Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) FireKeeper válasza Popes (#4900) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jogos, így most nézve a másodikat is, a versenytempójuk annyira már nem acélos (mcl)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4902) Popes válasza FireKeeper (#4901) üzenetére


Popes
őstag

Mostani állás szerint Raikkönen+TR 94 pont Vergne+Ferrari 88 pont Bottas+Mclaren 82 pont. Van variációs lehetőség bőven. :U Megint az utolsó edzés után fogok dönteni mert elég sok lehetőség van változtatni, dehát úgyis a verseny után fog eldőlni hogy jó döntést hoztam-e. :DDD

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#4903) Atlantis


Atlantis
veterán

Nálam a varia annyi lesz, hogy a FI-t lecserélem RB-re vagy Ferrarira. Értelmesebb változtatásra nincs tőke.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4904) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

hhhháááát ez a mclaren még nem valami acélos... de a red bull + williams csak akkor fér be ha eladom a FI-t :O

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4905) -Mike- válasza FireKeeper (#4904) üzenetére


-Mike-
addikt

Az India sem valami hú de acélos...

(#4906) FireKeeper válasza -Mike- (#4905) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

versenytempójuk jobb lesz talán.

a red bull (ricciardo) benn tartása viszont azért lenne jó, mert pár eredményes futammal nagyon elszállhat az ára. viszont ha pont maximalizálásra megyek, akkor sztem egy williams-es pilóta fog jobban hozni. nem igazán tudom még hol van az a váltópont a játékban ahol a pontok fontosabbak mint az árfolyam.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4907) Qorthral válasza FireKeeper (#4906) üzenetére


Qorthral
őstag

Mindenképpen az évad felén túl.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4908) FireKeeper válasza Qorthral (#4907) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor viszont egyelőre marad Ric, és reménykedek hogy a meki marad olyan langyos mint eddig...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4909) Atlantis


Atlantis
veterán

Én se tudom, mi legyen, most meg jobbak voltak a FI-k, mint a Williams. :(

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4910) Motion_Blur válasza Atlantis (#4909) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezt mire alapozod?
Williams erősebbnek tűnik.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4911) Atlantis válasza Motion_Blur (#4910) üzenetére


Atlantis
veterán

Arra, hogy hülye vagyok és a Monaco P3-as eredményeket néztem... :B

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4912) Tomi0703 válasza Atlantis (#4909) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem pont forditva gondoltad?

En a FI-at siman kicsereltem Williamsra, jobbnak tunnek.

(#4911) Atlantis: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4913) -Mike-


-Mike-
addikt

És lőn, zárt a piac, a pontok helyreálltak :)

(#4914) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

egyébként tök durva, annak ellenére van több pontom tavaly ilyenkorhoz képest, hogy egy GP kimaradt :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4915) -Mike-


-Mike-
addikt

Kipróbálom Massa-t, remélem úgy fog kezdődni az időmérő, hogy állványon lesz vmi okból a kocsija és kihagyja a session-t. :D A törölt Spanyol Gp-re akartam berakni legutóbb, ott is betlizett.

(#4916) FireKeeper válasza -Mike- (#4915) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

massában én sem bízom túlzottan :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4917) Popes válasza FireKeeper (#4916) üzenetére


Popes
őstag

Nagy dilemma volt Massa az utolsó időmérő alapján, de inkább húztam egy érdekesebbet. :) Bár ahogy néztem elég egyedül vagyok a választásommal (még én sem tudom hogy jövök ki belőle)

Deus ex machina

(#4918) Tomi0703


Tomi0703
őstag

En is gondoltam ra, hogy berakon Riki helyett, de nem mertem. :D

(#4919) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

kerek 50, ennél azért lehetett volna jobb, Rosberg elsősége (nekem) meglepetés ezen a pályán, Vettelt sem vártam a harmadik helyre...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4920) Tomi0703 válasza FireKeeper (#4919) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én sem számítottam rájuk, persze lehetett volna több is, de én örülök mert ez a legtöbb pont amit elértem IM-őn. :D

(#4921) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

45 pont. Bezzeg akkor dobom Bottast amikor domborít valamit :D

All→M8

(#4922) Atlantis


Atlantis
veterán

49 pont: száradna le a Rosberg lába... :) buktam 10 pontot miatta.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4923) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

