Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) Superman válasza wildrain (#800) üzenetére


Superman
nagyúr

Ha egy cucc jó, akár évekig is el lehet vele lenni. Nyilván nem fogunk csak úgy váltani, persze hogy nem, ezért szeretnénk egy bajnokságot majd.

(#802) biker


biker
nagyúr

weblapilag valami nuke féle portált gyorsan ossze lehet dobni, aztám csak pár jópofa kép a designhoz.

van némi táram, bár videokhoz, meg hasonlókhoz kevés, de azokat nem is teszünk ki.
ha nagyon van igény, azokat átteszük free tárakra...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#803) Superman válasza biker (#802) üzenetére


Superman
nagyúr

Jó ötlet. Csinálod, vagy csináljam én?

(#804) biker válasza Superman (#803) üzenetére


biker
nagyúr

most rakom fel, aztán a zaccot leszedem, ezzel nyerünk vagy 3megát
aztán küldöm a jelszót, és közösen belőjuk, esetleg designoljuk...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#805) biker


biker
nagyúr

na nemtom működni fog-e, kb 60%-át kiheréltem :)
csak angol és magyar nyelv maradt, fórum szemét, webmail dettó
és hasonló vackok is

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#806) wildrain válasza biker (#805) üzenetére


wildrain
addikt

Ha lesz valami nézhető forma, akkor majd egy linket írjál lécci, hadd kukkantsunk bele.

(#807) biker válasza wildrain (#806) üzenetére


biker
nagyúr

egyelőre a nukenak nem tetszett a herélés, és megmakacsolta magát
az e107 régi verziója hibás, az ujhoz meg nincs magyar nyelv, így sok munka lenne a gombok magyarítása
a nuke fullos 10megás verziója meg nekem nem tetszik :)

egyelőre nincs nézhető verzió :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#808) wildrain válasza biker (#807) üzenetére


wildrain
addikt

Aha. Ok.
Más. Most olvasom, hogy neked is ugyanolyan kormányod van, mint nekem. A tiédnek is van egy kicsi holtjátéka? Amikor olyan úton megyek, ami nem erősen gödrös, csak épp remegteti a kormányt, akkor az enyém inkább csak zörög. Meg van benne egy fogaskerék, ami lecsúszik a tengelyéről, és kb kéthavonta vissza kell nyomnom. Kicsavarom a tartóprofilt, és a lyukon benyúlok egy kanálnyéllel :) Persze, most nem fikázom, mert amúgy semmi bajom nincs vele, sőt nagyon szeretem, erősen a kedvenc tárgyaim közé tartozik. Jobban szeretem, mint a barátnőmet :DDD

(#809) biker válasza wildrain (#808) üzenetére


biker
nagyúr

ismeretlen dolgokat mondasz :)

amugy holtjáték állítható setupban, winben is.

és sosem esett még szét, bár nem sokat megyek vele, kb heti 1-2 óra.
inkább életben vezetek, gyenge 1.4-es astrát, ugy gyenge 6-8 ezer km-t havonta :)

szerintem kiváló kormány, megérte az árát :) (persze állatul olcsó volt:D)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#810) wildrain válasza biker (#809) üzenetére


wildrain
addikt

Nem az érzékelő holtjátékára gondolok, hanem a villanymotor->fogaskerekek->kormány közötti holtjátékra. És végülis nekem sem esett szét, csak észrevettem, hogy ha hirtelen ellenkormányoztam, és a FF meg pont az ellenkező irányba akarta fordítani a kormányt, akkor valami furcsán kerrent néha. Belenéztem, és láttam, hogy két fogaskerék nem 100%-ban érintkezik, hanem az egyik már lecsúszóban van a másikról. Az volt a hiba.
Én meg 1.1-es renault 4-et :) havi 500km-t :) Baromi sok, mi? :DD Amúgy mi vagy te? Taxis?

(#811) biker válasza wildrain (#810) üzenetére


biker
nagyúr

hmmm... érdekes.
eddig csak féltem attól, hogy egyszer eltekerem a motort :)
de elég combos motor van benne.

nem taxis vagyok.
szervizes :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#812) wildrain válasza biker (#811) üzenetére


wildrain
addikt

Eltekered a motort? Szerintem az ilyesmire felkészült a gyártó, és nem árt neki, ha lefogod vagy visszatekered.
Amúgy a zörgést, amit említettem, azt nem hallod, ha fejhallgatóval játszol. ETCC-ben még nem figyeltem, de colin alatt majdnem folyamatos, főleg kavicson.

