Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26451) ngabor2 válasza Pisztillus (#26450) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a legszebb az eészben, hogy a 6-ból 3 gigát ki is mentettem, holott volt még azon kívül is bőven hely. csak úgy voltam vele, hogy korábban se mentettem mást... pedig de.

(#26452) neduddki válasza Bubu79 (#26449) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kici oco cpq /powerware/ ups leni elado

udv

neduddki

p.s. n ajo a kici az nem teljesn igaz:- )))

mod: ide figyelj Te MeregMagic ne hizeleg ijjen feltunoaomn akkor sem kaopcs ocsobban belule:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26453) Pisztillus válasza neduddki (#26452) üzenetére


Pisztillus
senior tag

:DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26454) Killing válasza Algieba (#26444) üzenetére


Killing
addikt

Nekem a kajak.Van még itt kajakos kolléga?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26455) Bubu79 válasza neduddki (#26452) üzenetére


Bubu79
addikt

Gerilla marketing? :DDD

Per pillanat már nem tárolok olyasmit a gépen, ami életbevágó lenne - szünetmentes helyett alighanem noti lesz inkább majd egyszer a rozsdás vas helyett ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26456) Killing válasza Bubu79 (#26455) üzenetére


Killing
addikt

Nem Gerilla marketing,csak ide nem járnak az APEH ellenőrök. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26457) fokukac válasza Killing (#26456) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kill'em all!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26458) pohár válasza Bubu79 (#26449) üzenetére


pohár
félisten

Aaaaaaza fasza zene! :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26459) Killing válasza fokukac (#26457) üzenetére


Killing
addikt

I agree! ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26460) Bubu79 válasza fokukac (#26457) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] :K

Nem is lenne rossz ;]

Mod: Vazze, hát nem átvertek a linkkel? Javítva :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26461) Killing válasza Bubu79 (#26460) üzenetére


Killing
addikt

Nem Search&Destroy? :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26462) Bubu79 válasza Killing (#26461) üzenetére


Bubu79
addikt

De most komolyan - hány éves vagy? :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26463) Killing válasza Bubu79 (#26462) üzenetére


Killing
addikt

28.Boldog vagy? :D
És te?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26464) Bubu79 válasza Killing (#26463) üzenetére


Bubu79
addikt

Miért van olyan érzésem, hogy nem mondasz igazat? :U

Szerintem elég beszédes a nickem...

Pisztillus: Háddevau - jó kérdés... :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26465) Pisztillus válasza Bubu79 (#26462) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Biztosan tudni akarod? :DDD (ÉKE!)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26466) Sipi16 válasza Bubu79 (#26464) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szerintem osztani kéne. Legalább kettővel... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26467) Bubu79 válasza Killing (#26463) üzenetére


Bubu79
addikt

Kicsit olyan érzésem van, mintha még sehol nem lettél volna a linkelt szám elkészültekor ( 1983-ban ), sőt erős a gyanúm, hogy még ez is megelőzött: [link] - ez speciel 1996-os... :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26468) Tim82 válasza Killing (#26461) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szvsz a Metallica az alapműveltséghez tartozik, úgyhogy kéretik nem átírni hibásan a számcímet. :P

Bubu: 1996-ra én már túljutottam a Metallicán. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26469) Killing válasza Bubu79 (#26467) üzenetére


Killing
addikt

Az tuti nem előzött meg. :P
Osztani sem kell.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26470) Bubu79 válasza Tim82 (#26468) üzenetére


Bubu79
addikt

Mert nem értékeled kellőképpen a jót :P

Bár a nagy átlaghoz képest még mindig jól tartod Magad, nem nem sok lélektelen zenét láttam Tőled linkelve :D

Killing: Akkor ez biza szomorú, mert kb. annyinak tűnsz a hsz-eid alapján ( ~13 ) :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26471) Pisztillus válasza Killing (#26469) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hmmm....

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26472) tildy


tildy
nagyúr

majd egy hete szvunk az új Fusi notival (nem beszólni !!!) , minden ment alatta, ha nem játszana Esm , észre sem lehetett volna venni, hogy valami nem kóser.
De játszik.
Wow.
Nos wowban arénázáskor az usb-s egér laggolt , de úgy keményen. Emiatt a gép amire vettük (wow), gyakorlatilag használhatatloan volt mind win7 mind vista alatt.
Mivel csak 3dben jelentkezett a lag, azt hittük , hogy köze van az nvidia driverhez...
Hát egyelőre úgy tűnik , inkább a wow patchhez.
MEgoldás: egyelőre winxp.

Én gépemen csak amiatt volt szívás, mert nem tudtuk jól integrálni az xp a sata drivert, de a win 7 csont nélkül, simán pöpecül pörög.

Hamarosan cikk készül róla, Esm azt hiszem kiereszti a gőzt....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26473) Pisztillus válasza tildy (#26472) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Próbáltátok többféle VGA driverrel is? Mert lehetett az is a baj - szvsz.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26474) tildy válasza Pisztillus (#26473) üzenetére


tildy
nagyúr

Khm...

