Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) tuctuc válasza Superman (#200) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Látom a játékokat a lobbyban!!! Jeee. De a tiedet nem. Megpróbáljak mégis hostolni??? Először próbáljuk meg enabled hálókarival.

20 éve a PH-n

(#202) Superman válasza tuctuc (#201) üzenetére


Superman
nagyúr

Az enyémet azért nem láttad, mert a chello bemondta az unalmast. Újra kellett indítani a modemet, meg a gépet.

(#203) Superman


Superman
nagyúr

Akkor fussunk neki még egyszer. Csinálok egy szervert. PH_ETCC névvel. De: senki se lepődjön meg, ha hirtelen megszakad a kapcsolat.

(#204) tuctuc válasza Superman (#203) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Nálam tegnap negyedóránként jött egy 2 perces áramszünet, ami sötétbe borította
a völgyet...még jó,hogy tudok vakon gépelni.

20 éve a PH-n

(#205) Superman


Superman
nagyúr

Kész a szerver.

(#206) tuctuc válasza Superman (#205) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Nem látom. Van kb. 20,de ph-s nincs:(

20 éve a PH-n

(#207) Superman válasza tuctuc (#206) üzenetére


Superman
nagyúr

Még egyszer próbáld. Most jött meg megint a netem.

(#208) tuctuc válasza Superman (#207) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Gyere a zizilabor-hungary gamebe, ha látod! Ott majd lecseteljük,mi lehet. HM?

20 éve a PH-n

(#209) Kuznyikov válasza Fr4G (#189) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Ühüm! Bizony, bizony, szerintem is! :D Az szórakozás, és kikapcsolódás a javából...

(#210) Dale


Dale
aktív tag

Esetleg látszik most olyan szerver hogy ProHardver ?

https://enginedesigns.net

(#211) Superman válasza tuctuc (#208) üzenetére


Superman
nagyúr

Sajnos nem látom. Holnap próbáljuk meg ismét. Lehet, hogy IP cím szerint menne, de úgy tűnik valamiért nem megy név szerint. Mi az IP? Te indítottad a játékot?

(#212) Superman


Superman
nagyúr

Látom a zizilabort!!!

(#213) tuctuc válasza Superman (#211) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Gyere Superman, dale is ott van!!! Valami zizilabor-hungary szerver!

20 éve a PH-n

(#214) Superman


Superman
nagyúr

Mennék, de amint csatlakozni próbálok, kivág a szerver. Még azt sem írja ki, hogy miért.

(#215) tuctuc válasza tuctuc (#213) üzenetére


tuctuc
aktív tag

megkérdezem a bagázst,mert bent vagyok.1 perc

20 éve a PH-n

(#216) Superman


Superman
nagyúr

Pontosan 1mp - ig voltam benn. Kivágott a szerver. Miért?

(#217) tuctuc válasza Superman (#216) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Nem tudom.Azt mondják, 5 ember van engedélyezve, és még beférsz...
Próbáld meg újra!

20 éve a PH-n

(#218) Superman


Superman
nagyúr

Na ez így nem lesz jó. A proctor nevű fazonnál kiírta a játék, hogy a terrain.ini mismatch, vagyis át van buherálva, ugyanúgy a HDV fájl is, ami ha jól emlékszem a változókat tárolja, amik a kocsi viselkedésére hatnak. Ezért megy mindenkinél jobbat.

Vagy saját szerver, vagy semmi, mert erz így enyhén szólva is csalás. Dale: hol vagy?

(#219) Superman


Superman
nagyúr

Holnap próbáljuk meg újra este én csinálok szervert. Küldök mindenkinek este egy terrain.ini fájlt, aztán majd meglátjátok az eredményt kormány nélkül is Magyarországon.

(#220) DrSoul


DrSoul
őstag

Bocsánat, kövezzetek meg, de nem értem, miért nem szereti senki se ennyire (ok, csaka topic elejét olvastam) a NFS Porsche Unleashed-et... a Need for Speednek ez a játéka, a Porsche, véleményem szerint a legjobban adja vissza a valóságot. Sokan pl. a Colin-t szeretik: semmi köze a valódi vezetéshez.
Biztos van a NFS Porsche grafikájánál jobb is, meg lehet, hogy azért nem szeretik az emberek, mert csak Porschek vannak, de játszottam már egy pár játékkal (ok, az itt felsoroltak közül nem mindegyikkel), és ez tünt nekem a legvalóságosabbnak. Tehát nem a többi játékot akarom lekicsinyíteni, de hogy az emberek egyenesen utállják a NFS-et...
Aki már vezetett autót, esetleg már farolgatott is, az tudja, hogy a Porsche nagyonis a valóságot tükrözi elég jól :C

Mindig az X jelöli a pontot...

