Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#182) hunnylander válasza (#181) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem biztos hogy az a stratégia nem lesz rosszabb, mint a cserélgetős. Csalódtam a Sauberben és a Toroban ezért megnéztem mit tudnék szerezni helyettük. Természetesen az eladásokkal is pénzt buktam, meg azzal, hogy egyáltalán rájuk tettem, mert esett az áruk is a gyengébb eredmények miatt. Bár a Sauberben is látok fejlődési lehetőséget. 3 csere árán megkaparintottam a Renault-t, mint elérhető legjobbat. Utána is olvastam, hogyan értékelték az első futamot, mi volt benne, mit várnak a következő futamra, úgy érzem a darazsak tudnak majd csípni; pontokat vagy játékpontokat érő helyezéseket. A pilótáimtól nem sok pontra számítok (Glock és Chandhok).

Lehet, hogy majd növelni fogják a pontért járó összeget, mert úgy látszik, minden túl van árazva, pl. a pilótákat tekintve, főleg, hogy a jó eredmények miatt tovább fog nőni az áruk. A jelenlegi játékkép alapján még a legjobbak is középmezőny pilótákkal játszanának a szezon végén is.

Tavaly még nem nagy figyelemmel játszottam, volt úgy hogy el is feledkeztem róla, hogy jó lett volna csapatot változtatni, de a szezon végére már futotta élcsapatokra és élpilótákra, pedig emlékeim szerint nem voltam az élmenők között.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.