Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27951) bolondember válasza venember83 (#27950) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a másnaposság előnye a tudat, h előző este jól érezted magad... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27952) Tim82 válasza bolondember (#27949) üzenetére


Tim82
nagyúr

HÉV-vel akart menni, de az kiszállt a Baumgartner-malomnál. :P

Szépjóreggelt, reggeltet. :)

Race: kikérem magamnak, mezítláb vagyok! :P

Különben meg bringával voltam, akkor meg két sörre vagyok hitelesítve. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27953) Racecam válasza Tim82 (#27952) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Papucs... :U

mod: Nem elég széles a kerékpárút? :F

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#27954) Tim82 válasza Racecam (#27953) üzenetére


Tim82
nagyúr

A budai rakparton? Nem. :U Szét van túrva, fel van bontva meg ilyenek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27955) venember83 válasza Tim82 (#27954) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért kell városba is hegyi bringát venni, akkor a feltúrt föld nem bosszúság, hanem lehetőség. Egy érdekes képet láttam valamilyen bringás vagy görkoris reklámban, egy padot ábrázol, alatta pedig az írás: számotokra egy pad, számomra egy ugrató.

(#27956) tildy válasza bolondember (#27944) üzenetére


tildy
nagyúr

nem is.
Tök egyszerű.
Előtte, közben, és utána :D

Amúgy meghaltunk jól bossölés közben . nodesegond :D
viszotn reggel kétszer mjadnem eltaknyoltam, majdnem dobtam két hátast.
Egyika kádban történt, másik a metróhoz futáskor.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27957) zolynet válasza tildy (#27956) üzenetére


zolynet
addikt

na ez az amit én soha nem értettem, metróra/villamosra rohanni :N
meg úgy egyátalán munkába sietni, sohanemsemsoha :N

Life is too short to stay stock!

(#27958) bolondember válasza tildy (#27956) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mi va', az éjjel fagyott?! :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27959) venember83


venember83
nagyúr

Gyenge vagy? Kövér vagy? Csíra vagy? - Ez a szöveg talán nem véletlenül jelent meg pont a prohardveren reklámként, azonban enyhén durvának érzem.

(#27960) tildy válasza bolondember (#27958) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem fagyott, csak úgylátszik ma rám jár a rúd :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27961) Racecam válasza venember83 (#27959) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Neked szól, személyesen? :F
Nem, nem, úgyhogy ne is vedd magadra. ;)

Én rákattintottam... :B

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#27962) kételkedem válasza tildy (#27960) üzenetére


kételkedem
addikt

A rúdas mondatrész lehetne magaslabda. De nem. :)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27963) tildy válasza kételkedem (#27962) üzenetére


tildy
nagyúr

Úgy szántam :DDD

bolond: Mikor , hogy. amúgy este hazafelé azon kuncogtma, hogy mesélted, a macsekod benyúlkál a takaród alá :D Beszerezhetnél már kevésbé szőrös példányt is, az mégiscsak másabb érzés, ha egy picit nagyobb cica dorombol az ember fülébe, meg nyúlkál a takaró alá :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27964) bolondember válasza tildy (#27960) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

este is, reggel is?

franc.
Nekem megy csak macskám van, az én rudam..

:U :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27965) pohár


pohár
félisten

Szép napot! :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27966) venember83 válasza Racecam (#27961) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem a gyengeség és/vagy a kövérség zavar, még csak nem is annyira a lecsírázás. Inkább a mindenhol fellelhető egyre agresszívebb és bunkóbb reklám.

(#27967) CsíkosMókus válasza venember83 (#27959) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Figyelemfelkeltésből ötös.
Mindenesetre az nem véletlen, hogy kocka-landon fut ez a reklám :D

(#27968) JoeYi


JoeYi
őstag

srácok, 1kg csirkemell, az kb hány darab csirkemell. És amúgy 1 kg csirkemell hány embernek lehet elég egy gyrostál esetében, ahol van mellet zöldség?

[ Szerkesztve ]

(#27969) brownus válasza JoeYi (#27968) üzenetére


brownus
veterán

ha hibrid csirkéből veszel akkor legalább két darab, ha normális/tanyasi féle akkor egy esetleg másfél. és 4-5 embernek elég.

