Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) Dirtyz válasza Superman (#450) üzenetére


Dirtyz
őstag

Jó ez az oldal, de azért tudnak nagyobb tömegeket maguk mögött tudni, mert csak autó szimulátorral foglalkoznak. Ide csak azok mennek, akiket ez érdekel, fanatikusok, sokat tudnak játszani.
Szoktál Te ott is játszani? Milyen erősek?
A PH! verseny jó ötlet, de sajna lelkesedésen, fellángolásokon kívül nem sokat látok:((
Jó lenne, ha megváltozna.
Gondolkodtam, hogy beállok 1 kicsit NFS-ezni, de az nem az én világom, meg nem egy szervezett valami, szabályok az ''ablakban''.
Más oldalakon ( hwsw ) milyen a helyzet?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#452) Superman válasza Dirtyz (#451) üzenetére


Superman
nagyúr

Igen, sajnos ez a helyzet, fellángolás, persze nem mindenki részéről. Én nem vagyok fanatikus, pusztán szeretem az autószimulátorokat. Pontosan ezért nem érdekel az NFS, ami arcade.

Nem szoktam máshol játszani, legfeljebb itthon, egymagamban néha. Ezért is gondoltam a pH kereti között megrendezendő bajnokságra. Tudom, hogy ez egy hardver szaklap, de attól még mehetne ez a dolog is, hiszen nagyon sok érdekes, értékes ember van itt, akik nyitottak az új dolgokra. Azért nem adom fel.

A hwsw - n az a nagy helyzet, hogy van egy fórum, de ők maguk nem foglalkoznak versenyszervezéssel, a fórumon keresztül látják el ezt a teendőt.
Hogy milyen erősek? Sokan használtak és használnak segítségeket az F1 - ben. Mármint a program adta segítségeket. Aztán vannak kis manipulációk is, ami még a segítségek bekapcsolásával sem magyarázható. Pl. miként tud valaki Ausztráliában, az Albert Parkban 1:21 - et menni? A segítségek kikapcsolásával a legjobbak 1:26 körül mennek, nekem a segítségek jó részének használatával sikerült 1:24.xxx - et mennem.

Egy sztori: indulni akartam a Hungarian F1 League - ban, de a fő szervező kiutált onnan, mivel addig ő volt a leggyorsabb, de megdöntöttem a Kanadában tartott rekordját, ezért azt állította, hogy csaltam.

Ezért kéne egy PH bajnokság.

(#453) Superman


Superman
nagyúr

itt vvan még egy érdekes oldal. Csekkold le az egyes versenyek eredményeit, mármint a legygorsabb köröket edzésen. A körök a segítségek bekapcsolásával értendők F1 2002 - ben, ami ugye nagyrészt megegyezik az F1 Challenge - vel.

[L]http://www.hotlap.de[/L]

(#454) Dirtyz válasza Superman (#452) üzenetére


Dirtyz
őstag

Okés, én benne vagyok, de ritkán jutok gép elé, meló, család:)
Ez a sztori tanulságos, ezért tartok mindenféle netes játékoktól, mindig akadhat 1-2 gerinctelen kis surmó, aki próbálkozik:((
Off
PH! talira jössz?
On
Mennyi van hátra a letöltésből, mennék már aludni!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#455) Superman válasza Dirtyz (#454) üzenetére


Superman
nagyúr

Én is dolgozó ember vagyok, illetve most csak leszek januártól, akkor megyek fel Pestre.

PH talira nem tudom el tudok -e jutni, majd meglátjuk.

Letöltés: hát még van. 11 autó szett még hátravan és az apróságok. Szerintem folytassuk holnap. Szólsz itt a fórumon, vagy emilben, hogy mikor vagy otthon és akkor elindítom a szervert.

(#456) Superman válasza Superman (#453) üzenetére


Superman
nagyúr

Most nézem, hogy a hotlap.de már nem létezik, rossz oldalt adtam meg neked. Illetve az oldal jó volt, csak a a tartalom, ami mögötte van...

(#457) biker


biker
nagyúr

én sem vagyok különösebb mániákus, de így ez tetszik.
bár hamarosan netelvonás lesz, mert költözünk, és nem tudom mikor kötnek ujra be.

amugy azért jobb így, ph-n belül, mert legalább ismered az embereket, és ugy az ember, ha tudja, ezt bármikor bárhol ráverik, nem szívesen csal. :)

amugy a minden segítség bekapcsolva, az elég gáz.
most vagy vezetünk, és szimulátor, vagy minden on, benyomom padlón a gázt, és időnként valamit mozdítok a kormányon, na neeeee
én max olyanokat lövök be, alacsony szintre, mint az ABS.
tractipon control help világgá kerget, mert befékezi a kocsit, ha elmozdulok a best line-ról :)

nekem tetszene az ötlet, hogy rendszeresen tartsunk versenyt, esetleg gondolkodok valami webes támogatáson is.

