Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) Superman válasza divot (#398) üzenetére


Superman
nagyúr

Kell hozz: F1 Challenge (Forma1 -as szimulátor) és ennek a modja az ETCC (európai túraautó bajnokság). Ez utóbbival mentünk tegnap edzésen és máésfél versenyen. :)

(#402) Dirtyz válasza Superman (#401) üzenetére


Dirtyz
őstag

elkezdem lehúzni a rendes file-t, sorry a tegnapiért:B

Védd a fákat, egyél hódot!

(#403) Superman válasza Dirtyz (#402) üzenetére


Superman
nagyúr

Miért sorry? Abból is letöltötted már a hármonnegyedét. Ne hagyd félbe.

(#404) Dirtyz válasza Superman (#403) üzenetére


Dirtyz
őstag

azt már tegnapelőtt lehúztam a hsw-ről. Köbö 5-től játékképes vagyok:DDD

Védd a fákat, egyél hódot!

(#405) boygo


boygo
aktív tag

Na beszereztem mindent. :P
Kérdezem most megy a szerver ?

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#406) divot


divot
veterán

Na ezekből nekem semmi sincs meg. :-(

(#407) divot válasza divot (#406) üzenetére


divot
veterán

Bánatomban még a smile-t is elcsesztem. :(

(#408) Superman válasza boygo (#405) üzenetére


Superman
nagyúr

Este hattól, addig sok dolgom lesz.

(#409) Superman válasza divot (#406) üzenetére


Superman
nagyúr

Beszerezheted őket. :)

(#410) wildrain válasza Superman (#408) üzenetére


wildrain
addikt

Hali!

Beszállnék én is, de sajna az említett játékokból csak egy-kettő van meg nekem. Jó lenne, ha kapnék egy címet, vagy (ftp is lehet akár), ahonnan leszedhetném a cuccot. A másik gondom meg az, hogy a chellom 14413 MB-on van, úgyhogy holnaptól tudnék rendesen jáccani, mert le lesz korlátozva hamarosan. Szóval segítsetek, és számíthattok rám játékosként! Köszi!!!

(#411) boygo válasza Superman (#408) üzenetére


boygo
aktív tag

Jó addig gyakorlom. :P

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#412) Superman válasza wildrain (#410) üzenetére


Superman
nagyúr

Holnap dobjál egy mailt és megbeszéljük, hogy mi van meg nekd és mi nincs. Egyébként csak a fent felsorolt két program kell. Na meg pályák az ETCC - hez minden mennyiségben.

(#413) wildrain válasza Superman (#412) üzenetére


wildrain
addikt

Nekem van: colin mcrae 1-3, gp4, f1 2002, nfs5
Szóval az F1 Challenge-et meg az ETCC modot azt le kellene töltenem valahonnan. A letöltés ma még menne, de valószínűleg ezzel túlmennék a 15 gigán, azért csak holnap tudnék játszani. De nem tudom, mekkora a játék egyáltalán...

(#414) Superman válasza wildrain (#413) üzenetére


Superman
nagyúr

Az F1 Challenge 1 cd és az F1 2002 továbbfejlesztése. Tartalmazza az 1999, 2000, 2001 és 2002 -es szezonokat, feljavított grafikával, fizikával és hangokkal. Független fejlesztők kiadták hozzá a 2003 -as szezont (Ralph Hummerich update) ls folyamatosan jelennek meg hozzá új pályák és fejlesztések.

ETCC mod: [L]http://www.hsw.hu/[/L]

Minden F1 Challenge -re vonatkozó utalást (letöltés, egyebek) privátba, mert nem szeretnék topikbezárást. :)

(#415) wildrain válasza Superman (#414) üzenetére


wildrain
addikt

Ok, bocsi!

Mail ment.