(#221) Superman válasza DrSoul (#220) üzenetére


Superman
nagyúr

Ezt a játékot nem ismerem, de a need for Speed sorozat általában véve arcade játék.
A colin 1 - ben nagyon jó volt a fizika. A 2 már arcadosodott, de még elment.

A legvalóságosabb fizkát a Rally Trophyban sikerült megvalósítani, az még arcade módban is nehéz, hát még szimulációban. F1 2002 - ben pedig egy métert nem tudsz menni, ha nem kormánnyal vagy és kikapcsolod a segítségeket.

Tényleg kellemes lehet a Need for Speed autókázásra, nem mondom. Engem nem varázsolt el, ízlések és pofonok különböznek.

(#222) Superman


Superman
nagyúr

Emberek. Holnap este várok mindenkit szeretettel egy újabb próbára. Az én gépem lesz a szerver, ha nem megy név szerint, akkor IP alapján. rendezünk egy zártkörű PH edzést, hogy felmérjük magunkat. Ha nem látnátok a szervert, akkor többször is nyomjatok rá a refresh gombra.

Ja és akinél a szerver, vagyis én észreveszi, hogy a terrain.ini, vagy a hdv fájl meg van változtatva, az ki lesz tiltva. :)))))))

De ez minden szerveren így van. tehát nem lesznek irreális idők, stb.

(#223) DrSoul válasza Superman (#221) üzenetére


DrSoul
őstag

Igen, általában a NFS az valóban arcade játék. A Porsche az teljesen eltér a Hot Pursuittól meg ezektől. Sokkal jobb. A Rally Trophyval nem játszottam (nincs meg), biztos az is jó. a F1 2002 valóban ott hagytam, mert számomra élvezhetetlen volt: hisz klaviatúrával játszom... :DDD

Mindig az X jelöli a pontot...

(#224) Dirtyz válasza DrSoul (#220) üzenetére


Dirtyz
őstag

nálam a Porsche nem megy, win2000-em van. Nincs valami patch hozzá, vagy csak én vagyok láma?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#225) DrSoul válasza Dirtyz (#224) üzenetére


DrSoul
őstag

Nem tudom, eléggé érdekes, hisz nem egy új játék... Nekem még a Cel 600-as géppel ment, 192MB rammal, Diamond Viper 550-es videokártyával :DD
Ja?téééélleg! Azt hiszem van valami a videóval valóban... Ugye tök fehér képernyő jelenik meg? Azt hiszem a d3d ki kell iktatni (a posche.exe file parancssorába kell beírni hogy -d3d... Ha jól tudom,ha nem, bocsi...)
Tehát valami ilyesmi, de azt hiszem a Readme-ben benne van... Elvileg van ott egy Detonator driver is, amivel a legjobban megy a játék...

Mindig az X jelöli a pontot...

(#226) Dirtyz válasza DrSoul (#225) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nekem kiírja, hogy loading és utána semmi. milyen OP-rendszert használsz?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#227) DrSoul válasza Dirtyz (#226) üzenetére


DrSoul
őstag

Win98SE

Mindig az X jelöli a pontot...

(#228) Dirtyz válasza DrSoul (#227) üzenetére


Dirtyz
őstag

na ez az, a manual-ban meg sem említik a 2k-t, valószínüleg nem fut alatta:O

Védd a fákat, egyél hódot!

(#229) DrSoul válasza Dirtyz (#228) üzenetére


DrSoul
őstag

Lehetséges, ehhez nem tudok hozzászolni, sose használtam Win2000-t...

Mindig az X jelöli a pontot...

(#230) Superman válasza Dirtyz (#228) üzenetére


Superman
nagyúr

XP alatt valszeg futna.

(#231) Dirtyz válasza Superman (#230) üzenetére


Dirtyz
őstag

Azt nem akarom felrakni, marad más játék, sajna

Védd a fákat, egyél hódot!

