Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na, nem keltem fel az IM előtt megnézni a teszteredményeket... Bottas bünti... így jár aki lusta :D na remélem nem fog sokat számítani.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4152) Popes


Popes
őstag

Csak azért keltem fel hogy talán könnyebb lessz döntem de csak plussz kétségek merültek fel :DD

Bottas büntetése nem jött jól de legalább az új váltó már nagy esélyel végigbirja.

Esélyesnek láttam egy Mclarenes felállást csak hogy öt kör után Magnussenek elfogyott a gumi igy nem kockáztattam.

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#4153) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

44 pont, első időmérőnek nem is rossz. viszont Bottas nagyon hátul van, és a bünti után még inkább hátul lesz :F na meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4154) Tomi0703 válasza FireKeeper (#4153) üzenetére


Tomi0703
őstag

Viszont a Merci + TR paros jo volt most. Foleg a TR. Nem ide vartam oket. :) Bottasert persze kar, de nem volt ez rossz.

(#4155) IreN!CuS válasza FireKeeper (#4153) üzenetére


IreN!CuS
őstag

46 :P (ha csak nem számoltam el :) )

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4156) FireKeeper válasza IreN!CuS (#4155) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nálam meg 45 mégis :D
Bottas 10, Chilton 17, Caterham-ek 15-20, Toro-k 6-8, Mercik 1-3

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4157) IreN!CuS válasza FireKeeper (#4156) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Bottas nem 9 ? Akkor nekem is :)

Főleg hogy ugyan az a csapat is :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4158) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Én elégedett vagyok a 43-ammal. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4159) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha jól számolok, nekem csak 28 jutott :D
Viszont Vergne abszolút megérte a pénzét Maldival szemben :DDD
Button kihullása, illetve a Williamsek "gyengélkedése" nem igazán jött jól. Na majd holnap :))

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#4160) Qorthral válasza TESCO-Zsömle (#4158) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, én is. :) Egyelőre bejött a Bottas -> Force váltás, de legalábbis rosszul nem jártam vele.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4161) TESCO-Zsömle válasza Qorthral (#4160) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Persze a verseny hátra van, de körvonalazódik egy Force India -> Williams váltás. Hosszú távon megérheti. Nem mernék mérget venni rá, hogy Massa nem lesz pariban Bottas-szal és eredetileg is be akartam húzni Hülkenberget pilótának.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4162) eddie17 válasza Qorthral (#4150) üzenetére


eddie17
addikt

Remélem is, 44 pont csak összejött kezdésnek. :)

(#4163) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sailor moon rajongónk idén is több tucat csapattal reprezentálja magát :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4164) -Mike- válasza eddie17 (#4162) üzenetére


-Mike-
addikt

Az még mindig 45p.

(#4165) DemonDani


DemonDani
addikt

Bottas büntetése nagyon nem kellett, és végülis a Torro Rosso egyelőre a legnagyobb fekete ló, az meg bekerült a kalapomba.

45 ponton állok, ha jól számolt lentebb a kolléga :D
Bottas meg akkora király lesz holnap, hogy simán visszaér a pontszerző helyekre :DDD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4166) eddie17 válasza -Mike- (#4164) üzenetére


eddie17
addikt

Jóvan' jóvan', elszámoltam.

(#4167) M3oH


M3oH
addikt

25pont, a biztonsági Bottas+McL+Fi ennyit hozott, mindegyik elem kissé felemás volt. Ez van, verseny remélem jobban sül el, bár ekég hátulról indul a többség. Merci hozta a tutit, esélyes, hogy ők az új RB :) Rbt szépen összekapták, kíváncsi vagyok, hogy versenytempón mit szólnak, de az látszik, hogy gyors gép, ha összeáll. TRre is figyelni kell, nekem ők nagy meglepetés. Persze, eső miatt mindig van keverdés

(#4168) -Mike- válasza Qorthral (#4160) üzenetére


-Mike-
addikt

Mi volt a max. pont időmérőn? 45pontnál lehetett többet szerezni?

(#4169) FireKeeper válasza M3oH (#4167) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a Toro-n én is meglepődtem, a tesztek alapján nem vártam ide őket.