amugy az f1c , ETCC, és a colin 2 is érdekel.
colin 3 sajna nincs multiplayer
nfs-eket meg hagyjuk inkább békén.

ja, multkor voltanm pár brazil srácal brazil pályán.
cirka 12sec-el voltak jobbak :)
kiléptem gyorsan...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#458) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Csak annyit szeretnék én is mondani, hogy ne adjuk fel! Engem is nagyon érdekel a dolog, nagyon jókat lehet menni egymással neten. (lásd colin 2 online topic, [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=21999[/L] mert azt Én csináltam ám... :) ) Mégha néhal el is tűnök egy kicsit (időkorlátos modemem van) figyelemmel kísérem a dolgokat, csak egyenlőre a progi sincs még meg (napokban meg lesz!). Utána kiprószálom, s reméljük a szerver kérdés is megoldódik, és tényleg PH!-s versenyeket tudunk összehozni! Tehát számíthattok rám.

ui.: Colin 2-t sajna nem nagyon lehet menni csak max 4-en, már az is nagy eredmény, elég problémás volt akkoriban is... :(

De most előre tekintsünk! Hajrá túraautók!

(#459) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Superman! Irassuk szerintem át a címet mondjuk erre: ''Online PH!-s ETCC2003 túraautó bajnokság'' Hátha a konkrét cím becsalja a túraautó verseny kedvelőit, akik szívesen összemérnék tudásukat PH!-s ''társaikkal''...

(#460) tuctuc válasza biker (#457) üzenetére


tuctuc
aktív tag

A versenynél 1-et pördültem, és 1x levágtam az első durva jobbost Oschersleben-ben, amikor láttam, hogy nyertem vele, önbüntetésből 100-al mentem végig a hátsó hosszú egyenesben 180-200 helyett...így nyertem uszkve fél perccel.

A beállításoknál akkor szigorítani fogok magamon egy olyan szintig, amíg tudom uralni a kocsit, és 1-2 ponton leszedem magam low-ra, hogy nehezítsek magamon,
de billentyűzettel vagyok, értsetek meg, hiába játszok 10 éve így különböző f1 játékokat, még nekem is nehéz helpek nélkül...

Azonkívül remélem setupoltok ti is komolyabban /rugók,guminyomás,difi/, mert ha nem, akkor magatokra vessetek.

Egyébként meg azért megyek A4-gyel, mert az Quattro, tehát 4kerekes, emiatt ha
megindul a kocsi eleje/hátulja, ezzel a géppel még lehet korrigálni (kézi),és nem pördülök meg rögtön, mint egy BMW-vel,vagy nem indul meg az eleje, ahova akar, mint a Volvo, vagy más elsőkerekes.Igaz, cserébe lassabb, de egy hosszú távú veresenyen ( a tegnapi 100% volt) úgyis a hibák döntenek, hiszen a speedünk kb. ugyanaz volt Superman-nel.

Szerintem is maradjunk PH-keretek közt, kell egy olyan szerver, ahol nem olyan fontos a tűzfal, érdeklődő van elég, plána, ha mindenkinek meglesz az F1. Vagy PH, vagy nem érdemes fenntartani a fórumot, ahova egyébként az elmúlt 6 napban érkezett 455 hozzászólás, tehát szerintem forró téma, és érdeklődő is van elég. Azért kell PH!, mert itt normális emberek vannak, és a gentleman's agreementek érnek is valamit.

A végére még annyit, hogy az ISP-m megbízhatósága még hagy kívánnivalót maga után, emiatt mindenkitől bocsánat, ha eltűnök a játékból, mert ilyenkor kihúzom/kikapcsolom a telefont, és csak a verseny számít,mégsem tudom végignyomni. A server szerepét többek között (proxy) emiatt sem tudom vállalni.

(A topic címe szerintem jó, mert nem köteleztük el magunkat az ETCC mellett, csak egyelőre erre a legnagyobb az igény).

20 éve a PH-n

(#461) tuctuc válasza Kuznyikov (#459) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Végigolvastam a colin-fórumod, Kuznyikov, mivel azt te szervezted, szétdobhatnál 1 mailt az ott nyüzsgőknek, hátha a személyed át tudja őket ide is csábítani...

Colin 2 fórumot elkezdtem olvasni, aztán visszahőköltem az 1... hozzászólás miatt, remélem rájöttetek, hogy a netes játék hiányosságai az 1.09-es patch-ben lettek kiküszöbölve,addig csak szenvedés...

