Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) Popes válasza venember83 (#4599) üzenetére


Popes
őstag

A harmadik edzés semmit nem ért, Ricciardohoz 1 millióm hiányzott hogy a TR és Perez helyett betegyem. Annak én meg kifejezetten örülnék ha végre a csapaton már nem lenne mit fejleszteni és a pilótákat lehetne cserélgetni.

Motion_Blur Én is hátrányba vagyok pár millióval (most hiányzott is az az1M) de most a "nem meri" játszott nálam, így betettem Hamiltont inkább.

Deus ex machina

(#4602) venember83 válasza Popes (#4601) üzenetére


venember83
nagyúr

Annak én meg kifejezetten örülnék ha végre a csapaton már nem lenne mit fejleszteni és a pilótákat lehetne cserélgetni.

S egy FI-MER-RB csapat mellé kit teszel be? McLaren és Ferrari pilótáinak az ára vicc, maradt a Williams meg a TR, akik néha esetleg majd elcsípnek több pontot hozó helyet, de pilótának se árt olyan, aki dobogó-közelben van folyamatosan, RIC pl. ilyen, ha nem jár úgy, mint Webber, mert látszólag megvan benne a tudás és az autó is komolyan fejlődik. Legalábbis ez az én véleményem, amit tükröz is az összeállításom. :)

[ Szerkesztve ]

(#4603) Qorthral


Qorthral
őstag

48 pont. Nem rossz ez így egyelőre.
Holnapra egy hasonló sorrendet el is fogadnék. Na jó, RIC még visszaeshet pár helyet nyugodtan ;)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4604) Tomi0703 válasza Qorthral (#4598) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ahogy elnezem, eddig talan a legjobb egy Hami-Ric-TR + a ket toltelek lett volna a legjobb. :DDD Azt hiszem beleferhetett volna, de nem mertem bevallalni.

(#4603) Qorthral: Liga szempontbol egy Ric kiesesnek orulnek, valamint Bottas jo szerepleseben es sok penznek. Akkor beferhetne a helyere. :D

[ Szerkesztve ]

(#4605) M3oH


M3oH
addikt

47pont, ha jól számoltam. Kezdetnek nem rossz. RBval játszadoztam, de végül kihagytam. Lehet, kár volt :) Majd, holnap kiderül.

(#4606) FireKeeper válasza Qorthral (#4603) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ámen :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4607) jpm válasza Qorthral (#4603) üzenetére


jpm
senior tag

én is hasonlóan gondolom, annyi különbséggel hogy Bottasnak kevésbé jó versenye legyen mint Massának :D
47pont

[ Szerkesztve ]

(#4608) Qorthral válasza Tomi0703 (#4604) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem fért volna be a HAM + RIC kombó.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4609) Plutor válasza Qorthral (#4603) üzenetére


Plutor
aktív tag

:N

(#4610) Tomi0703 válasza Qorthral (#4608) üzenetére


Tomi0703
őstag

Akkor rosszul emlekeztem elnezest. :R :)

(#4611) FireKeeper válasza Qorthral (#4608) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egy embernek tegnap este láttam berakva, de valszeg meggondolta magát mert most ha jól látom senkinél sem ez a kombó van.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4612) Popes válasza venember83 (#4602) üzenetére


Popes
őstag

Igazad van, valójában a pénz miatt szeretném látni a Fullos csapatot(vagy végtelen keretet :DDD ) hogy az aktuális forma szerint szabadon tudjam variálni a pilóta csapat felállást. De jó ez így. :)

FireKeeper Nálam láttad csak nyuszi voltam :D

Deus ex machina

(#4613) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#4600) üzenetére


Motion_Blur
félisten

56 pont eddig, holnap egy ROS P2-vel és egy RIC 3-4. hellyel elégedett lennék már.

Sajnos a Williams erősebb mint vártam hűvös körülmények között is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4614) venember83 válasza Motion_Blur (#4613) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, az, jelenleg úgy tűnik, inkább őket kellett volna megtartani, nem az indiai erőt, de eddig ugyanannyi pontot hoztak a csapatok, mint Bahreinben a kvali után, remélhetőleg holnap se lesz kevesebb. :)

(#4615) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kár hogy nem raktam be HAM-ot, de így is 250 pont azért leesett.

