- sellerbuyer: Te tudod, mi mennyit fogyaszt az otthonodban?
- Barthezz2: Cím: Ismeretlen - Chapter 4
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Megint 3 hónap Disney+ akciósan :)
- Argos: Az vagy, amit megeszel
-
LOGOUT
Ezt a fórumot azért hoztuk létre,hogy ne zavarjuk azon felhasználókat, akik még csak most ismerkednek a tablettel, vagy akár az Android rendszerrel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
Végignyomom mindjárt.
Köszi, hogy leírtad, de a lényeg nem ment át szerintem abból amit leírtam.Egyrészt nagyon hálás vagyok én is - mint mindenki más gondolom - hogy ennyit dolgoztak itt többen a topicban és remek módszereket, scripteket raktak össze.
Másfelől viszont amit írtam, tartom, és ez az én gondom: nincs összeszedve egy teljes, több esetet lefedő leírás. A scriptes módszerek ezt nem is kívánnák meg, hiszen tényleg csak egy bat-ot kell elindítani és végigmegy, hülyebiztos. De az én esettemből is látszik, hogy vannak kivételek...A téglásítást is olvastam, hogy nem lehet, de a droidboot nélküli esetről is alig van szó a topicban, márpedig az nem egy jól menedzselhető eset. Lásd philips20 esetét, aki pár órája még 5%-nál elakadt flashtool-lal nézte a lehalt tabját...
Egy szó mint száz, a topicot végigkeresve, ha nem lusta az ember akkor is rengeteg módszert, kerülőutat (driverek installja, win8 megoldások, xml-ek módosítása, stb...) talál. Csak egy tucat hsz végigolvasása után lesz bármelyik részlépés után biztos, hogy jól csinálja-e.
Szerintem nagyon hülye sem vagyok hozzá több tucat romolás, flashelés után (Samsungok, ZTE, Huawei, stb...), lusta se voltam, mert mindent feltoltam elsőre, kérdés és segítség nélkül, a nehézségek ellenére is (többféle launcher, win8.1 driverek, adb hiba kiiktatása, stb...). Mint utóbb kiderült a tabról hiányzó droidboot volt a gond nem az, hogy valamit elszúrtam volna.
Szóval ezek után azért működő tabot a sokféle leírás és módosítás után, egy láthatóan igen kivételes esetben nem ugranék neki ami nem halálbiztos.
Ill. még egy tényező: ha még így is vissza lehet hozni az életbe az sem opció sajnos, ha 1 hétig hekkelnem kell. Látva Ábel kész scriptjeit vágtam végül bele, azt is 1 hét után mire lett rá 1-2 óra szabadidőm. Sajnos ez is faktor.
Na kiönteöttem a lelkem. Nekimegyek mindjárt még egyszer flahstool-lal és meglátjuk.
-
RoundRobin
aktív tag
intel phone flash tool 3.1.8.2
Ebben benne vannak a driverek is.
Nekem az 1.1.5-ös adb driver és az 1.0.1-es iSoc driver vált be.
Utóbbinál már van újabb verzió. Arról nem tudok nyilatkozni, mert azt nem próbáltam ki.Az intel flash tollal való flash-eléshez az ADB driver nem kell, csak az iSoc.
Ami egyeseknél jobban beválhat, az egy másik adb driver (ADB_Drivers_Updated.zip).
File-ok:
PhoneFlashTool_3.1.8.2_win32.exe
iSocUSB-Driver-Setup-1.0.1.exe
IntelAndroidDrvSetup1.1.5.exelinkek:
SDC Intel rootKIT * https://www.androidfilehost.com/?fid=95747613655042708
ADB driver 1 * https://software.intel.com/en-us/android/articles/intel-usb-driver-for-android-devices.
ABD driver 2 * https://docs.google.com/file/d/0B8-MmbAi1ZX5bWI3WEpWN0IxajA
Utóbbi két driverbõl elég egy is, a fontos, hogy valamelyik mûködjön. -
AndrewBlase
senior tag
Ma engem is elért a végzett. Firefox frissítésnél kiírta, hogy kevés a hely (300MB).
Megpróbálkoznék a v3-as (4.9GB Data) felrakással, de mivel abszolút újonc vagyok droid fronton, lenne pár kérdésem.
- Ha jól értelmezem, akkor szgépre (win7 64 bites) felrakom a mellékelt drivert, a tabot kikapcsolt állapotban a power + vol up gombbal droitbootba helyezem, gépre kötöm, szgépen elindítom a flash_op3ndott_4_9G_data.cmd-t, és várok. Ennyi?
