Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Atlantis válasza DemonDani (#4298) üzenetére


Atlantis
veterán

Én megtartom Bottas-t, nem éri meg a csere szerintem, mert akkora különbséget nem látok köztük, sőt, szerintem a finn lelkesebb. Ezen a hétvégén, ha nincs a váltócsere, még a falérintés ellenére is verte volna Massa-t.

Nálam most egy Caterham- Sauber csere lehet opció, ámbár nem tudom, akkor lenne 3 Ferrari-motoros komponens, ami mondjuk talán nem rossz, mert a hétvégén azokból egy sem adta meg magát.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4302) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hát én ezen elfilózok erősen :

Bottas Chilton Caterham Merci TR ->

-> Hamilton Chilton Caterham FI TR

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4303) DemonDani válasza attisx (#4300) üzenetére


DemonDani
addikt

Azoknak akik most a 191 pontos kombón vannak, azoknak beférhet a következő hétvége után... 1,8 millió hiányzik csak, 2-3 milliónál nem hiszem, hogy többet drágulna, ha meg igen, az sem baj, mert a Merci eladási ára is fentebb fog menni valamennyit. ;)

(#4301) Atlantis
Mennyibe fájna a Sauber?

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4304) Atlantis válasza DemonDani (#4303) üzenetére


Atlantis
veterán

~11,3M a Caterham - Sauber csere. ha jól számolom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4305) Atlantis


Atlantis
veterán

Mondjuk jobban utánagondolva hülyeség lenne ez a csere, a hétvégén 800k-val hozott volna csak többet. Türelmesnek kell most maradni és a mostani csapattal indulni a következő hétvégén is, utána majd nagyobb horderejű változás is jöhet.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4306) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Valamiért nagyon megakarok szabadulni a Caterhamtől. Nem tűnnek túl megbízhatónak. Kb. a Lotus szintjén lehetnek megbízhatóság terén, és így kb. teljesen a feleslegesnek tartom őket. Ellenben Vergne, akit valamiért továbbra is favorizálok. Betenném a helyére Bottast, de akkor meg kell szabadulnom a Williams motoroktól, a FI-t meg nem nagyon tartom jó pótlásnak. Arra hajlok hogy egy Caterham > Sauber cserét eszközölök.

All→M8

(#4307) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Szeretném megköszönni Kobayashinak, hogy a ForceIndia->Williams váltás költségeit leredukálta 0.1M-ra. :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4308) bobace válasza IreN!CuS (#4302) üzenetére


bobace
őstag

Nekem is megfordult a fejemben a dolog, egyelőre be is raktam. A Merci mivel csapatként erős, lehet, hogy hoz annnyi pontot, mint HAM egyedül, de "jó" pilótát meg később berakni nem lesz feltétlenül egyszerű. Van dilemma.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4309) Atlantis válasza callmeakos (#4306) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem mindenki meg akar szabadulni tőle, de a Sauber sem valami ütőképes, legalábbis ezen hétvége alapján. A csere költsége meg nem kevés...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4310) FireKeeper válasza callmeakos (#4306) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nos igen, hulladék a Caterham, de szerintem annyival nem jobb a Sauber egyelőre, hogy 10+ millát kiperkálj érte...

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4311) echterion válasza TESCO-Zsömle (#4307) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha csak ennyi lesz, akkor én is megköszönöm neki, mert ugyanezen a lépésen töröm a buksimat én is. ;)

(#4310) FireKeeper: A Sauber nekem (is) nagy csalódás volt, nem is tudom, mit csináljak Sutillal. :(

[ Szerkesztve ]

**********

(#4312) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Én momentán egy Merci-FI-Caterham -> Merci-Williams-ToroRosso cserén agyalok, csak akkor a pilótákat még lejjebb kéne adni, és nem tudom mikor lesz, ha lesz-e egyáltalán annyi bevétel, hogy használható pilótát vegyek. Hülkenberg nagyon drága, és egyre drágább lesz. de Perezben egyszerűen nem tudok annyira bízni, hogy csapatként a FI-t tartsam meg és Massa se lehet állandóan ilyen szerencsétlen, hogy kilökjék az első kanyarban...