ROS P2, RIC P4 ahogyan azt vártam.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4616) M3oH


M3oH
addikt

238p. Hamilton hozza, amit kell :) De következő futamra, vhogy az RBt be kell okoskodni, úgy tűnik.

(#4617) Qorthral válasza Motion_Blur (#4615) üzenetére


Qorthral
őstag

Nekem saccra 244 pont. Elégedett vagyok. Pár ponttal kevesebb, mint a legjobb MER + RIC felállású csapatoknál, de HAM árfolyamán sokat nyertem + jóval nagyobb a vriálási szabadságom. Köv futamra HAM mellé RIC, RBR, vagy akár FER? :D
Alonsónak köszönöm, hogy elvett RIC-től egy helyet. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4618) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

196 pont. Nem rossz, de valahogy többre számítottam. :(

All→M8

(#4619) Tomi0703 válasza Qorthral (#4617) üzenetére


Tomi0703
őstag

246 pont. Úgy emlékszem ua. a csapatunk. :DDD

(#4620) Qorthral válasza Tomi0703 (#4619) üzenetére


Qorthral
őstag

Simán lehet, én mindig fejben számolok :)
Akkor meg annál jobb!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4621) Motion_Blur válasza Qorthral (#4617) üzenetére


Motion_Blur
félisten

HAM + RIC párossal egész évre megadná az alapot, igazából annál jobbat jelenleg nem is lehetne összerakni :R hamar ki lesz maxolva a legjobb felállás idén is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4622) jpm


jpm
senior tag

~200pont Massa Te szemét :DDD kellett nekem Bottasról rá váltani..

(#4623) Popes


Popes
őstag

236 pont. Ha nem vagyok nyuszi és maradok a HAM-RIC variációnál +12 pont, de még túl kockázatosnak találtam ezért inkább a biztonságra mentem pedig érezten hogy a Red Bullt be kellene tenni valamilyen formában. Na majd meglátjuk Barcelona kinek fekszik jobban.

Deus ex machina

(#4624) callmeakos válasza callmeakos (#4618) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Amúgy csontra ugyanúgy 196 pont összesen mint Bahrain-ben. Fura :D

All→M8

(#4625) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Én 214 , Barátnőm 224 ejej :D
Nagyon remélem befér majd RIC nekem is , különben vége az évemnek szépen lassan.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4626) Atlantis


Atlantis
veterán

215 pont...Massa velem is kibabrált, bár nem tehetett róla szerencsétlen. Ha Hamilton nem dolgozna jól, megnézhetném magam, de így is le vagyok maradva rendesen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4627) echterion válasza Atlantis (#4626) üzenetére


echterion
nagyúr

Massával mi történt? Mikor kimentem, még jól állt, mire bejöttem 17. volt. Nem mintha bánnám, csak kíváncsi vagyok. Bottas miatt nekem jól jött.

**********

(#4628) Tomi0703 válasza echterion (#4627) üzenetére


Tomi0703
őstag

Boxban vesztegelt, eleg sokat. Bal hatsoval akadtak gondok ugy emlekszem.

(#4629) Motion_Blur válasza echterion (#4627) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Elrontották a kerékcseréjét, pontosabban az Alonsoval való ütközés miatt a bal hátsót nem tudták rendben lecserélni. Majdnem körhátrányban jött vissza a pályára.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4630) Atlantis válasza echterion (#4627) üzenetére


Atlantis
veterán

Ahogy írják, összeért a rajtnál Alonsoval, utána valszeg emiatt nem tudták a kerekét időben lecserélni. Hogy utána mit tetvészkedett ott hátul, azt nem tudom, innen a székből persze könnyen okoskodom, de az autónak látszólag nem lett komoly baja, akár normális tempót is mehetett volna.

