Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27901) zolynet válasza tildy (#27900) üzenetére


zolynet
addikt

oda se neki, legközelebb majd fordítva lesz :P ;)

Life is too short to stay stock!

(#27902) ladybug


ladybug
őstag

Sok hónapos hallgatás után, ismét sziasztok.
Vége a tanulásnak, megvan a vizsga. Szabadidőm, mint a tenger. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#27903) zolynet válasza ladybug (#27902) üzenetére


zolynet
addikt

a megérdemelet vakáció :C

Zenés üzenet Gaskó Istvánnak ... több mint szar

Life is too short to stay stock!

(#27904) Racecam válasza ladybug (#27902) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Gratula Katica!!! :C :R

Mondtam, hogy nem lesz gond. A Te eszeddel és az én önbizalmammal persze, hogy sikerült! :K :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#27905) venember83 válasza ladybug (#27902) üzenetére


venember83
nagyúr

Kellene szólni a lányoknak, hogy foglaljanak le kicsit jobban? ;]

Gratulálok, természetesen. :K

(#27906) bolondember válasza Racecam (#27904) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

engem is dicsérhetnél.

igaz nem vagyok se szép, se jó, se semmi.

de olyan jó lenne olvasni...

(persze, miután az öregcsóka megölte a topikot...)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27907) RexpecT válasza tildy (#27855) üzenetére


RexpecT
addikt

"a filmek feliratosak, és eredeti nyelven mennek, és rendszeresen kommunikálnak külföldiekkel...."
Én sajnos feliratos filmekből semmit nem sajátítottam el, pedig annyira nem vagyok hülye :) .
Viszont a Wow-os dologgal teljesen egyet értek.

(#27908) werttzui válasza bolondember (#27906) üzenetére


werttzui
őstag

Gratu raf! Még élsz ,igazi teljesítmény !!! :)

PENTAX

(#27909) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek! Jó, hogy még fényes nappal van, az óra pedig este fél nyolcat mutat. :))

Hamarosan eldőlök, mert több nap tanulás után kifacsart szivaccsá változtam. Egy kis gumó alakú élőlény ül az ágyszélén és már félig alszik is...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#27910) ladybug válasza Racecam (#27904) üzenetére


ladybug
őstag

zolynet, Race: Köszi.

vén: Nem kell aggódnod. ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#27911) <NewL> válasza pohár (#27897) üzenetére


<NewL>
addikt

szevassz pohár! sziasztok topiclakók
most néztem meg a Dél Srilankai Mexikóma Békás részt a SP-ból te jutottál azonnal eszembe:D gondoltam ,hogy még mindig itt rontod a levegőt :)


Egy méregölő pillantásától kómába esik az ember... :DDD

5800 jól megy sorod úgy látom :B

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#27912) pohár válasza <NewL> (#27911) üzenetére


pohár
félisten

Höhö, múltkor pont láttam ezt a részt én is :DDD

Hát igen, megszaladt egy kis időre, de már visszaszaladtam :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27913) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Komolyan mondom az emberek vagy hülyék, vagy birkák, vagy tényleg valami nagy baj van.
Végigmentem ma kb 100 parkoló autó mellett, és kb 75-ön téli gumi van. Nem négyévszakos, nem télinek látszó, hanem rendes, igazi, valódi winter, meg snowtrac, meg snowfox, meg snowwolf, meg polaris2, meg krisalp, meg még sok hasonló, ismert téli márkajelölés, és a mintázat is jól felismerhetően téli.
Június van basszus. Az egy dolog, hogy most már egy hete olyan mintha március lenne, és max 20 fok van, de akkor sem fagy, nincs hó, és 7 fok fölött van a levegő. Ráadásul pár hete még(már?) 30 fok is volt. Ezek a 30 fokban, a 40 fokos aszfalton is ezekkel a -10--30 fokra tervezett téligumikkal járnak? Igen. De miért?
Marketing? Nincs különbség a téli és nyári gumi között? Ugyanúgy lehet közlekedni hóban is a nyárival? Nem. De ha ezt kalapáccsal verik az emberek fejébe, azt is bele kéne, hogy nyáron meg ugyanúgy veszélyesebb a téli lágygumi. Most úgy tűnik az emberekbe annyira belemarketingelték a téligumit mint szupermegoldást, hogy míg eddig minden körülmények között nyárit használtak, most mindig télit használnak. Csakhogy míg a nyári télen veszélyes, de nem kopik annyira, addig nyáron a téli veszélyes, ÉS még nagyon kopik is.
Ehh, én hiába agyalok ezen magamban, ha a birkákat csak nyájként lehet terelni.
:U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27914) pohár válasza BlacKSouL (#27913) üzenetére


