Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26501) kételkedem válasza Tim82 (#26500) üzenetére


kételkedem
addikt

linket! könyörgöm, linket! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26502) Tim82 válasza kételkedem (#26501) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tessék.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26503) Pisztillus válasza Tim82 (#26500) üzenetére


Pisztillus
senior tag

:DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26504) venember83 válasza Bubu79 (#26490) üzenetére


venember83
nagyúr

Havonta? :U

(#26505) tildy válasza Pisztillus (#26499) üzenetére


tildy
nagyúr

:)
Mindegyiken ment a próbálkozás, volt amelyik nvidia driver fel sem ismerte azt a videókártyát amire ki lett adva (bár ezt már asztalinál is szopacs volt, mikor anno sapphire 2400promhoz úgy kellett drivert vadászni...)
Úgy néz ki , xp alatt jó lett .. (csak ott meg a 30napos regisztraltass ablak volt zavaro , mert ott meg nem volt hajlando bevenni a campusos kulcsot az sp3 cd.. .MEg szerencse , hogy felhoztam anyuektol a campusos cdket...)

Wow általában igénytelen, most egy olyan hibát szívtunk ami ... ígyjárás.
1 hét alatt azért átfutottunk néhány dolgon.
7es win 2szer települt, vista 1szer, xp 2 szer, végigpróbálgatva oprendszerenként 4-5 drivert (talán az xp kivétel volt, ott csak 2t kellett, az egyiknél volt a nem ismerem a videókártyádat móka, a másik már oké lett)

Egyébként ja ez lesz valószínűleg, vagy az, amint jön a patch, megy fel a 7es megint.
Abban cirka fél órával több akkuidő van. Jobb az energiamenedzsmentje.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26506) nike_ válasza pohár (#26417) üzenetére


nike_
addikt

1 nappal regeltél utánam :)

(#26507) Bubu79 válasza venember83 (#26504) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerencsére annyira nem rossz a helyzet - jellemzően félévente van, tavasszal és ősszel ;)

Tim: Ez biza klasszikus, keményen :DD - magyarul is ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26508) Pisztillus válasza tildy (#26505) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A win7 nekem is tetszik, mint írtam, egy HP nc8000 notira tettem fel - teljesen rendben van.
A vga mizéria meg ilyen, az egyik driverben ez a rossz, a másikban az... A melós gépemnél jártam úgy XP alatt a Radeon 3650-el, hogy feldobtam a hozzá adott drivert. Nos, a gépnek minden baja volt, még az index és a PH színei is elmásztak. AMD-hez fel, a legutolsó driver letölt - megjavult. Win7-el annak sincs semmi baja - pedig a Microsoft-féle driver hajtja. De eljátszotta ugyanezt velem az itthoni gépem is, egy nVidia 7300GT-vel... Kitartást a gépbűvöléshez, egyszer csak jó lesz. :K
Tényleg, szakdoli sikerült?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26509) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

kimegyek, megpróbálom meghegeszteni a zautósrádiót.

ha nem jönnék vissza tíz percen belül, akkor agyhugykövet kaptam és meghaltam.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26510) rarri válasza bolondember (#26509) üzenetére


rarri
senior tag

Mi az az agyhugykő ? :F

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26511) Bubu79


Bubu79
addikt

Óóó b@sszus - unatkozó pilóták :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26512) pohár válasza nike_ (#26506) üzenetére


pohár
félisten

Nah mostmár tudom ezt is :DD :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26514) Tim82


Tim82
nagyúr

Nah, most először kaptam ki Armies of Exigo-ban, amióta gyűröm a campaign mode-t. :((( Igaz, ez már vagy a 16. küldetés. :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26515) rarri válasza venember83 (#26513) üzenetére


rarri
senior tag

A link mellett pedig azok a kérdések, és azok a válaszok ! :W :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26516) Bubu79 válasza Tim82 (#26514) üzenetére


Bubu79
addikt

...ki halt meg? :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26517) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

és nem megy, hiába segít tildyanyánk...

nem klappol a színkód.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26518) Bubu79 válasza bolondember (#26517) üzenetére


Bubu79
addikt

Euro csatlakozós? Mármint a kocsi át lett már alakítva, mert annak idején még híre hamva sem volt a kocsiban az Euro csatiknak ;)

Tim: Az, hogy gonosz Vagy, nem volt kérdés ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26519) Tim82 válasza Bubu79 (#26516) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én. De a gonoszakkal vagyok, szóval... :) Csak ne lenne ilyen faszányos időlimites küldetés, 40 perc alatt nehézkes megoldani, úgy, hogy a cél (ahova el kell érni) előtt kb. 10 lépésnyire botlik bele az ember a legkeményebb ellenfélbe. Tipikus Warcraft III-logika (ami nem meglepő, mert a játék egy magyar fejlesztésű Warcraft III-klón).

Vénség: nem, természetesen mazochizmusból játszom. :P

Lóf@szt WoW. Warcraft III. Tudod, a cuki kis realtime fantasy stratégiai játék. Na és ennek egy magyar fejlesztésű klónja. Elvből nem játszom MMORPG-kkel. (Mert tuti, hogy függő lennék. :U )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26520) venember83 válasza Tim82 (#26514) üzenetére


venember83
nagyúr

Fegyverrel kényszerítenek arra, hogy csináld? :U Ja, WoW, akkor nem szóltam. Menj orvoshoz. :P

rarri: No igen, válogattak.

BE: Nem próbálkoztál elég sokat. Vidd el valami autóelektromosságban járatos szakihoz.

