Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) venember83


venember83
nagyúr

Ha nem is fejezi be a RB a versenyt, ami az áruk szempontjából nagyon jó lenne, akkor is véleményem szerint pár versenyen belül komolyan kell számolni velük, talán bennük van a legtöbb potenciál, legalábbis elnézve az utóbbi napokban elért óriási fejlődést.

(#4202) DemonDani válasza venember83 (#4201) üzenetére


DemonDani
addikt

Ebben egyet értek. A RBR minden évben komoly fejlődést mutat, futamról futamra még akkor is, ha nem lenne rá szükségük.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4203) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Köszi Bottas :DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4204) Qorthral válasza Motion_Blur (#4203) üzenetére


Qorthral
őstag

De mázlista a gyerek... :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4205) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ha ezek után a meki-fi-bottasos csapat jobban fog hozni, kitépem az összes hajam :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4206) venember83


venember83
nagyúr

Mennyit drágul a Merci Hamilton kiesésével, ha nyer Rosberg?

(#4207) FireKeeper válasza venember83 (#4206) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha jót nézek, akkor elvileg 10%-ot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4208) Qorthral válasza Motion_Blur (#4203) üzenetére


Qorthral
őstag

Piszok mázli ez a Bottasos csapatoknak. SC nélkül sehol sem lett volna.
Amúgy meg a Merci fölény ijesztő. Ferrari meg borzasztó... :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4209) Zoza24 válasza FireKeeper (#4207) üzenetére


Zoza24
senior tag

rosszul nézed:)
két versenyző átlagát kell venni,így 3%-ot...

Forza Italy!

(#4210) Motion_Blur válasza Qorthral (#4208) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jah, szerencse a szerencsétlenségben. Durva hogy mekkora potenciál van a Williamsben.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4211) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#4210) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Simán 2. 3. erő lehet pályánként eltérően azért az nem rossz , főleg a tavalyi évük után.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4212) Qorthral válasza Motion_Blur (#4210) üzenetére


Qorthral
őstag

Ja, jól elcs***tem ezt ezzel a Force Indiával :(
Ráadásul ahogy számolom nektek elég lesz a pénz egy TR -> FI cserére, nekem meg kevés lesz egy KVY -> BOT/MAS cserére :( Mondjuk nem sok kellene hozzá, meg egyelőre ez csak hozzávetőleges számolás...
Más kérdés, hogy érdemes-e lecserélni a TR-t egyáltalán.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4213) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na ha jól számoltam 172 pont, ez a szezonnyitóra elég jó pont. és megnyugodtam, mert a meki-fi-boti kombó pár ponttal kevesebbet hozott volna :) azért hami kieséséért kár, de nem kesergek

zoza: kösz a pontosítást.

Qorthral: hát igen, megéri-e egyáltalán, eddig egész jónak tűnik a toro. előrelépés inkább Hülk lenne pilótának, de az tuti nem fér be. na majd éjfél után okosabbak leszünk.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4214) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

172 pont, kezdésnek nem rossz, főleg HAM kiesését beleszámítva :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4215) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

133 pont. Mekik jól behozták a pontokat, azt hiszem megtartom őket :P

All→M8

(#4216) venember83 válasza FireKeeper (#4213) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, a Meki-FI-Bottas kombósok most majd valahogy bele fogják tenni a csapatukba a Mercit, csak a milyen áron a kérdés.

(#4217) Delerium


Delerium
senior tag

Ha jól számoltam 136pont, kicsit örülök, hogy a Red Bullt betettem motornak. Ha Vettelt is összepakolják akkor stabilan marad :)

"I fight for the Users"

(#4218) Qorthral válasza venember83 (#4216) üzenetére


Qorthral
őstag

A Meki eladásával. Máshogy semmi esély nincs rá, de úgy is kérdéses, hogy befér-e. Azonos felállás felé halad majd a liga :(

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4219) Tomi0703 válasza Qorthral (#4212) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem tudom erdemes lenne-e. Hulk oke, de Perez nem igazan.
Na kezdesnek nekem sem rossz szerintem a 166 pont. Foleg ugy hogy Hami is kiesett, Bottas is lehett volna elorebb.