pohár
félisten

Majd rájönnek ha 3 ember ütnek el a zebrán és karambolozik mert nem tud megállni majd a 45 fokos aszfalton... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27915) BlacKSouL válasza pohár (#27914) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nekem az már késő.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27916) <NewL> válasza BlacKSouL (#27913) üzenetére


<NewL>
addikt

a nyárival nem annyira lehet közlekedni a hóban (tapasztalat:D) de a téli "ugyanúgy" használható nyáron a 40 fokban is. ezt azért mondom mert anyu swift-jén 4 éve van téli gumi télen-nyáron . 130K-nál a gyári gumik szálszakadtok lettek,volt 4 zsír új valami gagyi márkájú téligumi garnitúra 20 mátyásért és azóta az van rajta. 20km-re jár be dolgozni,valamint még itt a faluban is általában ezzel mozog az egész család. eddig mindig megállt,nem nyikorog úgy tapad mint az állat. természetesen nincs olyan biztonságos mint egy nyári,de az nem használható télen cseppet sem.
de amúgy azt is figyelted ,hogy azok a téligumis kocsik közép vagy alsó kategóriások voltak. miért szereltesse fel a nyárit (ha van egyáltalán) 4-5 ezret elkérnek érte és pikkpakk viheti vissza pár hónap és ismét téli megint 4-5 ezres. nincs itt pénze az embereknek.

a másik kocsin természetesen nyári van,egyik legjobb hancook típust kapta meg,azt inkább nem bíznám a véletlenre,meg azzal nagyobb tempóban szoktunk közlekedni,meg nagyobb távokat.

pohár : nem kell ész nélkül hajtani

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#27917) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Eladtam az E60-ast. Holnap postázom. Már most hiányzik. Akkor minek adtam el?
Jó kérdés. Bármennyire kedvelem, nem illik hozzám. Ő egy komoly mobil, én meg egy csélcsap nőszemély vagyok.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#27918) Sipi16 válasza BlacKSouL (#27913) üzenetére


Sipi16
senior tag

Amikor lecseréltünk a téli kerekeket nyárira az első pár nap majdnem kicsúsztam a körforgalomból. Mondjuk eső is volt, de a téli jobb volt. (13 fokos időbe történt mindez.)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#27919) BlacKSouL válasza <NewL> (#27916) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Pontosan ez az, direkt néztem hogy az Opel Kadettól a Swiften(I-II) át az 530d BMW-ig márka, ár, és bármi válogatás nélkül előfordult. Tehát ez sem szempont hogy a csoribb kocsikon van inkább.
Tehát évente 10k a gumicsere? Én speciel pont ezen nem spórolnék a biztonságomért. Akkor éltem ezt meg igazán, mikor a céges Passat amin téli gumi volt, de már erősen kopottas, egy deres hajnalon januárban úgy elkezdte riszálni a farát egy előzésnél, hogy kellett vagy 200 méter mire úgy ahogy egyenesbe tudtam hozni. Pedig vagy féltucat 3 betűs izé van benne, csak hát 140 ló meg a hozzá illő nyomaték megindítja a másfél tonnát, és az a négy tenyérnyi felület olyankor azért számít. Persze a jég is más, de minden manővernél az a négy négyzetdeciméter véd az elszállástól, télen vagy nyáron. Én azt gondolom hogy ez nem csupán szegénység kérdése kéne hogy legyen, mégha megértem is hogy akinek minden fillér számít, és szüksége van kocsira, az ott spórol ahol tud. De a téli nyáron 2x olyan gyorsan kopik, kétszer olyan zajos, és rosszabbul fogyaszt tőle a kocsi. Összességében nem biztos hogy a végén olcsóbbra jön ki az ember.
Na mindegy, nekem akkor is fura, hogy majdnem a legtöbb kocsin téli figyel.