(#232) tuctuc válasza Dirtyz (#231) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Na lejöttem az ETCC-ről.

Normálisak voltak a srácok, nem cheateltek, de nem voltak ph-sok...
A server egy sima kábelnetes gép volt,minden jól ment,csak ha valaki belépett, na akkor volt 1-2 másodpercre csend.De a játék netes kódja jó.

Dirtyz írtam mélt az F1 miatt...

Superman a srácok nem cheateltek, a hungaroringen jók voltak, más pályákon már kiegyenlítettebbek voltak az erőviszonyok...ezek az ini-s difik simán lehetnek patchek-től,eltérő verziószámtól,bármitől...szerintem jó volt a játék,összehozhatjuk a szervert.

A Porsche szerintem is jó kis játék, nagyon sokat nyomtam régen,szerintem a legjobb NFS.Ha esetleg találok win2000 hotfix-et, akkor mehetünk ezzel is.

Én még nem mondtam le a rallykról sem, csak halkan mondom...

Holnap nem vagyok, /barátnőzés/ szombaton viszont újra teljes műsorídőben!
Esetleg áttérhetnénk MSN-re is,úgy könnyebb lenne megbeszélni a partykat.

20 éve a PH-n

(#233) tuctuc válasza Dirtyz (#231) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Itt a válasz a Win 2000, Win XP + porsche unleashed témára:

Go to http://www.NineChime.com/Junk/pu/ and download Win2K_PU_Patch.zip .

Information:
This patch emulates key Win98 memory allocation under Windows 2000 and XP, allowing Porsche Unleashed to run properly. Supposedly, this patch will work on all Win2000/WinXP systems, though for Win2000 you might need a recent service pack installed (like SP2 or SP3). Go to http://windowsupdate.microsoft.com to download any needed service packs.
If you have performance problems under WinXP, try turning off Win98 compatibility mode and install this patch. You can always uninstall it.

This zip file contains four files: ''PatchInstall.bat'', ''PatchUninstall.bat'', ''PU_Patch.sdb'', and ''Readme.txt''. Unzip them to a temp folder on your desktop. To apply the patch, just run PatchInstall.bat. To remove the patch, run PatchUninstall.bat. If for some dumb reason Windows can't find ''sdbinst.exe'', it should be in your Windows/system folder. Do a search for it and copy it to your temp folder if needed. That should be it!

20 éve a PH-n

(#234) Superman válasza tuctuc (#232) üzenetére


Superman
nagyúr

Na, szóval ICQ - zni szoktam, majd emilben elküldöm az ICQ számomat. Holnap este, meg szombaton is rákészülhetünk a versenyekre, remélem lesznek mások is és nem fog nagyon szaggatni a chello.

megkövetem a srácokat így látatlanban is, bár a terrain.ini - nek egyszerűen nem szabadna másnak lennie, ezért bármelyik ligából kirúgnák az embert. Nem emlkékszem, hogy az ETCC - hez kijött volna valamilyen terrain.ini módosítás. Még a HDV -t elhiszem, de a terrain.ini... Na mind1.

Mi úgyis az eredtivel indulunk majd és nem lesz emiatt semmi probléma. Ha máskor nem, majd szombaton reggel megbeszéljük hogyan legyen tovább. Addig is holnap küldök mailt.

Emberek, mozgassátok magatokat! :)) Egy jó kis autóverseny mindig élmény. Már csak a játék kedvéért is. :)

(#235) Viktor77 válasza Superman (#221) üzenetére


Viktor77
titán

A Viper Racing-et kihagytad.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#236) RAM válasza Dirtyz (#224) üzenetére


RAM
őstag

Ha kitörlöd az install könyvtárból a gimme.dll-t, szuperul fog működni! :P

Csak tisztán

(#237) RAM válasza Dirtyz (#224) üzenetére


RAM
őstag

Ha kitörlöd az install könyvtárból a gimme.dll-t, szuperul fog működni! :P

Csak tisztán

(#238) RAM


RAM
őstag

Toca Race Driverre vevő lennék! :)

Csak tisztán

(#239) tuctuc válasza RAM (#238) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Toca Race Driver:

Egyetlen videókártyának a biosát nem tudták bevenni a támogatottak közé kedves Codemastersék...ATi Radeon 9100.:(((
Azt hitték, ugyanaz a biosa,mint az R8500-nak (mivel ugyanaz,na jó LE),közben 2kb-al nagyobb, és nem jók a textúrák.Imhol 8 hónapja pedig képtelen kiadni mint a codemasters,mint az ATi egy peccset...gyönyörű munka,gratulálok nekik.:(Pedig 1-2 ember biztos vett ilyen kártyát még rajtam kívül.Na ezért nem veszek meg eredetiben semmit,amíg ki nem próbáltam a saját gépemen...