(#813) biker válasza wildrain (#812) üzenetére


biker
nagyúr

arra értettem, hogy olyan erős a motor, hogy kicsavarodik a helyéről.

kavicson meg jóhogy csörögcsattog, rezeg, remeg, villog....
mint igazából.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#814) wildrain válasza biker (#813) üzenetére


wildrain
addikt

Nem tud kicsavarodni, bele van csavarozva a helyére. Csak kitörni tudod, de annak elég kicsi az esélye szerintem. Nézz bele, csavard ki a baloldali lefogatót teljesen, és akkor ki tudod fordítani belőle. Ha felülről belenézel, akkor látod a motort. Egy fém keretre van felcsavarozva. Nekem az a motoron levő kis fém fogaskerék csúszott le, és a nagy fehérrel nem érintkezett már teljesen. De érdekes, most belenéztem, és rendesen a helyén van, pedig már régen nyomtam a helyére, és mostanában sokat használom. Vagy a colint nem szereti vagy rájött, hogy hol a helye... :)

(#815) tuctuc válasza wildrain (#814) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Milyen kormány van nektek?

Most néztem az Auchanban Logitech Wingman FF 15e, a MOMO-s meg 30 mindenhol...valóban ennyivel jobb, vagy ez csak MOMO?Haveromnak Genius FF-je van, elég gyenge rajta a force, egyébként jó kis tekerő.
Lehet amiatt gyenge egy force, hogy az alaplapi game/midiportot használja vki., mert nincs hangkártyája, csak integrált???

20 éve a PH-n

(#816) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

Elnézés, hogy beleszólok a dumcsiba, de lenne egy kérdésem, hogy mi van a versennyel, volt már? lesz-e? Nnics kedvem végigolvasni a 800+néhány hozzászólást

Köszike:)

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#817) wildrain válasza tuctuc (#815) üzenetére


wildrain
addikt

Logitech Wingman Formula Force GP. A Momo-s az masszívabb egy kicsit. Ennek olyan fura az illesztése. Maga a kormány két fröccsöntött műanyagból van összerakva, ami azt eredményezi, hogy kívül körbefut egy hülye rés, ami engem nagyon idegesít. Meg ha megkopogtatom, érződik a hangján, hogy üreges. A Momo-n ilyesmit nem látsz, sőt annak asszem varrott bőr a fogantyúja, vagy valami olyasmi. Szóval tisztára, mint egy igazi autó-sportkormány. Egyébként a célnak tökkkéletesen megfelel a Wingman FF.
A haverodénak vagy gyengére van állítva softveresen a force vagy ha az a maxon van, és még mindig kevés, akkor a motor gyenge. Hogy melyik portot használja, tökmindegy, hiszen az áramot, ami a teljesítményhez kell, úgysem onnan kapja, hanem csak a jelet, hogy hogyan mozogjon.

(#818) wildrain válasza .:GoliBali:. (#816) üzenetére


wildrain
addikt

Volt már, ETCC-vel mentünk párat. Még lesz is pár, januártól meg aki beszáll anyagilag, az egy szerveren nyomhatja. Nem lesz nagy összeg valószínűleg. De ez még egyelőre csak az ''úgy néz ki''-szinten tart.

(#819) Dale válasza .:GoliBali:. (#816) üzenetére


Dale
aktív tag

Szia!