(#27970) AMD Power


AMD Power
titán

Ha valaki matrica nélkül ment autópályán akkor mennyire büntetik meg? Sehol se találok róla semmit.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27971) Winner_hun válasza AMD Power (#27970) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27972) pohár válasza brownus (#27969) üzenetére


pohár
félisten

Egy szép házi csirkénél van a melle bő 1 kb is :K

más: Szávay Ági már kiesett a Roland Garros-ról?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27973) AMD Power válasza Winner_hun (#27971) üzenetére


AMD Power
titán

D1. Legrosszabb esetben 15300Ft .... :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27974) JoeYi válasza brownus (#27969) üzenetére


JoeYi
őstag

köszönöm

(#27975) JoeYi válasza AMD Power (#27973) üzenetére


JoeYi
őstag

[link]

igen. De ha ma mentél fel rá, akkor még vehetsz pl sms-ben matricát a kocsidra 23::59-ig, mert sms-es fizetésnél mindegy, hogy mikor teszed, utazás előtt, vagy után (én így tudom)

(#27976) AMD Power válasza JoeYi (#27975) üzenetére


AMD Power
titán

De....

Nem volt matricám! Elmentem egy kamerás kocsi mellett! Most mi fog történni?
Ilyen esetekben azt tanácsoljuk, hogy mihamarabb vásároljon e-matricát pl. egy közeli benzinkúton, de a büntetés nem kizárt ebben az esetben sem!

Se kocsit se kamerát nem láttam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27977) tildy válasza JoeYi (#27968) üzenetére


tildy
nagyúr

Csontosan, vagy filézve? Talán 8 db, filézve :U Bár az is kérdés, középen szét van-e vágva, ha nincs akkor kb 4.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27978) Mawyx válasza AMD Power (#27973) üzenetére


Mawyx
senior tag

És be is hajtják. Egyszer kölcsönadtuk a kocsit, 2hónap múlva jött a bünti, néztünk ám, hogy mi van, soha életünkben nem jártunk Miskolc felé, aztán beugrott hogy történt... :W
+ repedt szélvédő, üres tank, eszement forró motortér (meghajtották, mint az állat).
Nem örültünk- azóta nem kérték el :(((

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#27979) pohár válasza Mawyx (#27978) üzenetére


pohár
félisten

Szép...
És nem hajtottátok be a repedt szélvédőt és a büntetést?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27980) Mawyx válasza pohár (#27979) üzenetére


Mawyx
senior tag

A büntetést sikerült kifizettetni velük, de próbálták letagadni.
A szélvédő persze már olyan volt szerintük.
Mindig megdöbbenek, hogy saját ismerősei akarják átverni az embert és sokszor meg is teszik. Nem kell csodálkozni, hogy fenntartásokkal kezelek dolgokat.
De persze vágjunk jó képet, mert mire megyünk a haraggal blabla.
Nekem meg nem igazán van szükségem ilyen emberekre, de most tényleg :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#27981) brownus válasza pohár (#27972) üzenetére


brownus
veterán

yep

(#27982) Sipi16 válasza Mawyx (#27980) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ennyire "jó barátok" voltak előtte, hogy kölcsön merted adni a kocsit?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#27983) Mawyx válasza Sipi16 (#27982) üzenetére


Mawyx
senior tag

Alkalmazott volt nálunk az idős házaspár. Jöttek, hogy utánfutó kellene, aztán meg hát erős kocsi is kellene hozzá...

Bocs a kirohanásért, de néha rohadtul unom, h mindenkinek csak mi segítünk, mi meg le vagyunk sz... :((( Pl most nekem kellene segítség, körbetelefonáltam a kedves rokonokat, senki nem tud... Anyáméknak múltkor párom segített, aki ugye nem is rokon, mert senki nem volt képes a környezetünkben, de ha vmi kell, anyuék azonnal mennek(mentek, amíg birtak).

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#27984) JoeYi válasza tildy (#27977) üzenetére


JoeYi
őstag

na majd meglesem tescoba, hogy megy ez. 2 héte eldöntöttem, hogy leállok mekivel, chipsel, szupercukros dolgokkal, és mint a kérdésből már kiderült, eléggé járatlan vagyok a valódi kaják házi készítésében :)

