Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kételkedem

    addikt

    válasz BlacKSouL #20223 üzenetére

    Egy nyíregyházi srác ma reggel akart malév géppel repülni, élőben folyamatosan bejelentkezik a helyi Retro rádióban és mondja a fejleményeket! Egészen abszurd az egész! Azt mondja, hogy a becsekkolást végzők voltak a legnagyobb zavarban, fogalmuk sem volt róla, hogy mit csináljanak és mit ne.

    A srácnak azt mondták, hogy mivel érvényes jegye van, majd a BA elviszi. A BA pultnál pedig azt mondták neki, hogy ha leperkál 120 rugót, akkor szívesen elviszik, ugyanis tartanak tőle, hogy a malévtől nem kapják majd meg a jegy árát.

    Mennyire lehet klassz egy semmire sem jó sajtpapírt szorongatni a kezedben és kolbászolni a reptéren?

    Más:
    USB sticken levő portable FF-al böngészek. Tegnap netezés közben a Win buborékokat dobott elém, hogy néhány fájlt nem tudott elmenteni. Arra gondoltam, hogy talán tele a pendrive, ezért sajátgépben megnéztem, hogy mi a helyzet. Azt írta, hogy elfoglalt terület 0b. Azóta bármit teszek vele, nem látja a gép. Eddig nem találkoztam olyannal, hogy látszólag minden ok nélkül pusztuljon el egy pendrive.

    [ Szerkesztve ]

    Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés