Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14040) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#14036) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát az tény, hogy a kiegészítőket két klikkelés telepíteni, amit még az az állandóan emlegetett ostoba tulok vérpistike is meg tud csinálni. :DD

Aztán amikor valami gány fost feltelepít, és fogalma sincs, mi okozhatja az anomáliákat, akkor majd lehet jól szidni a böngészőt, mert nyilván az a hibás, nem a kiegészítő írója.
Amúgy adott esetben még haladóbb júzer számára sem biztos, hogy olyan egyszerű rájönni, konkrétan melyik kiegészítő okozhat bajokat, már amennyiben nincs ideje valakinek arra, hogy egyenként letiltogassa mindet, végigpróbálva az összes fent lévő kieget, mert Murphy törvényszerűségei szerint úgyis majd nyilván a legutolsó lesz az, amelyik szar volt. :DD

(#14038): hmm, ezzel az Opera buggal már én is találkoztam, amikor saját próbálkozásként meg akartam csinálni egy olyan honlapot, hogy rögzítek egy fix hátteret, elé pedig bepakolok egy dobozkát, amin belül lehet görgetni a tartalmat, de Operában természetesen szarul működött, ezért letettem róla. Akkor még azt hittem, én csinálok valamit rosszul, de legalább most rávilágítottál, hogy ez Opera-specifikus bug... :(

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.