Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) biker válasza Superman (#848) üzenetére


biker
nagyúr

az még jobb

első cikknek gondoltam azt, hogy magunkról pár sort, meg egy egy autó fotót berakni.
aztán ha jön uj tag, akkor uj cikk, vagy update 1st cikk

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#852) biker válasza Superman (#850) üzenetére


biker
nagyúr

és hogy tetszik?
kirakjuk nyilvánosba a linket? vagy majd ha véglelg kész?
most ugy 80%-os, sztem, és ezért odzkodom tőle :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#853) Superman válasza biker (#852) üzenetére


Superman
nagyúr

Nagyon jó. :) Visszafogott, de mégis kellemes az összhatása. Igaz, majd ha teljesen, vagy legalább valamennyire feltöltjük anyagokkal.

Off

Mint mondtam ezzel kapcsolatban a PhP területe új nekem, vannak róla könyveim, de nem estem még nekik. Majd lenne hozzád néhány kérdésem, de ez ráér és majd mailben. :)

(#854) Superman


Superman
nagyúr

A GYIK - ben közzétettem a szabályokat. Egyelőre ezek maradnak érvényben, aztán majd meglátjuk, mennyit fejlődünk. :)

(#855) biker válasza Superman (#853) üzenetére


biker
nagyúr

ok, jöhetnek a kérdések.

majd mefogalmazhatnánk egy szabályzatot is, mint a többi helyen, mit illik, mit nem, stb.

nagyjából ha átnézted az admin részt, gondolom minden világos lett

többi modult szerintem sosem használnánk, azért nem kapcsoltam be.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#856) Superman válasza biker (#855) üzenetére


Superman
nagyúr

nagyjából világosak a dolgok, de valszeg átsiklottam egy dolog felett: hol és hogyan lehet képet beszúrni? És milyen formátumban? Jpeg, gif, stb...

(#857) Superman


Superman
nagyúr

Már látom: a fájlmenedzsernél lehet képeket feltölteni: ez is OK. na éjfél körül visszajövök. holnap úgyis tudok dolgozni a lapon, feltöltöm mindenfélével.

(#858) biker válasza Superman (#856) üzenetére


biker
nagyúr

van egy filemanager az adminban, ott lehet feltölteni hírekhez, hírkategóriához képet, és avatart fórumhoz
cikknél meg lehet html kódot alkalmazni, és lehet linkelni feltöltött vagy külső képet is

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#859) tuctuc válasza Superman (#848) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Kimikát láttam a hsw-ön a fórumban, mert megnéztem, ott mit sütöttek ki ETCC-re. Ott a fórumban nem volt hozzászólás, gondolom mindenki rögtön kattint jelentkezni...

Nem a dolog kamu-nem kamu volta, vagy a pénz miatt hoztam föl a témát, meg copyztam be a hozzászólást, mert teljesen pozitív a hozzáállásom a srác hozzá- állásához, engem egyedül a 256MB ram zavart, mert bár nem értek a serverekhez, meg az építésükhöz, de a 256MB kevésnek tűnik, lehet, hogy van mellette már 800 giga ramja, csak a copyból nem derül ki... remélem futni fog rendesen, és nem lagol, mert arra már senki sem költ szívesen, hogy legyen egy lagos server. Ha nem lagol, felőlem akár el is lángosozhatják az egész lóvét. :(

Minden tisztelet a tiétek, ha össze tudjátok hozni ezt az oldalt, ha bármi segítséget tudok nyújtani hozzá átlag számítógép-felhasználóként, csörögjetek, vagy írjatok!

20 éve a PH-n

(#860) Superman válasza tuctuc (#859) üzenetére


Superman
nagyúr

''Ha bárki úgy érzi, hogy hangulatromboló lennék, 1000x bocsánat, eszem ágában sincsen, mindössze egy technikai észrevétel akart lenni egy hardveres oldalon.
??? Nem értem, hisz az eddigi 100 hozzászólásom se arról szólt, hogy bárkit is le akarnék oltani a jóról''

Dehogy vagy hangulatromboló. Nehogy azt mondd már. :) Ez szűrődött volna le a mondandómból? Remélem, hogy nem.

Ami Kimikát illeti, én sem tudom, hogy milyen gépen akarja futtatni ezta dolgot, de ha több bajnokság lesz egyszerre, vagy több futam is megy egymás mellett, akkor kevés a ram.

Engem a hozzáállás zavart. Mintha ez itt tényleg a valódi túraautó bajnokság lenne és nem azért csinálnánk, hogy jól érezzük magunkat.

Amint az oldal nézhető állapotban lesz, kilinkeljük.

Egyébként most kivételesen valamikor a hét vége előtt, esetleg pénteke ste is kipróbálhatnánk a beállított szervert.

