Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)

Hozzászólások

(#251) tuctuc válasza boygo (#250) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Megbeszéljuk, küldök mailt ...
de adj egy e-mail címet,mert ami fenn vann az infonál,az nem műxik.

A rally championship Xtreme szerintem gagyi, mert nem lehet kicsuszni...de ha neked az extreme van meg,azt nem ismerem.Vigyázz,a 2 különbözik!

Superman, a pályákkal óvatosan,mert vannak ún. tantrás pályák, ahol nem fogunk majd tudni utolérni...azokat ne tedd fel!

20 éve a PH-n

(#252) boygo válasza tuctuc (#251) üzenetére


boygo
aktív tag

boygo@hello.hu

Köszi ! :P

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#253) Superman válasza tuctuc (#251) üzenetére


Superman
nagyúr

A Tantra jó pályákat gyárt, ill. konvertál. De hogy érted azt, hogy nem fogtok tudni utolérni? Miért?

(#254) Superman


Superman
nagyúr

Melelsleg nem tudom, hogy melyik pálya tantrás, mert track pack - ben töltöttem le, tehát egyben, nem a készítők webhelyeiről külön - külön.

(#255) Superman


Superman
nagyúr

A szerver 7 órakor indul, remélem a chello nem fog szarakodni.

(#256) biker


biker
nagyúr

sajna 7re nem lesz meg minden ami kell nekem, de holnapira készülök ezerrel!
ETCC

ja, formula1.jatekok.hu címen is asszem vannak modok.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#257) Superman válasza biker (#256) üzenetére


Superman
nagyúr

Holnap várlak sok szeretettel. :)

(#258) biker válasza Superman (#160) üzenetére


biker
nagyúr

szerintem ez túúúúúl rookie
Steering Assistance(kormányzási segítség): High
Opposite Lock Assistance(ellenkormányzási segítség): On
Breaking Point Assistance(Fékezési segítség): Off
Stability Assistance(stabilitási segítség): High
Spin Recovery(Kipörgésgátló): High
Invulnerability (sérthetetlenség): Off
Auto Shifting (automata váltás) : On
Anti-lock brakes:High
Pit lane assistance: Off
Clutch assistance: On
Automatic reverse: Off
Damage Multiplier (sérülés mértéke): tőlem lehet 100%.

javaslom:
Steering Assistance(kormányzási segítség): low
Opposite Lock Assistance(ellenkormányzási segítség): off
Breaking Point Assistance(Fékezési segítség): Off
Stability Assistance(stabilitási segítség): low
Spin Recovery(Kipörgésgátló): low
Invulnerability (sérthetetlenség): Off
Auto Shifting (automata váltás) : On
Anti-lock brakes:low
Pit lane assistance: Off
Clutch assistance: On
Automatic reverse: Off
Damage Multiplier (sérülés mértéke): tőlem lehet 100%.

én az f1 2002-t így szoktam legalábbis :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#259) Superman


Superman
nagyúr

ETCC - hez pályákat innen lehet letölteni:

[L]http://hsw.hu/etcc03tracks/etcc.htm[/L]

Ennek örültem, mert a pályakonvertáló nem mindig végzi maradéktalanul a dolgát. Néhány F1 2002 - ből átkonvertált pálya simán kilépett, persze szép számmal akadtak közüttük béták is.

(#260) Superman válasza biker (#258) üzenetére


Superman
nagyúr

Persze hogy rookie, de a tegnapi napon Dale barátunknak meggyűlt a baja az irányítással. Azt fogom tenni, hogy bizonyos dolgokat engedélyezek, bizonyosakat nem (allow - disallow). Na ezek után te simán be- ill. kikapcsolhatod az opciókat az F1-F9 billentyűk valamelyikével.

Ha úgy kívánod mindent is kikapcsolhatsz, csak gondolok azokra, akinek elvenné a kedvét a gyors kipördülés, stb. :)

Billentyűvel jössz?