20 éve a PH-n

(#462) Kuznyikov válasza tuctuc (#461) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

OFF
A Colin 2, 1.09 patch a neten javít ''valamit''... olvashattuk annó. Ha mindenki feltette, egyszer sem sikerült versenyt indítanunk... :(
ON

Emailt küdhetek a többieknek...

(#463) Superman


Superman
nagyúr

Meg kellene állapodnunk, hogy mikor tudunk összejönni a héten, esetleg a hét végén.

(#464) Superman


Superman
nagyúr

Leginkább ide kellene most írni a javaslatokat, mert nem tudok emailben egy darabig válaszolni. Lásd az ''Office 2003 beta'' topikot.

(#465) Dirtyz válasza Superman (#464) üzenetére


Dirtyz
őstag

szia, mikor jöhetek? most még 10 percig itthon vagyok, el tudom indítani a töltést

Védd a fákat, egyél hódot!

(#466) Dirtyz válasza Dirtyz (#465) üzenetére


Dirtyz
őstag

Up!!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#467) biker válasza tuctuc (#460) üzenetére


biker
nagyúr

persze hogy megértjük, nem arra céloztam...

arra, hogy vannak olyan funkciók, amik értelmetlenné teszik a versenyt, mint pl breaking point segítség.
ez egyenlő az automata fékkel.

billentyűről is kiválóan játszható (2 évig csak az volt nekem is)
a jelzett breaking point off
anti block system high
steering assistance low-high
tracktion control low (ez ha letérsz az ívről, jól jön)
kipörgésgátló high, vagy low,

többi érzés szerint

ja, és a controlsban a digital steering és digital throttle/break legyen ugy 15-20% közötti, különben bambi
ezek néha többet jelentenek mint egy egy segítség.

de ha pl elkezdünk játszani, ugy hogy minden high, akkor csak a gépek számolása dönt :)

setupolok én, de mivel szombat ota van meg a game, nem tudom még mindenről mennyire jó, és hol jó...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#468) Superman válasza Dirtyz (#465) üzenetére


Superman
nagyúr

Indíthatod.

(#469) Superman válasza biker (#467) üzenetére


Superman
nagyúr

Egyébként a szerver, jelen esetben én, csak annyit ud tenni, hogy engedélyezi, vagy nem a segítséget, aztán az már a kliens dolga és a saját lelkiismeretén múlik, hogy az egyes segítségeket low -ra, vagy high -ra teszi -e.

Az automata féknek valóban semmi értelme, mivel a program vezet akkor helyetted.

(#470) Superman


Superman
nagyúr

Akkor én is - ahogyan tuctuc - csinálok egy összesítést. Az eddigi versenytagok:
1.biker
2.tuctuc
3.Dale
4.Dirtyz (talán...)
5.Superman

A chello - úgy tapasztaltam - még 3 embert legalább elbír, többhöz viszont már nem lenne elég.

Esetleg bevehetnénk azt a Ben srácot is, nagyon kedves volt, bár nem tudta, hogy Magyarországon, milyen nyelven beszélnek. :DDD

(#471) Dirtyz válasza Superman (#470) üzenetére


Dirtyz
őstag

mi az, hogy talán?:DDD

Védd a fákat, egyél hódot!

(#472) biker válasza Superman (#470) üzenetére


biker
nagyúr

ben jöhet, ha elmesél egy szabadon választott prohardveres hírt :)
de mindegy amugy, amig a servered bírja.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#473) Superman válasza Dirtyz (#471) üzenetére


Superman
nagyúr

Hát család, meg egyebek. Te írtad...:) én meg azt szűrtem le belőle, hogy még meggondolod.

(#474) Dirtyz válasza Superman (#473) üzenetére


Dirtyz
őstag

Én már meggondoltam:), a többi meg le van ejtve!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#475) Superman válasza Dirtyz (#474) üzenetére


Superman
nagyúr

Na jó akkor. :C

(#476) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Köszi a segítséget, feltelepítettem a játékot, de sajna mindig kidobál. Nincs valami tippetek?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#477) Superman válasza Dirtyz (#476) üzenetére


Superman
nagyúr

Van.öhöm. Hát hogy is mondjam. Mail ment. Aztán okosabb leszel, bár már most is az vagy. :)

(#478) Dirtyz válasza Superman (#477) üzenetére


Dirtyz
őstag

A pálya betöltésnél dob ki.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#479) Superman válasza Dirtyz (#478) üzenetére


Superman
nagyúr

Nézd meg a freemailedet.

(#480) Dirtyz válasza Superman (#479) üzenetére


Dirtyz
őstag

Mél vissza, bár freemail-re még nem jött:(

Védd a fákat, egyél hódot!