20 éve a PH-n

(#240) Superman


Superman
nagyúr

Nem vitaindítónak szánom, pusztán már nem bírom megállni, hogy be ne szúrjak ide egy cikket, ami nagyon tetszett a TOCA Race Driver - ről. melelsleg szinte minden nagynevű online és írott sajtó lehúzta, joggal, de ez a cikk volt az egyik csúcs, mert jól megragadta a lényeget. Annak idején kaptam hideget- meleget, hogy mekkora ***** vagyok, ez micsoda ''szimulátor'', de máshol senkinek sem tetszett és én kiállok az elveim mellett. Na itt a cikk, remélem nem lesz túl hosszú:

''A TOCA név bizony komoly hírnevet szerzett az autóverseny programok szerelmeseinek körében és ezt annak köszönhette, hogy viszonylag jól adta vissza a túrakocsi versenyzés hangulatát.
Azt hiszem ennek volt köszönhetõ (és az elõzetesen kiadott képeknek), hogy felfokozott várakozás elõzte meg a TOCA Race Driver megjelenését, hiszen a rajongók azt várták hogy a már megkezdett hagyományokat folytatja majd.
Az elõzetesen kiadott demók alapján már sejthettük, hogy csalódunk és ez a TOCA már nem az amit fiatal korunkban szerettünk, de a remény hal meg utoljára, így vártunk hátha mégis valami csoda történik.

Erre lett is volna lehetõség, hiszen ez az elsõ olyan autóverseny program amely saját egyedi történettel rendelkezik.
Igaz ez a történet meglehetõsen bugyuta (amolyan hollywoodi filmbe illõ stílusú), de akkor is minden megtalálható benne ami egy programot eladhat. Fontos szerepet játszik benne a családi tragédia, majd a testvér konfliktus, a rivális autóversenyzõ és egy gyönyörû lány.
Ezen kívül az elsõ program ahol a karrier mód valóban méltó a nevéhez, hiszen csak a jó teljesítményünk függvényében igazolhatunk a jobb bajnokságokba és próbálhatjuk ki az erõsebb autókat.
Az általam említett dolgoknak már el kell adniuk egy játékot, azonban kérdés hogy az eladás egyenlõ-e a sikerrel.

Hát azt hiszem szomorúan jelenthetem ki, hogy nem.
Csodát vártunk még a demók megjelenése után, azonban amit kapunk az minden várakozást alul múlt.
Hogy miért ? Nézzük akkor szépen sorjában.

Arcade, de attól még fizika lehetne

A játék egyértelmûen nem szimulátor, így Grand Prix Legends vagy Nascar Racing 2003 színvonalú fizikát egyáltalán nem vártam, azonban a TRD trehány fizikai modellezése még így is elképesztett.
A TRD-ben 42 különbözõ autót próbálhatunk ki, azonban ez nem jelenti azt hogy 42 eltérõen viselkedõ jármûvet kapunk.
Sajnos a legtöbb esetben az eltérések a féktáv és a sebesség különbségében ki is merülnek.
Összesen a Saab Aero esetében vettem észre kísérleteket a valódi viselkedés le modellezésére, de itt sem nevezhetjük realisztikusnak a fizikát (de itt legalább billeg a kocsi).

A legjobb példa arra, hogy a fizika mennyire összecsapott ha olyan kategóriát nézünk amit szerencsés esetben akár a TV-ben is láthatunk.
Nézzük a DTM autókat, amelyeknek valószerûtlenül nagy a féktávjuk és úgy csúszkálnak mintha nem is fektetnének ebben az osztályban komoly figyelmet az aerodinamikára.
Persze ezek a hibák szinte az összes (!) kategóriára jellemzõek.
Ezen kívül a fû valószerûtlenül csúszik (persze csak nekünk) és a kavicságy is nagyon megfogja a kocsit (persze csak a miénket).
A törések sincsenek hatással az autónk viselkedésére, így nem változik meg az aerodinamika, nem csökken a sebesség, maximum egy sebesség fokozatot veszíthetünk el.