(#416) biker


biker
nagyúr

leszedtem pár pályát...

hát nagy bánat
sok pálya total tiszta
se guminyom, se díszlet
a legdurvább washington, ahol fehér cementfal, és zajvédőfal között mész, SEMMI sincs a pályán

van olyan pálya, ahol nincs a tükörben semmi :(

monacon meg mintha csuszna mint atom.

sztem maradjunk a ''hagyományos'' pályáknál.

ausztria meg egyszerüen tökéletes volt.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#417) biker válasza Superman (#414) üzenetére


biker
nagyúr

adj egy linket, ahol ezt a 2003-as update-et le tudom egyben tölteni
hsw-n csak darabokban látom, kocsik, pályák, nem akarok szarozni
ha lehetne...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#418) biker


biker
nagyúr

én este csak 8-ig vagyok.
addig okés

ja, közben épp néztem, a hsw-n hírben, hogy részletekben jön ki a 2003 update, ugyhogy gondolom ezért nincs egyben sehol

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#419) Superman válasza biker (#418) üzenetére


Superman
nagyúr

A Ralp Hummerichre gondolsz? Az megvan egyben.
Letöltheted a készítők webhelyéről: [L]http://www.sportplanet.com/emac/f19902/download2003.html[/L]

Azaz félek, hogy ez a link a nem éppen korrektségéről híres FilePlanet - hez vezet, de ki bánja. Végül is lejön.

(#420) Superman válasza biker (#416) üzenetére


Superman
nagyúr

Washingtont majd megnézem. A tükörhöz kiadtak javítást, ha installálod, a tükör már mutat is valamit.

Le Mans - ot kellene kipróbálnod, nekem hangulatos volt az éjszakai pálya.

(#421) Dirtyz válasza Superman (#420) üzenetére


Dirtyz
őstag

meg tudod nézni, mennyi van még hátra a letöltésből?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#422) biker válasza Superman (#420) üzenetére


biker
nagyúr

le mans jó, csak sötét.
nincs reflektor fény a vezetett autón.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#423) Superman válasza Dirtyz (#421) üzenetére


Superman
nagyúr

Nos nem igazán, csak tippelni tudok, mert nem ISO fájlban tettem fel, hanem ahogyan levettem a cédéről. De már nincs olyan sok. Kábé 2 óra lehet.

(#424) Superman válasza biker (#422) üzenetére


Superman
nagyúr

Viszont szépen ki van világítva, ahol el kell fordulni. :DDD
És eszméletlenül hosszú. Mekkora versenyt lehetne ott rendezni, ha mindenkinek megvolna a pálya. :C

Több, mint 40 perces lenne a verseny. És most még nem is mondtam sokat.

(#425) biker


biker
nagyúr

ja, fenn van hsw-n is, de az idióták nem a modok közé tették, hanem a patchek közé :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#426) Dirtyz válasza Superman (#423) üzenetére


Dirtyz
őstag

már Belgiumnál tartok, lejön, aztán nyomhatjuk:)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#427) biker válasza Superman (#424) üzenetére


biker
nagyúr

hát legyen meg mindenkinek
mondjuk nappali jobb lenne azért :)

és a hungaroringgel mi baja mindenkinek?

én pl szeretem, ritmusos, ETCC-vel előzni is lehet rajta elég helyen

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#428) tuctuc


tuctuc
aktív tag

ETCC 2003 Prohardver szabályok

Rendszer: F1 Challenge + ETCC 2003 a minimumkövetelmény.
különböző pályák/modok/update-ek:
www.racesimsrevolution.net
www.hsw.hu

Akinek szimpatikus vmi a progik közül, először tesztelje le,
(ajánlatos backup-olni az átírni kívánt file-okat egyes progik kiforratlansága miatt),
és ha nincs benne bug, akkor tegye közkinccsé letöltési szállal /link:)/ együtt.

