superman
nagyúr

Azt kérem egyébként az érintettektől, ha mennek csak úgy otthon szórakozásból, vagy gyakorlásból, akkor csináljanak a legjobb idejükről screenshotokat és küldjék el nekem, felteszem a honlapra.

Mind1 melyik pálya az.

(#996) Kuznyikov válasza Superman (#995) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Küldtem mailt. Megvan a replay, meg egy jó kép... Jó lenne ha felekrülhetnék a honlapra... :) De nem csaltam, most komolyan! Nem szeretnék itt a PH!-sok előtt lebőgni... Ezért is van ez a PH!-s bajnokság nem? ... Kérdeztem, hogy lehetnék-e tag akkor is ha csak ritkán játszok veletek? Valami vendég szerűség vagy ilyesmi... Szívesen látnám magam a honlapon :)

(#997) Superman válasza Kuznyikov (#996) üzenetére


Superman
nagyúr

Tudom, hogy te nem csalsz, de nem is ez volt közöttünk aprobléma forrása. Hanem az, hogy végig két különböző pályáról beszéltünk, tehát elbeszéltünk egymás mellett.

Te MONACO - ról beszéltél, a szűk utcai pályáról, én meg MONZA - ról a világ leggyorsabb F1 -es pályájáról. :)

Szóval innen van a félreértés. Egyébként mi sem játszunk sokat, egy héten egyszer, max kétszer, ha kijön a lépés. Természetesen lehetsz tag, de írd meg, hogy milyen kocsival jönnél, aztán majd felteszem a honlapra.

(#998) Dirtyz válasza Superman (#997) üzenetére


Dirtyz
őstag

kicsit megnyugodtam:)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#999) biker válasza Kuznyikov (#996) üzenetére


biker
nagyúr

választasz egy kocsit, amivel mindíg indulsz.
lehetőleg amivel még más nem
és elküldöd még ma nekem emailben
itteni nick, etcc-s név
irányító eszköz
kocsi típusa, csapat.
és felrakom még ma.
holnaptól offline leszek.

(westel dial-up 9.6k rulz)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1000) Dale


Dale
aktív tag

Tudnátok adni nekem egy linket a Las Vegas-i pályához? A HSW-ről nem tudom letölteni mert az egész site nem érhető el ma... Köszi!

https://enginedesigns.net

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.