Mint fentebb írtam nem hasonlítom a programot szimulátorokhoz, de ettõl már az arcade kategóriában is vannak jobb fizikával rendelkezõ programok.

Gépi ellenfelek - csak azt ne !!!

Aki azt hiszi, hogy a fizikát nem lehet alúl múlni az bizony nagyot téved :-)
A TOCA Race Driver ebben is sikeres.
A gépi ellenfelek olyan buták, hogy ha én egy a programban szereplõ autóversenyzõ lennék bizony komolyan megsértõdnék, hogy csak ennyi tudást néznek ki belõlem a programozók :-)


Az MI szemérmetlenül csal. Az autóik úgy gyorsulnak, hogy egyszerûen esélyünk sincs felvenni velük a versenyt, ellenben a kanyarokban hihetetlenül lassan fordulnak.
Szinte természetes minden versenyen, hogy hátulról többször belénk jönnek és az is gyakori hogy úgy váltanak ívet a gépi ellenfelek, hogy mi éppen mellettük vagyunk.
Az ostobaság csúcspontja amikor egy-egy kanyar bevétele lehetetlen feladat elé állítja az MI-t, erre a legékesebb bizonyíték a Norisring éles visszafordító kanyarja, amit képtelen a gép baleset nélkül teljesíteni.


Ha ez nem lenne elég, akkor tudatom mindenkivel, hogy a TOCA az elsõ program amelyben a gépi ellenfelek gyorsabban tudnak menni a füvön és a kavicságyban mint a pályán.

Kiábrándító és megbotránkoztató, hogy 2003-ban ilyen mesterséges intelligenciával ki lehet adni programot.

Hangok - porszívókat bekapcsolni

Ismét elértünk egy olyan területre ahol nem villant túlságosan nagyot a Codemasters új üdvöskéje.
A hangok elkészítése talán úgy történt, hogy a készítõk összeszedtek különbözõ mértékben lestrapált háztartási berendezéseket és ezek hangját elkezdték bedigitalizálni :-)
Ennek eredménye az lett, hogy a kocsik hangjai eltérnek de mindegyik úgy hangzik mintha egy öreg porszívót vagy turmixgépet hallanék.

A kavicságyban vagy a füvön hallható hangok teljesen átlagosak és ez szintén igaz az ütközések hangjaira is.

A zene jó, de ezt általában csak akkor halljuk amikor valamelyik kategória licencét szerezzük meg - ez mondjuk nem is akkora baj, mert én alapból kiszoktam kapcsolni a zenét az autóverseny programokban.

Irányítás - gamepad a kézbe

Az irányításra talán a legjellemzõbb szó a 'konzolos'.
Az autók mindegyike elkormányozható billentyûzetrõl is és ez nem is akkora baj, hiszen egy arcade autóverseny rajongónak nem is biztos, hogy van kormánya (ilyen programokhoz nincs is rá szükség).
Az igazi probléma, hogy az autók kormánnyal is teljesen hasonlóan vezethetõek mint gombokkal.
A kormányos irányításnál azt várnánk, hogy finomabban tudunk majd fordulni és könnyebben íven tarthatjuk majd a kocsinkat - természetesen a TRD ezen a területen is eltér minden más autóverseny programtól.

Már az rejtély számomra, hogy mi lehet a különbség a kormánnyal való irányításban az Arcade és a Simulation között, hiszen ilyet eddig még sehol nem láttam :-o
Lényeges különbséget nem vettem észre - mind a két módban botrányosan gyengén kezeli a kormányt a játék.
A felett, hogy a finomabb kormánymozdulatokra az autó egy-egy heves kitöréssel reagál még eltérnék, de a Force Feedback effektek kezelése is inkább humoros mint realisztikus :-)

Grafika, a fény az alagút végén :-)

Talán ez az egyetlen terület ahol elfogadhatóan vizsgázik az új TOCA.
Már a menüben észrevehetõ, hogy ez az egyetlen terület amire kellõ figyelmet fordítottak a készítés során (persze az is lehet, hogy ez az egyetlen terület amihez szakértõket szerzõdtettek).
Ez a figyelem más területekre is jellemzõ.
Az autók és a pályák szinte a tökéletességig vannak csiszolva, ezek szinte az utolsó részletig megegyeznek a valóságossal.
Az autók sérülései is rendkívül szépen kidolgozottak, szinte a legkisebb karcolást is megláthatjuk kocsinkon (azért halkan megjegyezném, hogy a szélvédõ nem szokott szilánkosan kitörni a versenyautókból, lévén nem üvegbõl készülnek).
Az átvezetõ animációk is rendkívül igényesen lettek kidolgozva, látszik hogy a Codemasters ezzel próbálja meg eladni a programot.

