Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26351) Bubu79 válasza AMD Power (#26350) üzenetére


Bubu79
addikt

Langyos vizes kalapács? ;]

Talán Pisztillus tud ajánlani valamit, bár alkohol mellé nem hiszem, hogy okos dolog lenne ilyesmit szedni...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26352) Pisztillus válasza Bubu79 (#26351) üzenetére


Pisztillus
senior tag

"bár alkohol mellé nem hiszem, hogy okos dolog lenne ilyesmit szedni..."

Itt el is mondtad a lényeget.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26353) bolondember válasza Bubu79 (#26351) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mi baja lesz az alkoholnak a nyugtatótol, EZT magyarázza el nekem valaki - vagy Piszti.

:F

elmegyek zuhanyozni, mire visszaérek kérem a választ! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26354) Bubu79 válasza bolondember (#26353) üzenetére


Bubu79
addikt

Adj nyugtatót némi pezsgőhöz és meglásd egy kóbor buborék nem sok, annyi sem marad benne :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26355) Pisztillus válasza bolondember (#26353) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A nyugtató típusától függően rettenetes íze vagy szaga lehet. Pl. a Valeriana feloldva alkoholban - na annak csak Szuflé örülne. Illetve a sok kandúrnak, ami a szobád előtt gyülekezne... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26356) rarri válasza bolondember (#26353) üzenetére


rarri
senior tag

Az alkohol és a nyugtató erősíti egymás hatását, ezért nem szabad egyszerre alkalmazni, viszont ezért alkalmazzák sokan. :)

AMD : Ha beveszel nyugtatót az alkoholra, attól tuti nem megy le a vérnyomásod. A természetes nyugtatótól sem. :N

Piszti :
jól mondom ? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26357) Pisztillus válasza rarri (#26356) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jól. De ha jól értelmeztem, bolond nem ezt kérdezte... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26358) bolondember válasza Bubu79 (#26354) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az a gond, h nincs itthon se nyugtatóm, se pezsgőm.

helyettesíthetem Vilmossal és lidlis nápolyival? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26359) Bubu79 válasza bolondember (#26358) üzenetére


Bubu79
addikt

Vilmost kihagynám a helyedben - keress helyette inkább Vilmát ( ;] :DDD )

A nápolyi nem rossz ötlet :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26360) tope válasza Bubu79 (#26359) üzenetére


tope
addikt

Körte, te, ökörte ( ;] )

Szépet a népnek.

[ Szerkesztve ]

(#26361) Bubu79 válasza tope (#26360) üzenetére


Bubu79
addikt

"Hátazt nemmondta, hogy nemafogafáj!!!" :DDD

Neked is szépet ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26362) Sipi16


Sipi16
senior tag

[majdnem besz@rtam]

Ha szépnek születtél nem az eszed ami számít... :U

Black: Annyira nem szeretném megbántani. Elég ennyi is...

Bubu: Nem fogok, de egy kis vidámság nem árt senkinek... (19 éves...)

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26363) BlacKSouL válasza Sipi16 (#26362) üzenetére


BlacKSouL
addikt

szép? képet, linket.. ;]

mod: épp az imént hülyézted le, erre most még be sem akarod bizonyítani hogy legalább szép? :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26364) Bubu79 válasza Sipi16 (#26362) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha most azt mondom, hogy rá se ránts, az nagyon félreérthető? ;] :DDD

Majd kinövi - talán :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26365) tope


tope
addikt

Na megyek is, csak beköszöntem, további szépeket (Sipi-nek látom megvolt, de ott más hiányzott)

(#26366) bolondember válasza Bubu79 (#26359) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Vilmát?

az tuti öreg.

várok egy kicsit, hátha jön egy Csilla. Vagy valaki más. vagy nemtom. :U De azt nagyon.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26367) Bubu79 válasza tope (#26365) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó éjt - Mindenkinek :)

