Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#3301) Noxy


Noxy
veterán

Sziasztok!

Nálatok rendben megy bejelentkezés az OTP oldalán?
Engem kidob hibás jelszóval.
Ja meg előtte vásároltam az eBay-n PayPal-l, rendbe is volt, de az SMS-t nem jött meg az OTP-tol.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3302) BTminishop válasza Noxy (#3301) üzenetére


BTminishop
aktív tag

Én nem tudom lekérdezni az egyenlegem és most már telekom oldalán sem tudok feltölteni egyenleget (OTP Junior). :F :F

(#3303) szaboknak


szaboknak
aktív tag

Mos akkor a Simple alkalmazással mindenütt lehet fizetni ahol érintős a terminál?mert régen voltak elfogadó helyek de pld.a Tesco sem volt benne.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#3304) dptrsk válasza szaboknak (#3303) üzenetére


dptrsk
addikt

Ahol van paypass fizetéare lehetőség, ott többnyire a Simple appba regisztralt OTPs kártyával tudsz NFC-s telefonnal fizetni.

(#3305) Keem1


Keem1
addikt

Másnál se megy a Simple érintéses fizetés?
Eddig tök jól ment, de tegnap már nem tudtam fizetni. Már nem is írja a kártyámnál hogy érintéses fizetés.
WTF?

(#3306) Razor1


Razor1
aktív tag

már hivatalos, az Amex kivonulásával MasterCard hitelkártyák jönnek, ugyanazokkal a feltételekkel, de szélesebb elfogadói hálózattal, Paypass funkcióval:
[link]

(#3307) dptrsk válasza Keem1 (#3305) üzenetére


dptrsk
addikt

Ki-bejelentkezés megoldja

(#3308) _ak_ válasza Keem1 (#3305) üzenetére


_ak_
addikt

Tegnap is és ma is rendben működött. Nem csináltam semmit, mióta regisztráltam, max a telót indítottam újra.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#3309) Keem1 válasza dptrsk (#3307) üzenetére


Keem1
addikt

Így is lett, köszönöm :R

(#3310) parkr


parkr
őstag

Nem tudja valaki esetleg hogy az online vásárláskor zárolt összeg mikor kerül vissza a számlára ha a rendelést törölték?

(#3311) Keem1 válasza parkr (#3310) üzenetére


Keem1
addikt

Csak tapasztalatot tudok mondani: 5-7 nap. Nekem eddig ennyi volt

(#3312) parkr válasza Keem1 (#3311) üzenetére


parkr
őstag

Köszi. ez is több mint amit az emailemre (nem) válaszoltak.

(#3313) Zoty4


Zoty4
őstag

megint szar az otp, nem tudok belépni a netbankba

kb 10. probálkozásra beengedett

[ Szerkesztve ]

(#3314) jotzo


jotzo
csendes tag

Údv mindenkinek,
a simple alkalmazással kapcsolatban lenne egy kérdésem. Szinte mindenhol csak a 2. vagy harmadik érintéssel sikerült fizetnem, sőt volt amikor egyáltalán nem sikerült (Aldi). Kijelentkeztem, hátha az segít,, de visszajelentkezéskor a kártya nem volt engedélyezve érintéses fizetésre, megkérdezte, akarom-e, de "digitális kártyakibocsátás sikertelen" üzenetet kapok. Van megoldás? Próbáljam meg törölni a kártyát és regelni újra?

(#3315) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Van néhány gépkocsinyeremény betét a számlámon. Ha OTP direktben lekérdezném az állapotát (vagy visszaváltani szeretném), ezt kapom napok óta: Pillanatnyilag a banki rendszer nem elérhető. Kérjük, tranzakcióját ismételje meg később.

2 hete még működött. Másnál jó?

[ Szerkesztve ]

(#3316) Tuomas válasza jotzo (#3314) üzenetére


Tuomas
addikt

Nincs véletlenül NFC-s SIM kártya a telefonodban, ami bezavarhat?

We were here

(#3317) jotzo válasza Tuomas (#3316) üzenetére


jotzo
csendes tag

De, az van.

(#3318) Tuomas válasza jotzo (#3317) üzenetére


Tuomas
addikt

Akkor lehet, hogy az lesz a baj. Cserélj sim-et és próbáld ki úgy is.

We were here

(#3319) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok!

Tegnap néztem az egyenlegemet és háromezer + párszáz forint volt rajta, ma újra csekkoltam és már csak 724 forint van rajta. Lehet valaki hozzáfért a bankkártya adataimhoz és leszívta? Előfordulhat ilyen, hogy az OTP háromezer forint körül csapolja meg a számlát? :F

(Internet bankos nem vagyok, csak az egyenleget tudom megnézni.)

Köszi!