(#861) tuctuc


tuctuc
aktív tag

Linkajánkló: http://www.racing-legends.com

20 éve a PH-n

(#862) Dale


Dale
aktív tag

Superman, van arra valami lehetőség hogy az ETCC szerver ne mint játékprogram fusson, tehát csak valami konzolos cucc amihez nem kell 3D meg mittomén... Ha futtatható és managelhető lenne olyan módon hogy ne kelljen a szerver _mellett_ ülni, akkor talán tudnám hostolni a szerveremen (szolgáltatónál van). De ha ott kell kattogni játékosként egy 3D felületen akkor felejtős. Egyáltalán hogy menne ez a bajnokság dolog a fizetős szerveren? Ott figyelne az arc és beállítgatná a dolgokat (pályák stb) ahogy akarjuk épp, vagy mi? Ez nekem kicsit fura, írnál a dolog menetéről ha van infód?

https://enginedesigns.net

(#863) Superman válasza Dale (#862) üzenetére


Superman
nagyúr

Nos ez nem olyan dolog, mint mondjuk egy Linux mail szervert beállítani, ahol a konfigurálás után már monitor sem kell a szervernek, mert a userek webes felületről (mondjuk a böngészőből) érhetik el a levelezést és a jogok kiosztása után onnan is konfigurálható.

Ez sajna úgy működik,a hogyan mondtad is. Pl:itt van mindjárt az időmérő edzés. Megyünk 1 órát semmi gond, nem is kell hozzányúlni. De ha letelt az óra, akkor a program nem vált át autómatikusan a versenyprocedúrára, ahenm vár a felhasználói beavatkozásra és csak miután a tovább nyílra kattintok, vált át versenyre. Tehát minimum egy kattintás kell az időmérő és a verseny között a szerveren.

(#864) Dale válasza Superman (#863) üzenetére


Dale
aktív tag

Bosszantó. Reméltem hogy van valami minimál setup amit remote desktoppal lehetne berhelni, de alighanem már ott berogyna az egész hogy elindul az intró... :)

https://enginedesigns.net

(#865) Superman válasza tuctuc (#861) üzenetére


Superman
nagyúr

Feltettem a linket az oldalra.

(#866) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Szupi ahogy alakulnak a dolgok! :) Reményekkel teli olvasom a sorokat... Mikor lehet már megnézni a honlapot? Tudnánank akkor az eddigi tagok is ezt-azt javasolni, hozzászólni vagy csak egyszerűen csemegézni. Nagyon szorítok egy saját szerver hosszabb távú megszerzéséért nektek!

Jövöre lehet lesz vmi komolyabb, korlátlan netem, akár be is szálnék én is a költségekbe... Csakhát ez még nem tuti, nem lehet rám 100% számítani... :(

(#867) Superman válasza Kuznyikov (#866) üzenetére


Superman
nagyúr

Szerintem estére már meg lehet nézni. Majd most ülök még neki egy kicsit melózni rajta, eddig sajna mást kellet csinálnom.

(#868) Superman


Superman
nagyúr

Feltettem egy cikket nagyon rövidítve (technikai leírás a netkód optimalizálásról), valamint nyitottam egy pár topikot és beszúrtam egy rakás hasznos linket is. Ha biker is itt lesz, majd megnyitjuk a lapot. :)

(#869) biker válasza Superman (#868) üzenetére


biker
nagyúr

felhívnálak, de a régi számod van csak meg

szóval a cikknek a képet nem töltötted fel a filemanagerrel, és nem azt linkelted be, hanem az E:/.... elérést, ami nem teljesen jó :)

képeket küld majd át, tudod, autókról.

meg a netkódban van olyan lehetőség is, ami a kliensre vonatkozik, megkeresem hol volt leírva...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#870) biker válasza biker (#869) üzenetére


biker
nagyúr

ja, az ugyanaz...
oké

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#871) Superman válasza biker (#869) üzenetére


Superman
nagyúr

Igaz. Elfelejtettem átírni az elérési utat. Nálam látszott a kép, de jó hogy ! :)

Milyen méretű képeket küldjek?

(#872) biker válasza Superman (#871) üzenetére


biker
nagyúr

mármint mi milyen méretű?
a kocsik?

mindegy, majd megvágom, stb
csak jó lenen ha minden kocsiról, ami benen van lenne kép.
hogy egy listát összeállíthassak.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#873) biker


biker
nagyúr

mindenki küldje el nekem mailben, hogy
- itteni neve
- játékbeli neve
- autó amivel indul
- amivel irányít

készítek egy kis taglistát.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#874) Dirtyz válasza biker (#873) üzenetére


Dirtyz
őstag

Mél ment a freemail-re.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#875) Superman válasza biker (#873) üzenetére


Superman
nagyúr

Küldtem autókat, sajna 1024X768 - ban csomagolva, 1,5 mega lett, remélem átmegy. Ha nem szólj.