(#4220) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Aki kiesett az kiesett, vagy megkapja a besorolásának megfelelő pontot?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4221) Qorthral válasza Tomi0703 (#4219) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, ez a TR/FI elég necces döntés. Nem lehet 166 pontot, a többieknek azonos csapattal meg 172... Valaki elszámolta. :)

Zsömi: Meg, Hamilton pl kettőt. Nekünk így kemény 147 pontunk lett. Első futamhoz képest nem rossz, de figyelembe véve, hogy ez és a 172 pontos összeállítás között örlődtem 30 percet tegnap hajnalban, nem vagyok boldog.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4222) TESCO-Zsömle válasza Qorthral (#4221) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezen ne mérgelődj. Hamilton kiesésére egyszerűen nem volt reális esély az eddigiek alapján.

Azoknak külön gratulálok, akik bevállalták a McLaren-t. A sötét ló nagyot ugrott előre. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4223) Tomi0703 válasza Qorthral (#4221) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ja, én a kiesettekhez nem számoltam hozzá. Azt hittem őket nem kell beleszámolni.

(#4224) jpm


jpm
senior tag

Igen jól kezdtünk. :) Milyen jó hogy nem a Massa Perez párossal indultam!
kb 500 embernek biztos ugyanannyi pontja lesz az elején :DDD és hasonlóan fognak változtatni.

(#4225) DemonDani válasza Qorthral (#4221) üzenetére


DemonDani
addikt

Én az elmúlt egy hét során számtalanszor billentem ki az első megérzésemből, de végül erőt vettem magamon, és rányomtam a nevezésre.

Kiváló ez a 172 pont (ha jól látom, én nem számoltam utána). :)

Én nem fogom egyébként a Torro Rossot cserélni, inkább egy újabb ponthozóra akarok sakkozni a 10 milliós vackok helyett. Legalábbis egyelőre így látom, de majd kiderül mennyi is lesz az összeg amit költhetek. A Merci mindenesetre marad már ebben az évben, és talán Bottas is fix pont lesz, Csapatokra fogok építeni, így pilótában magasabb árú komponens több úgysem lesz, így a 2. hely kiadó komolyabb névnek később - ha minden jól megy.

(#4204) Qorthral
;] kicsit korai volt

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4226) attisx


attisx
addikt

BTW, nektek a Merci-Bottas felállásra az a 172 pont hogy jött ki? Mert nekem 173 akárhogy nézem...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4227) grabber


grabber
addikt

Szuper kombo Massa+Ferrari :(

(#4228) FireKeeper válasza attisx (#4226) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ESPNF1 alapján töltöttem ki, ott Kobayashi-t írta 22-nek és Massát 21-nek.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4229) Tomi0703 válasza attisx (#4226) üzenetére


Tomi0703
őstag

Koba miatt. A legtöbb magyar oldalon ugye 21, de f1.com-on 22. Szerintem ebből adódott.

(#4230) Motion_Blur válasza attisx (#4226) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Koba 22. lett, nem 21.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4231) Zoza24 válasza attisx (#4226) üzenetére


Zoza24
senior tag

másik Caterham 22. lett nem?:)

Forza Italy!

(#4232) attisx válasza FireKeeper (#4228) üzenetére


attisx
addikt

és Tomi0703 (és többiek :DDD )

Ok, köszi! Én az autosport.com-ot néztem. De valóban az f1.com a mérvadó... :K :B

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4233) echterion


echterion
nagyúr

Na, szar futam, hasonló választások. Ez volt az első próbálkozásom ebben a versenyben. :(
114 pont, ha jól számoltam. Ha így folytatják a "versenyzést" a fiúk, akkor én szezonközben out leszek, mert a futamokat sem fogom követni.

**********

(#4234) grabber válasza echterion (#4233) üzenetére


grabber
addikt

Hasonló cípőben járok.Direkt nem a legesélyesebbet választottam(sokan választották és inkább a kedvenc csapatomnak szurkolok).
Kell egy kis időt adni,mert a kevés teszt és a rengeteg új dolog miatt nagyok a különbségek(akár 1 nap tapasztalat is sokat számíthat),de ezt akár egy jó programozással is könnyen csökkenthető(kigyorsítás,üzemanyag spórolás),szerintem van még remény.3-4 futam után már jobban megkérdőjelezhető az egész,de egy verseny miatt még kár lenne temetni.Ha nem is sikerült a legjobban.