(#27985) ladybug válasza JoeYi (#27984) üzenetére


ladybug
őstag

Pedig a csirkéből nagyon hamar össze lehet dobni bármit. Salátához és köretek, minden hamar elkészíthető, ha az ember nem fél a konyhától, attól, hogy maga alkosson, és ne csak a szakácskönyvet bújja.
Hidd el, hamar beletanulsz, és szeretni fogsz főzni. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#27986) brownus válasza JoeYi (#27984) üzenetére


brownus
veterán

nincs a közeledben baromfi bolt? ne tecsós csirkével süss/főzz

(#27987) pohár válasza JoeYi (#27984) üzenetére


pohár
félisten

Ha pesti vagy, akkor ezen nincs mit csodálkozni :B :D
De jól teszed hogy leállsz róluk, néha jólesik, de nem minden nap kell azt enni :K

Pl volt osztálytársam pesti rokonjai jöttek le hozzájuk, és a kismalacokra mutatván a gyerekek azt kérdezték, hogy milyen kutya ez... :W :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27988) ladybug válasza brownus (#27986) üzenetére


ladybug
őstag

Jó kis falusi csirke... :D A tecsós csirke olyan kis pici, mintha szegényt örökösen éhzetették volna. Inkább Spar vagy baromfibolt, pontosan, ahogy mondod.

pohár: Ez azért durva. Én sajnálom a gyereket, hogy olyan szülei vannak, akik 1-2 évesen nem nézegettek vele képeskönyvet, és nem láthatta, hogy milyen egy malac, egy kutya vagy egy ló. Élőben meg ott az állatkert vagy a vadasparkok.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#27989) brownus válasza ladybug (#27988) üzenetére


brownus
veterán

nekünk zsummal szerencsénk van mert a szülőktől hozzuk fel havonta a tanyasi csirkéket. anyu talált egy idősebb nénit akit megkért, hogy hónapról hónapra neveljen nekünk pár darabot:) teljesen más íze van a levesnek, a pörköltnek. össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

(#27990) tildy válasza ladybug (#27988) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom, nekünk szerencsére nem volt gondunk még tescos csirkemellel. Jut eszembe vnais a fagyasztóban,ezer éve nem főztem már , mert vagy maradt melóhelyről kaja, vagy szülők adtak ezt azt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27991) pohár válasza ladybug (#27988) üzenetére


pohár
félisten

Hát igen... De nem is kis óvodások voltak, hanem már kb ált iskola 2-3. osztály körül...

Ááá nincs itthon csirkemell, pedig szívesen csinálnék egy kis édes-savanyút rizzsel :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27992) AMD Power válasza Mawyx (#27978) üzenetére


AMD Power
titán

Vettem azért egy autópálya matricát.....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27993) JoeYi válasza pohár (#27987) üzenetére


JoeYi
őstag

tavaly költöztem bp-re Szombathely melletti faluból, ahol van mindenféle baromfi, de ott ottvan anyukám is, aki mellett nem sűrűn jut eszembe a kaja probléma :)

Amúgy nem ettem sokszor ilyesmit, heti egyszer burger king, meg kéthetente egy-egy chips, de azt is sokallottam, és megpróbálom teljesen elfejeteni.

(#27994) pohár válasza JoeYi (#27993) üzenetére


pohár
félisten

Bocsesz, akkor nem szóltam :N
Tegnap előtt pl én is dupla sajtos mcroyal menüt ettem ebédre :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27995) ladybug válasza brownus (#27989) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, így van. Én ezt a kertben szedett zöldséggel is érzem. A sárgarépa édes, az újhagyma is más, a saláta levelei vastagabbak, szóval más a vidéki nyersanyag, mint a boltban vett.
Jah, és érik a cseresznye. Mind a két fán tömött ágak. Jó kimenni, és csak csipegetni a fáról, ha olyan kedvem szottyan.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#27996) pohár válasza ladybug (#27995) üzenetére


pohár
félisten

Én is ettem már idén pár szem cseresznyét, jól esett :K
De sajna csak papámnál volt cseresznyefa, azt meg vagy 6 éve ki kellett vágni, elkorhadt... :(

De viszont mamámék szomszédjának 2 fája is van, mind2 teli cseresznyével, és pont a kerítésnél van, nehogy leszedjek róla egy vödörrel :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27997) ádyz


ádyz
addikt

Mindegy, nem farasztom magamat ezzel...

[ Szerkesztve ]

(#27998) tildy


tildy
nagyúr

Ó jeh, végre van magyar helyesírás ellenőrző az operában :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27999) ádyz válasza tildy (#27998) üzenetére


ádyz
addikt

Meg csak most kerult bele? :Y

(#28000) Bub0rek


Bub0rek
tag

Szép napot mindenkinek.

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.