A tabra felment a két gyári frissítés még tavaly. Kell csinálni rajta előbb egy gyári visszaállítást? Biztonsági mentést kell csinálni előtte? Illetve, ha felment az új rom, akkor az auto update-t le kell tiltani?Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, csak láma vagyok ehhez, és nem szeretném elcseszni.
-
Mattb
senior tag
válasz
RoundRobin #2392 üzenetére
Na hat lenyeg igen, a droidboot, az ha megvan es utannak megakad a flasheles, felesleges ujraprobalkozni, nincs szukseg a 100%-ra.
-
ekewas
csendes tag
Sziasztok!A fiamnak vettem egy tablettet névnapjára de sajnos összetörött a touch screen.Valaki tudja hogy honnan lehet rendelni másikat és a ipad minié jó e hozzá?(A törött üveg ellenére működik.)
-
Mattb
senior tag
Leirtak mar elottem, ezt a gepet brickelni (teglasitani, megolni) nem igazan lehet.. A legroszabb hiba ami elofordulhat az a feher-piros usb felvillanas bekapcsolasra, vagy pedig a teljes sotet kepernyo.
Phone flash tool kell az ujraeleszteshez. Linket nemtudok neked adni, de biztosan hogyha beirod keresobe megtalalod. Drivereket is szamtalanszor linkeltek. Win 8.1 alatt konyebb a dolog, win 8.1 nel a kompatibilitasi problemakra kell figyelni.
Ha "megfo" a gep, annyi a dolgod, hogy phone flashtoolbol elinditasz neki egy flashelest. Nem kell vegig futnia, csak az ifwi-t kell tudnia felmasolni ( bar ezt nembiztos hogy jol mondom) a lenyeg hogyha mar addig eljut a geped, hogy ujra van droidboot ( volup+ on) akkor siman raengedheted az abel v3-as scriptjet. Ez feltsz neked egy ket frissitessel rendelkezo alap, rootolt rom-ot.
En ajanlom neked, hogy csinald meg ezt a scriptet, kicsit ha utanna nezel, sokkal jobba lehet tenni ezt ( a szerintem alapbol is kivalo ) tabot.
Ha megsem akarsz egybol a melybe ugrani, akkor a v3as scriptbol a 4,9 GiB-ost tedd fel. Azt hasznaltam en is, tapasztalatbol mondom, hogy minden popec rajta. Most az 5,8GiB-es van fent, ez is popec, de meg csak 2 napja megy, eddig minden oke. Rajtad all a dolog, de megeri modositani. A garival nem ersz annyit, mint ahogy te magadnak megtudod csinalni. Az android alapbol be fog neked lassulni, 2 evet nem igazan bir ki. Garancialisan ezzel nem csinalnak semmit, frissitest pedig egy ilyen gepre nem igazan kell varni. Tehat ezzel azt akarom mondani, hogyha nemis most, de egy ido utan amugyis "rakenyszerulnel" a mokolasra. Es azert eleg biztos emberek allnak itt e mogott. (Allitom biztosabbak mint akikhez vinned garira a gepet...)
-
RoundRobin
aktív tag
Egy gyors kérdés: power+vol_down se csinál látszólag nálam semmit. Olvastam valahol, hogy tök sötét marad a képernyő, de mégis működik.
TEgnap még azt mondtad, hogy usb jrel van.
Szerintem valaminek lennie kell (intel logó, USB logó), mert az még nem garancia, hogy felveszi a kapcsolatot a nagy géppel. Az csak azt bizonyitja, hogy a TAB procija működik, de ettől még a kijelző, a GPU, a RAM, vagy a ROM (emmc) lehet beteg. -
sb
veterán
válasz
philips20 #2364 üzenetére
Az fent van a kezdetektől, mint írtam, tud is konnektálni.
Viszont a flash tool-lal való hekkelésnek még nem néztem utána a topicban. Ill. néztem, de erről is többféle verzió van. (melyik xml-el, hogyan, stb...)És mivel működik a tabom ezért nem nagyon akarok próba-szerencse alapon nekiállni. Ha nem indulna akkor próbálkoznék bátran.
Szóval jó lenne ha pontosítaná valaki - főleg ha te tudnád esetleg, mivel te első kézből érintett vagy - hogy melyik leírás alapján ment a dolog.