Bottas megmutatta, hogy a Williams nagyon tud menni.

k: Van valami "büntetés" az eladásért/cseréért a futamközi árváltozásokon túl?

echterion: Látom, te se vagy könnyű helyzetben a Ferrarival és Sutillal...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4313) FireKeeper válasza TESCO-Zsömle (#4312) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

95%-át kapod vissza egy komponensnek, ha eladod, vagyis 5%-ot buksz minden cserén.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4314) TESCO-Zsömle válasza FireKeeper (#4313) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nos, így már 2,3M a FI-Wil váltás, de még így is simán megérhetné, ha Bottas-on túl lenne használható pilóta, de Perez után ott az a 10 millás szakadék...

sz: Akik korábban a Kvyat-Chilton-Mercedes-ForceIndia-Caterham felállással játszottak, azoknak kijöhet egy Kobayashi-Chilton-Mercedes-Williams-ToroRosso felállás és maradna mellé 1,58M.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4315) FireKeeper válasza TESCO-Zsömle (#4314) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én inkább Kvyat helyére tenném be Bottast/Massát (aki befér).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4316) Atlantis válasza TESCO-Zsömle (#4312) üzenetére


Atlantis
veterán

Én bízom Perezben is, tud az a fickó, csak vacakolt alatta a taliga a hétvégén. Hülkenberg tempója alapján a FI akár jó is lehet, de a gumikezelés náluk is érzékeny pont szokott lenni és a hétvégén a pálya és a meteorológia miatt erről szinte semmit nem tudtunk meg.

Én max. TR-t tudnám FI-re cserélni, de ennek megint nem lenne sok értelme.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4317) TESCO-Zsömle válasza FireKeeper (#4315) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt is megnézem, de a Caterham-et jó lenne cserélni...

sz: Egy sima Kvyat->Bottas csere is beleférne, a baj az, hogy nem tudtuk meg, mire lenne képes Massa...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4318) Atlantis


Atlantis
veterán

Gyors kérdés: ha csinálok egy változtatást és rámentek, akkor utána is vissza tudom állítani veszteség nélkül a korábbi csapatot?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4319) FireKeeper válasza TESCO-Zsömle (#4317) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem ugyanarra mint Bottas, vagy akár talán kevesebbre is. a rutin mellette szól(hat) ugyan, de szerintem Bottas van olyan ügyes legalább, mint Massa.

olyan szempontból sz@r a te helyzeted, hogy a Kvyat-Bottas csere után ugyanazzal a csapattal állnál ki, mint a 191pontosok a toro-FI csere után, csak kevesebb ponttal és pénzzel.

Atlantis: igen.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4320) TESCO-Zsömle válasza FireKeeper (#4319) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A kevesebb ponton és pénzen nemigen tudok már orvosolni. Koba kiüthette volna Bottas-t is, ott volt Massa mellett... Perez meg szerepelhetett volna jobban is, ezt nem lehetett így előre megjósolni, utólag meg már mit tehet az ember?

Vagy behúzom Bottast/Massát, vagy leváltom a Caterham-et a TR-ra... Más lehetőség nincs. Majd a szabadedzések döntenek, ha nem lesz monszun. Egy káoszfutamon megint csak lutri lesz minden.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4321) FireKeeper válasza TESCO-Zsömle (#4320) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah de ne felejtsd el hogy a Williams-ek tempója csak esőben volt gyenge, szárazon jók voltak (főleg versenyszimulációban). már csak abból is látszott ez, Bottas hogy küzdötte magát vissza pontszerző helyre.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4322) Qorthral válasza FireKeeper (#4319) üzenetére


Qorthral
őstag

Már ha épp azt lépik, ami messze nem biztos. Akad pár értelmes változtatás, nektek még a Hamiltonos is ott van.

Tesco-Zsömle: Azért az komoly, hogy Bottas épp befér, 6 ezernyi cash marad csupán... :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4323) TESCO-Zsömle válasza FireKeeper (#4321) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezért is pedzegettem a Merci-FI-Caterham -> Merci-Williams-ToroRosso cserét.

Viszont azt nem szabad elfelejteni, hogy Malájföldön ritkán zajlik futam eső nélkül...

Qorthral: Ja, az vicces volt, hogy a számológépen a negyedik értékig kellett szaladni, hogy megvan-e... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4324) Qorthral válasza TESCO-Zsömle (#4320) üzenetére


Qorthral
őstag

Nekünk a Toro sztem nem túl jó opció. Kissé egy helyben járkálás. A kevesebb pénz és pont nem gond, a különbség kicsi és bőven lesz még lehetőség a fordításra. Egy futam is elég rá.
a cserélgetéssel viszont óvatosan, azok az 5%-ok hamar összeadódnak ;)
A FI -> WIL csere nem csak kb 1,3 millióba kerül?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4325) TESCO-Zsömle válasza Qorthral (#4324) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jah, azzal a +1 millával se lennénk sokkal előrébb. Nem szívesen adnám el a Mercit Hamiltonért...