A grafikai összképen talán csak a rettenetesen rondán elkészített vízfelverés és az egyforma cockpitek rontanak. Nem igazán értem ha volt energiájuk a készítõknek 42 autót elkészíteni, akkor miért nem volt kedvük 42 eltérõ cockpit elkészítéséhez.

Összhatás - a padlónál lejjebb nem eshetsz

Nagyon vártuk a TOCA sorozat új tagját, de szerintem ekkorát még nem koppantunk.
Botrányosan gyenge fizikával, harmatos mesterséges intelligenciával, monoton hangokkal felvértezett programot kapunk.
Hiába kapunk sok kipróbálható autót és soha nem látott mennyiségû pályát ez manapság már kevés a sikerhez. Az egyetlen dolog ami megmenthetné a programot az a karrier mód és a történet, de a sikerhez ez itt kevés.
Ráadásul olyan átgondolatlan hibás koncepciók jellemzik a programot, mint a bajnokságokban rendszeresen feladatként szereplõ 'Mandatory Pits' nevû szörnyûség és az ilyen apróságok erõsen lerontják az amúgy sem túlságosan színvonalas játékot.

Biztosan lesznek olyanok akiknek tetszik majd a játék és meggyõzi õket a történet és ha másért nem hát emiatt egyszer biztosan végignyomják majd, de a kijátszás után biztosan örökre polcra rakják majd õk is programot.

Szerintem az idei év legnagyobb bukását tisztelhetjük a TOCA Race Driver személyében - persze ezzel a kijelentéssel óvatosan kell bánni, hiszen még minimum két autóversenyes programmal jelentkezik idén a Codemasters...



Csak úgy mellékesen

Gondolom sokan vannak akiknek túlságosan nehéznek bizonyul a program és szívesen igénybe vennék a bónusz kódokat.
A Codemasters kapzsisága ezen a téren is elképesztõ, nem elég nekik a programonként beszedett 35 fontos ár (kb. 13.000 forint) még az extra kódokért is elvárják, hogy szurkoljon le a szerencsétlen játékos 3 fontot (kb.1100 forintot).
Ez már akkora pofátlanság, hogy az elképesztõ, természetesen ennek eredményeként megjelentek az interneten a bónusz kód kereskedõk, akik jó pénzért megszabadulnak saját kódjuktól.

Ha valaki nem boldogul a programmal, akkor se fizessen az extra kódokért egy fontot se a Codemasters-nek, hiszen egy rendkívül ügyes segédprogram segítségével szinte az összes kódhoz hozzájuthatunk.
Ezt a segédprogramot megtalálhatjátok az egyik legnagyobb TOCA Fan Site-on (RaceCorner - http://www.racecorner.de/), keressétek meg ezt az ügyes segédprogramot és mondjatok nemet a Codemasters által rátok kiszabott sarcra.

Megjegyezném hogy a Codemasters ebbõl a fizetõs bónusz kódból valami standard megoldást szeretne kidolgozni (hiszen hasonlóak már a Colin McRae Rally 3 PS2-es változatához ugyanitt megrendelhetõek) - remélem belebuknak.
Amúgy is kétlem, hogy az egész akció jogszerû lenne hiszen ezen az alapon a program vásárlásakor nem teljes értékû termékhez jutnak a vásárlók - úgy látszik egyes cégek már mindent megengedhetnek maguknak...


Pro :
-Sok autó, sok pálya, sok bajnokság
-Story mód
-Viszonylag szép grafika
-Átvezetõ animációk

Kontra:

-Bugyuta mesterséges intelligencia
-Nevetségesen gyenge fizikai modell
-Botrányosan gyenge irányítás
-Monoton hangok
-Nehézségek multiplayer módban
-Egyáltalán nem méltó a TOCA névre
-Fizetõs bónusz kódok

Grafika 90%
Hanghatások/Zene 61%
Játszhatóság 50%
Szavatosság 40%
Multiplayer 70%
Összesen: 61%

A jobb részeket kiemeltem.