Egy gyors kérdés: power+vol_down se csinál látszólag nálam semmit. Olvastam valahol, hogy tök sötét marad a képernyő, de mégis működik. Itt pl tényleg semmit nem látni rajta? Droidboot hiánya után már semmit nem hiszek el ennek a tabnak.
-
RoundRobin
aktív tag
Ez csak valami szívatás sajnos, kerestem lollipop-ot én is azonos procival rendelkező eszközökre. Két telefonnál és egy tabletnél is előjött ugyanez a link ugyanezekkel a google-os url partokkal
Akkor sorry..
ÉN nem próbáltam mert fél gigát innen úgysem tudok letölteni, csak egy nap alatt. -
_Soma77_
tag
A legtöbb z25x0-ra készült rom felmegy rá, de mindegyik klón kicsit más hw szempontból, ezért driver-ek portolása nélkül gyakorlatilag használhatatlanok. Forrás nélkül meg ez szvsz halott vállalkozás...
-
Keeperv85
nagyúr
válasz
RoundRobin #2381 üzenetére
Azzal sokra nem megyünk....
Nincs értelme, ha ezzel azonos verzió...
-
Keeperv85
nagyúr
válasz
RoundRobin #2377 üzenetére
Mármint a Viva systemet, ami Loli a 3.1-es kernelen, ami ehhez van... oO... Én zavart érzek az erőben... olyan még eddig nem volt, hogy backportolt kernel nélkül egy JB feletti romverzió fusson a 3.4-es kernel kódútja nélkül...
-
RoundRobin
aktív tag
válasz
Simba86 #2291 üzenetére
Ha jók a mobilarénás cikk infói, akkor a viva i8-ban z2580-as proci van, azaz 2 ghz-es. ez nem jelent problémát?
Nem probléma.
Valóban 2 Ghz-es a Viva procija de attól még fut rajta a szoftver. Ahogy pl. a win is fut 1.7-es és 3 Ghz-es procin is. Soma egyébként futtatta is a viva ROM-ját ezen, ha jól emlékszem. -
Mattb
senior tag
válasz
_Soma77_ #2371 üzenetére
Nem vagyok oda a launcherekert de ez egeszjol nez ki.
Na meg egy dolog.... Volt mar itt, vagy a masik topicban szo a tobb ablakos modrol.. Azt nem talalom, pedig emlekszem ra. Aki mutatta egy slipknotos mask volt a hatterkepe
. Viszont akarmit irtam be nemtalalom meg ot... Valami otlet?
-
Kom-ancs
tag
Köszönöm a leírást és a v3 verziót!
-
Mattb
senior tag
Xposedban nemigazan talalok ikonokat, valaki tudja hogy hogyan lehetne lecserelni ezeket a zoldeket?
Ja es meg valami, voot mar szo, hogy azt a zold keresosavot hogyan lehet eltuntetni??? Kerestem de megoldast nem talaltam ra, csak annyit hogy tiltsuk le a google keresest, de akkor is meg ott marad a zold sav.
-
_Soma77_
tag
válasz
philips20 #2362 üzenetére
ok, akkor rendben vagy, mert az elkerülte a figyelmemet, hogy csak 61%-ig ment el a flash. így nem írta felül a boot partíciódat, úh semmi tennivaló nincs.
Ez viszont azt jelenti, hogy lehet, hogy ki lehetne csontozni a teclast-os flash.xml-t annyira, hogy csak drodboot-ot flash-eljen vissza, még ifwi.bin-t se (nem tudom, hogy lehet-e), és akkor minden probléma megodva, hiszen onnan már v3-as szkript is működni fog.
-
sb
veterán
válasz
philips20 #2356 üzenetére
Akkor a pontos teendőim a flashtool-lal? Mit tegyek fel, hogyan?
Már nem merem az összegyűjtött leírásokból csinálni, csak a tuti érdekel, ami most nálad sikerült.szerk: Közben a sima Op3n Dott topicban linkelt mykit tool-lal futó tab alól nyomtam vmi "system backup"-ot, ami lefutott és a PC-re lementett vmit. Azért írom zárójelben, mert 500MB lett csak.
-
philips20
aktív tag
Köszönöm mindenkinek a segítséget!!!!