Volt már verseny egy pár, és még lesz is. Eddig leginkább az elmúlt hétvégén jött össze a társaság vasárnap. Superman szokott szervert indítani és hozzá az IP-t ismerve csatlakozunk be. Eddigi versenyzők:

Superman, Biker, Tuctuc, Wildrain, DirtyZ, Dale

Nem tudjuk hogy Superman chellos kapcsolata mennyi embert bír még el, reméljük még beférsz. :) Versenyek jelenleg eléggé ad-hoc módon szerveződnek, de a lebonyolítás már profi. :)

https://enginedesigns.net

(#820) Superman válasza wildrain (#818) üzenetére


Superman
nagyúr

Nos az úgy néz ki most már elég valóságos. Most beszéltem Koncz Dáviddal az egyik szervezővel - ő lesz egyébként az F1 verseny egyik versenybírája is - és majd tovább egyeztetünk a dolog mikéntjéről. Már beígértem naki hat embert és a weblap is azért kellene, hogy népszerűsítsük elképzelésünket. Akkor aztán - ha mindez megvalósul - alakulhatnának PH -s csapatok is. Persze a Volvot előre lefoglalom, mert a BMW kissé gáz. :)

(#821) wildrain válasza Dale (#819) üzenetére


wildrain
addikt

Hát a vasárnapi verseny alapján nem sokat. Legalábbis ha a sávszélesség miatt tűntek el az emberek. Azt tudom, hogy az én a1 ringi kicsúszásomat az egyik ''sincronising game'' csinálta. Nyomulok erősen, felkészülve a féktávra, aztán ugrik egyet a kép->félig a füvön vagyok, már rég fékeznem kellett volna, annyival előbbre találtam magam. Ráfékeztem, és már pörögtem is... Egy kanyarral később Superman belémjött hátulról, visszanéztem, azt is a darabos kapcsolat csinálta. Nem volt folyamatos a távolság köztünk, kiszámíthatatlan volt az egész.

(#822) wildrain válasza Superman (#820) üzenetére


wildrain
addikt

És mennyi az összeg, amit összesen ki kéne fizetni?
Nekem jó a Skoda Octavia...

(#823) wildrain válasza Superman (#820) üzenetére


wildrain
addikt

Superman: szerinted meg lehet osztani a chellos kapcsolatot úgy, hogy lehessen játszani két embernek is? Mert feltételezem, hogy akkor a tesómat is rá tudnám szedni a dologra.

(#824) Superman válasza wildrain (#823) üzenetére


Superman
nagyúr

Két gép között megosztani egy lakásban? Ha eltekintünk attól, hogy az UPC nem engedi megosztani az 512/128 -as kapcsolatot, akkor össze tudod kötni a gépeket, ahhoz a netet nem kell megosztani, meg nem is nagyon lehet, mert a kábelmodemnek van valami azonosítója, amit kérnia fog a második esetben és lerohad az egész kapcsolat.

Ha meg úgy gondolod, hogy a tesód egy távoli gépnél ül, akkor csak megadod neki a te IP -det, ő meg csatlakozik hozzád, ennyi az egész: Mivel az IP - det nem tudja más, ezért csak ketten lesztek. :)

A pénzre visszatérve, valami 1500HUF egy évre, vagy valahogy így fejenként, persze mindez annak arányában csökkenne, minél többen megyünk.

(#825) wildrain válasza Superman (#824) üzenetére


wildrain
addikt

Természetesen eltekintve. Úgy értettem, hogy egy internet kapcsolatot használva ketten kapcsolódunk ahhoz a szerverhez. Az adsl-t sikerült megosztanom egy hubot használva, hogy ketten is tudtunk netezni egyszerre, de age offal nem sikerült internetes játékba egyszerre belépnünk. A chellonál nem a kábelmodemnek, hanem a hálókártyának az azonosítóját regisztrálják. Na de attól még egy másik hálókártyát beletéve arra a hálókártyára a netet valószínűleg meg tudom osztani. Kérdés, hogy az ilyen játékoknak mire van szükségük? Mert ha egyedi ip-re minden egyes játékba belépő számítógéptől, akkor az ugye nem fog menni, mivel egy ip-n két gép van...

(#826) Superman válasza wildrain (#825) üzenetére


Superman
nagyúr

Most már értem a helyzetet. Szerintem a szerver minden egyes belépőtegyedi IP - je alapján azonosít, tehát ugye mivel ketten vagytok ugyanazon, ez így nem nagyon fog menni. De itt vagyunk mi, nem elég ez neked. :)))))))))))

(#827) biker válasza Superman (#820) üzenetére


biker
nagyúr

készül a lap, találtam egy elég kicsi, jól managelhető rendszert, már alakul.

de ha lehet egy szerény véleményem, mivel az mf1cb is indít etcc bajnokságot, ugye nem gondolja azt a kolléga, hogy hozzájuk csatlakozunk?
mi külön indítunk egyet az ő sezrverükön, igaz?