[ Szerkesztve ]

(#26521) bolondember válasza Bubu79 (#26518) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

elvileg de.

@öregcsóka: hm. lehet az lesz. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26522) Bubu79 válasza bolondember (#26521) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha Euro csati van fent és mégsem szól, akkor a kocsinál lesz a bekötési bibi - de egy műszerrel meg lehet találni a helyes bekötést ;)

Véncsont #26523: Mintha némi cinizmust vélnék felfedezni szavaid mögött ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26523) venember83 válasza Tim82 (#26519) üzenetére


venember83
nagyúr

Warcraft III és nem WoW? Óriási a különbség, valóban, én kérek elnézést.

(#26524) Tim82 válasza venember83 (#26523) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pl. műfaj meg ilyenek. Apróságok... :U Apology accepted...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26525) venember83 válasza Tim82 (#26524) üzenetére


venember83
nagyúr

Nekem ugyanaz. Azér' is kértem elnézést.

Bubu: Cinizmus? Az meg mi? :U

(#26526) bolondember válasza Bubu79 (#26522) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az elosztót leszedte az előző tulaj, tehát a kábeleket egyenként kell rádugdosni.

a piros és a fekete OK, áram alatt van, de minden más... :S

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26527) Tim82 válasza venember83 (#26525) üzenetére


Tim82
nagyúr

Játékkal nem viccelünk, nem arcoskodunk, leülünk a sarokba oszt hallgatunk! :(((

( :P )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26528) venember83 válasza Tim82 (#26527) üzenetére


venember83
nagyúr

As thou wish.

(#26529) ngabor2 válasza venember83 (#26525) üzenetére


ngabor2
nagyúr

cinizmus: ónimádat :D

(#26530) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Megvagyok még, csak az élet nehéz, sok a probléma. :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#26531) fokukac válasza Tim82 (#26498) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem mennyé' inkább bölcsészkedni...! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26532) rarri válasza bnss (#26530) üzenetére


rarri
senior tag

Ezt a te szádból hallani ? :Y

Amúgy szia ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26533) bolondember válasza fokukac (#26531) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azért mert az attól még nem biztos, h tud is... :U

;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26534) bnss válasza rarri (#26532) üzenetére


bnss
veterán

Szia rarri! :)

Miért, olyan hihetetlen ez tőlem?

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#26535) rarri válasza bnss (#26534) üzenetére


rarri
senior tag

Azért szokatlan, mert te olyan " normális " ember vagy. Normális élettel, normális mentalitással, normális értékítélettel... :)

Raf : Neked mi a végzettséged ? :) / nem muszáj rá válaszolni, jöhet priviben is. :D /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26536) bolondember válasza rarri (#26535) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

5 betű, 1 szó.

kukamérnök.

más néven környezetmérnök.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26537) Racecam válasza rarri (#26535) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Inszeminátor.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#26538) Tim82 válasza fokukac (#26531) üzenetére


Tim82
nagyúr

Némileg jobb riposztot vártam. :U Hanyatlasz. ;]

BE: ld. Bubu aláírása, csak egyesszám harmadik személyben.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26539) bolondember válasza Tim82 (#26538) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és még alacsony is.
meg Szutyuki Stiftje van. Meg hatvanháromtíííííííízese, amit az életben nem cserélne le.

és még én érzem magam rosszul?! :U

@26538: HE?!, ha szabad kérdeznem? Mi van Bubuval, mint harmadik személlyel?! :F

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26540) bnss válasza rarri (#26535) üzenetére


bnss
veterán

Ez jól esett, köszönöm. :B Ettől még a problémák jönnek, de igyekszem leküzdeni őket. További szép estét, jó éjt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#26541) rarri válasza bolondember (#26536) üzenetére


rarri
senior tag

Most nem lettem okosabb. :N Azt tervezed meg, hogy egy gyár hogyan tudja a hulladékát úgy hasznosítani, hogy az a legkevésbé legyen környezetszennyező ? :F

Race : miért pont ez jutott az eszedbe ? :F :Y :N :DDD

Bon : Veled vagyok ! :K

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26542) Racecam válasza rarri (#26541) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Aszittem ez a foglalkozása. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#26543) bolondember válasza rarri (#26541) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

is.

de már ájtíba' utazom. na jó, ájtíszupportba'.

amúgy szvsz azért az inszeminátort hozta fel, mert szívesen lenne. Vagy volt, és a szép emlékek... :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26544) venember83 válasza rarri (#26541) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]

Jó éjt Bean.

[ Szerkesztve ]

(#26545) fokukac válasza bolondember (#26539) üzenetére


fokukac
nagyúr

mer' egy őskonzervatív ááálllat vagyok, és nem költök f.szságokra :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26546) Tim82 válasza bolondember (#26539) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne fárassz. :U

Kukac # 26545: akkor azt a T60-at nekem adhatod, adok cserébe működőképes 386-os laptopot. :P

ádyz: holnap az izgalom okozta szívrohamban elpatkolsz.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26547) ádyz


ádyz
addikt

Szerintetek ha már most izgulok, mi lesz holnap?! :Y

(#26548) rarri válasza bolondember (#26543) üzenetére


rarri
senior tag

Na most fagyott le az agyam... :U ájtíszupport ....apám !

Norbi : köszike ! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26549) venember83 válasza ádyz (#26547) üzenetére


venember83
nagyúr

Minek köszönhető ez a hosszú előjáték, vagyis ez az izgalmi állapot?

rarri: Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#26550) ádyz válasza venember83 (#26549) üzenetére


ádyz
addikt

Holnap vizsgázom forgalomból. :Y

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.