Bolond: Csilla, Zita, Andrea, Bernadett, Adrienn - ezek mind ígéretes nevek, de van néhány, ami kerülendő :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26368) Sipi16 válasza BlacKSouL (#26363) üzenetére


Sipi16
senior tag

Inkább letöröltem iwiw-ről, hogy kirakhassam üzenőfalra. :DDD

Bubu: Melyikeket is kéne kerülni? :U

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26369) Pisztillus válasza Bubu79 (#26367) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó éjt nektek is, kik pihenni tértek.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26370) Bubu79 válasza Sipi16 (#26368) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem feltétlenül igaz mindenkire, de nekem nem volt szerencsém párral - a Timi például határozottan kritikus ;]

Mediddlo: A másfél gép hogy jött össze? Hosszában, vagy keresztben felezted? :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26371) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ups-t teszteel mar 43perce meg vele a 1.5db gep es meg mindgi tel az akku de lassan amr unom:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26372) Pisztillus válasza neduddki (#26371) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na akkor az valami jó masszív darab lehet!

Bubu: Az egyik lehet, hogy csak letöltőgép, vagy nyomtatószerver, amin nincs monitor.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26373) RoyalFlush válasza Sipi16 (#26362) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Legalább tudta, melyik kontinensen található :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#26374) Sipi16 válasza RoyalFlush (#26373) üzenetére


Sipi16
senior tag

9-ikbe földrajz dolgozatot írtunk és mögöttem kérdez a srác:
- "Hol van Mexikó?"
- "Szerinted?"
- "Hát Olaszországban biztos nincs."

:DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26375) neduddki válasza Bubu79 (#26370) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na de Bubu... bof amug meg egy ijjen szar, elvileg ez az egy vlt joakkus, de hogy ennyore:- )))
na eltunt az elso leg a 3+1-bol 53 perc utan, mindezt ugy hogy vagy 15 perce megy a superpi :- )))

udv

neduddki

mod: na a VenMEregkevero csak eltanyata masodikara:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26376) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na ez, el van találva. Ötlet, szöveg, megvalósítás, mondanivaló. Kreatív 'reklámok' közt nálam dobogós

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26377) Bubu79 válasza neduddki (#26375) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem rossz teljesítmény :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26378) neduddki válasza Bubu79 (#26377) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

unokaoccs cseret le a apc-t a cpq-ra meg a jet kozepen, felhiv miutan felrakta, hogy elkezdte kirangatni az agyam alol, de aszite hogy vmibe be van akadva, asztan gyutt ra ogy csak sujjos:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26379) Bubu79 válasza neduddki (#26378) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért a 9 perces áthidalási idő mellett 1500VA-es teljesítményhez akksiból sem a góliát elem kategória kell - nem csodálom, hogy nehéz a jószág ;)

De most alvás - lassan hasad a hajnal, reggel meg meló... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26380) Sipi16


Sipi16
senior tag

Jó éjt mindenkinek!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26381) neduddki válasza Bubu79 (#26379) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha vkinek kell akkor meg aszem van belole csak valoszinuleg szar akkukkal, 10rugoje tudok bele 2 aksit 12v/17Ah

udv

neduddki

p.s. 70 perc es meg mindig 2 led:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26382) zolynet


zolynet
addikt

jó éjt, elszaladt ez a nap is, de még van egy pihenőnap :)

Life is too short to stay stock!

(#26383) RoyalFlush válasza zolynet (#26382) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Jó éjt! Lassan tiplizek én is aludni.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#26384) neduddki válasza neduddki (#26381) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

77perc meg egy ledd elaludt:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26385) Pisztillus válasza neduddki (#26375) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Old PoisonMixer... Nem is rossz... :DDD
Amúgy abban a topicban nem jártam, de ha jól emlékszem, ehhez a géphez kerestél nemrégen procit... :)