(#876) biker válasza biker (#873) üzenetére


biker
nagyúr

ÉS hogy melyik csapat melyik autója

van 2 audi, 4bmw, 4 alfa, stb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#877) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Ti itt hol találtátok meg a beállításokat? [L]http://setups.cjb.net/[/L]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#878) biker válasza Dirtyz (#877) üzenetére


biker
nagyúr

hát a kezdőlapon ott virítanak, középen
etcc setups
egy halommal.
de egyet se használok belőle

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#879) Superman válasza Dirtyz (#877) üzenetére


Superman
nagyúr

Ott vannnak: ETCC 2003 Setup. Download linkre kattintasz, ekkor letölt neked egy .svm fájlt. Wzt benásplpd az ETC03save-Serrings mappába a megfelelő helyre. Azon mappa valamelyikébe, ahová tartozik. Ha pl. Adelaidehoz töltötted le, akkor oda. Ezeket a mappákat ki lehet választani a játékon belül és betölteni.

(#880) Superman válasza Superman (#879) üzenetére


Superman
nagyúr

Na már írni sem tudok. Szóval: ''Ezt bemásolod...''

(#881) biker


biker
nagyúr

és akkro nem izgatunk tovább senkit

tadaaaammmmm

[L]http://www.gerisoft.hu/phetcc[/L]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#882) Cathfaern válasza biker (#873) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Közben én is kipróbáltam ezt a progit, szimpatikus is, de:
Szaggat mint a ház. Ennek valószínűleg két oka van: nem vettem le minimálra a grafikát (ső medium alá sem mentem :D), másrészt a Win-es is elég behalós már, újra kéne húzni :(
De ez még a kisebbik probléma, a nagyobbik az, hogy újra rá kellett döbbennem, hogy a PC-n való játszás nem való nekem. Most hosszú lenne elmondani, hogy miért, de összefoglalva ez azt jelenti, hogy rám ne számítsatok.

(#883) tuctuc válasza biker (#881) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Nagyon szuper lett, forró-forró kézfogásom, add to favourites...

20 éve a PH-n

(#884) biker


biker
nagyúr

na, én akkro mára go to bed

aztán supermannek is gratulálni, ő is dolgozik rajta... :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#885) Superman válasza Cathfaern (#882) üzenetére


Superman
nagyúr

Off

Arra kíváncsi lennék, hogy miért írtad, hogy a PC-s játék nem a te világod, vagy nem neked való. Mem egy kisregényt várok, csak kíváncsi vagyok rá általában.

On

(#886) Superman válasza biker (#884) üzenetére


Superman
nagyúr

Jóéccakát. :)

Majd holnap beteszem a PagePromoterbe a lapot, állítólag rengeteg keresőbe tudja eljuttatni a honlapokat.

(#887) biker válasza Superman (#886) üzenetére


biker
nagyúr

oké főnök.

aztán ha kitaláltad a következő versenyt, hirdesd ki, leteszteljük az uj settingeket a netre.

ne feledd, szombat munkanap :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#888) tuctuc válasza Superman (#886) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Természetesen Nektek! gratuláltam, csak válaszként írtam be, emiatt úgy tűnt, mint ha bikeré lenne a dicsőség. Mindkettőtöknek köszönet érte, mert szép, jól működik, és informatív! :DDD

20 éve a PH-n

(#889) Superman válasza tuctuc (#888) üzenetére


Superman
nagyúr

Javasoltam egy péntek estét is, de nem tudom, hogy a többieknek jó -e. A szoksásos versenynapok szombat és vasárnap, de a pénteket azért mondtam, hogy
1. a szervert teszteljük az új beállításokkal és
2. hátha akkor valamivel gyorsabb a chello és nem olyan túlterhelt.

Szerintem mindkét helyen lehetnénk. Itt is egy kicsit és ott is egy kicsit. :DD

(#890) wildrain válasza biker (#887) üzenetére


wildrain
addikt

Hali!

Láttam a tagoknál, hogy mindenkinél ki van írva a kormány (vagy joystick) típusa. Az egységesség kedvéért nekem is javíthatnád a Logitech Wingman Formula Force GP-re.
Amúgy kifogástalan a lap így első nézésre. Szép munka!

(#891) wildrain válasza wildrain (#890) üzenetére


wildrain
addikt

Természetesen a dícséret Supermannek is szólt!!

