Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) Superman válasza KoRner (#900) üzenetére


Superman
nagyúr

Egyáltalán nem indul el rajta az F1?

(#902) KoRner válasza Superman (#901) üzenetére


KoRner
csendes tag

Ja semmi.Asszem a menüben is mutatni kéne a kocsit de nem mutatja, elkezd betölteni asztán kilép az asztalara, de ez várható volt:(

Khmm...

(#903) Superman válasza KoRner (#902) üzenetére


Superman
nagyúr

Egy olcsó DirectX 7-es videokártya vétele nem volna megoldás? Az integrálttól jobb lenne.

(#904) Superman


Superman
nagyúr

Kinek mikor jó akkor a következő verseny? Péntek este? Norisring? 40 kör? :)

Jó vacak pálya, rövid, de trükkös.

(#905) biker válasza Superman (#904) üzenetére


biker
nagyúr

elvileg jó a holnap este

én meg épp monzára gondoltam. :)
de norisring is jó :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#906) Dale válasza Superman (#904) üzenetére


Dale
aktív tag

Nekem jó a péntek este, illetve tőletek teszem függővé hogy holnap, vagy szombaton menjek biliárdozni munka után. Szóval légyszi jelentkezzetek, ne holnap délután dőljön el... Köszi!

https://enginedesigns.net

(#907) Dirtyz válasza Superman (#901) üzenetére


Dirtyz
őstag

A sráccal régebben Colin 2-t játszottunk neten, nem lehet valami más gond?
Remélem holnap én is tudok játszani, mikor kezdenénk?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#908) Superman válasza Dirtyz (#907) üzenetére


Superman
nagyúr

Az F1 Challengenek, meg a modnak nagyobb a gépigénye, mint a Colin2 - nek.

Hogy mikor kezdenénk? Kábé 6-7 órakor, ha nem jön közbe valami. 6 és fél hét között szabadedzés (hogy ne legyen 1 órás), utána 12 körös edzés (1 óra), futam. A futam ideje nem haladjatja meg a másfél órát mondjuk, így kijön a 3 óra.

Ha valakinek nem fér bele az idejébe a holnap este, akkor szombat délután.

Eredetileg azért gondoltam a Norisringre, mert ott (illetve a konvertált pályák esetén) lehet manipulálni a körökkel. A Norisringen például a 100% verseny 69 kör. Mondjuk én 57.595 alatt végigmentem rajta, tehát még a full sem lenne hosszú verseny.

De: legyen Monza. Akkor azonban még át kell állítanom a körök számát, mert 10 kör a 100% ott. Ennél azért egy kicsit több kell legyen. Még nem tudom melyik fájlban, csak sejtésem van, de holnapra utánanézek.

Pár nap múlva fogok készíteni egy táblázatot, amiben összefoglalom a pályákat (amik alkalmasak a versenyzésre) és készítek egy menetrendet, aztán szépen végigversenyezzük valamennyit. Kiteszem a honlapra, de ide nem. :) ;]

(#909) biker válasza Superman (#908) üzenetére


biker
nagyúr

oké, legyen norisring.

tessen akkor kihirdetni a lapunkon is :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#910) Superman válasza biker (#909) üzenetére


Superman
nagyúr

Kihirdettem. :) Lehet megtekinteni a honlapot.

(#911) biker válasza Superman (#908) üzenetére


biker
nagyúr

pont 1sec-el vagyok lassabb most

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#912) Cathfaern válasza Superman (#894) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A párhuzam teljesen érthető. Meg is fogom fontolni amit mondasz :( (mármint az, hogy részt vegyek benne)

(#913) Dirtyz válasza biker (#911) üzenetére


Dirtyz
őstag

Most 58:33-nál tartok, remélem lesz még jobb is

Védd a fákat, egyél hódot!

(#914) Superman válasza biker (#911) üzenetére


Superman
nagyúr

Úgy látom szoros verseny lesz. De az a jó.

(#915) tuctuc válasza Superman (#914) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Holnap este OK, Norisring is OK!

Amit szeretnék kérdezni: fel lehet tölteni képet a fórumhoz a honlapon, de csak 100x100as méretűt +jpeg,gif,stb. kiterjesztésűt. Az infranview-om tud 100x100assá konvertálni, de a fájlformátum érvénytelen lesz.Átküldhetem valakinek a képet, hogy átszerkessze, vagy tudtok do-it-yourself progit mondani?

20 éve a PH-n

(#916) biker válasza tuctuc (#915) üzenetére


biker
nagyúr

persze, küldjed, de délután leszek itthon ujra

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#917) biker válasza Superman (#914) üzenetére


biker
nagyúr

tényleg, a serveren megmaradnak logban a rajtsorrendek és a végeredmények?
vagy felírod mindet? :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#918) Superman válasza biker (#917) üzenetére


Superman
nagyúr

Mindkettő. :)

(#919) wildrain


wildrain
addikt

Norisringen ti is faltól falig mentek, ugye? Az időeredményekből erre következtetek.