Kérlek ne gondolj iq mínusz végtelennek bennünket:UBocs ,de erre érzékeny vagyok, szeretem magam megoldani a problémát, ez azt jelenti, hogy amit tudok, végigpróbálok csak végszükség esetén kérek segítséget.
felhívnám a figyelmed erre (wowfórumba is beírva):
I'm not using :

Outdated drivers
wireless mouse
mouse that has problems on other machines
programs that eat up my memory/processor time

Things I've tried to fix the issue:

deleting WTF folder
5 or 6 different clean installs of different versions of drivers for my vga
updating all my drivers up to date
setting vsync on/off
setting trilinear on/off
limiting prerendered frames to anything below 3
turn off aero
setting graphical settings to low
setting resolution of wow to anything non-native of my laptop (1280*800 is the native btw)
disabling a core in affinity in task manager
setting detectedcores to 1 in config.wtf
setting mouse sensitivity ingame/in windows to any possible combination
turning enhance pointer precision on/off
running windowed mode with maximized on or off, and any possible combinations.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26475) bolondember válasza Bubu79 (#26470) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csatlakozom.

amúgy b@szott fáradt vagyok, 3kor keltem - csak éppen nem délután, hanem reggel... :(

asszem, igen korai fekvésben lesz részem.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26476) Tim82 válasza Bubu79 (#26470) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szvsz az első öt album jó - ill. a Kill'em All olyan ígéretes kezdet, de a többi négyen felnőnek a srácok. Azután meg hanyatlanak. ;]

Pisztillus: mintha enyhe szkepticizmust vélnék a "hangodban" felfedezni. :DDD

Tildy: látod, ezért nem játszom én WoW-val, mert egy merő bughalmaz az egész. Ja, meg a szexet inkább előnyben részesítem. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26477) kételkedem válasza bolondember (#26475) üzenetére


kételkedem
addikt

Jobb a korai fekvés, mint a felfekvés! :K
Honnan kapta Szuflé a nevét, illetve ki nevezte el?

tildy: itt senki sem néz IQ mínusz végtelennek. Pisztillus csak segíteni szeretne neked ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26478) fokukac válasza Tim82 (#26476) üzenetére


fokukac
nagyúr

nézd, amennyi jó, és jobbnál jobb zenét csináltak, ők megengedhetik maguknak, hogy hanyatlanak. :P ők már letettek valamit az asztalra, ami örök.

és különben is, szkútercsávó ne szóljon be! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26479) Bubu79 válasza Tim82 (#26476) üzenetére


Bubu79
addikt

A Load volt az első, aminél ráncoltam a homlokom, azóta volt még pár, de némelyik nekem sem jön be...

A legutóbbin azért még akad egy-két szám, ami tetszik, de a többség fura - talán túlságosan trendi jellegű...

Amit nem lehet Tőlük elvitatni az az a szerep, amit játszottak a kezdetekkor a rock fejlődésében ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26480) fokukac válasza Bubu79 (#26479) üzenetére


fokukac
nagyúr

én meg imádom a load-ot is, meg a kill'em all-t is.
más stílus, de mind a kettő jó a maga nemében.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26481) tildy válasza kételkedem (#26477) üzenetére


tildy
nagyúr

Pisztillusban felmerült , hogy vagyok olyan szőke nő, és esm is , hogy mindketten informatikusok lévén egy ilyen alap dolgot, mint a driverek próbálgatása, ( mivel láttuk, hogy 3dhez köze van) nem próbálunk ki:U
Ahogy apum szokta mondani:Misi vagyok, nem hülye:U

Tim: szexelni wow előtt , utrán de akár közben is lehet :P

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26482) bolondember válasza kételkedem (#26477) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

süsü Félöcsémék, "Csufi", mint csúf nevet adták neki - na, egy sziámi makkára, azért ez durva.

én meg olyat kerestem, ami valamilyen szinten hasonlít az "eredetire"...

asszem, nem lesz télire fám, mert még mindig tüzel.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26483) bolondember válasza tildy (#26481) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mindketten informatikusok = problem will never be solved.. ;] :P

mod cekcre: "ne ilyen amplitúdóval Drágám, lagol az egér, nem tudok instázni!" :O :P

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26484) Sipi16 válasza bolondember (#26482) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem 3 hétig tart? :F

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26485) Bubu79 válasza fokukac (#26480) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem azt mondtam, hogy nem jó, csak az elődökhöz képest meglepő volt. ;)

Ami viszont nem jött be, az a St. Anger volt - nyers és nekem már túl vadnak tűnt ( amellett, hogy szeretem az ilyesmit is :D ).

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26486) Bubu79 válasza tildy (#26481) üzenetére


Bubu79
addikt

Így van - nyilván csak cinkelni akart, véletlenül sem a segítő szándék dolgozott Benne :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26487) tildy válasza Bubu79 (#26486) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez esetben elnézést kell kérjek tőle :B :U

Viszont az említett dologra tényleg érzékeny vagyok, mintha a szakmai hozzáértésemet kérdőjeleznék meg... Rosszul esett, hogy ilyet feltételezett rólunk, rólam, na.