Ez azért lenne sürgős, mert ki kéne választani a bajnoksághoz a pályákat...bár le lehet nyomni az összes pályát, és ha jön ki újabb, akkor folytatjuk, míg világ a világ...,de szerintem konkrét bajnokság jobb lenne elsőre + grafikai update-ek szebbé teszik életünket.

Konkrét szervert előre lebeszéljük, és meg kellene oldani a jelszavas rendszert is...emiatt gyors netkapcsolatú, netes játékban profi személyek jelentkezzenek!

A legjobb lenne, ha mind a 36 autót megtölthetnénk a PH-ról /utópia/, és akkor lehetne 1 csapatbajnokság is!

A játékon belüli szabályokról:
meg kellene állapodni a verseny hosszáról egy 20-100% ig terjedő intervallumban, valamint lehetne 1 kötelező kerékcsere 1 verseny alatt az izgalmak fokozására (pit lane speeding stop-and-go), aki hostol, az a session vége előtt 5 perccel szólhat, hogy race, vagy mittudomén, hogy be lehessen tenni a race setupot / benzinmennyiség/, valamint a verseny screennél sem kellene rögtön indulni, ha más az időjárás, mint az edzésen.

Elég lenne csak qualifyingot és race-t nyomni, otthon úgyis gyakorolhat mindenki single-ben.

A játékban a fairness szabályait azzal egészíteném még ki, hogy
1. nézzetek egyenesben a tükörbe 1-2x, ha nincs jobb dolgotok, és motorhangot hallotok + a duda és a fénykürt indokolt használata (+nyomjatok néha tab-ot a nevekhez)
2. ha valaki durván lök, elméri a féktávot, levág, stb. , akkor engedje el azokat, akiket ezáltal megelőzött, és álljon vissza eredeti pozijára

Segítségek: meg kéne állapodni a használatukról, pl. az automata fék kizárt, de aut. váltó megengedett, itt gondolni kell a billentyűsökre, akik traction control, steering és stability assistance nélkül (minimum low-on) nem tudnak közlekedni.

Gumikopás és üzemanyag-fogyás szerintem legyen.

Egyenlőre ennyire gondoltam, egészítsetek ki!

20 éve a PH-n

(#429) tuctuc válasza biker (#427) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Szerintem ez a season update az ETCC-n nem javít sokat, de leszedem...
Akkor legyen ez is minimum system requirement?

20 éve a PH-n

(#430) Superman válasza tuctuc (#429) üzenetére


Superman
nagyúr

Ez az update csak az F1 -re érvényes. Ha installálod, akkor lesz az F1 Challengen belül egy újabb szezon, a 2003 -as. Az ETCC modhoz nincs köze.

(#431) biker válasza Superman (#430) üzenetére


biker
nagyúr

ja, felraktam.
de a kocsikat nem néztem még át, de a pályák pl ugyanazok mint 2002-ben, pedig a hockenheim és a hungaroring átépült :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#432) Superman válasza biker (#431) üzenetére


Superman
nagyúr

Vonalvezetések nincsenek megváltoztatva. A Hungaroringet a közelmúltig nem tudták megcsinálni, de nemrég kiadta egy spanyol csapat, ha jól tudom. Magny-Cours is átépült, de ahhoz, hogy ez a a 2003 -as szezonban is látható legyen, le kell tölteni a pályát. Vagy a javítást. Meg nem árt a Performance Pack sem, amivel realisztikusabb hatásokat lehet elérni, na és Kiesa is bekerült így a buliba.

(#433) biker válasza Superman (#432) üzenetére


biker
nagyúr

hát remélem hamarosan meglesz a sok 203-as pálya

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#434) Superman


Superman
nagyúr

Aki jönni akar jelezze itt háromnegyed hatig.

melelsleg a probléma még fenáll. A gamespy arcade - ban csak a chat roomot lehet lejelszavazni, de dikált szervert - most olvastama gamespy oldalán - magából a játékból kell indítani, ott viszint nem kínál fel sem lejelszavazást, sem egyéb opciókat. :F

(#435) Superman


Superman
nagyúr

Vagy mindenki indítsa el a gamespy -t és ott lesz a PH_ETCC szerver, a jelszó prohardver.