Na mentem aludni én is...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26386) tildy válasza Bubu79 (#26370) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor azt hizsme hugommal nem próbálok összehozni bolondot.:U
Pedig jó sógorom lenne :DDD :DDD
--------------------------------------------------------
Angyalok és démonok : jó film volt :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26387) ádyz válasza tildy (#26386) üzenetére


ádyz
addikt

Én meg pont most kezdtem el nézni. :D

(#26388) frame>24 válasza ádyz (#26387) üzenetére


frame>24
addikt

Elnézést kérek, de nekem a felétől az volt az érzésem, az egész cucc azoknak izgi, akik a művtöriben vagy a szimbóleumokban, vagy Róma ismeretében, ill. ezekben együtt bitang mód jártasak, amúgy csak annyit tudtál, hogy, "na ez majd megen összefügg valamivel." :U
Ennek a filmnek a professzor karakterével való "együtt gondolkodás" lenne az izgalmi hajtója, és azt gondolom, hogy az átlagember ehhez kurvamód kevés. Én legalábbis tuti. A többi része viszont baromság volt (pl. áramszünet az ultra-védett levéltárban, csak úgy, polihisztor-csajszi, valami kimondhatatlan és abszurd szakmai címmel és ismeretekkel [kb. bádogos és szemorvos kateg.]; antianyag körüli méltatatlan nagy ostobaságok)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26389) Killing válasza Sipi16 (#26362) üzenetére


Killing
addikt

Javasolnék neki egy Google Earthot. :DDD
Egyébként hülyét kapok mikor valaki beszél egy országról,teszam azt pl.:Chile-ről,de mikor megérdezem:hogy 'hol is van az az ország?',akkor ööö-nem tudom. :Y
Winnerhun:Reggel van.(Nem hsz. gyűjtés volt mert ezek csak 0,25-ot érnek ;] )
bolondember:Te olyat is szoktál? :P Egyébként meg NE FÜRGYÉ LE! :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26390) Tim82 válasza Killing (#26389) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem már nem kell kapnod. :P

# 26391: gyengébbek kedvéért hülyét. ;] (Mivel ma már nem vagy ki, mondjuk be sem, ezért nyugodt szívvel oltalak. :DDD )

Mellesleg jellemhibáink ellen mindig lehet tenni. Jelen esetben leülni a sarokba és hallgatni. :P

(folyt. köv. amikor újra netközelben leszek. :DDD )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26391) Killing válasza Tim82 (#26390) üzenetére


Killing
addikt

Kövezést?
Tegnap nagyon ki voltam,de én ilyen 'jómegaszondós,kötekedős' alak vagyok.Nem tehetek ellene. :D :P
Ma is vitába állok bárkivel. ;)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26392) Sipi16


Sipi16
senior tag

Reggelt!

Killing már megint kezded?

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26393) ngabor2 válasza Sipi16 (#26392) üzenetére


ngabor2
nagyúr

miért? befejezte tegnap? ;]

(#26394) venember83 válasza ngabor2 (#26393) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagybetűsként írhatnám, hogy akarjátok, hogy fejezze be? ;] De nem.

(#26395) rarri


rarri
senior tag

Mindenkinek szép napot szeretnék kívánni !

Az idő tökéletes ! :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26397) Winner_hun válasza Killing (#26389) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. Az írásjelek után jó lenne ha beerőszakolnál egy space-t, 1: olvashatóbb lenne amit írsz, 2: nem lenne néhány kényszerszmájli a szövegben
2. Winner_hun
3. Ha nem érne semmit akkor lenne csak indokolt:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26398) Winner_hun válasza Sipi16 (#26362) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK] + [KLIKK]
Az elsőnél 2:05-től kezdődik az ide tartozó rész.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26399) Sipi16 válasza Winner_hun (#26398) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem valami eszesek, de ezt eddig is tudtuk. Ez a tegnapi csaj nagyon meglepett. Mondjuk ő is szőke... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26400) venember83 válasza Sipi16 (#26399) üzenetére


venember83
nagyúr

Nehogymá' diszkrimináld azért, mert szőke. :U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.