(#920) biker válasza wildrain (#919) üzenetére


biker
nagyúr

-1cm :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#921) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Mikor kezdünk, norisring lesz?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#922) Superman


Superman
nagyúr

6 órakor, de látogassátok szorgalmasan a honlapot. :)

(#923) biker


biker
nagyúr

megyek vacsizni, hogy fitt legyek

de itt valami fél óra szünet van:
6 és fél 7 között szabadedzés, ismerkedés a pályával. 7 és 8 között időmérő edzés

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#924) Superman válasza biker (#923) üzenetére


Superman
nagyúr

Tényleg. Fél héttől tartjuk az időmérőt.

(#925) Superman


Superman
nagyúr

Próbáljatok meg most nem IP cím alapján csatlakozni, hanem így:

Szerver: PH_ETCC
jelszó: prohardver

(#926) Superman


Superman
nagyúr

Valamint olvassátok el a honlapon lévő legújabb hírt.

(#927) Niquis


Niquis
aktív tag

off
Sok gyerek:))

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#928) Superman válasza Niquis (#927) üzenetére


Superman
nagyúr

Off

Gyösszz autózni koma? ;]

(#929) Niquis válasza Superman (#928) üzenetére


Niquis
aktív tag

off

anyukám azt mondta ne menjek autózni idegenekkel :t

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#930) Superman válasza Niquis (#929) üzenetére


Superman
nagyúr

Off

Autózni? Ki mondta, hogy nem lesz semmi dolgod? Te vezetsz. :)

De most már aztán ONNNNNN

(#931) biker válasza Superman (#925) üzenetére


biker
nagyúr

és mégis hogy?
a game csak ip-t vesz be, ''_''-t nem is veszi be
gamespyban se látszik a server...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#932) Superman válasza biker (#931) üzenetére


Superman
nagyúr

Akkor IP alapján. 80.98.44.34

(#933) Superman


Superman
nagyúr

Sorry emberek, ki kell kapcsolnom a gépet, különben leég a videokártya. Csapágyas lett a ventillátor rajta és tűzforró. Holnap délután ha megreparáltam, folytatjuk MOnzát. Majd itt értekezünk. Még egyszer sorry. :(

(#934) wildrain válasza Superman (#933) üzenetére


wildrain
addikt

Már kezdtem azt hinni, hogy bekakált a chellom. De akkor ezek szerint nem nálam van a baj.
Részemről semmi gond, vigyázz a vidkaridra, mert ha nem tudunk játszani, elvonási tüneteink lesznek...

(#935) biker válasza Superman (#933) üzenetére


biker
nagyúr

oké.

de láttad, amikor álltál a pálya közepén, én meg hátulról 250-el megérkeztem? :)
ugy jártam mint coulthard alonzoval :)
go to grass :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#936) biker válasza wildrain (#934) üzenetére


biker
nagyúr

no meg persze ugyis szégyenletesen kikaptam volna, az a 2:05 nagyon kemény :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#937) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Mostanáig kerestelek benneteket:O

Védd a fákat, egyél hódot!

(#938) Dirtyz válasza wildrain (#934) üzenetére


Dirtyz
őstag

Gratula, nagyon jó voltál:C

Védd a fákat, egyél hódot!

(#939) wildrain válasza Dirtyz (#938) üzenetére


wildrain
addikt

Te is... nem volt egyszerű dolgom. Az alfa hihetetlen erős. Volt több olyan kanyar, amit jobban vettem, mint te, előbb elkezdtem kigyorsítani, és teljesen ott voltam mögötted az egyenes elején. És hiába a szélárnyék, elmaradtam, mintha trabival lettem volna. Persze, hiába minden motorerő, ha nem bírod végigvinni rendesen a versenyen. De megcsináltad, úgyhogy gratula neked is!!
Ez az első futamgyőzelmem... mindenkit meghívok az esti bulira... :DD

(#940) biker


biker
nagyúr

no, megnyugodtam.
monzan, amig élt superman gépe, nyomtam egy 2:11-et, és megijedtem, de most test day, és 2:06.6xx
már jobb :)

tényleg, netes gamenál a segítségeknél nem lehet állítani, csak azt látom, allowed/disallowed
de akkor hogy tudom ellenőrízni, mi van bekapcsolva nálam?
ha nem látom a off/low/high skálát???

vagy amit beállítok előtte, az él, ha allowed, és nem él ha disallowed?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#941) Dirtyz válasza biker (#940) üzenetére


Dirtyz
őstag

én, mikor kidobott a gép, 2:05.xx-nél tartottam:t
norisringen elfogyott a gumim, olyan féktávokat kellett tartanom, hogy égnek állt a hajam.
Jut eszembe: állandóan kidobál a játékból és megnyit 1-2 oldalt, csak úgy magától.
most 2× is csinálta, ha nem vagyok a neten akkor is leteszi a tálcára a játékot és fel akar jelentkezni a netre. Mi lehet ez?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#942) tuctuc válasza Dirtyz (#941) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Eddig 1x találkoztam vele, hogy lerakott a tálcára:
sheduled antivirus update

Milyen volt a verseny? Ma már nem fértem föl, én voltam a ''maradtvolnainkábbotthon'', gondoltam nem leszek pofátlan, hogy edzés végén bepofátlankodok, mert nem bírom fölfogni, hogy rossz pályára gondoltam :))