én meg foglalom továbbra is a scuderia alaf156-ot :)
szép fekete...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#828) Superman válasza biker (#827) üzenetére


Superman
nagyúr

Ezt a külön bajnokságot majd meg kell beszélni. Én is olyan embereket szeretnék, akiket ismerek valamelyest és olyan megbízhatóak, mint te. :) De 6 ember nem lesz elég szerintem egy ilyen nagyságrendű vállalkozáshoz. 10 felett már jobban hangzana. :)

megnéztem az oldalt, szép, csinos. Mail ment.

(#829) Superman


Superman
nagyúr

Hamarosan (pénteken) itt az 1.15 - ös patch az ETCC - hez, érdemes lesz majd installálni:? Továbbá átnézem az F1 Challenge netkódját, hogy állítani tudjak valamit a szerveren a lag miatt.

Most beszéltem Koncz Dáviddal: 6 ember esetében egy évre 4810HUF/fő szerver ára. természetesen ha többen leszünk (mondjuk 10 felett), akkor ez arányosan csökken. Jó lenne több ilyen remek fickóval versenyezni, mint amilyenek mi vagyunk. :) Majd nyitok egy toborzó topikot is, bár félek, hogy el fog tűnni a sok ''a madaram felfalta a gépemet mit csináljak'' típusú topik között.

(#830) wildrain válasza Superman (#826) üzenetére


wildrain
addikt

Nekem elegek vagytok ti is, de gondoltam, a tesóm is beszállna szívesen. De látom nem sok esély van. Esetleg akkor igen, ha egy modemes kapcsolat elbírná a játék adatforgalmát. Mert tulajdonképpen van neki netje, de faluról csak vezetékes, meg mobilos, amikor az az olcsóbb.

(#831) Superman válasza wildrain (#830) üzenetére


Superman
nagyúr

Valamelyik éjszaka átnéztem a játék netkódját és a külföldi fórumokon javasolt kiegészítésket és az általam gondolt javításokat elvégeztem rajta. Azt írják, hogy egy 300kbps sebességű kapcsolattal 10 ember tudott online egymás ellen játszani. És ez még nem volt a csúcs, mert a játék átlagban több, mint 30fps értéket produkált. Egy 512 -es kapcsolatnál számolhatunk 10 ember esetén 40-45fps-t még ha negatív becsléssel próbálkozunk is.

Tehát elvileg most már ne lehet gond. Valamint aktiváltam a verseny előtt a pitből való kiállást és a felvezető kört is.

Mellesleg van némi fenntartásom a nagy sebességű szerver ellen. Ezt azonban még lebeszélem a szervezőkkel. A helyzet az ugyanis, hogy egyedül a kuplung segítséget akarják engedélyezni, ami szerintem túlzás. Náluk az F1 - ben és más helyeken is legalább az automata váltó van engedélyezve, de itt még azt sem akarják. Nyilván egy túraautóban nincs vezetési segítség és stabilitási segítség, de ezzel átesünk a ló túlsó oldalára. Ha bajnokságot rendezünk is, ez egy játék és ezt sohasem szabad elfelejteni. A cél, hogy mindenki kellemsen érezze magát. A patch utána BMW - ket nem lehet vezetni normálisan például, bár - nem is néztem - de valszeg hátsókerék meghajtásúak, tehát hajlamosak a kipörgésre.

Szóval még egyeztetek, aztán ha nem jutunk dűlőre, más megoldás után nézünk.

(#832) tuctuc válasza Superman (#831) üzenetére


tuctuc
aktív tag

A verseny előtti kiállás és a felvezető kör naggyon-naggyon jóó!!!

A serverrel kapcsolatban 1-2 dolgot hadd mondjak:

Szerintem is próbáljunk meg PH-sokat szervezni, mert jobb lenne itteniekkel játszani. Írtam tegnapelőtt, hogy vagy kéne egy új topic, vagy moderáljuk ki ezt (a golibali sem akart 800 hozzászólást elolvasni), egyelőre nem véleményeztétek.
Biztosan lenne 15-20 ember, akit ilyen feltételekkel megmozgatna.