Mindenesetre az látszik, hogy a RB-t minél előbb csapatba kell tenni, már csak azt nem tudom, hogy a Williams vagy a FI kerüljön ki...én úgy látom, hogy elmúlt évekhez hasonlóan a fejlesztési versenyben egyik sem lesz képes lépést tartani a RB-vel.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4631) echterion


echterion
nagyúr

Köszi mindenkinek a választ. A rajtot láttam, a boxkiállásról maradtam akkor csak le. :R

**********

(#4632) venember83


venember83
nagyúr

254, ha jól számoltam. Mivel Ricciardot kevesen tették be, szerintem lépek előre kicsit. :)

(#4633) echterion válasza venember83 (#4632) üzenetére


echterion
nagyúr

196, ha jól számoltam. Ez rosszabb, mint legutóbb sajnos, de sok mozgásterem nincs és ezután se nagyon lesz, kb. 21-22 misim lesz, amivel sokkal jobbat nem fogok tudni összehozni. :(

[ Szerkesztve ]

**********

(#4634)



addikt

Hmmm, mintha kicsit fura lenne a ligában az emberek sorrendje. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4635) Qorthral válasza (#4634) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, meg van kavarodva kicsit. A pontok viszont stimmelnek. Remélem a többit is hamar rendbe fogják tenni. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4636) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Hami-Ric-FI-cat-mar befér kövire :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4637) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na most vagy én számoltam el valamit, vagy ők, de nekem 246 jött ki, viszont csak 245 van beírva :F

én számoltam el.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4638) attisx


attisx
addikt

Basszus, ez az El Capitano nevű ürge beteg. Van legalább hat csapata a top százban és már mindet frissítette is HAM-RIC felállásra. Ráadásul a lista vezető csapatában már befér az STR is az FI mellé. Nem istudom van-e egyáltalán még értelme foglalalkozni az összetett tabellával... :(

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4639) M3oH válasza attisx (#4638) üzenetére


M3oH
addikt

Nem igazán. Én nem is nagyon nézegettem, csak a PHLigát. De itt is a játék a fontos, nem az, hogy hol állok. Az ilyen, "van15csapatom" emberke, pedig szánalom. De, biztos nagyom büszke magára. És nincs tétje a dolognak, de F1liga is jobban figyelhetne, az ilyen egyértelmű sokszoros accokra.

[ Szerkesztve ]

(#4640) bobace


bobace
őstag

Kimagasló hétvége még HAM nélkül is, de összetettben egy kummányi helyet sem sikerült előrelépni :( Kár.
Gondolkozom ezen a HAM-RIC összeállításon (viszont újra lenne CAT és MAR is..), de egy sima VER-BOT csere jobban hangzik.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4641) werszomjas


werszomjas
őstag

RiC és a RedBull azonos áron van, melyik legyen :F :F

üdv

(#4642) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát nem vitás, most már tényleg jól felment a Merci és Hami ára. Vagy inkább a többiek lettek olcsóbbak :D

All→M8

(#4643) pepe091 válasza Motion_Blur (#4629) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem amiatt volt.. Összecserélték a hátsó kerekeket.

(#4644) FireKeeper válasza M3oH (#4639) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha még "csak" 15 csapata lenne. de ilyen 100-as nagyságrendről beszélünk, nem is egy usernél.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4645) M3oH válasza FireKeeper (#4644) üzenetére


M3oH
addikt

Gratulálni tudok nekik. Ha vkinek van ennyi ideje, hogy ennyit szöszmötöljön a nagy semmiért, hajrá.

(#4646) venember83


venember83
nagyúr

Létezik, hogy 25. vagyok összetettben és 2. a ligában? :F

[ Szerkesztve ]

(#4647) -Mike- válasza venember83 (#4646) üzenetére


-Mike-
addikt

Nincsenek még sorrendbe rakva, nagy a katyvasz ha nézed a pontokat.

(#4648) venember83 válasza -Mike- (#4647) üzenetére


venember83
nagyúr

Épp ez az, hogy én pontok szerint rendeztem a listát elvileg, és úgy vagyok az első lapon, 869 ponttal az egyetlen. Magam se értem, ez hogyan lehetséges. Most arról nem is beszélve, hogy a PH! ligában milyen elöl vagyok. Komoly rendszerhiba lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(#4649) venember83


venember83
nagyúr

Ennyire nem érdekli az F1vilag.hu üzemeltetőit az F1Liga, hogy jó pár nap elteltével se javítják a nem frissülő tabellát eredményező hibát? :F

(#4650) grabber válasza venember83 (#4649) üzenetére


grabber
addikt

Már őket sem érdekli az F1 :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.