(#3320) pvt.peter válasza SunMount3r (#3319) üzenetére


pvt.peter
őstag

Hívd fel az OTP -t az ügyfélszolgálati telefonszámán és kérdezd le a legutóbbi tranzakciókat.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#3321) SunMount3r válasza pvt.peter (#3320) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Vasárnap elég nehezen fog menni a dolog... :(

(#3322) headhunter válasza SunMount3r (#3319) üzenetére


headhunter
addikt

Éves kártyadíj levonás?

(#3323) SunMount3r válasza headhunter (#3322) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az ilyen 3000Ft körül szokott lenni?! És miért épp Júliusban vonnák le?!

(#3324) dptrsk válasza SunMount3r (#3323) üzenetére


dptrsk
addikt

A kártyadíjat annak a hónapnak a végén vonják le, amelyikben a kártya lejárat van.
Tehát ha a kártyád pl. 07/20 jár le, akkor minden júliusban vonják.
Kb. 3.000 forint körül van, ha valami egyszerűbb, nem dombornyomott, nem arany.

A telefonos ügyfélszolgálat hétvégén is üzemel, úgy tudom.
Kártyaletiltás biztos van, szerintem ott is megmondják.

(#3325) viktorhu válasza SunMount3r (#3321) üzenetére


viktorhu
veterán

Miért menne nehezen?

(#3326) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!

OTP mobilalkalmazásba belépésért von le valamit a bank? Csak mert itt is látszik az egyenleg, akkor fenének lépnék be webes felületen.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#3327) dptrsk válasza Dyingsoul (#3326) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem von le semmit a mobilapp miatt.

(#3328) Dyingsoul válasza dptrsk (#3327) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Király, köszönöm! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#3329) fery02


fery02
addikt

Voltam bent néhány napja bankfiókban, technikai számlámról áthelyezni pénzt sima folyószámlára és rákérdeztem egyúttal, hogy másvalaki (párom) OTP-s folyószámlájára milyen költség lenne a maradék pénzt áthelyezni, amire mondott is egy xxxx Ft összeget, majd hozzáfűzte, hogy ha augusztusig várunk, akkor augusztustól ingyenesen át lehet azt a pénzt helyezni a számlájára.

Tud erről valaki valamit, hogy augusztustól mi változik pontosan ezzel kapcsolatban?

(#3330) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Sziasztok!
Most telepítettem lenne néhány kérdésem:
Tapasztaltam, miközben a hitelesítendő wifi jelre várt (mobiladatra még nem váltott át) a teló nem tudtam fizetni, majd kiírta, hogy simple szolgáltatás nem elérhető.Van összefüggés a kettő között?
Észrevettem ha nincs adatforgalom nem tölti be a hűségkártyák képeit. Lehetséges?
Érdemes-e, használható lesz-e a chipes hűségkártya (pl.Shell)? :R

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#3331) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Tegnap volt próba de Erste master hitel kártyát nem fogadta el... Azt írta a terminál használjam az eredi kártyát... :O :(((

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#3332) Syl


Syl
nagyúr

Mekkora fekália bank ez az OTP?!
Hogy kell átvezetni pénzt a webkártyára? Mert menüből nagyon nem akarja megcsinálni: [kép]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3333) csako válasza Syl (#3332) üzenetére


csako
veterán

Kártyák közötti utalásként azonnal megtörténik és el is lehet menteni űrlapként.

Ja látom ott próbálkozol :D bocsi, akkor nem tudom nálad mi a hiba, nekem ma is rendben ment, legalábbis a SmartBank appban telefonon és weben sem hozza ezt a hibát.
De ha első alkalom lenne: a főkártyád ugye online fizetésre is használható? És aktiválva van, nem járt le, nincs letiltva?

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3334) dptrsk válasza Syl (#3332) üzenetére


dptrsk
addikt

rendes utalás esetleg? :U
Már van aktív bankkártyád mindkét számládhoz?

Azt ugye nem kell elmagyarázni, hogy bankkártyák között csak akkor lehet utalni, ha mindkét számlához tartozik aktív bankkártya!?!?

[ Szerkesztve ]

(#3335) Syl válasza csako (#3333) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha itt a a forrásszámlánál kiválasztom az üres webkártyát, akkor alul bejönnek ilyen debileknek való piktogrammok, hogy milyen számot hová kell írni az utaláshoz. De nekem ugye pont a fordítottja kell, a "rendes" számláról a webkártyára.