Nem, az biza 2,3025M.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4326) FireKeeper válasza TESCO-Zsömle (#4325) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pedig ha behúzza a pole-t és a futamgyőzelmet, jobban hoz pontba, mint a Merci 1-2 hoz csapatként. de még akkor is csak kicsivel hoz kevesebbet a Merci 1-2-nél, ha csak második lesz az időmérőn és a futamon is. ha már az egyiket megnyeri a kettő közül, jobban hoz. és jobban is drágul. ráadásul már a második futamon meglenne egy top pilóta, akit akár az egész idényben érdemes benn tartani, és most még nem olyan gusztustalanul drága.

persze kockázatosabb is, mert ha kiesik (megint) az nagy szopó.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4327) Qorthral válasza FireKeeper (#4326) üzenetére


Qorthral
őstag

Ha kiesik, akkor viszont konkrétan kuka az idényed.
Irgalmatlan nagy rizikó bármely idényben a második versenyt egyetlen komponensre alapozni, hát még a mostaniban, ahol több a kiesés a szokásosnál.

TESCO-Zsömle: Ok, mert eleve egy millióval még drágább. Én a te 0,1M adatodból indultam ki. :P
Sztem a Bottasra cserélésnél nem nagyon tudunk jobbat, illetve egyedül a KVY + WIL lehet opció.
Amúgy nekünk is befér Hamilton egy még ütősebb, HAM, CHI, CAT, SAU, TR verzióban. :D

Gondolkozik valaki Red Bullban? Esetleg Maldonado? ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4328) Atlantis válasza Qorthral (#4327) üzenetére


Atlantis
veterán

Nálam még esélyes a Ferrari-RB csere is akár, mert a sebességük megvan (mikor éppen működik a taliga) és a fejlesztési potenciál sem kicsi. Összességében véleményem szerint 2-3. csapat most a Merci mögött. Bár akkor már inkább reálisabb a McLaren a Ferrari helyett.

A Lotus szerintem nagyon jó, csak nem tudjuk, hogy mennyire, mert menni még nem sokat láttuk őket. ;] Szerintem senki nem választaná most őket, a jelenlegi áruknak felét sem érik meg.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4329) venember83 válasza Qorthral (#4327) üzenetére


venember83
nagyúr

RB-FI cseréhez hiányzik két és fél millióm. Amúgy nem lenne egetverő butaság meglépni. ;]

(#4330) TESCO-Zsömle válasza Qorthral (#4327) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Párszor már írtam, hogy a bizonytalansági faktor miatt én inkább a csapatokra támaszkodnék az idény elején.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4331) SzalaiG válasza Qorthral (#4327) üzenetére


SzalaiG
addikt

Rosberg?

Valami értelmes váltás vagy várakozás?

(#4332) hoffman_


hoffman_
nagyúr

most mondanám, hogy én ezt tudtam... ;] de maradok a szerencsénél :D

azon gondolkodom, hogy érdemes lenne-e elcserélni a Mercit Hamiltonra vagy Rosbergre minél hamarabb. egyelőre hajlok rá, hogy igen.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4333) FireKeeper válasza SzalaiG (#4331) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem ő jelenleg senkinek, sehogy nem fér be.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4334) callmeakos válasza FireKeeper (#4310) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez egyenlőre sajnos igaz. Ha Williamset FI-re cserélem, akkor se járok jobban, mert 1 millával kevesebb a FI mint a Williams, Viszont ekkor befér Bottas, és még marad is jócskán pénz, de nem érzem, hogy ez jóval erősebb kombó lenne, mint amennyibe fáj ez nekem. Jelen állás szerint szerintem nem változtatok a felálláson. Rossz lóra nagyon nem tehetek, és legalább fial a pénz is.

All→M8

(#4335) FireKeeper válasza callmeakos (#4334) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért várd meg a szabadedzéseket, lehet malajziában jóval jobb lesz a FI mint a toro.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4336) IreN!CuS válasza FireKeeper (#4335) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Főleg ,hogy jobban számít a motorerő a több/hosszabb egyenes miatt , meg hatással van a magas páratartalom is a motorokra vagy csak haluztam ezt ?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4337) Zso2


Zso2
őstag

135 pontom jött össze, nem tudom érdemes -e cserélni,meg 6,75M-el nem is nagyon tudok variálni.
J. Bianchi nem hozott meglepetés pontokat nekem ,jó lett volna egy Bottas,de a williams-et karosszériának raktam :(
Ha most eladok és nem mentek viszont próbából cserélgewtek ,matekozok,akkor az veszteséggel jár nekem?

