Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)

Hozzászólások

(#301) Dale válasza biker (#300) üzenetére


Dale
aktív tag

Refresh után sem? Először nekem se ad ki egyet se, ez nála default. Viszont refresh után látom azt a 15 darabot...

https://enginedesigns.net

(#302) Superman válasza biker (#300) üzenetére


Superman
nagyúr

átállítottad LAN - ról internetre az elérést? Ha igen, nincs sok tippem. Nyomkodni kell a refresh gombot.

Én már csak azt nem tudom, hogy hogyan lehet user limitet adni és hogyan lehet lejelszavazni egy futamot. Mintha nem lennének opciók a játékban erre.

(#303) Superman válasza Dale (#301) üzenetére


Superman
nagyúr

te is csináltál szervert? :)

(#304) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Hi all, mikor lessz újra LFS verseny? Én most szedem lefelé, még 42perc, aztán mehetne a gaem, na?

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#305) Superman válasza Bálintosz (#304) üzenetére


Superman
nagyúr

Ez nem LFS, hanem ETCC.

(#306) Dale válasza Superman (#303) üzenetére


Dale
aktív tag

Végülis próbáltam volna, de másodlagos gépen fut a játék tűzfal mögött, és mivel tuctuc nem látja, így felteszem hogy csak b@szik panaszkodni a firewall miatt, és persze sehol sem említi hogy milyen portot kéne engedélyeznem stb... Kicsit elegem van. Csinál valaki szervert? :)

https://enginedesigns.net

(#307) Bálintosz válasza Superman (#305) üzenetére


Bálintosz
senior tag

És mikor lessz LFS verseny?? Mi az a ETCC??

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#308) Superman válasza Dale (#306) üzenetére


Superman
nagyúr

Persze én, de tuctuc - hoz megpróbálok most csatlakozni.

(#309) Superman válasza Bálintosz (#307) üzenetére


Superman
nagyúr

LFS? Fogalmam sincs. ETCC mod az F1 Challengehez. Olvass vissza.

(#310) Dale válasza Superman (#308) üzenetére


Dale
aktív tag

Szerintem ez esélytelen...

https://enginedesigns.net

(#311) Superman


Superman
nagyúr

Ha valakit kidobna a szerver hdv mismatch hibára hivatkozva, próbálgassa dolgot. Ez egy bug, hiba az ETCC - ben, a készítők sem tudtak eddig mit csinálni vele.

(#312) Bálintosz válasza Superman (#309) üzenetére


Bálintosz
senior tag

LFS_S1D, ezt töltöm lefelé, ebben a topicban már volt szó róla!

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#313) Superman válasza Bálintosz (#312) üzenetére


Superman
nagyúr

Igen, de az ETCC - ben állapodtunk meg. Ha ezt megnézed, rájössz majd, hogy nagyon jó.

(#314) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

És az NFSU-val nem multizunk? Csak kéne a peccs(1.1) pontos linkje, ahonnan leszedhetném...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#315) Bálintosz válasza Superman (#313) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Csak az sajna nincs meg...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#316) biker


biker
nagyúr

PH_ETCC servert nem látok
be van lőve?
amugy látok kb 20 servert gamen belül is :) már

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#317) biker


biker
nagyúr

látom

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#318) Superman


Superman
nagyúr

Kidobott benneteket hdv mismatch hibával. Most látom, hogy terrain.ini mismatch hiba is van. Nem tudom mit lehetne tenni. Próbálkozzatok még.

(#319) biker


biker
nagyúr

hmmm...
select ph-etcc
kiválaszt car
betölti ausztriát
aztán visszalép a főmenübe...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#320) Superman válasza biker (#319) üzenetére


Superman
nagyúr

Ez a tipikus hiba, de nem tudom mit lehetne tenni. Talán ha többször próbálkoztok. Clean install mellett nem lehetnek különbözőek a fájlok.

(#321) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Nem LFS-ezünk??

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#322) biker


biker
nagyúr

oké
nálam a terrain.ini alap, nem patchelt :)
és a pálya jó,.
mentem 2 kört, mert még sosem
1:48 :(
de jó lesz a billentyűsöknek, mert nincsenek benne trükkös hosszu kanyarok

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#323) Superman válasza biker (#322) üzenetére


Superman
nagyúr

Csak nem tudsz bejutni. Nálam is alap, mégis folyton kizár hdv, meg terrain.ini hibával. :(((

(#324) biker válasza Superman (#320) üzenetére


biker
nagyúr

tegnap szedtem le mindent, totál clean install :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#325) biker válasza Superman (#323) üzenetére


biker
nagyúr

a hdv hiba mi?
küldj egy terrain.ini-t :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#326) Superman


Superman
nagyúr

tuctuc megpróbál felállítani egy szervert. Úgy látszik ez nem Colin, sajna nem tudom még, hogy hol kell átállítani bizonyos értékeket.

(#327) Superman válasza biker (#325) üzenetére


Superman
nagyúr

hdv fájlokban vannak tárolva az autók bizonyos jellemzői. De ezt a készítők is elismerték, hogy bug. Küldtem egy terrain.ini -t, nézd a postaládát. :)

(#328) biker válasza Superman (#327) üzenetére


biker
nagyúr

a gerisoft@gerisoft.hu-ra küld, gyorsabb...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#329) biker válasza Superman (#327) üzenetére


biker
nagyúr

több kocsival is próbáltam, seat, audi...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#330) biker


biker
nagyúr

megvan freemailen :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#331) biker válasza biker (#330) üzenetére


biker
nagyúr

és nagyobb 12byte-al :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#332) Superman


Superman
nagyúr

Kikapcsoltam a tűzfalat, még egyszer próbálkozzatok.

