Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27101) RoyalFlush válasza pohár (#27098) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Az orvosi szoba a folyosó egyik végében van, a mellékhelyiség a másikban. Flangálhat az ember a pohárba produkált vizeletével a hosszú folyosón a sok páciens között :D

szerk: még jó, hogy zsákbaugrálás nem volt :DD

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#27102) pohár válasza RoyalFlush (#27101) üzenetére


pohár
félisten

Pedig az lett volna a szép, egy teli pohárral pattogni :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27103) Winner_hun válasza zolynet (#27067) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azért kell higítani:) Mondjuk ezt biztosan kell, kb 4-5 liter vízbe ment 4 kg cukor:D
2 fazékkal lett csinálva, majd kiderül mennyi lesz valójában:)
Viszont ma még hoztam bodzát, mert ami benne van az eléggé kevés...:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27104) zolynet válasza Winner_hun (#27103) üzenetére


zolynet
addikt

igazi manufaktura :DDD

megjött a húsimádó pizzám, na akkor kétpofára ;]

Life is too short to stay stock!

(#27105) tope válasza zolynet (#27104) üzenetére


tope
addikt

Jó étvágyat hozzá

(#27106) zolynet válasza tope (#27105) üzenetére


zolynet
addikt

kösz .... emésztés project

Life is too short to stay stock!

(#27107) Bubu79 válasza zolynet (#27106) üzenetére


Bubu79
addikt

Egyészségedre - én most készülök némi bolognai spagettit magamhoz venni

És hogy kicsit gonosz is legyek:

- ugye a továbbiakat nem osztod meg majd velünk? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27108) pohár válasza Bubu79 (#27107) üzenetére


pohár
félisten

:DDD :DDD

Hát igen, volt kis pályafutásom :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27109) NoLF


NoLF
addikt

ó jee, megint elpattant egy 1,2 millás gép, jó ez a bérleti konstrukció :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27110) pohár válasza NoLF (#27109) üzenetére


pohár
félisten

Nah gratula, csak így tovább! :C

Még a végén nagy prémiumot fogsz kapni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27111) kételkedem válasza NoLF (#27109) üzenetére


kételkedem
addikt

Hétvégén csak meglesz az a bizonyos beigért fotó ;] Erre inni kell!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27112) NoLF válasza pohár (#27110) üzenetére


NoLF
addikt

hó elején volt egy rekordeladásom is, nettó 4,3 millás... az ütött :)
kíváncsi vagyok mennyi lém lenne, ha úgymond "normális" jutalékot kapnék.

LLkedM: hát nemtom, ha jobban belegondolok nem biztos hogy lesz időm ilyesmire a hétvégén, segíteni kell a szüleimnek kifordítani a házat, mint minden hétvégén, nomeg készülődnöm is kell hisz kedden repülök Ibizára :D

de azért valamit csak csinálunk, hogy jó legyen ;]

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27113) zolynet válasza Bubu79 (#27107) üzenetére


zolynet
addikt

semmi kaki téma :N

NoLF: :C szép munkaaaa!

Life is too short to stay stock!

(#27114) pohár válasza NoLF (#27112) üzenetére


pohár
félisten

Az szép! :K

Nem kapsz normális jutalékot?
Akkor milyet kapsz? :F

Mész Ibizára? :Y
Fizess be lécci :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27115) kételkedem válasza NoLF (#27112) üzenetére


kételkedem
addikt

Ibizáról fotókkal gazdagon megszórt beszámolót kérünk!
A képeket ne a kepfeltoltore rakd, mert úgy jár, mint a tátrai beszámoló :P

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27116) Sipi16 válasza Sipi16 (#27097) üzenetére


Sipi16
senior tag

Még egy ilyen tanárt...

Az óra elején elmondja, hogy nem sikerült mert a minimum 14 pont és nekem 16 van. WTF? Kicsit néztem, de inkább mérges voltam, hogy nem sikerült. De szól, hogy óra végén szeretne velem beszélni. Erre az óta végén elmondta, hogy mivel jó lett a fogalmazásom ezért mehetek tovább. :D

Ki érti ezeket?? De nem baj. Az a lényeg, hogy sikerült. Ennek örömért vettem 2 sört a systembe... :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#27117) pohár válasza Sipi16 (#27116) üzenetére


pohár
félisten

Mert mi volt ez?
Miről kellett fogalmazást írni?

Jah és gratula! :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27118) NoLF válasza kételkedem (#27115) üzenetére


NoLF
addikt

remélem lesz érkezésem értékelhető képeket készíteni, mert sajnos fenyeget a tartós illumináltság állapota :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27119) Sipi16 válasza pohár (#27117) üzenetére


Sipi16
senior tag

Köszi.

Ez egy szövegértés volt amit általános iskola végén írnak itt a diákok. Ezt írtuk mi is, de az első rész nem sikerült annyira. Az egész vizsga az éjszakai életet tárgyalta és a fogalmazásnál én leírtam egy jó éjszakai élményt. (Éjszakai horgászat hétévesen amikor a nagypapi beesik a vízbe.) Ezt sikerült három oldalig elhúzni és ez annyit javított a gyenge első részen, hogy papírt nem kaptam erről a kurzusról, de folytathatom a Svenska som andrasrpråk A-val. Végülis ezt a kurzust csak ezért kell kijárni. Olyan átvezetünk az S.F.I.-ből a komvuxba. Ami jön az nehezebb lesz, de az már nem ez a nívó... :)

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#27120) Bubu79 válasza NoLF (#27118) üzenetére


Bubu79
addikt

"Kumisz turizmus"? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27121) NoLF válasza pohár (#27114) üzenetére


NoLF
addikt

ha ma foglalod 80k oda-vissza a repjegy ;)

bubu: bocsáss meg tudatlanságomért, de hogy jön ide a kancatejből erjesztett ital? :D

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27122) kételkedem válasza Bubu79 (#27120) üzenetére


kételkedem
addikt

Ibiza => kumisz
Mongólia => sangria :F ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27123) Bubu79 válasza NoLF (#27121) üzenetére


Bubu79
addikt

Magyar Vándor ;)

Van benne egy rész, ahol felbukkannak vikingek is egy útszéli fogadóban - hőseink, a vezérek szóba elegyednek velük és arra kíváncsiak, hogy nem láttak-e véletlenül hatszázezer magyart - merthogy a vikingek úgyis olyan világutazók.

