Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27401) Killing válasza NoLF (#27400) üzenetére


Killing
addikt

Boldog születésnapot neki!(add át lécci) :D
Akkor csak kell poharat emelni... :K

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#27402) Winner_hun válasza Killing (#27401) üzenetére


Winner_hun
félisten

Biztos?
:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27403) Killing válasza Winner_hun (#27402) üzenetére


Killing
addikt

Hogy jön ide pohár?Ő a bátya?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#27404) Str8 sk8r válasza Killing (#27403) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hát nem te akarod emelgetni? :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#27405) zolynet válasza NoLF (#27395) üzenetére


zolynet
addikt

a meló ráér, nem szalad el ... ej ráérünk arra még :DDD

bratyónak egészségére, bulldog sznapot :C

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#27406) Killing válasza Str8 sk8r (#27404) üzenetére


Killing
addikt

Én csak boldog születésnapot kívántam neki. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#27407) pohár válasza Winner_hun (#27402) üzenetére


pohár
félisten

Nana :DDD

Nolfi... Isten éltesse a bratyót! :C :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27408) fokukac válasza neduddki (#27394) üzenetére


fokukac
nagyúr

elárulom : sokat.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27409) Killing


Killing
addikt

Ne nézzetek hülyének de mostanában sokszor találkozom vele:SÜN!
Egy aláírásban is láttam:SÜN! for president!
Ez a bizonyos SÜN! mit jelent? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#27410) nike_


nike_
addikt

Szép napot Nektek... Jáj, de jó hogy még ma nem hétfő van..:D

(#27411) Sipi16 válasza AMD Power (#26350) üzenetére


Sipi16
senior tag

[Ezt] ajánlom. A végén vannak érdekes dolgok...

Killing: írd be a youtube-on, hogy SÜN SÜN...

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#27412) Killing válasza nike_ (#27410) üzenetére


Killing
addikt

Jáj de gyó hogy hónap vasárnap uáná hétfőn pünkösd és nincs meló.
Ez a királyi élet he' :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#27413) Dany007 válasza Winner_hun (#27371) üzenetére


Dany007
veterán

Csöppet jobban bírom, mi? :P

(#27414) venember83


venember83
nagyúr

Bringázás, finom kaja, majd izzadós és viszonylag monoton baptista koncert, ez aztán a mozgalmas vasárnap.

Milyen ügyben jártál erre, kedves főkukac elvtárs?

[ Szerkesztve ]

(#27415) Killing válasza Sipi16 (#27411) üzenetére


Killing
addikt

Erre gondoltál? :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#27416) NoLF


NoLF
addikt

az autóm leültetése óta feltűnően vadászom a kanyarokat :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27417) Killing válasza NoLF (#27416) üzenetére


Killing
addikt

Kép van a verdáról? ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#27418) venember83 válasza NoLF (#27416) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg a kátyúkat. ;]

(#27419) Sipi16 válasza Killing (#27415) üzenetére


Sipi16
senior tag

[Erre] gondoltam. Innen indult ki az egész...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#27420) NoLF válasza Killing (#27417) üzenetére


NoLF
addikt

itt találsz egy párat :)

vénség: na ja, van mit kerülgetni itthon is... bár nagyon sok utat újrahúztak mostanában. :C

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27421) ngabor2 válasza venember83 (#27414) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egyszer voltam egy baptista esküvőn... azóta se érzek késztetést arra, hogy ezt a vallási irányzatot kövessem. a "lagziban" egy szintén baptista zenekar játszott... kevesen táncoltak :D igyekeztem minél több időt kinn tölteni, mert egy idő után kifejezetten idegesített a zenéjük.

(#27422) venember83 válasza NoLF (#27420) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig a kátyúk jók. Lassítják a forgalmat, nem kell a rendőrségnek traffipaxra költeni, plusz munkát biztosítanak rengeteg javítóműhelynek, futóműalkatrész-gyártónak, ha pedig az ember kímélni kívánja az autóját, akkor tömegközlekedik, így pedig támogatja városát, valamint környezetét is kevésbé szennyezi. Szerintem ezeknek a pozitívumoknak tudatában vannak a város/megye/országvezetés szintjén is, azért is javítanak utakat ilyen ritkán s ilyen ütemben. :K

ng2: Először azt mondta haver testvére, hogy egy drámacsoport félórás előadása lesz. Később kiderült, hogy baptista drámacsoport. Majd kiderült (miután elfoglaltuk helyünket és megkezdődött a rendezvény), hogy a drámacsoport egy koncert szüneteiben játszik pár jelenetet, illetve azt is megtudtuk, hogy bár a jelenetek időtartama csupán 30 perc, de maga a koncert 2 órás. Ráadásul a hangosítás is borzasztó volt, a szóló gitáros hiába volt a színpadon, mert pl. szólózás közben sem hallatszott a dobtól, szintetizátortól és basszusgitártól. Szóval majd kell ajánlani a zenekarnak egy normális hangmérnököt. Viszont az énekesnő felettébb szemrevaló (nem csak) volt. Igen, a zene tényleg elég unalmas volt, számomra kevésbé élvezhető, bár zeneileg lehetséges, hogy jó volt, hisz pl. az énekesnőnek volt hangja, basszeres jól nyomta, meg a dobos is.