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#4338) IreN!CuS válasza Zso2 (#4337) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem vesztesz vele semmit sem

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4339) FireKeeper válasza Zso2 (#4337) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a visszaállítás resetel mindent az előző futam utáni állapotra (pénz, csapat). annyiszor variálod ahányszor akarod. amire sztem érdemes figyelni, hogy ha már van egy végleges csapat, azt egy visszaállítás után állítsd be, hogy így elkerüld esetleg a tripla cseréket. arra is figyelj, nehogy véletlen feleslegesen cserélj ki komponenst (velem már előfordult, hogy ha nem szólnak a srácok itt, simán nyomok egy pilóta-helycserét :DDD ).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4340) venember83 válasza Zso2 (#4337) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha nem mented el a felállást, akkor a legutóbbi hétvégén érvényes kombód lesz érvényes a következő hétvégén.

(#4341) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

még valami, újoncoknak: mindig mentsétek el a csapatot a futam előtt! az nem elég, ha csak beállítjátok, de nem nyomtok rá a mentésre, mert akkor automatikusan az előző futamon lévő csapattal fogtok versenyezni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4342) Zso2


Zso2
őstag

..ha törlöm a Ligából magam,akkor elvesztem az eddigi pontjaim,szóval önállóan nem tudok kilépni?

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#4343) Qorthral válasza Zso2 (#4342) üzenetére


Qorthral
őstag

De ki tudsz lépni és ugyanúgy tudod folytatni a játékot a ligán kívül.
Azért aludj rá egyet. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4344) Atlantis válasza Zso2 (#4342) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha úgy is játszol tovább, miért akarsz kilépni? Ne törődj a helyezéssel, ez csak poén, nem múlik rajta semmi.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4345) echterion


echterion
nagyúr

Nem túl biztató hír, lehet, mégiscsak dobnom kéne a Ferrarit a RB-ért cserébe. Megjósolhatatlan, hogy mikor lesz ebből normálisan vezethető autó.

[ Szerkesztve ]

**********

(#4346) venember83 válasza echterion (#4345) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig Domenicali megígérte, hogy Malajziában jobb lesz a helyzet, nem hiszel neki? ;]

(#4347) Atlantis válasza echterion (#4345) üzenetére


Atlantis
veterán

Én inkább a McLaren-ért dobnám...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4348) DemonDani válasza Zso2 (#4337) üzenetére


DemonDani
addikt

Figyelj, de tényleg!

Én ennél sokkal gyengébben kezdtem az évet tavaly, sőt mi több, sokáig nem tudtam szabadulni az akkori nyűgcsapatomtól, de nyugodt maradtam, és próbáltam kevés, de annál megfontoltabb döntést hozni. Sokáig itt mindenki több pontot szerzett mint én, de utána fordult a világ, és végül a Top 20-ban fejeztem be (összetettben!). Ligán belül pedig a 2. lettem.

Nyugodj meg szépen, ez pont annyira nem nagy bukta, mint amennyire a Forma-1-ben sem dönti el a végét az első futam. Ne törj össze, ne szegje kedved az, hogy most nem jött ki jól a lépés, nincs itt még akkora gond. Tavaly én is a semmiből léptem előre, és az esélytelenek nyugalmával álltam hozzá. (Persze a végén azért már remegett a kezem minden cserénél :DDD .)

Teljesen jó egyébként a csapatod, cseréld le a Ferrarit a Mercedesre, és lesz két fix komponensed!
Esetleg ha tényleg bele akarsz húzni, akkor Marussiát tedd be csapatnak, és Massa legyen a Williams helyett. Ennyit szerintem enged a kereted és nem lesz ott gond :K

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4349) Delerium válasza DemonDani (#4348) üzenetére


Delerium
senior tag

Azt lehet tudni, hogy kb. mennyien játszák aktívan a ligát?

"I fight for the Users"

(#4350) DemonDani válasza Delerium (#4349) üzenetére


DemonDani
addikt

Kb. 8200 csapatot neveztek első körben. Ennyit lehet tudni, de egyébként ennek a jelentős része megy majd a süllyesztőbe.

Janex83 egyébként törölhető a PH! ligából, hiszen már a nevezésig sem jutott el.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.