(#481) Superman válasza Dirtyz (#480) üzenetére


Superman
nagyúr

Remélem már megjött. Én megkaptam a tiedet és azt szűrtem le, hogy már te is a freemailre küldött mailt.

(#482) Superman


Superman
nagyúr

Tegnap este írtam Ben Sharpe - nak a 15 éves angol fiúnak. Küldtem neki egy oldalt, ahol setupokat találhat.

Jött is vissza a válaszlevél. Azt írja, hogy jók ugyan, de ő másféle pályákon szokott menni: Le Mans, Zandvoort, Vancouver, szóval olyan pályákon, amelyek nincsenek benne az eredeti készletben. Írja még, hogy én (mi) jobb versenyzők vagyunk, de ezeken a pályákon ő biztosan jobb.

Benne van a versenyben feltéve, hogy nincs túl későn. Gondolom le kell feküdnie, mert a szülei nem néznék jó szemmel az éjszakázást. :)

Megtudtam még, hogy Silverstone közelében lakik és egy racing teamnek dolgozik, ahogyan ő írta. Hogy ezt hogyan értette, nem tudom, de majd megtudakolom.

(#485) Superman


Superman
nagyúr

Egynek nagyon jó ötlet, támogatom. Viszont a másik ötletem az esti Le Mans, mivel a srác azt állította, hogy ott igazán jó.

(#486) biker válasza Superman (#482) üzenetére


biker
nagyúr

ben nem német? miért beszéltél vele németül?
vagy nem vele beszéltél németül? :)
lenyomjuk :)

az éjjeli pálya nekem csak a lámpa hiányától nem tetszik.
de amugy jó trükkös, és hosszú

hja, teszteltem a BMW-t :DDD
tragikusan csuszik

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#487) biker válasza Superman (#482) üzenetére


biker
nagyúr

hun vannak setupok? ne kímélj!!! :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#488) Superman válasza biker (#486) üzenetére


Superman
nagyúr

Azért beszéltem Bennel németül, mert én is azt hittem hogy német, de később elmondta, hogy azt hitte, hogy mi vagyunk azok, illetve a mi anyanyelvünk német. Ugye Magyarország = német nyelv szerinte. A német mondataimra nem is válaszolt, nem értette.

Setupok:

[L]http://setups.cjb.net/[/L]

(#489) biker válasza Superman (#488) üzenetére


biker
nagyúr

thnx

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#490) Dale válasza Superman (#488) üzenetére


Dale
aktív tag

Ez nagyonjó! :) Én is totál azt hittem hogy német, sőt... :) Jó kis félreértés, még ő kérdezte hogy beszél-e itt valaki németül, mostmár tudom hogy tolmácsot akart a magyar szövegelésünkhöz. :) Hát akkor játsszunk, de ne legyen túl későn... ;]

https://enginedesigns.net

(#491) tuctuc


tuctuc
aktív tag

Jaja, nyomhatnánk ma egyet!

20 éve a PH-n

(#492) Superman


Superman
nagyúr

7 órától 8 - ig?

(#493) Superman


Superman
nagyúr

Most nem vackolok a gamespy - al, az IP -t úgyis tudja mindenki, remélem. Nem hirdetett, Lan játékként lesz felállítva, így a neten nem lesz látható, ergo senki sem tud csatlakozni, csak aki tudja az IP -t.

(#494) Superman


Superman
nagyúr

Egyébként jó lenne, ha emilben elküldenétek az IP címeteket, mert azt felvennéma Norton Internet Security-ba és úgy talán menne a tűzfal is.

(#495) RAM válasza tuctuc (#491) üzenetére


RAM
őstag

Mit is pontosan?

Csak tisztán

(#496) Superman válasza RAM (#495) üzenetére


Superman
nagyúr

ETCC.

(#497) biker válasza Superman (#494) üzenetére


biker
nagyúr

nekem mindíg más, lévén adsl, de majd küldöm!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#498) wildrain válasza Superman (#496) üzenetére


wildrain
addikt

Superman: nézz a postaládádba.

(#499) wildrain válasza wildrain (#498) üzenetére


wildrain
addikt

OFF

Neandervölgyi ősember fia otthon megmutatja apjának a bizonyítványát,
ami nem túl fényes.
Így az apa:
- Na fiam. Az, hogy megvágtak bölényvadászatból, az egy dolog, kicsi
vagy meg, nincs elég erőd, majd felnősz a feladathoz.
Az, hogy meghúztak barlangrajzból is, az egy másik dolog, ez készségtárgy,
neked meg igen kevés dologhoz van készséged, de idővel majd ezt is
megtanulod.
De hogy történelemből nem voltál képes megtanulni azt a 2 oldalt!

ON

(#500) biker válasza Superman (#492) üzenetére


biker
nagyúr

7:05 :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.