(#3334) dptrsk

Igeeen? És hol a webkártya? Mert ilyet nem adtak.
A "rendes" kártya meg egy Mastercard.

szerk.
Igazából ez a lányom bankkártyája, holnap elzavarom egy otp fiókba :B

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3336) csako válasza Syl (#3335) üzenetére


csako
veterán

Ezen a menüponton megnézheted, hogy minden rendben van-e a kártyával. Oldalt alatta meg ott vannak a webkártya adatai is, ahogy látszik

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3337) dptrsk válasza Syl (#3335) üzenetére


dptrsk
addikt

A baloldali menüben van olyan, hogy Betéti kártyák, hitelkártyák, s azon belül webkártya adatok.
De amikor elkészült a webkártya, megkapta (fogja kapni) OTP direkt üzenetben is az adatait.

A főszámla MasterCard kártyája már nálatok van?
Fizettetek vele már valahol? Aktív az az MC kártya?

(#3338) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

Sziasztok!

Simple dijcsomaggal az ingyenes havi limitnél nagyobb összeget milyen módon éri meg felvenni?

Köszi :R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#3339) dptrsk válasza neil_mullen (#3338) üzenetére


dptrsk
addikt

Nézd meg a hirdetményeket:

Betéti kártya hird., fióki kártyás felvétel és ATM kp felvétel
Tempo számla, kártya nélküli fióki felvétel

Fontos, hogy mikori a számlád, mert más-más nyitási időpontokhoz, más-más díjak tartoznak.
A pontos összeg ismeretében, ki tudod számolni, hogy a 3 közül melyik éri meg neked.

(#3340) Syl válasza dptrsk (#3337) üzenetére


Syl
nagyúr

Passz. Mint írtam, nem az enyém a számla. A lányom agyát meg totál felqrta. Pizzát akart rendelni, de nem ment. Most az van, hogy holnap bemegy az egyik fiókba és megkérdezi mi merre hány méter. (azt viszont tudom, hogy webkártyát nem küldtek neki, mondván az csak egy virtuális számla :F ) Ha nem tudják/akarják megoldani, felmondja a számlát és nyit másik banknál, ahol "rendes" bankkártyát adnak, amivel neten is tud vásárolni. - Az ő szavai :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3341) neil_mullen válasza dptrsk (#3339) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

köszi, de a tempo-t minek linkelted? :F 16.08.22-én nyitottam a számlám. lehet én vagyok a vak, de semmi olyat nem találtam hogy melyik vonatkozik rám, csak bankkártyára vonatkozóan...

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#3342) dptrsk válasza neil_mullen (#3341) üzenetére


dptrsk
addikt

Mivel a Simple hirdetmény nem rendelkezik a bankfióki kártya nélküli készpénzfelvételről, így a Tempo díjtétele érvényes erre a tranzakcióra.

A kártyás hirdetményben pedig a 10. oldalon levő MCO díjtételek vonatkoznak rád.

[ Szerkesztve ]

(#3343) dptrsk válasza Syl (#3340) üzenetére


dptrsk
addikt

A "rendes" számla MasterCard adatait is beírhatta volna az online rendelésbe, azzal is lehet online fizetni.

(#3344) neil_mullen válasza dptrsk (#3342) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

köszi szépen. :R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#3345) géeles válasza Syl (#3340) üzenetére


géeles
aktív tag

Vicceltek....
Azért egyik számlaszámról egy másikra utalni nem egy feladat....
Valószínüleg első esetben nem megy, másodikra talán döcög; de emiatt egy másik bank? :F

Meg kell tanulni, majdhogynem készséggé kell váljon, a pizzát meg fizethette volna akár a másik kártyával is.
:U

Nem kell szerintem bemenni, higgadtan kell újból próbálkozni. Ha a számlaszámok stimmelnek, akkor működni fog.

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#3346) csababarca


csababarca
őstag

A smart app miért nem ad olyan opciót hogy belépés? Csak regisztráltatni akar.
De már regisztráltam, délelőtt használtam is az appot, majd most akarok belépni, de nem enged, mert higy regisztráljak.

Ami okés kenne, de smst kell fogadni hozzá megint, de aug végéig térerő nélküli helyen vagyok:/

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3347) skroy


skroy
senior tag

Lejárt kártya esetén mikor küldik a cserekártyát? Smartbank-ban már 1 hete elérhetők az új bankkártya adatok, webkártyával együtt.

(#3348) dptrsk válasza skroy (#3347) üzenetére


dptrsk
addikt

Teljesen változó, de hét végéig meg kell kapnod szerintem, ha már 1 hete benn vannak a rendszerben.

(#3349) MaciG


MaciG
addikt

Az értékpapír számlának mennyi most az éves díja? Sehol sem találom. Nem tartós befektetés, hanem a normál. Állampapírok "vannak rajta".

BANZAII

(#3350) dptrsk válasza MaciG (#3349) üzenetére


dptrsk
addikt

második oldal

Ha nem Prémium (Plusz) számlád van, akkor a rajta tartott "érték" 0,22%-a, de minimum 722 ft, negyedévente, ami 186 forinttal csökkenthető, ha elektronikus kivonatot kérsz.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.