-
_Soma77_
tag
igen jó a régi leírás -- emlékeztetőül:
external sd-re fel kell másolni a két mmcblk0boot0/1 partíciót
CWM-be belépünk
ADB Shell-t indítunk, majd onnan:
mount /external_sd (ez nem biztos hogy kell, van olyan cwm, ami alapból mount-olja asszem, ilyenkor device busy üzenet fogad, ignoráld), majd:echo 0 > /sys/block/mmcblk0boot0/force_ro
echo 0 > /sys/block/mmcblk0boot1/force_ro
dd if=/external_sd/mmcblk0boot0.img of=/dev/block/mmcblk0boot0
dd if=/external_sd/mmcblk0boot1.img of=/dev/block/mmcblk0boot1CWM-ből factory reset -- ez sem kötelező
-
sb
veterán
válasz
_Soma77_ #2330 üzenetére
A 2. ponttal szerintem elhajtanak, mivel a lényeg, hogy működik a tab.
Ha elrontom (akár gyári update-tel, bár látod, philips20-nak nem volt vele gondja) akkor esetleg vissza lehet vinni.De most megvárom mire jut, mert ha lett droidbootja akkor összeállhat ez még.
Más: láttam a frissítéses infókat, de "használtan" vettem, nem a boltban így nem próbáltam ki.
Ill. olvastam is, hogy kb semmi értelmes nincs a frissítésben viszont behalhat tőle, pont ezért nem nyomtam rá azóta és kapcsoltam ki az auto update-et is. -
_Soma77_
tag
válasz
philips20 #2347 üzenetére
nyomhatod, de az mmcblk0boot0/1 partíciókat mindenképpen vissza kell írnod valamikor, különben nem lesz töltés visszajelzés, hang, front oldali kamera és wifi. ahogy írtam korábban is, ez a partíció tartalmazza a hw perifériák inicializálásásáért is felelős firmware-t, ami most ezzel a jelenlegi flash-eléssel teclast-os még.
Ráküldheted Abel V3-szkriptjét, és max. utána megcsinálod a visszaírást, ha már lesz ADB-d (én fordítva csinálmán, de szerintem így is menni fog)
external sd-re fel kell másolni a két mmcblk0boot0/1 partíciót
CWM-be belépünk
ADB Shell-t indítunk, majd onnan:
mount /external_sd (ez nem biztos hogy kell, van olyan cwm, ami alapból mount-olja asszem, ilyenkor device busy üzenet fogad, ignoráld), majd:echo 0 > /sys/block/mmcblk0boot0/force_ro
echo 0 > /sys/block/mmcblk0boot1/force_ro
dd if=/external_sd/mmcblk0boot0.img of=/dev/block/mmcblk0boot0
dd if=/external_sd/mmcblk0boot1.img of=/dev/block/mmcblk0boot1CWM-ből factory reset
-
philips20
aktív tag
én most nem csináltam semmit, elkezdtem rá küldeni az 5,5 ös újraparticionált rom ot, most csinálja, kíváncsi leszek.
-
philips20
aktív tag
válasz
poczabence #2346 üzenetére
van boot, de én most az új rom ot akartam fel rakni, most már hogy van boot om, nyomhatom az újra particionált rom ot ?
-
poczabence
tag
válasz
philips20 #2343 üzenetére
A flash.xml-ből töröld ezt sort:
<command>
<string>sleep</string>
<timeout>25000</timeout>
<retry>2</retry>
<description>Sleep 25 seconds</description>
<mandatory>1</mandatory>
</command>Szerintem ez lehet gond. Bár droidboot-od szerintem már így is van.
Szerk.: Látom, hogy tényleg van.
Innen kövesd GyureX leírását.
-
philips20
aktív tag
viszont most 61% nál ált meg
[link] -
philips20
aktív tag
válasz
poczabence #2337 üzenetére
király vagy
)
ékezetes mappa volt a baj
-
philips20
aktív tag
válasz
poczabence #2337 üzenetére
asztalra kiteszem az lehet hogy segít ?
-
gallimi
tag
Lenne egy kérdésem. Az xposed-et honnan és hogyan tudnám feltenni? Dobna valaki egy linket. Köszi.