58 pont, remélem hasonlóan sikerül a verseny is. :)

(#4924) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na, két eredményt már beírhatok... Marussia szuper :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4925) callmeakos válasza FireKeeper (#4924) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ja, Bianchi felkenődése nekem is jól jött. Bár inkább ő, mint Ricciardo :D

All→M8

(#4926) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

azért jó látni hogy a caterhamesek se jártak sokkal jobban :D

viszont a futam eddig nem áll úgy ahogy reménykedtem.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4927) callmeakos válasza FireKeeper (#4926) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát én akkor fogom tépni a hajam ha Perez dobogóra hozza a versenyt. Az utolsó pillanatig vacilláltam vele, de végül inkább Ricciardót tettem be. Lehet hiba volt :D

All→M8

(#4928) M3oH válasza callmeakos (#4927) üzenetére


M3oH
addikt

Szintén. Mondjuk én FIt cseréltem a Williamsre, időmérőn jól jött ki, de a végén nem biztos, hogy nyerek.

Na, remélem lerohadnak a MErcik... :)

(#4929) FireKeeper válasza M3oH (#4928) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

rohadjon meg a Williams potens kocsijuk van de sose tudják igazán jó eredményekre váltani (ez talán duplán igaz Massa-ra), megyek vissza a Force Indiára kövi futamon, remélem lesz annyi pénzem hogy a toro helyére rakjam be őket.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4930) Tomi0703 válasza M3oH (#4928) üzenetére


Tomi0703
őstag

Dettó. Na mondom most majd nagyon ott lesz a Williams, FI-t le is cseréltem. Időmérőn még igazolt a döntés, de most... :W

(#4931) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mikor néz ki egy Merci bukás, ha nem amikor beteszem őket? :DDD

mod.: 1 megvan. Rózi, ess ki te is! :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#4932) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

oh a tetves büdös picsába.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4933) M3oH


M3oH
addikt

Hamilton out, ez a hétvége bukta. Bár, nagyjából sztem mindenkinél az élen :P

(#4934) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És Perez befogja húzni :DDD :DDD :DDD

All→M8

(#4935) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Bukó az év.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4936) FireKeeper válasza callmeakos (#4934) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

be bmeg, és amúgy örülök is neki mert tetvesül kijár ez neki és a FI-nek is, de ligásan ez... katasztrófa :D de legalább Ric-el talán lesz egy kis kármentés.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4937) M3oH válasza FireKeeper (#4936) üzenetére


M3oH
addikt

Igen, én is abban bízok, hogy behozza dobogóra Ric. Williams meg beveheti a végét....

(#4938) Tomi0703 válasza FireKeeper (#4936) üzenetére


Tomi0703
őstag

Most ha valaki egy Hami - Perec cserét meglépett volna, mekkora király lenne... :DDD

(#4939) Popes


Popes
őstag

Miért adtam el Ricciardot :O

Deus ex machina

(#4940) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Ric megmenti a napot baszki :D

Massa te kretén állat...

205 pont...

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4941) M3oH


M3oH
addikt

Ric, több mint felmentő sereg pontokban :)

(#4942) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Daniel te gyöngy fiú :)) :C

All→M8

(#4943) Popes


Popes
őstag

Raikkönennel átvettem a balszerencsét :W

Deus ex machina

(#4944) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Szerintem top 100-ba ugrok, ~250 pontom van, ha jól számolok.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#4945) -Mike-


-Mike-
addikt

Tudtam, hogy be kell rakni Massa-t :D

(#4946) grabber


grabber
addikt

Sok Hamiltonos megérdemli ;] Különben túl könnyű lenne a játék :)

(#4947) Motion_Blur válasza -Mike- (#4945) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:DDD

190 pont, RIC megmentette a napot.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4948) IreN!CuS válasza -Mike- (#4945) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Bedobtam én is őt ne aggódj :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4949) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

198 pont. Csak nem tudok 200 fölé menni :DDD
De csak azért is bent tartom a Mercit, rettegjenek! ;]

All→M8

(#4950) FireKeeper válasza callmeakos (#4949) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

evidens, benn kell tartani a mercit/hamiltont!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.