20 éve a PH-n

(#943) biker válasza Dirtyz (#941) üzenetére


biker
nagyúr

következök egyike:
Save.exe
SaveU
Gator
stb...

elindítod a géped.
felmész netre
majd 1perc mulva bontod a vonalat, és vársz
amikro valami tárcsáz, ctraltdel, és megnéz mi az
majd kilő

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#944) Dirtyz válasza tuctuc (#942) üzenetére


Dirtyz
őstag

lefuttattam a spybot-ot, talált néhány kakit, gyorsan kigyomláltam őket, remélem most már jó lesz.
A verseny: jó volt, Superman és Biker összecsukták a kocsijukat ( nekik nem volt olyan jó ) Dale is besokallt, vezettem 30 mp-el Wildrain előtt, ekkor lerakott a gép a tálcára és megnyitott köbö 3 oldalt, mire azokat becsuktam maradt 10 mp előnyöm. A végére elfogyott a gumim, körönként 2-3 mp-et hozott rajtam Wildrain, jól ment nagyon. Az utolsó előtti körben még megpróbáltam kifékezni, de csak kilökni sikerült ( bocs ) majd újra lerakott tálcára a gép, mire elindultam kaptam vagy 15mp-et. röviden ennyi.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#945) Dirtyz válasza tuctuc (#942) üzenetére


Dirtyz
őstag

Ja és nyugodtan jöhettél volna Ben:DDD

Védd a fákat, egyél hódot!

(#946) biker


biker
nagyúr

az én gépemen nem maradt meg logban helyesen az eredmény, ugyhogy a verseny eredményhirdetése supermanre marad.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#947) wildrain válasza Dirtyz (#944) üzenetére


wildrain
addikt

Én meg teljesen azt hittem, hogy magamnak köszönhetem a győzelmemet, de akkor ezek szerint te vagy az igazi győztes

(#948) wildrain


wildrain
addikt

Amúgy voltatok kint a boxban? Én a verseny felénél voltam. Talán azért voltak annyival jobbak a gumik...

(#949) Superman


Superman
nagyúr

Na itt vagyok emberek. Holnap vennem kell egy hűtőt. Nem tudom videokártyára lehet -e kapni, még sosem kellett, de nagy a gyanúm, hogy nem. Ez azt jelenti, hogy kell valamilyen procihűtőféleség. A baj az, hogy az Inno úgy szerkesztette meg a kártyát, hogy egy köralakú borda van a chipen. Na most van P2 -es hűtőm, azt nem lehet ráfogatni, mert nagyobb, mint a borda és a fogazott részekbe sem lehet csavart becsavarozni. Odakötni nem lehet, ragasztani nem lehet, mivel túl vékony a bora fogazott része és a venti széle is, a ragasztó ráfolyna a kártyára, meg a chipre.

Dühömben leszedtem róla a régi, eredeti hűtőt, lebontottama matricát róla, a csapágyat meg bekentem valamiféle zsírszerűséggel, itt volt fenn a lakásban, talána kocsihoz használhattam, már nem tudom pontosan. Most hangját sem hallani és megy mint a meszes.

Persze tudom, hogy ez nem mehet így, s ez csak ideiglenes megoldás.

Ne tudjátok meg mi volt. Levettem a ház oldalát, csak úgy dőlt kifelé a forróság: Miután meg darabjaira szedtem és újra összeraktam, visszatettem, hát csipog egyet és utána hármat az alaplap. Hűűűűűűű au anyád mondom: ugye ez azt jelenti, hogy vagy nem ismeri fel a kártyát, vagy rossz a kártya videomemóriája.

Még csak ez kellett volna! De harmadszori próbálkozásra felismerte a kártyát és most is működik. Na még egyszer elnézést kérek emberek és ha minden jól megy holnap délután folytatjuk.

(#950) wildrain válasza Superman (#949) üzenetére


wildrain
addikt

Naszóval. Nekem egy Gef4 mx 440-em van, ezen is köralakú hűtőborda volt (bár az inkább tányér volt, mint borda). Szintén csapágyas lett a venti, és vettem rá vga hűtőt (borda+venti). Mert van. Asszem 550 volt, vagy mennyi. A ráfogatással már gondok voltak. Úgy oldottam meg, hogy egy szigetelt vékony vezetéket tulajdonképpen rákötöttem a borda két ellentétes sarkára, és az eredeti borda felfogató lyukain átfűztem a kártya hátoldala felé a vezetékeket. Ott megkötöttem, és alátámasztottam egy darab kartonpapírral, hogy feszes legyen, és ne mozogjon. Persze, ezüstpaszta meg ilyenek nem maradtak el. Furán néz ki, de ez már legalább fél éve, és azóta is működik rendesen, szó nélkül.
Amúgy csodálom, hogy nem fagyott le a kép, ha olyan marha meleg volt a házban. Nekem egy nemisakármilyen hűtést kellett csinálni, hogy ne fagyjon. Szóval fel a fejjel, van megoldás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.