(#261) biker válasza Superman (#260) üzenetére


biker
nagyúr

kormánnyal.

amugy nekem csak az szegi kedvem, mikro egyedül vagyok, hogy a gép sose pördül ki szinte
azért gondold el, ha nem csak ő egyedül pördül ki, akkor nem gáz :)
de az is jó ötlet, ahogy írtad.

amugy billentyűvel ezeket szinte lehetetlen rendesen vezetni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#262) Superman válasza biker (#261) üzenetére


Superman
nagyúr

Tényleg elég gáz úgy vezetni, de mivel a többség itt jelezte, hogy billentyűvel jön, ezért kedvezek nekik. Így mindenki be és kikapcsolhat azt, amit akar.

(#263) biker válasza Superman (#259) üzenetére


biker
nagyúr

baa, de akkor ha ezek közül választasz, akkor ezeket nekünk is le kell tölteni nem?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#264) biker válasza Superman (#262) üzenetére


biker
nagyúr

okkkkkké

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#265) Superman válasza biker (#263) üzenetére


Superman
nagyúr

Neeem feltétlenül. nem ezek közül választok, csak jeleztem, hogy itt megtalálhatók bizonyos alternatív pályák. Némelyik jó nehéz. Valszeg az F1 Challenge - ből átkonvertáltakból fogok választani valamit, aztán majd meglátjuk.
Most ez még úgyis csak egy próba.

(#266) Superman


Superman
nagyúr

Ha már kérdezted, az alternatív pályák közül a Norisring egy érdekes pálya. A TOCA Race Driverből lett konvertálva. Az AI ott mélyponton volt, de sajna itt sem áll a helyzet magaslatán. A különböző kanyarokat képtelen baleset nélkül teljesíteni és van egy bug is a pályában, de ez valami csúcs.

1. Az F1 Challengeben, ha F1 -es autóval mász a Norisringen, akkor bármilyen eredményt is érj el az időmérőn, előled indulnak 4 -en a pálya közepéről, előtted vagy 40 méterről.
2. ETCC - ben mindezt megelőzi egy óriási bukás, aminek hatására a bukott autó fejjel lefelé a célegyenes közepén helyezkedik el és nem is veszi ki a játék az edzés végéig, tehát kerülgetni kell. :))))

(#267) biker válasza Superman (#266) üzenetére


biker
nagyúr

de sz@r :DDD

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#268) tuctuc válasza Superman (#253) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Úgy, hogy más a vonalvezetése. Játszottam ma neten, a srácoknak tantrás volt a monacoi pálya, és azt láttam,hogy bizony a vitorlások közt nyomják a kikötőben...

20 éve a PH-n

(#269) tuctuc válasza tuctuc (#268) üzenetére


tuctuc
aktív tag

mail ment...

20 éve a PH-n

(#270) tuctuc válasza Superman (#266) üzenetére


tuctuc
aktív tag

neked írtam, Superman

20 éve a PH-n

(#271) Superman


Superman
nagyúr

Válaszoltam. Továbbá javaslatokat várok, hogy holnap mikor legyen a további ismerkedés, meg időmérő edzés, stb.

(#272) lac019


lac019
tag

Nem tudom volt e már felhozva a RE-Volt elég király, igaz régi, de még mindig jó. CMR2 még ami tetszik. Bár sokat nem ismerek.

(#273) biker


biker
nagyúr

egy biztos, nekem vasárnap délután nem jó.

szóval ami tutti, az az ETCC, alap mod?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#274) Superman válasza biker (#273) üzenetére


Superman
nagyúr

Igen. Akkor szombat délután első közelítésben, aztán meg valamikor vasárnap délelőtt, de ennyire még ne szaladjunk előre.

(#275) Superman


Superman
nagyúr

A mostani kis próba kb. 1 óra 10 perces lesz, mert utána el kell mennem. Ha jönni akar valaki várok fél órát. A paraméterek:
név: PH_ETCC
vagy IP alapján: 80.98.44.34
Ennyi egyelőre.

(#276) Superman


Superman
nagyúr

Mostantól él a szerver. Jelezzétek, ha valami miatt (pl. tűzfal) nem tudtok csatlakozni. nem szívesen kapcsolnám ki a tűzfalat, mert állandóan próbálkoznak emberek, de majd meglátjuk.

(#277) Superman


Superman
nagyúr

Tehát mostantól 30 pericig várok, aztán már csak holnap megyünk majd. Ja nem tudja valaki, hogyan lehet lejelszavazni a futamot? nem találtam az opciót. :F

(#278) biker válasza Superman (#277) üzenetére


biker
nagyúr

nekem még ugyis csurog a mod lefelé.
aztán teszt.
meg gamespy kell, igaz?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#279) Superman válasza biker (#278) üzenetére


Superman
nagyúr

Igen.

(#280) Superman


Superman
nagyúr

Ennyi volt mára, a főpróba holnapra halasztva. Egyelőre egy időpontot mondanék. 2 óra. Onnantól akár hajnalig is, ha a chello bírja. Ma már nem leszek, holnap reggel jövök.

(#281) biker


biker
nagyúr

reméelm már kitapasztaltad, mi hol bugos ETCC-ben

én amit találtam:
a pályák 90%-ban edzés alatt egy autó áll a startvonalon, verseny alatt ritkán

mindíg ugyanazt mondja a spíker, és rosszakat.

volvo-val és bmw-vel szaggat mint állat, audival nemtom, mert a hockenheimen teszteltem volna, de kilépett töltés közben

ALFA156-al eddig jó volt mindenhol, de verseny alatt a hungaroringen a homokágyból indultam :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#282) tuctuc válasza biker (#281) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Én eddig Spa-Francorchampsban találtam 1 bugot, amikor belépek a trainingbe, leesik elém az égből egy Civic :C Egyébként ilyen durva hibákat még nem láttam, és nem is akadozik sehol. Talán nyomj egy F1 reinstallt, miekőtt fölteszed, vagy nézz körül a gépeden.

20 éve a PH-n

(#283) Superman


Superman
nagyúr

Na 2 óra körül jó mindenkinek? Milyewn pályáitok vannak? Csak az alapcsomag, vagy megvan a többiből is egy - kettő?

(#284) Superman válasza biker (#281) üzenetére


Superman
nagyúr

Hogy tetszik az autók fizikája?

(#285) Dale


Dale
aktív tag

Akar mar most elkezdhetunk jatszogatni, ha van kedvetek... Asszem sikerult megtanulnom tobbe-kevesbe vezetni, meghozza ugy hogy minden assistance low vagy off (eleg sznob ;-) es mi volt az ami ujra megmentett? SEAT. Szoval ha valaki nem birna a valasztott autojaval, probalja ki a Seat-ot. Kar hogy nincs Focus, az a szivszerelmem... ;-)

https://enginedesigns.net

(#286) Dale


Dale
aktív tag

Hmmm volna itt valami amivel mar regota szivok, hatha van valakinek otlete. Adott egy Epox 8RDA alaplap (nForce2) es egy TI4200. Jatekok alatt hajlamos szetfagyni (WinXP) de nem az OS miatt, nem is a jatek miatt, es szerintem nem is a proci hofoka miatt. Akkor eleg biztonsagosan megy ha a gep oldala le van szedve es a gep oldalradontve fekszik a padlon. Csak arra tudok gondolni, hogy

1. a TI4200 hutese nem megfelelo (pedig hutve van)
2. a NorthBridge-re nem eleg az a passziv huto ami rajta van gyarilag
3. a SouthBridge-re kellene legalabb egy passziv huto mert semmi sincs rajta

Tapasztaltatok mar ti is ilyesmit vagy csak en vagyok ilyen szerencsetlen helyzetben? A hazon hatul van venti, elol nincs.

https://enginedesigns.net

(#287) tuctuc válasza Superman (#283) üzenetére


tuctuc
aktív tag

2 óra OK, fél 2 körül nézzen már föl valaki, megpróbálkozom én is a hostolással, csak csekkoljátok le, láttok-e...