Bolond: ne gonoszkodj:P Amúgy is instában talán még kevésbé ,de arénában nagyobb gond, hogy mozgatod az egeret, azt csak bizonyos idő után fordul be a karakter...Neki jobb a szeme, estére kiderül xp alatt mi a szitu, én jónak láttam, de ő a profi.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26488) kételkedem válasza Bubu79 (#26486) üzenetére


kételkedem
addikt

(#26254) Bubu79: Csóóóókolom - ez itten a beszólunk mer' az gyó topik? :P

:DDD

bolondember: mióta tüzel Szuflé? Nem kellene állatorvoshoz vinni? Ha télen is ezzel akarsz fűteni, akkor persze ne vidd ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26489) bolondember válasza kételkedem (#26488) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

miért, az állatorvos megdugja, h legyen kismacska? :P

szegényke...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26490) Bubu79 válasza kételkedem (#26488) üzenetére


Bubu79
addikt

:K :D

A macskák meg cirka 5-7 napig tüzelnek - eközben hajlamosak gyereksírásra emlékeztető hangon kiabálni, fart az égbe emelve kúszni mászni, valamint makogó hangokat adni már attól is, hogy a szél megborzolja a hátukon a szőrt :DDD

Cifrább esetben spriccelnek is - jellemzően a kandúrok, de a hölgyeményeknél is előfordul

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26491) pohár válasza kételkedem (#26488) üzenetére


pohár
félisten

Vagy inkább keressen egy jóképű kanmacskát, aztán aggyad nekije! :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26492) frame>24 válasza Bubu79 (#26467) üzenetére


frame>24
addikt

Nos, én néhány napja népszerűsítő hadjáratot akarok indítani a Dailymotion c. oldallal, a YouTube ellenében, ahonnan még mindig a zene-linkek csaknem egésze jön. Felfedeztem, hogy az előbb említett helyen sokkal több szám van, sokkal jobb minőségben.

-----> Példa, a LOAD-nál maradva: "Semmi király" ( ;] )

Watch out for sound quality, ez kvázi kiküldhető a nagy hangfalra... :K

Embrace Metallica day at ON topik... :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26493) tildy válasza bolondember (#26489) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha lesz kistita én kérek :K :K
PErsze nem állatorvos apától.... ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26494) Killing válasza kételkedem (#26488) üzenetére


Killing
addikt

Nem.Ez a vitázunk az életkoromon topik! :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26495) kételkedem válasza bolondember (#26489) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem vagyok állatorvos, nem tudom mit kell csinálni egy tüzelő Szuflével :N
Abban azonban kételkedem, hogyha megdugja attól lesz kismacska. :P

Bubu: az valami rettenet, ami óbégatást letudnak vágni. A legjobb, mikor egy nőstény és 2 kandúr van egy helyen egy időben. A nőstény sír, a kandúrok kiabálnak egymással. Isteni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26496) Bubu79 válasza frame>24 (#26492) üzenetére


Bubu79
addikt

Vazz és ezt csak most mutatod - nem ismertem az oldalt, köszi :)

Kételkedem: Az biztos, hogy megfizethetetlen műsort képesek csapni :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26497) frame>24 válasza Bubu79 (#26496) üzenetére


frame>24
addikt

Kellett egy alkalom ;)
Beware, azé' itt sem mindig az első találat a csúcs hit, de ~mindig találok a kedvenc számaiból HQ verziót is...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26498) Tim82 válasza fokukac (#26478) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugyan már, egy kukac ne pofázzon vissza, max. annyit, hogy "Főnök, kapás van!" ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26499) Pisztillus válasza tildy (#26487) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Egyáltalán nem a szakmai hozzáértésedet (és Esmeinét) kérdőjeleztem meg, ez eszemben sem volt. Csak ugye adott egy noti, 3 oprendszer (XP, Vista, Win7), melyek alá megtalálni a megfelelő drivert (lehet válogatni a csak notikhoz való, WHQL és béta meghajtók között) nem egyszerű dolog. A Wow-ot nem ismerem (na, ezért lehet kövezni :DDD ), de abból amit leírtál, az sem mindegy neki, hogy jobb vagy bal kézzel fogod az egeret. (És ez nem a játékot minősíti, hanem a programozókat - de ezt sem kell neked magyaráznom.) Ez így nekem egy többismeretlenes egyenlet - pedig abból már a sima is okozott fejgörcsöt. Viszont a problémát megoldani nem egyszerű, sok időt és energiát igényel. Egy lehetséges megoldás (ha van rá hely): XP (ami alatt megy a játék) és Vista/Win7 dual rendszer. Kényelmetlen, de legalább működik.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26500) Tim82 válasza Pisztillus (#26499) üzenetére


Tim82
nagyúr

Előbb mondd, hogy Jehov... :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.