Érkezik a helyesbítés a viking főnöktől ( István Koko Kovács ), hogy ők bizony világ piások, amit művelnek az pedig kumisz turizmus...

De ha nem láttad, nem eshetett le ;)

Sajna ezt a részt nem lelem tecsőn sem... Bár ez is egy ütős részlet belőle... :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27124) NoLF válasza Bubu79 (#27123) üzenetére


NoLF
addikt

áhhá! láttam, de rég volt, nem emlékszem erre :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27125) pohár válasza NoLF (#27121) üzenetére


pohár
félisten

Ennyiért inkább csinálok mixertanfolyatmot :D

Igaz hogy nem drága a jegy, de hogy ott éljél is, ahhoz kevés 200k is... :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27126) NoLF válasza pohár (#27125) üzenetére


NoLF
addikt

én még 47ért foglaltam a jegyet, a szállásom és bulibelépőim ingyen lesznek, piát viszünk ki.

egyéb kérdés? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27127) dragonfx


dragonfx
veterán

van pokeres topik itt logouton??

ki játszik valahol???
celeb, party, stars?

NOLF>>azt tudod most irigy vagyok...ibiza opening??

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27128) Vandit. válasza dragonfx (#27127) üzenetére


Vandit.
addikt

Van ám.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#27129) NoLF válasza dragonfx (#27127) üzenetére


NoLF
addikt

egyszer használnád a keresőt fiam... [link]

haverom fog kint játszani és vele megyünk ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27130) pohár válasza NoLF (#27129) üzenetére


pohár
félisten

Nah bazz, te mázlista :D

Ki fog kint játszani? Mi a neve?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27131) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Üdv evríbádi !

(#27132) phanzetomox


phanzetomox
őstag

nincs fent senki? :O

(#27133) pohár válasza phanzetomox (#27132) üzenetére


pohár
félisten

Dehogynem :D

Most végeztem a filmnézéssel, a Példátlan példaképeket néztem, beszarás egy film :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27134) phanzetomox válasza pohár (#27133) üzenetére


phanzetomox
őstag

:)) milyen? kik szerepelnek benne? :)

(#27135) RoyalFlush válasza phanzetomox (#27132) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Microsoft Train Simulatorral szórakozok :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#27136) phanzetomox válasza RoyalFlush (#27135) üzenetére


phanzetomox
őstag

az komoly :)) , ugye ott nincs annyi sztájk mint magyarországon? :DD

(#27137) pohár válasza phanzetomox (#27134) üzenetére


pohár
félisten

Ha csak annyit mondok hogy Sean William Scott, az elég? :DDD (a Pitéből ő Stiffler :D)

Hát ebben a filmben is vannak olyan "Stiffleres" poénok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27138) phanzetomox válasza pohár (#27137) üzenetére


phanzetomox
őstag

ja ismerős :DD mindjá letöltöm azt megnézem( 2-3nap múlva alatt jön le kb. :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#27139) RoyalFlush válasza phanzetomox (#27138) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ejnye

(#27136) phanzetomox: most maga a program sztrájkol, mert feltettem hozzá néhány jónak tartott kiegészítőt, és most valamelyik miatt nem indul. :(((

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#27140) Bubu79 válasza RoyalFlush (#27139) üzenetére


Bubu79
addikt

Valld be, hogy élvezed :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27141) phanzetomox válasza RoyalFlush (#27139) üzenetére


phanzetomox
őstag

:R esküszöm ez az utolsó letöltés :R

(#27142) RoyalFlush válasza Bubu79 (#27140) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Már alig vártam, hogy valaki miatt beilleszthessen ezt a smájlit ;] :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#27143) Bubu79 válasza RoyalFlush (#27142) üzenetére


Bubu79
addikt

Perverz :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27144) Solad


Solad
őstag

szevasztok gyerekek!

Nincs esetleg valaki a totyik latogatoi kozott, aki aramszolgaltatonal, annak kozeleben doolgozik, vagy egyszeruen csak szakmabeli?
Furcsamod majdnem a duplaja a villanyszamlank miota az emasz lecserelte az orakat, es szeretnek 1-2 dolgot kerdezni :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#27145) ngabor2 válasza Solad (#27144) üzenetére


ngabor2
nagyúr

küldtem egy pü-t ottani ismerősömnek, hátha...

(#27146) pohár válasza RoyalFlush (#27142) üzenetére


pohár
félisten

Take it all, bitch!! ;] :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27147) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Miért kell elcseszni a magyar szinkront állandóan?Most néztem a Scrubs-t és hát angolul valahogy viccesebb.De feliratos filmeket nem szeretem annyira,így marad a gagyi magyar. :(((

(#27148) dragonfx válasza NoLF (#27129) üzenetére


dragonfx
veterán

gyere pokerezni fiam...akkor 3 hétre mehetsz :C ...jön az ász........ :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27149) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

kellemetes koraestét...

túl egy szülinapon, túl egy kellemes dugózáson, most már itthon... :S

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27150) rarri válasza bolondember (#27149) üzenetére


rarri
senior tag

Ilyen hamar ? :F

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.