(#892) Cathfaern válasza Superman (#885) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Gratulálok a honlaphoz, jó lett! :) Azt meg nem szeretném, mert akkor abból rövid távon flame lenne, s nem akarom ezt a topic-ot elrontani.
És meg is kérnék mindenkit, hogy ne hozza fel(/folytassa) a témát. Ha valaki mégsem tudja tűrtőztetni, akkor kérem e-mailben szóljon, ne itt. Köszönöm :)

Szóval ennyi lenne. Bár azt mondtad ne írjak kisregényt, de azért összehoztam :)

(#893) biker válasza wildrain (#890) üzenetére


biker
nagyúr

megvolt.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#894) Superman válasza Cathfaern (#892) üzenetére


Superman
nagyúr

Csak egy gondolat az általad leírtakhoz. Maximálisan megértem, hogy furcsállod a konzolos irányítás után a PC - set. Nem is kívánok most állást foglalni a konzol-PC játék vitában. Amit leírtál az igaz. Egy nem teljesen jó párhuzammal próbálom meg szemléltetni, hogy mire gondolok:

Én nagyon idegenkedtem az ''újabb'' webes nyelvektől, mint pl. a PHP. De láttam, hogy miylen remek dolgokat lehet vele csinálni, megoldani. Ezért beleástam magam, elkezdtem tanulgatni.

Ha neked megtetszik egy játék (mondjuk egy autószimulátor), akkor nyugodtan lehet egy kis időt szánni a beállításokra. Egyébként az F1 Challenge és az ETCC valóban sok beállítási lehetőséget kínál, de csak a legprofibbak alkalmazzák mindet, mert különben tényleg elvész a játékélmény.

Amit mondani akarok: ne add fel. :) (és gondold még meg a dolgot...)

(#895) Superman


Superman
nagyúr

Ma estefelé megpróbálok a honlapunkra feltenni egy szabályzatot. Persze előbb mindenkinek jóvá kell hagynia, mivel nálunk demokrácia van. :)

Kellene továbbá valami pontrendszer, ha már egyszer nem tudnunk - egyelőre legalábbis - bajnokságot menni. Arra gondolok, hogy az első helyezettől, stb kapnánk pontokat, de például hogy értelmesebb és izgalmasabb legyen a dolog, lehetne a leggyorsabb körért is pontot kapni edzésen, valamint versenyen egyaránt. És mivel rengeteg pálya van, ezért elég hosszú lenne a versenysorozat. Valamint arra gondolok még, hogy nem feltétlenül kellene egyszerre két pályát nyúzni egy alkalommal. Lehetne kitölteni az edzés majd egy óráját (lévén a leggyorsabb körért, edzéselsőségért is pont jár), majd egy kicsit hosszabb versenyt menni. Mondjuk ami nem 10 kör, hanem 40. Így ki tudnánk tölteni azt a 3 órát, amit erre szánunk aznap és nem kellene össze - vissz ugrálnunk a pályák között.

(#896) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Megvan végre a MOD :), és lehet szeretnék pénteken (vagy később) csatlakozni. Mit kell tennem? Olyan pálya lesz ami benne van az eredeti progiban vagy le kell töltenem? Az 1.1 patch kell ha jól tudom, és szó esett valami GameSpy-ról. Azt külön kell installálni vagy nem? Mit hogyan kell pontosan csinálni ha csatlakozni akarok majd?

(#897) Superman válasza Kuznyikov (#896) üzenetére


Superman
nagyúr

F1 challenge installál. Abban benne van a GameSpy is, mivel online játékra is felkészítették. Modot is installálod. Ezután átkonvertálod az F1 pályákat az ETCC - nek megfelelőre a konvertálóval. Az ETCC kirak a desktopra egy betöltőt, ha elindítod, ott az egyik opció éppen a konvertálás. Aztán felrakod az 1.10 -es patchet, mert sok gondot megszüntet. Ez kb 31MB.

Aztán csatlakozol. Eddig IP alapon ment, mostantól szervernév, jelszó alapon fog működni. Hogy mi a szervernév és jelszó, azt megtudod, ha ellátogatsz hivatalos honlapunkra. :)))) Néhány hozzászólással feljebb biker leírta hol található. Ott keresd a GYIK - et.

(#898) Kuznyikov válasza Superman (#897) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Már láttam a honlapot bi-bi-bíí! :) Sőt! Ott is beírtam a kérdésem, csakhogy gyarapítsam az ottani fórumot is (vagyis már regisztráltam magam :) ) Nagyon teccik, és gratula nektek!

(#899) Superman válasza Kuznyikov (#898) üzenetére


Superman
nagyúr

Tölts fel magadnak valamilyen képet is.

(#900) KoRner


KoRner
csendes tag

Hát kár, hogy az én gépem xar az ETCC-hez :O :O

Khmm...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.