-
_Soma77_
tag
válasz
philips20 #2327 üzenetére
amit mindenképpen tegyél meg:
File > Options > Auto Updater > Disable
Log ablak felett jobbra "On demand flash"-t pipáld be -- sokszor szokott segíteni, ha sz.rakodik az USBNálam nem minden USB port-ról megy a flash -- van, ahonnan soha, a másikról 10x-kell próbálni - szóval kitartás! szerintem össze kell jönnie!
szerk: USB kábel csere is szokott segíteni - én pl a gyári USB kábelt használom, másik kábellel nem jött még össze...
ha van a gépben USB hub, az meg tudja nehezíteni a dolgokat, mert a win hajlamos váltogatni a protok között...az ifwi flah-elésnél meg van egy pont, amikor droidba akar váltani (elsötétül a képernyő) és olyankor a win sokor ledobja a kapcsolatot...
egy szó mint száz, az intel flash tool-lal kapcsolatban nehéz 100%-ban megbízható tanácsot adni, mert nagyon függ a géped kiépítésétől és a driver-ektől...
-
philips20
aktív tag
a frissitések simán felmentek, működött rendesen, de most ahogy írtad a flashtool 5% után hibát ír ki.
-
_Soma77_
tag
valószínűleg kifogtál egy olyan tabot, amelyben nincs droidboot, azaz eleve hibás, hiába megy normál módban. Ezek a tab-ok a gyári OTA frisstéseknél egyből elhasalnak, és akkor már bekapcsolás sem jön össze. Ezért mondták itt sokan a fórumban, hogy még mielőtt megvennéd, nyittasd ki a dobozt, és nézd meg, hogy van-e droidboot (volumeUP+power amig be nem jön) -- azok a gépek, ahol van droidboot, nagy valószívűséggel a gyári OTA update-eket is gond nélkül viszik (a többiek viszont nem, sajnos) Tehát itt három dogot tehetsz szerintem:
1) Használod, ahogy van addig, amig össze nem omlik. Ebben az esetben sajnos semmilyen mentést nem tudsz csinálni, mert nincs CWM,és nagy valószínűséggel úgyis a szervizben köt ki.
2) beadod szervizbe, mert az nem rendes működés, hogy nincs droidboot.
3) nekiállsz saját felelősségre Intel Flash Tool--ozni, és jó eséllyel 10-20 perc alatt lesz egy működö tabod. (de ehhez idegrendszer kell, mert nem szokott elsőre összejönni, ill. volt itt korábban olyan srác, akinek az Intel Flash tool semmit nem volt hajladó csinálni 5% után, és nem tudtuk kideríteni, miért) -- szóval ez a módszer sem biztos, hogy 100%-ban működni fog nálad.
-
sb
veterán
válasz
philips20 #2324 üzenetére
Szólj majd ha jutottál valamire...
Flashtool-lal nem szívesen vacakolnék, főleg ha ahhoz nincs gyári rom, amit fel lehet vele tenni. Már ha ezt jól értettem Somától.Még laptopon win7 alatt én is talán megpróbálom majd, de nem hinném, hogy a driverekkel van a gond. Már eleve hiányoltam a tabon valami felületet az USB ikonon kívül.
Meg ugye időből van a legkevesebb...
Pedig már gyártottam az Ábel féle scriptől egy köztes 5.5GB-os partíciós file-t, de úgy néz ki semmi nem lesz belőle. A root meg különösen fáj. -
Mattb
senior tag
válasz
Orionhilles #2317 üzenetére
Az nagyon nehez? Valaki esetleg jartas ilyenben itt?
-
sb
veterán
válasz
_Soma77_ #2283 üzenetére
A launcher is csak úgy indul el, ha megy a tab, rendesen bekapcsolva. Ilyenkor ír ki ADB kapcsolatot a launcher.
A leírás szerint ha kikapcsolom a tabot (USB-ről lehúzva) és 5mp power+vol_up -ot nyomok akkor bejön a logó, bevillan a nagy fehér USB ikon és azonnal el is tűnik.
Tehát semmi - más eszköznél megszokott - fastboot/download, akárminek hívjuk is felületet nem látok.
Garival az a gondom, hogy mivel vigyem vissza? A tab megy. Arra nem hivatkozhatok, hogy droidboot nem indul.
-
sb
veterán
válasz
_Soma77_ #2281 üzenetére
ha USB ikon van, akkor nincs más megoldás, mint a flash-tool, mert valszeg nincs droidboot-od, tehát launcherrel ne is kínlódj. Launcher a CWM felhúzásához kell, előfeltétele egy működő droidboot (ami most úgy látszik, nincs), így bármilyen backup felejtős sajnos.
Valami ilyesmit sejtettem én is, de nem tudtam hogy kéne kinéznie a droidboot-nak (fastboot leánykori nevén, ha jól gondolom - legalábbis a héten egy Huawei telefont pont hasonló módon rootoltam:
1. fastboot-ban indítás. adb-ből bootloader unlock.