mod
: akkor ezekszerint a téli gumi lenne a tökéletes minden helyzetben, és a nyári a fölösleges agyon marketingelt megoldás gazdagoknak? :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27920) pohár válasza Algieba (#27917) üzenetére


pohár
félisten

Én meg fater 5140i-jét adtam el, de nem tudom normálisan becsomagolni sem... :((( :B :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27921) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Sziasztok srácok! Rég írtam már ide.. Nem tudok aludni, betérhetek hozzátok? Pohár én ismerlek téged..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#27922) pohár válasza gamerkiller (#27921) üzenetére


pohár
félisten

Már én is... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27923) gamerkiller válasza pohár (#27922) üzenetére


gamerkiller
senior tag

És tudod is ki vagyok?:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#27924) <NewL> válasza BlacKSouL (#27919) üzenetére


<NewL>
addikt

annyira nem kopik:D 40ezret mentünk vele és még elég jó, 60ezret simán elmegy a leggagyibb téli gumi is,egy nyári mennyivel megy többet? nem sokkal :N
az astrán pirelli volt előtte 65-nél megadta magádt,szálszakadt.
de mondom,télivel nem kell száguldozni,főleg nem egy téligumis suzukival a nyár közepén:D öregurasan szoktunk azzal menni. mást sem kapott 170ezer kilóméter alatt,ezt a gumiszettet,olajat 15 ezrenként meg benzint. kopp kopp ;)
plusz 1db féltengelycsuklót a télen 3500ft volt

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#27925) ádyz válasza gamerkiller (#27923) üzenetére


ádyz
addikt

Mar en is ismerlek, de nem tudom ki vagy. :D

(#27926) Bubu79 válasza gamerkiller (#27923) üzenetére


Bubu79
addikt

Hajjha én azt elmondanám... ;]

És most alvás, mert köpött a maci :D

#27927: Most írjam ki tényleg, hogy ki voltál? :P Azt nem is állítottam, hogy ismerlek, csak azt, hogy tudom ki voltál ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27927) gamerkiller válasza <NewL> (#27924) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nyúl! Téged is ismerlek! Tényleg nem tudjátok ki vagyok én?:)

Bubu: Na te honnan ismersz :D Te nem Dunaújvárosi vagy?:D

Szerk: De.. Technikum ha jól emlékszem? Te megigérted hogy elmegyünk megiszunk valamikor egy sört.. Ez volt fél éve..

Bubu: Személyesen szerintem nem is ismersz..

Nyúl.. Jót röhögtem.. De ne ilyedezz.:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#27928) <NewL> válasza gamerkiller (#27927) üzenetére


<NewL>
addikt

jézus ereje :Y

Hayha ,téged hányszor engedtek vissza?:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#27929) gamerkiller válasza <NewL> (#27928) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Most is legálisan vagyok itt, de ez már tényleg az utolsó.. (utáni, mert 3 napja jöttem vissza az 1 hetes pihiből..)

De kérdésedre válaszolván: Asszem ez a 6. vagy 7. alkalom..