Én nem vagyok ún. hardcore gamer, nem akarok segítségek nélkül játszani ilyen mukik ellen, inkább rászánok napi 1 kiflit árát, és legyen külön szerverünk, ha meggyőzünk néhány embert, akkor úgyis lemegy napi fél kiflire. Ha valakinek van olyan gépe, amin elfut az F1, meg szélessávú internete, akkor talán belefér...

Szétnéztem a server hosting oldalon, ott az egyik hozzászólásban olvastam, amint a szervező gyerek a költségek emelkedését 256MB DDR 333 Ram és egy 40-es vinyó megvételével indokolta...nem tudom, milyen szerver lenne ez gépügyileg, oprendszer ügyileg, de mindenképpen le kellene tesztelnünk, mielőtt 1 Ft-ot is kiadunk bérletére (úgy tudom, hogy egy servernél nem a 256-os modulok alkotják a magot, hanem mondjuk 2-3-4 giga Ram, ami elbír egy netes játékot mondjuk 100 emberre...), puding próbája az evés, meg más közhelyek, ezt meg kellene nézni közelebbről.

20 éve a PH-n

(#833) wildrain válasza Superman (#831) üzenetére


wildrain
addikt

Pontosan mi az, amibe belenyúltál? Hogy módosítod a játék netkódját?
Egyébként én is azzal értek egyet, hogy saját bajnokságot csináljunk. Az meg főleg mellette szól, hogy a segítségeket teljesen ki kell szinte kapcsolni.

(#834) Superman válasza wildrain (#833) üzenetére


Superman
nagyúr

Amikor profilt kreálsz magadnak valamilyen névvel, akkor a játék létrehoz egy [sajátnév].plr fájlt. Ezt megnyitod egy szövegszerkesztővel és átírod benne azokat az értékeket, amelyek optimálisak a futtatáshoz és bizonyos opciók bekapcsolásához.

nem mindegy továbbá az sem, hogy te vagy -e a host, vagy a kliensgép, mert a kettő nem ugyanazokkal a beállításokkal éri el a megfelelő teljesítményt.

Hoénap majd leírom, hogy mit kell változtatni, lehet, hogy még az éjszaka, de most nem nagyon lesz időm, meg erőm.

(#835) Superman válasza tuctuc (#832) üzenetére


Superman
nagyúr

Csinálhatunk egy újabb topikot a versenynek, de mint gigantomániás, ezt a topikot akartam minden idők legnagyobb topikjává tenni a PH - n, legalábbis, ami a hozzászólások számát illeti. ;];];];]

Erről a szerveres dologról tudnál többet is írni? Jó lenne egy link, hogy hol nézted meg pontosan.

(#836) biker válasza Superman (#835) üzenetére


biker
nagyúr

off

nézz be a leendő weblapra, regelj usert, írtam mailben is...
meg van egy két uj dolog fenn!

ON

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#837) biker válasza biker (#836) üzenetére


biker
nagyúr

ja, a 2 már nem kell a link végére!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#838) Superman


Superman
nagyúr

Még nem jött meg az email.

(#839) Dirtyz válasza biker (#836) üzenetére


Dirtyz
őstag

Publikus a weboldal?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#840) biker válasza Superman (#838) üzenetére


biker
nagyúr

már vagy 3-at küldtem azóta, chelló ilyen lasu?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#841) biker válasza Dirtyz (#839) üzenetére


biker
nagyúr

hamarosan az lesz.
még töltjük fel adatokkal, képekkel...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#842) Superman válasza biker (#840) üzenetére


Superman
nagyúr

Valami gond van, mert egyik sem érkezett meg. A szerverük vacakolhat megint.

(#843) biker válasza Superman (#842) üzenetére


biker
nagyúr

jéé, tényleg
az összes leveled itt ül a queue sorban :(

szóval elmész weblap
beregelsz
és adminná teszlek.

megnézed eddig miket ujítottam be.

folytatni kellene majd a fórum témák esetleges nyitását

folytatni a gyikot, kategóriát csináltam a szabályoknak, de nem tudom nélküled feltölteni, mert nem tudom, mik leszenk a mostani szabályok.

neked van egy rakás linked, ezeket a meglévő 3 kategóriába lehetne zuzni, vagy nyitni még uj kategóriát.

van két hírkategória, aktualitás és verseny hír néven, így lehetne keresni könnyen hírekben.