(#241) Kuznyikov válasza Superman (#240) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

:D Én ennél is sokkal cifrábbakat tudnék mondani rá! :D

ui: Döntsük már el mi legyen, mikor, és hányan lennének benne. Persze meg kell nézni kinek sikerülne összehozni egy szervert, de azt se tudni ki jöhetne szóba! Ki mibe szálna be szívesen, ki lehetne egy esetleges szerver! Én kilőve: modem.
Tehát! Hadd lássunk egy listát, ki, és mibe szálna be szívesen!

(#242) tuctuc válasza Kuznyikov (#241) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Listám, amibe benne vagyok:

Rally: Colin Mcrae Rally 2.1 WRC 2001 Patch
Rally Championship 2000 5.29 patch
Rally Trophy is jöhet...
Túraautó: Toca 2, az oldschool
STTC 2 (patch 3.3)
ETCC 2003 +graf update
Le Mans 24 Hours?
Sports Car GT
Utcai: Mercedes Benz World Racing
NFS Porsche Unleashed
Formula: GP3, F1 Challenge

Amibe naggyon szívesen benne vagyok:
Colin 2.1, ETCC 2003

Servernek (talán) jó lennék,de proxy miatt nincs rá sok esély...


20 éve a PH-n

(#243) Superman


Superman
nagyúr

ETCC mod (plussz pályákkal is, tegnap kábé 25 pályát töltöttem le hozzá)
Mercedes Benz World Racing
Sports Car GT (nem nagyon ismerem).

Többet nem írok, lenne még pár, de ez is elég. Az ETCC lenne a legjobb. Egyelőre vállaloma szerver szerepét, legfeljebb, ha elérem a 15 giga kvótát, lekorlátoznak, de sebaj. :DDD

(#244) Superman


Superman
nagyúr

Este lesz ETCC szerver, még egyszer mondom, PH_ETCC néven.

(#245) Dale


Dale
aktív tag

Tegnapi ETCC-s próbálkozásom elég lehangoló eredménnyel járt, szinte megkönnyebbültem amikor jött a CSI és mehettem TV-zni. Biztosan bennem van a hiba, de ha végignyomtam a Sports Car GT-t meg a Porsche Unleashedet és ezen felül minden arcade-esebb és rally játékban is szinte verhetetlen vagyok (főleg NFS sorozat) akkor rohadtul lelombozó hogy alig bírok kicsúszás, kipördülés és falnakmenés nélkül végigmenni egy (1) darab kört, legyen akár segítség bekapcsolva, kormány hadrendbe állítva, bármi... Így maximum a sereghajtók és az engem lekörözők életét tudom megkeseríteni, szóval nem sok bizalmat fektetek részemről az ETCC bajnokságba. Azért persze majd gyakorlok.

Lista:
-Sports Car GT
-Porsche Unleashed
-NFS HP2 (üssetek :-)
-Colin McRae 2
-Rally Championship Extreme

Több most nem ugrik be.

https://enginedesigns.net

(#246) Superman válasza Dale (#245) üzenetére


Superman
nagyúr

be kell állítani a kocsit minden pályára. Setupokat lehet találni a neten, de óvatosan kell hajtani.

Gyere ma este a szerverre, nem a Hungaroringet teszem be elsőnek. :)

(#247) boygo


boygo
aktív tag

Lehet, hogy nem eleget olvastam vissza de mi az a ETCC ?
Beszállnék én is a versenybe ha tudok. :P

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#248) Superman válasza boygo (#247) üzenetére


Superman
nagyúr

ETCC mod (módosítás). Az F1 Challenge Forma 1 -es játékhoz készült. tehát először az F1 -et kell installálni, utána az ETCC -t. letölthető innen:
[L]http://www.hsw.hu/
Mérete 178MB és ingyenes. Ja, túraautó bajnokság.

(#249) Superman válasza Superman (#248) üzenetére


Superman
nagyúr

Na: [L]http://www.hsw.hu/[/L]

(#250) boygo válasza Superman (#249) üzenetére


boygo
aktív tag

Átturtam a lemezeimet de sajna ez nincs meg nekem. :(

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.