[ Szerkesztve ]

(#27423) fokukac válasza venember83 (#27414) üzenetére


fokukac
nagyúr

Végül nem jártunk. Kirándulni indultunk volna a hegyekbe, de az időjárás miatt elhalasztottuk holnapra.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27424) pohár válasza fokukac (#27423) üzenetére


pohár
félisten

Elvileg holnap is ramaty idő lesz... :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27425) Killing válasza fokukac (#27423) üzenetére


Killing
addikt

Engem tegnap Szentendrén kapott el az eső.Meg is áztam rendesen. :O

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#27426) ngabor2 válasza pohár (#27424) üzenetére


ngabor2
nagyúr

naccerű, esni fog :( oké, eddig meg azért sírt a szánk, hogy aszály van.

(#27427) Str8 sk8r válasza ngabor2 (#27426) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ha nincs eső: drága lessz a termés, mert locsolni kellett, és egy része ki is száradt...ha sok az eső, elmossta, vagy ha bő a termés, sír a paraszt, hogy az ára nagyon lent van...ha a jég esik, szétveri...

..."télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, sosincs jóidő"... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#27428) pohár válasza ngabor2 (#27426) üzenetére


pohár
félisten

Kell ez a kis eső a gabonának, nem nagyon nőtt a napraforgó sem eddig, hátha behozza magát :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27429) venember83 válasza ngabor2 (#27426) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha meg sok van, akkor nem lehet eladni. Igazándiból nem mindegy, hogy milyen az időjárás, amikor a gazdák képtelenek eladni a termelt árut, a nagyfogyasztók meg úgyis az olcsó külföldit veszik meg?

(#27430) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hihetetlen, május utolsó előtti napján ilyen elbaltázott időt...

még jó, h egész nap fedél alatt voltunk!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27431) pohár


pohár
félisten

Jesszus, Nolfi mi részeg lehet már ekkorra :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27432) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Üdv !

(#27433) bolondember válasza phanzetomox (#27432) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a "nap totyikgyilkosának" megérdemlő címét ezennel átadom!

jó8 @all

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27434) pohár válasza bolondember (#27433) üzenetére


pohár
félisten

:DDD :DDD

Jó éjt!

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27435) ádyz válasza pohár (#27434) üzenetére


ádyz
addikt

[ Szerkesztve ]

(#27436) pohár válasza ádyz (#27435) üzenetére


pohár
félisten

Az enyém jobb... :U :P :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27437) NoLF válasza pohár (#27431) üzenetére


NoLF
addikt

ott a pont! :C :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27438) zolynet válasza pohár (#27436) üzenetére


zolynet
addikt

ma is veled van az erő ... vagy vmi hasonló :) ... ennél már csak a haverom mondása a jobb: ülj az egyik kezedre ~20percig, amíg elzsibbad, és olyan mintha más csinálná :))

de szétnyertem magam ma pókerben, lejátszottam persze jó lappal: KK, 1010, AA ... ilyen fosh hand-jeim voltak :DDD

NoLF: mi van Ti nem isztok??? :F

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#27439) pohár válasza zolynet (#27438) üzenetére


pohár
félisten

Ááh, érzem ez az én napom lesz :DD

Cöhh, ilyen hand-ekkel még jó hogy nyersz :D

Nolfi... nagyon helyes, akkor feküggyé' lefele és forogj te is a szobával :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27440) zolynet válasza pohár (#27439) üzenetére


zolynet
addikt

úgy érzem most sokat segítettem, v egy rakás ph!s honfitárson ... lehet nem ismerték eme trükköt :U

sosem nyertem ilyen gyorsan, ilyen kevés leosztásban .... még azt sem mondhatnám, h akinek szerencséje van a szerelemben annak a kártyában nincs, mert most minden okés, lekopogom, koppkoppkopp ;] maradjon is így

Life is too short to stay stock!

(#27441) pohár válasza zolynet (#27440) üzenetére


pohár
félisten

Én se ismertem eddig, majd kipróbálom :DDD

Hát maradjon is így, légy mindkettőben jó :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27442) zolynet válasza pohár (#27441) üzenetére


zolynet
addikt

kösz, neked meg sok sikert a próbához és kitartást :DDD :DDD (fiatalság bohóság)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#27443) pohár válasza zolynet (#27442) üzenetére


pohár
félisten

Szerintem sikerülni fog, majd erősen arra gondolok hogy sikerüljön :D

"Kedvelem Önt. Emlékeztet rá, hogy milyen volt fiatalnak és hülyének lenni." :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27444) Str8 sk8r válasza pohár (#27443) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...elég komoly zavaraid lehetnek sexuálisan, ha ennyire erősen kell koncentrálnod a sikerhez... :DDD ...esetleg probáld nővel... :)) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#27445) Killing válasza pohár (#27434) üzenetére


Killing
addikt

Ezek szerint te túl gyakran rárántassz a gyíkra. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#27446) philoxenia válasza Killing (#27392) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Két jó program van FLV konvertre ingyen, amit ismerek, az egyik a Super, a másik a Format Factory

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27447) zolynet válasza pohár (#27443) üzenetére


zolynet
addikt

Hát már ennyire eljárt feletted az idő? :F Hány éves Feribá? ;]

Life is too short to stay stock!

(#27448) bolondember válasza pohár (#27443) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

idősebbnek és hülyének lenni se egy nagy különbség...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27449) ádyz


ádyz
addikt

2006-08-10 15:23, azaz 1024 napja ― PH! addikt

Pont egy megabyte-nyi éve regisztráltam. :D

(#27450) venember83 válasza ádyz (#27449) üzenetére


venember83
nagyúr

Kilo. :U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.