IreN!CuS: szerintem arra kíváncsi a ligában volt-e 45 pontnál jobb eredmény.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4170) IreN!CuS válasza -Mike- (#4168) üzenetére


IreN!CuS
őstag

50 vége 60 eleje tudtommal nem lehetetlen , vagy úgy értem most szezon elején ?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4171) DemonDani válasza IreN!CuS (#4170) üzenetére


DemonDani
addikt

Konkrétan most gondolta, hogy melyik felállás hozta a legtöbb pontot, amit a 100 millióból ki lehetett rakni, és hogy a fórumban volt-e ilyen, mármint lényegében ami több lett, mint a 45 pontos felállás.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4172) Popes


Popes
őstag

Kvyatot nézegettem hogy jó befektetés lenne, ha ilyen jó lessz a versenyen is és végig is megy lehet bánni fogom hogy nem kockáztattam meg mert biztos szépen fog emelkedni az ára.

Deus ex machina

(#4173) FireKeeper válasza Popes (#4172) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mivel a kiinduló ára nem túl magas, emiatt még (jó)néhány futamig nem kell fájnia a fejednek :)
plusz még csak egy időmérő ment le, és ugye az árfolyamokat a futam eredménye alakítja.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4174) Popes válasza FireKeeper (#4173) üzenetére


Popes
őstag

Valóban, a versenyen kell bizonyítania de remélem Bottas is megmutatja hogy nem rossz választás a bünti ellenére :)

Deus ex machina

(#4175) grabber válasza FireKeeper (#4153) üzenetére


grabber
addikt

Lehet rosszul döntöttem.Nem a Merci vonalat választottam Bottassal,mert arra túl sokan vállalkoztak
Helyette:
Massa-Chilton-Ferrari-Toro-Caterham

Merci,ferrari,ferrari,lotus,lotus motorral van minden.Pontot passzolom telefon alól.

(#4176) echterion


echterion
nagyúr

No, kicsit sajnálom Kimit, nem tudom, milyen problémái vannak, de eddig gyengébb a vártnál. Alonso hozta magát, sztem a dobogón lesz a végén legalább.
Viszont nem nagyon tudom, most mennyi pontocska jött össze, még át kellene nyálaznom a pontszámítást is. :B

**********

(#4177) grabber válasza grabber (#4175) üzenetére


grabber
addikt

29 pont :)

(#4178) attisx válasza echterion (#4176) üzenetére


attisx
addikt

"Viszont nem nagyon tudom, most mennyi pontocska jött össze, még át kellene nyálaznom a pontszámítást is."

[EZ] talán segíthet. ;)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4179) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha valakit az időmérő után megbüntetnek, akkor annyi pont jár, ahol a büntetés után végez a versenyző, vagy a pontok az időmérőn elért eredmények után járnak?
Csak mert Magnussent vizsgálják, és magamhoz nyúlok, ha 5 hellyel megcsapják :U :D

All→M8

(#4180) Atlantis


Atlantis
veterán

Bottas-ért most a 10 vagy 15. hely alapján jár pont?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4181) -Mike- válasza Atlantis (#4180) üzenetére


-Mike-
addikt

Amit elért, 10.

(#4182) Atlantis válasza -Mike- (#4181) üzenetére


Atlantis
veterán

Azt hittem, az számít, ahonnan majd valójában indulni fog.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4183) pepe091 válasza callmeakos (#4179) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Senkit nem büntettek végül.

(#4184) callmeakos válasza pepe091 (#4183) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Látom. Hál' istennek :)

All→M8

(#4185) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

TR-ek meglepően erősek voltak szárazon és esőben is. Még szerencse hogy csapatként bent vannak.

Williams hogy került ekkora hátrányba Q3-ban azt nem tudom... de sok jót nem sejtet ha holnap esős futamunk lesz.

Önmagában ez a 45 pontos induló nagyon erős szerintem az elmúlt évek első qualiját elnézve.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4186) Zoza24 válasza Motion_Blur (#4185) üzenetére


Zoza24
senior tag

igen 45 pötty az kifejezetten erős:)
tavaly én ilyenkor 16 ponttal álltam:)

Forza Italy!