(#333) biker


biker
nagyúr

nem dobott ki, és kb 2perce tölt mint állat

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#334) biker


biker
nagyúr

nem ezzel a kocsival akartam, de bent vagyok.
:)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#335) biker


biker
nagyúr

király game volt
thnx mindenki

írjátok ide, ki nyerte a többi futamot!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#336) Dale


Dale
aktív tag

Ah, feladtuk miután leléptél, elözönlötték a szervert valami lámák... Majd holnap. Klassz verseny volt az az 1 darab. :-)

https://enginedesigns.net

(#337) Superman válasza Dale (#336) üzenetére


Superman
nagyúr

Holnap is folytathatjuk, reggel majd megbeszéljük. De hogy tuctuc hová lett, nem tudom.

(#338) Superman


Superman
nagyúr

Miután lejöttél a szerverről már 1:58 - nál járt a fickó a módosított terrain.ini - vel. Ki kell módolnunk hogyan lehetne lejelszavazni az illetékes szervert. Bár az a gyanúm, hogy a gamespy ezen funkciójáért fizetni kellene.

(#339) biker


biker
nagyúr

gamespyban create host, és ott virít: add password for this host
és akkro lesz jelszó védelem.

csak az én gépem elég soványka lenne hostra, egy nem tul jó adsl-en :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#340) Superman válasza biker (#339) üzenetére


Superman
nagyúr

Jó volt ez a mai menet. Amikor úgy össze - vissza indultunk azért is lassítottam le, mert nem tudtam hányadán állunk, aztán mindenki elment mellettem, de megérte, mert akkor bukást látni, mint a célegyenes előtti kanyarban, ritka. :)
Mi történt ott?

(#341) biker válasza biker (#339) üzenetére


biker
nagyúr

de a jatekon belül nem lelem :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#342) biker válasza Superman (#340) üzenetére


biker
nagyúr

az első rajt elég gáz volt.
nem láttam a lámpát, és ha jól láttam, egyszerre 3-an voltunk ugyanabban a kockában, valaki meg szembe állt
aztán valaki elment, és én utána, ekkro eltünt mindenki
elmentem, az utolsó kanyarban egyszercsak megjelent mindenki, és tuctuc leamortizálta a kocsiját, meg az én kocsim hátulját.
innentől ugy mentem 4 kört a boxkiállásomig, hogy folyamatosan balra huzott a kocsi :)
de nem akartam kiállni
megvártam a boxkiállásom idejét, és akkor gáz.

csak így tudtalak megelőzni
ha ekkor kiállok, akkor te nyersz :)

a balesetet nem láttam, csak a végén hogy a 3. hely +30sec, a 4. hely +1perc, ebből gondoltam, volt valami.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#343) biker


biker
nagyúr

néztem gamespy-on, melyik portot kell nyitni, hogy tűzfalnál is menjen, de elég sok portot kér :(
viszon totál sem akarom kilőni a tűzfalat, lehet marad a portnyitogatás, és csinálok servert tesztre

de próbáld ki, superman, csinálsz servert gamespy-al, jelszavazva
és arra próbálunk kapcsolódni

neked milyen géped van, hogy ilyen jól bírta?

holnap csak 10-ig vagyok jó, vagy este

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#344) Superman válasza biker (#342) üzenetére


Superman
nagyúr

Ez a Ben gyerek, aki végig velünk volt, aranyos kis rác, csak éppen 15 éves és kérdezett néhány vad dolgot, miután kiléptél. Alapjában véve viszont rendes volt, örülhetünk, hogy ezen a nem jelszavas bulin, nem valami vadbarmokkal akadtunk össze. De tuctuc eltűnt.

Na mind1. Holnap esetleg? De a délelőtt úgy néz ki nem jó. Esetleg este 6 és 9 között? Mert utána Van Damme - ot nézek. :)))))))))))))

(#345) Superman válasza biker (#343) üzenetére


Superman
nagyúr

Gép: P4 3.06Ghz, 512MB Rambus Ram, GeForce 4Ti 4200 -es vidkártya, + két vincseszter, az egyik 2 ventis mobilrackben.

A végén viszont elég meleg volt már a prockó.

(#346) biker válasza Superman (#344) üzenetére


biker
nagyúr

elképzelhető hogy jó lesz.

miket kérdezett?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#347) biker válasza Superman (#345) üzenetére


biker
nagyúr

jeah.
az már gép.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#348) Superman válasza biker (#346) üzenetére


Superman
nagyúr

Olyanokat, hogy ha magyar vagyok, akkor német az anyanyelvem? Mondtam nem. Miket tanítanak ennek a gyereknek a suliban?

(#349) biker válasza Superman (#348) üzenetére


biker
nagyúr

lol.
szted tudja, hol van magyarország? :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#350) Dale


Dale
aktív tag

A második ligában Bennel nem volt nagy piffpuff, bár ő kicsúszott párszor, én meg csak lassan de megfontoltan vezettem. Egy ideig mentem mögötted Biker amikor kijöttél a boxból de lazán elhúztál tőlem. :)

Superman, szerintem jobban teszed ha kihagyod a Van Damme filmet, hacsak nem akarsz maradandó agyi károsodást szenvedni. :)

https://enginedesigns.net

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.