(#4235) Atlantis


Atlantis
veterán

150 pont, elvileg. Majd meglátom, változtatok-e valamin, de lehet még mindig kitartok a Ferrari mellett. Inkább a gyengébb komponenseket kéne pontszerzőre cserélni...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4236) #65755648 válasza grabber (#4234) üzenetére


#65755648
törölt tag

Dettó ugyanezt csináltam én is. Inkább nagyobb kockázatot vállaltam, mint hogy menjek a tömeggel. Ezúttal sajnos nem jött be, bár kicsin múlott. Ha Koba nem torpedózza meg Massát sztem tuti hozott volna még +60-70 pontot és akkor ott lettünk volna a toppon. Mindenesetre most sztem nem szabad Massát lecserélni, sokat buknánk vele, meg jó esélye van szép pontokat hozni később,úgy néz ki gyorsabb mint Bottas, persze ha ki nem ütik...
Én inkább egy Ferrari=>RBR váltáson gondolkodom, ha elég lesz a pénz. Úgy néz ki a RBR lesz a 2. számú erő, a Ferrari inkább egy megbízható, de nem túl gyors autót épített, a Mclaren és a Williams is gyorsabb náluk. Legalábbis ezen a hétvégén az volt. De két hét alatt sok minden változhat.

(#4237) venember83


venember83
nagyúr

Excel doksi lett végül? Elkeveredtem a hozzászólások között. :B

Update: meglett a dokumentum a pontszámoláshoz.

[ Szerkesztve ]

(#4238) Atlantis válasza #65755648 (#4236) üzenetére


Atlantis
veterán

Nálam esetleg a Ferrari-McLaren csere lehet esélyes. Merci szerintem nem fér már bele és még mindig nem tudom, hogyan fog a gumikkal bánni.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4239) venember83 válasza Qorthral (#4218) üzenetére


venember83
nagyúr

Fene tudja, elég jól teljesítenek a Mekik, megbízhatók, nyilván több pontot hoznak a Mercik, de a Mekit meg kellene tartani valahogy. Viszont a Mercit is be kell majd előbb-utóbb tenni, mert nagyon el fog szállni az ára. Vagy az egyik pilótát... :U

[ Szerkesztve ]

(#4240) -Mike-


-Mike-
addikt

Ha Ricciardo-t kizárják, akinek bent volt a red bull az megkapja utána a pontokat de az ára is nő?
Mert hülyén nézne ki, hogy DQ de drágább mint volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#4241) Zoza24 válasza -Mike- (#4240) üzenetére


Zoza24
senior tag

nem mert éjfélkor hivatalos sorrendet nézik...szóval az nullázás a futamon sztem..illetve attól függ 20. vagy 22.lesz,annak megfelelő pontokat kap majd...szerintem ilyenkor a legvégére teszik a kiesők közül nem?
s az árfolyama is csökken majd:)

[ Szerkesztve ]

Forza Italy!

(#4242) -Mike- válasza Zoza24 (#4241) üzenetére


-Mike-
addikt

Bottast már időmérő előtt tudtuk, hogy nem az lesz a rajtpozíció amit elér, mégis a 10. helye után kapjuk a pontot.

(#4243) Zoza24 válasza -Mike- (#4242) üzenetére


Zoza24
senior tag

jah igen jogos kérdés,nah ez majd kiderül akkor:)

Forza Italy!

(#4244) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

hoppá, lehet Ricciardo-t kizárják. ligában ilyenkor is megmarad az elért eredménye?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4245) Motion_Blur válasza -Mike- (#4240) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem kapja meg a pontokat és az ára se nő.

Bottas pedig 10. helyen végzett az IM-en, a büntetése a versenyre szólt.

FireKeeper: nem

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4246) Zoza24 válasza Motion_Blur (#4245) üzenetére


Zoza24
senior tag

s nem is csökken az ára?

Forza Italy!

(#4247) FireKeeper válasza Motion_Blur (#4245) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezzel automatikusan a mögötte lévők előrelépnek, vagy utána marad változatlan a helyzet, és csak ő nem kap pontot?

jpm: még a végén kiderül hogy a meki volt a nyerő választás mégis a hétvégére :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4248) jpm válasza FireKeeper (#4247) üzenetére


jpm
senior tag

Én úgy tudom előre lépnek, azaz több pontunk lesz :D

(#4249) Motion_Blur válasza FireKeeper (#4247) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Előrelépnek természetesen. Az éjfélkor hivatalos végeredmény lesz mérvadó f1.com-on.

Ha DQ-t kap RIC, akkor 24. helyen lehet vele számolni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4250) venember83 válasza FireKeeper (#4247) üzenetére


venember83
nagyúr

A vasárnap éjfélkor érvényes hivatalos sorrendet veszik figyelembe a ligapontok kiosztásakor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.