(#4187) Qorthral válasza -Mike- (#4168) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem. :)
Ez a kettő volt a két legjobb kombó (MER + BOT/FI) az IM-re. Merci mellett még jópár variánssal lehetett 40 körül szerezni.
A legjobb nem Mercis kombók max 31-32 körül termeltek (RIC+VER, HUL+BOT).

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4188) DemonDani válasza Qorthral (#4187) üzenetére


DemonDani
addikt

Erős kezdés után jöhet a ... holnap kiderül.

Ti mire számítotok?

Szerintem a FI hangyányit fentebb lépdel, Bottas kb visszaérhet pontszerző helyre a bünti után a Torro Rossok pedig véleményem szerint visszakerülnek oda, ahol reálisan lenne a helyük (10+). Ricciardo nem tudom, hogy bele tud-e szólni a dobogó sorsába, de szerintem inkább Alonso az, aki odaérhet a két merci mellé. Massa erős pontszerzőnek még felzárkózhat 5. hely környékére.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4189) válasza Motion_Blur (#4185) üzenetére



addikt

Lehet, hoyg rosszul láttam, de a Williamsek nem interrel próbálkoztak Q3-ban? Az megmagyarázhatná, miért lassultak be.
Bár Ric meg interrel lett második, szóval mégsem. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4190) Atlantis válasza DemonDani (#4188) üzenetére


Atlantis
veterán

Attól is függ, esős vagy száraz verseny lesz. Nehéz most jósolni.Most még bánom, hogy kihagytam a Mercedest a csapatomból, de ki tudja. Az üzemanyag-és gumifogyasztás szokott a gondjuk lenni, ezekről meg nem sok infó van még.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4191) FireKeeper válasza (#4189) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egyikük interen, másik esőn volt, de egyik sem jött be. valószínű ők szárazon erősek, esőben nem, tök mindegy milyen gumi van a kocsin.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4192) IreN!CuS válasza Qorthral (#4187) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kevin Magnussen mint versenyző talán jól hozhatott még . bár nem tudom mi fért még be mellé

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4193) jpm


jpm
senior tag

Sziasztok, ahogy nézem elég sok ugyanolyan (jó) felállás van :DDD
szép lesz :)

(#4194) FireKeeper válasza jpm (#4193) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

néhány futam múlva már nem hiszem hogy lesz két hasonló egyáltalán :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4195) Popes válasza Qorthral (#4187) üzenetére


Popes
őstag

A Mclarenes felállás amin gondolkodtam 37 pont lett volna (Mc + TR + Mar, Bottas Kobayasi) de a (BOT/MER) eddig csak jobb :)

Deus ex machina

(#4196) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Na ez jobban kezdődik, mint tavaly :) Remélem nem füstölnek el a Mercik holnap és Kvyat hozza a pontokat....

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#4197) Qorthral válasza Popes (#4195) üzenetére


Qorthral
őstag

Valamit elszámoltál:

McLaren 7, TR 8, Mar 0, Bottas 10, Kobayashi 5, összesen 30. :)

IreN!CuS: :N
Magnussen drágább volt, mint RIC és rosszabb eredményt ért el.
Szerk.: Magnussen, Kvyat, Sauber, MAR, CAT -> 28 és ennél nincs is itt jobb.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4198) DemonDani válasza FireKeeper (#4194) üzenetére


DemonDani
addikt

Dehogynem :K

Főleg az év második felében kezd majd jobban összerázódni az a mezőny, akik jól is állnak. De egyébként is sok hasonlóság lesz, hidd el. Figyeltem tavaly másokét, és mindig akadtak akik ugyanazt lépték. Ha kopp ugyanolyan nem is lesz az év végefeléig, azért sok sok hasonlóság mindig látható lesz, főleg a közvetlen környezetben.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4199) jpm válasza DemonDani (#4198) üzenetére


jpm
senior tag

Sztem is sok olyan lesz.
Nekem vissza kell fognom majd magam hogy ne akarjak minden versenyen cserélgetni.

(#4200) Popes válasza Qorthral (#4197) üzenetére


Popes
őstag

Valóban, a Marussiánál egy sorral jobbra csúszott a szemem :K

Deus ex machina

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.