(#436) Dirtyz válasza Superman (#435) üzenetére


Dirtyz
őstag

jönnék, de még nem ért le a játék:O

Védd a fákat, egyél hódot!

(#437) biker válasza Superman (#434) üzenetére


biker
nagyúr

elvileg jövök

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#438) Superman válasza Dirtyz (#436) üzenetére


Superman
nagyúr

Megemeltem a töltési sebességedet 35kbyte/sec -re, de 14.7 - nél nem jön gyorsabban. Ha 6 előtt tíz percig nem jön le akkor sajnos 9 - ig kénytelen vagyok szüneteltetni, aztán majd mehet és később, a jövő héten jöhetsz te is.

(#439) Dirtyz válasza Superman (#438) üzenetére


Dirtyz
őstag

köszi, de ha leállítod, utána onnan folytatja ahol abbahagyta?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#440) Dirtyz válasza Dirtyz (#439) üzenetére


Dirtyz
őstag

most great_britania-nál tartok

Védd a fákat, egyél hódot!

(#441) Superman válasza Dirtyz (#439) üzenetére


Superman
nagyúr

Mivel töltesz? WinCommanderrel? Akkor igen. Ha rákérdez, hogy letöltse -e újból a fájlokat, akkor a válasz, hogy nem, egyiket sem és akkor folytatja, ha valami mással, akkor is van benne valami ilyesféle opció.

(#442) biker válasza Dirtyz (#439) üzenetére


biker
nagyúr

mivel nem egy darab file, tutti. :)
de egy darab isonál is szokta folytatni...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#443) Dirtyz válasza Superman (#441) üzenetére


Dirtyz
őstag

total comm-al

Védd a fákat, egyél hódot!

(#444) Superman válasza Dirtyz (#443) üzenetére


Superman
nagyúr

Na, akkor nincs probléma. :)

(#445) Superman


Superman
nagyúr

Egyelőre még csak én vagyok a GameSpy PH_ETCC szobájában. Úgyhogy várok mindenkit, aki menni akar néhány kört, mert tudni kéne azért, hogy milyen pályákkal rendelkezik a többség.

(#446) Superman


Superman
nagyúr

Mára ennyi volt. Aki ezentúl jönni akar, márt ha én leszek a szerver, IP cím alapján tud csatlakozni, mert így nem tudnak mások kéretlenül betolakodni.

Dirtyz tudsz tölteni.

(#447) Dirtyz válasza Superman (#446) üzenetére


Dirtyz
őstag

Köszi, jó volt legalább?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#448) Superman válasza Dirtyz (#447) üzenetére


Superman
nagyúr

Nos, elment, de ez még mindig nem szervezett keretek között folyt. :)

(#449) Dirtyz válasza Superman (#448) üzenetére


Dirtyz
őstag

Úgy veszem észre, elég kevés emberkét érdekel a játék:(((

Védd a fákat, egyél hódot!

(#450) Superman válasza Dirtyz (#449) üzenetére


Superman
nagyúr

Érdekes amit mondasz és van is benne valami. Nem tudom az okát. Máshol rengeteg embert tud összeverbuválni egy ilyen verseny, akár szervezetten is. Nézd meg érdekességként ezt:

[L]http://mf1cb.fpn.hu/_dwad_/frameset.php?path=http://mf1cb.fpn.hu/[/L]

A verseny egyik szervezője Koncz Dávid is, aki F1 2002 - ben indult és több rekordot is tart, igaz ott a segítségek nagy része meg volt engedve. Hívott engem is, hogy menjek, de én tisztán egy PH -s versenysorozatot szerettem volna.
Persze ez még megváltozhat. Optimistának kell lenni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.