Ezzel kapcsolatban küldtem mailt.
amig nem sikerült beregelned, és nem tudtalak adminná tenni, küldjél maileket, és teszem fel.

Holnap este leszek ismét.
addig meló.

MINDENKINEK: kelleneének ETCC autó képek. sokféle, képnek, ikonnak.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#844) tuctuc válasza Superman (#842) üzenetére


tuctuc
aktív tag

A főoldalon van a fórumban, vagy üzenőfalon, nem tudom, hogy hívjam....

http://mf1cb.fpn.hu/_dwad_/frameset.php?path=http://mf1cb.fpn.hu/

''....12.02. Jelentkezzetek az ETCC bajnokságba!!!
12.02. Mindjárt itt a Mikulás! És a Miki jó emberhez híven jó dolgot hoz majd nektek! Az árajánlat a szerverre a következõ: 4900Ft/fõ/év!!! Fontos tudni, hogy ebbõl 1236Ft alkatrészekre kell! Mégpedig egy 40GB-s winchester-re, 256 DDR 333-as RAM-ra és egy TNT2 videókártyára! Ezt a költséget még úgy számoltam, hogyha 22-en leszünk! Amennyiben elindul 18 fõvel (ezek az F1-eseken kívül) az ETCC bajnokság abban ez esetben ez az összeg 675Ft-ra módosul, tehát az éves költség mindössze 4339 Ft lesz!
A fizetés egy összegben egy évre elõre történik majd hiszen így a szolgáltató 20% kedvezményt ad! A tranzakciót januárban bonyolítjuk, szóval izzítsátok a malacperselyeteket! Megkérek minden eddig benevezett játékost, hogy küldjön egy e-mailt és ebben közölje, hogy ezek tudtában is részt kíván-e venni a bajnokságban!....''

20 éve a PH-n

(#845) Superman válasza biker (#843) üzenetére


Superman
nagyúr

Regeltem. Ha még nem tudsz adminná tenni, addig küldök maileket és érdekességeket, meg képeket, stb.

(#846) tuctuc válasza biker (#843) üzenetére


tuctuc
aktív tag

http://revolution.drivingitalia.net/portal/#

Itt vannak screenshotok,nem tudom, föl tudod-e használni ezeket...
Mindenesetre jó sok,és jó minőségűek... vagy originál jpegek kellenének, úgyértem real fotók???

20 éve a PH-n

(#847) biker válasza Superman (#845) üzenetére


biker
nagyúr

admin vagy elvileg

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#848) Superman válasza tuctuc (#846) üzenetére


Superman
nagyúr

Nekem vannak, majd küldöm bikernek.

Ami a szerver dolgát illeti: egy oldalról beszélünk. Az egyik szervező Kimika alias Koncz Dávid több online ligában is részt vesz, a dolog nem kamu, hogy mire kell a pénz, meg egyebek azt most hagyjuk. A lényeg az, hogy szerintem ésszerű keretek között kell maradni, hogy ne rontsuk el egymás és az egész verseny hangulatát.

Ha annyira megnehezítjük a versenyzést, hogy az már élvezhetetlen, akkor nem ér semmit. Ha annyira nehéz valami, hogy már nem szóraskoztató, hanem bosszantó, akkor oda az élmény. Hogy ők szabják meg, akik nem is indulnak a bajnokságban, hogy mi mit használjunk segítségként, az elég abszurd. Az autómata váltó még nagy nemzetközi bajnokságokban is megengedett. Itt meg nem lenne az. Holnap még beszélek az illetővel, aztán majd meglátjuk, de nem fűzök hozzá sok eményt.

(#849) biker válasza tuctuc (#846) üzenetére


biker
nagyúr

jó les zez is.
ikonokat gyártani jó alap, hogy ki milyen kocsival indul, stb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#850) Superman válasza biker (#847) üzenetére


Superman
nagyúr

Már gyakorlatilag is. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.