Amúgy ti mind a ketten árulók vagytok! :C Kavics-ról tud valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#27930) Algieba válasza pohár (#27920) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Doboz, barna csomagolópapír, cellux, olló, plusz valami puha papír vagy egyéb anyag kitömni a doboz belsejét, hogy ne zörögjön benne a cucc. Ennyi csak a kelléktára a tökéletes csomagolásnak. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#27931) pohár válasza Algieba (#27930) üzenetére


pohár
félisten

Nekem szürke papír van, de anyám elkezdett nekem pattogni hogy hogy néz ki ez... :D
Meg a cellux is elfogyott időközben... :D

Hayha... te mondtad ki vagy, hogyne tudnám akkor ki lennél :D
Kavics éli világát, elvan, melózgat, bulizgat :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27932) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Léptem aludni.

Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#27933) gamerkiller válasza pohár (#27931) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nagyon helyesen teszi!

Na jólvan, most már én is ellépek aludni.. jó éjt!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#27934) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

én már haza is értem...

kíváncsi vagyok többiekre... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27935) Dylen válasza bolondember (#27934) üzenetére


Dylen
aktív tag

jelen! :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27936) bolondember válasza Dylen (#27935) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hehhhehe.

akkor arányaiban hamar hazaértél... :)

Ez a kis feketemancsú rettenet meg már itt várt.. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27937) fokukac válasza Dylen (#27935) üzenetére


fokukac
nagyúr

jövő!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27938) Dylen válasza bolondember (#27936) üzenetére


Dylen
aktív tag

engem csak a rendetlenség várt, de az legalább kitartóan :D

na, it was nice to meet You, orövoár!:)

fokukac: jó utat! ;)

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#27939) bolondember válasza fokukac (#27937) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jaja!

jóutat, vigyázz magadra - én elmegyek lassan zuhanyozni, majd leszedem Szuflét az fhm-ről és gyorsan sokat próbálok aludni...

jó8@all

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27940) pohár válasza bolondember (#27939) üzenetére


pohár
félisten

Vajon leszel olyan jó hogy 6 óra alatt alszol 9-et? :D

Én most néztem meg az Esti meséket (stílszerűen :DDD) Adam Sandlerrel, jó kis filmecske :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27941) venember83 válasza BlacKSouL (#27913) üzenetére


venember83
nagyúr

A téli gumi jobban tapad nyáron, egyetlen hátulütője a nagyobb kopás. Tehát nem a megállás lesz a gond, inkább az elhasználódás. Most viszont fekvés, reggel keltem, most értem haza, alig ettem valamit s közben boroztam nem is kicsit, azt hiszem, hogy a szunya a legjobb megoldás. Főleg ennyi elgépelt betű után. :U

(#27942) tildy válasza bolondember (#27934) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi is itthon, csak közben akadt egy kis dolgunk:U
Félreértések elkerülése végett, épp bosst ölni voltunk:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27943) kételkedem


kételkedem
addikt

Szép napot mindenkinek!

Tegnap pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27944) bolondember válasza tildy (#27942) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

fura a wowosok cekcuális élete.... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27945) Racecam válasza bolondember (#27944) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Furák a WoW-osok... :U

Én is hazaértem...

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#27946) bolondember válasza Racecam (#27945) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

megártott a bombakaula, vagy mi, h csak most? :U :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27947) Sipi16 válasza Racecam (#27945) üzenetére


Sipi16
senior tag

Éjszakai műszak volt?

Jó reggelt mindenkinek!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#27948) Racecam válasza bolondember (#27946) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem jött a busz... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#27949) bolondember válasza Racecam (#27948) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pff.

melyik? a hetesexpressz? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27950) venember83


venember83
nagyúr

Jó reggelt! Sikerült akkor ébrednem, amikor is a munkaidőm kezdődne, meg mintha a szám íze se lenne az igazi. Mondjuk a másnaposságnak van egy előnye is, csak az a baj, hogy most nem jut eszembe. Jó dolog, ha az ember a főnökével iszik, mert így következő nap nem kell magyarázkodni, miért is néz ki úgy-ahogy. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.