Délutánra elkészül a versenyszabályzat olyan lesz,mint ez:
http://www.fia.com/homepage/selection-a.html
csak jobb, és féloldalas :) ,utána megvitatásra kerül ICQ-n!

Aki itt van a ph-autóverseny fórumban,és megtaláltam a PH-n az ICQ-ját, azzal kontakt du. Akinek van, de nem rakta fel, és nem akar lemaradni semmiről!!!, az küldje el az e-mail címekre (felhasználónév/ICQszám) Akinek még nincs, itt a link: http://download.com.com/3120-20-0.html?qt=icq&tg=dl-20&search=+Go%21+

Versenyszabályzat + pálya + időpontegyeztetés legyen ICQ-n is, valamint mivel az F1 jól bírja az alt+tab-ot, emiatt a belső (elég béna,összekevert) chat-et is helyettesíthetjük ezzel.

Ha a többség inkább Messengerez, vagy mIRC-en nyomja, akkor lehet az is, csak jelezzétek!

20 éve a PH-n

(#288) tuctuc válasza Dale (#286) üzenetére


tuctuc
aktív tag

Fél órát kérek, Dave, aztán jövök az A4-gyel

20 éve a PH-n

(#289) Superman válasza tuctuc (#287) üzenetére


Superman
nagyúr

Fél kettőkor csekkolunk, aztán te leszel a szerver, gyorsan letámadunk. :)

Mi lesz a neve?

(#290) Superman válasza Dale (#286) üzenetére


Superman
nagyúr

Dale jössz te is?

(#291) Superman


Superman
nagyúr

A sávszéleségem 250kbps jelenleg. :((( Ez nem valami biztató.

(#292) Dale válasza Superman (#290) üzenetére


Dale
aktív tag

Hajaj, én már vagyok is...

https://enginedesigns.net

(#293) Superman válasza Dale (#292) üzenetére


Superman
nagyúr

A Ti 4200 hűtésének elméletileg elégnek kellene lennie, hacsak nem akarod nagyon túlhajtani, nekem is elég a gyári hűtő, még egyelőre.

(#294) biker


biker
nagyúr

megyek.
épp ebéd.
alap csomag, plusz 2003 road america, brandshatch

ja, road american nem jön ki a kocsi a boxból, mert az autó pilot pit lane help 90fokban belefordít a másik autóba, és addig állok ott, amig
a: ki nem kapcsolod a helpet
b: el ne mindul a másik :)

amugy jó a fizika

de amugy is az f1c fizikája jobb mint az f1 2002 :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#295) Superman válasza Dale (#292) üzenetére


Superman
nagyúr

És még: a Biosban nincs esetleg hőmérséklet mrérés? megnézhetnéd, hogy mennyi az alaplap, meg a processzor hőmérséklete egy fagyás után.

(#296) biker válasza Dale (#285) üzenetére


biker
nagyúr

seat elég jó :)
teszteltem

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#297) Dale válasza Superman (#295) üzenetére


Dale
aktív tag

Teljesen normális szokott lenni a hőmérséklet (vagy legalábbis nem túl magas), POST-tal kiírom bootkor... Írtam neked ICQ ügyben, TucTuc már itt figyel. :)

https://enginedesigns.net

(#298) biker


biker
nagyúr

ha kell extra pálya, most szóljatok, töltöm le!

server akkor PH_ETCC ???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#299) Superman válasza biker (#298) üzenetére


Superman
nagyúr

Részemről igen, de tuctuc szerverét is megnézzük fél 2 - kor.
A chellom sebessége jelenleg: 470kbps.

(#300) biker


biker
nagyúr

ok. kalya után benézek
ja, miért van az, hogy gamespy mutat 15-20 servert, de a gameban meg no game available??? :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PH!-s autóverseny (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.