2. fastboot-ban adb-ből utána cwm flashelése
3. cwm-ből supersu.zip felrakása).A tabnak semmi baja, megy rendesen amúgy.
Ha jól gondolom és nincs droidboot, vagyis cwm, akkor root sincs ha jól sejtem (legalábbis cwm-ből telepített supersu.zip). Csak ha flashelek egy eleve rootoltat... persze azt is csak flashtool-ból. ?
-
-
Mattb
senior tag
válasz
Orionhilles #2313 üzenetére
Sikerult. Csak az elobb emlitett dolog all fent, kicsit balra huz
Ikoncseret is talalni xposedban? Most neztem meg..nagyon klassz program amugy! -
Mattb
senior tag
válasz
Orionhilles #2313 üzenetére
Okes, megnezem.
Amugy az nemvolt teljesen kozepen, kicsit balra voltak a gombok 1-2 mm-t. Azt hogylehet megoldani? Gomdolom 1280*720-ra volt tervezve, ezert lehetett elcsuszva nem?
-
-
Mattb
senior tag
válasz
Orionhilles #2310 üzenetére
Ez valoban olyan lett, rakerestem benne es talaltam is. Mostmar akkor csak kikell szedni a hangero es kepernyokep gombot. Arra csak a systemui masolas mukodik?
-
philips20
aktív tag
elindult, de most 5% nál ki írja hogy IFWI failed nálad volt ilyen ?
-
-
GyureX
tag
válasz
philips20 #2301 üzenetére
Mivel en is igy jartam elsore, leirom, hogy siekrult rendbe hozni.
Elsore a script szerint hianyzott a particios tabla, utana lett feher usb. Flash tool fel, innen a romot betoltve a flash elment 68%-ig, de lett droidboot. Akkor a scriptet megint lefuttatva vegig ment egy hibaval, de a tablet elindult, viszont nem volt jo az aksikijelzes. Feldobtam ezeket memoriakartyara, kartya a tabban, cwm a launcher-rel betoltve. Ez alapjan formaztam a systemet, meg visszairtam a ket file-t. Majd droidboot-bol harmadjara hiba nelkul vegigment a particionalas, es lett egy szuper tabom.
Lehet, a veget egyszerubben is meg lehetett volna oldani, de hiba nelkul akartam, hogy lefusson a script.
-
philips20
aktív tag
válasz
Heimdallr75 #2303 üzenetére
akkor el ba...tam
nem vártam meg míg újra indul a tab, csak sötét volt a kijelző és le nyomtam.
ilyenkor mi van ? valaki írjon már nekem egy megoldást. -
P.Miki
csendes tag
Köszönöm !!!
Én is feldobtam a konzervatívabb 4,9-t. Korábban volt róla szó, hogy megváltozik a gyári szám vagy nem. Nem változott meg!!
A nagyobb 5,58-al mi a tapasztalat?
-
gallimi
tag
Passz. Talán 4-5 perc de közben nem nyúltam semmihez. Picit izgultam én is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Meginogott a Netflix trónja Magyarországon
- sellerbuyer: Te tudod, mi mennyit fogyaszt az otthonodban?
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Elden Ring
- Fotók, videók mobillal
- Parfüm topik
- Sorozatok
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Interactive Brokers társalgó
- iPad topik
- További aktív témák...
- Ipad Pro A1709 64GB és 256GB Retina 2K cellular
- Apple iPad 10,2 -8 gen. - 32GB, Wifi+Cellular - silver, szép állapotú készülék, garanciával (169)
- Bomba ár! Lenovo X1 Tab G2 i5-7Y57 I 8GB I 256GB SSD I 12" 2K IPS Touch I Cam I W10 I Garancia
- Apple iPad 5. generáció (9,7 ) Wi-Fi
- Samsung Galaxy Tab S8 ( SM-T706B ) 11" Wifi +CELLULAR 5G tablet + S Pen, Üzletből, garancia ,27%ÁFÁS
- AKCIÓ! Dell Latitude 5550 notebook - Intel Ultra 7 165U 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Intel Graphics WIN11
- 138 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- LEGJOBB KIJELZŐS! 400NIT ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 256GB FHD 1 év garancia
- Azonnali A320 B350 X370 B450 X470 A520 B550 X570 chipset alaplap felvásárlás személyes/csomagküldés
- Bomba ár! Dell Latitude E7450 - i5-5GEN I 8GB I 256SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest