Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26301) Pisztillus válasza kételkedem (#26299) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kételkedem, Killing: Na jó, csak vicc volt... :DDD

Amúgy meg ez a nem éppen mai noti tökéletesen viszi a win7-t, gyakorlatilag ugyanúgy szalad rajta, mint az XP. Sőt, még az Aero is megy rajta. (Bár anélkül is megtartanám a win7 RC-t.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26302) Killing válasza Pisztillus (#26301) üzenetére


Killing
addikt

Vagy az elmondások alapján egy kicsit jobban.HD videó? :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26303) Tim82 válasza Killing (#26298) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ő meg szvsz a tőlem származó aláírását fogja a figyelmedbe ajánlani. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26304) Killing válasza Tim82 (#26303) üzenetére


Killing
addikt

Igen,de mivel nekem mondja nem rám gondol.... :C

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26305) Pisztillus válasza Killing (#26302) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jól megy a gépen a win7, arról írok... :DDD Gyorsan lekaptam egy 1080p HD video file-t a MS-tól, és ffdshow+media player páros szépen vitte. Hiába régi vas, még el lesz egy darabig, most a lakásfelújítás miatt asztali gépet helyettesít, eddig sikerrel.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26306) Killing válasza Pisztillus (#26305) üzenetére


Killing
addikt

Akkor most próbál meg Youtube-ról,streammel. :DDD (Mondjuk net kérdése).

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26307) pohár válasza Pisztillus (#26305) üzenetére


pohár
félisten

Nekem meg a FullHD-t nem viszi a 631-es Intel proci + 7600GT páros... :( :O :D

Pedig itt figyel a gépen a Transformers 1080p-ben angolul... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26308) Pisztillus válasza Killing (#26306) üzenetére


Pisztillus
senior tag

4 megás kábelnettel nincs gond... Azokat is viszi...

Pohár: Pedig ez csak egy Pentium M 1,6GHz-s mobil proci, Ati Mobility Radeon 9600 (64 MB saját RAM), és 1 GB RAM...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26309) pohár válasza Pisztillus (#26308) üzenetére


pohár
félisten

Nah bakker...
Akkor nem tudom what's wrong :F :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26310) Killing válasza Pisztillus (#26308) üzenetére


Killing
addikt

Nekem is 4 megás kábelnetem van (Invitel).Nekem is símán megy.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26311) Pisztillus válasza pohár (#26309) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó hétvégéd lesz, lehet Windows-t bányászni... :DDD

Killing: Egy baja van ennek a notinak: az akksija totál halott. De azt majd veszek hozzá.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26312) Killing válasza Pisztillus (#26311) üzenetére


Killing
addikt

Miért,így mennyit bír?
Pohár:Nem tudom mi a baj,de én nem ragasztanék arra a gépre Windows 7 Premium matricát. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26313) Pisztillus válasza Killing (#26312) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Semennyit, ha kihúzom a delejt, meghal a gép (mint az asztali). A töltőáramkör jó, mert amikor hozzám került, akkor kb. 15 perces volt (egy jó fél éve). De 230-ról járatva tökéletesen megy.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26314) Killing válasza Pisztillus (#26313) üzenetére


Killing
addikt

delej... LoL :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26315) venember83 válasza Killing (#26272) üzenetére


venember83
nagyúr

Sehogy, kár megnevezni olyan dolgokat, amelyek nem képezik életem részét, vagy nem befolyásolják életemet. Szerencsére a hobbiszerű sport nem ilyen.

(#26316) Killing válasza venember83 (#26315) üzenetére


Killing
addikt

:Y

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26317) ngabor2 válasza Pisztillus (#26311) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akksiért nézz szét az ebay-en. postával együtt fele-harmada áron vannak, mint bótba'.

(#26318) Killing válasza ngabor2 (#26317) üzenetére


Killing
addikt

+ posta költség.Nem?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26319) ngabor2 válasza Killing (#26318) üzenetére


ngabor2
nagyúr

idézek magamtól: postával együtt fele-harmada áron vannak,

most fogok venni 12k-ért egy olyan akksit, ami itthon 30k.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#26320) bolondember válasza venember83 (#26315) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

sport ist mord - massensport ist massenmord

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26321) Killing válasza ngabor2 (#26319) üzenetére


Killing
addikt

Bocs,kicsit fáradt vagyok!Megyek feküdni,majd holnap!

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26322) venember83 válasza bolondember (#26320) üzenetére


venember83
nagyúr

Leben ist auch mord. :U

(#26323) Bubu79 válasza Killing (#26298) üzenetére


Bubu79
addikt

Fejfájásra ajánlanék egy népi gyógymódot - ha már nagyon kínozna, egyszerűen csak kérj meg valakit, hogy egy jól irányzott mozdulattal húzzon rá egy jó nagyot a hátadra - míg az sajog, megfeledkezel szépen a fejfájásról ;]

Tim: Bár a kolléga nagyon talányosan viselkedik és igyekszik mindent kitaláltatni magáról, mégsem hinném, hogy az aláírásomban szereplő lények nemét osztaná - egyszerűen csak mondandójának cizelláltsága inkább 1-es típusúnak sejteti ;]

Pisztillus: A hanggal én is megjártam - az nForce2 APU-jához nincsen még Vista-s driver sem, az XP-ssel pedig időnként érdekes dolgokat produkál ( egyszer-egyszer lenémítja magát ), ami megfektette a rendszert, az mégis a billentyűzet Vista-s meghajtója volt - azt ugyanis amikor felraktam rögtön instabillá vált az egész :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26324) Killing válasza venember83 (#26322) üzenetére


Killing
addikt

Live is life.
Na na na na na..... :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26325) Winner_hun válasza Killing (#26324) üzenetére


Winner_hun
félisten

Máris holnap van?;]:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26326) Sipi16 válasza Winner_hun (#26325) üzenetére


Sipi16
senior tag

Lehet, hogy még nincs kitakarítva a háló. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26327) Killing válasza Winner_hun (#26325) üzenetére


Killing
addikt

Nem,Japánban lakok. ;]
Sipi16:Az már tegnap megvolt. :P

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26328) Winner_hun válasza Killing (#26327) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kicsit messzire mentél, Japánhoz képest 8 óra az időeltolódás, ha az itteni időszámítás szerint 19:53:38-kor írtad azt a hozzászólást, akkor ott a hazai idő szerint már holnap hajnali 3 óra 53 perc 38 másodperc van, amihez az ottani másnaphoz kell még 20 óra 6 perc 22 másodperc, namost a 2 hozzászólás elküldése között 0 óra 24 perc 5 másodperc időkülönbség volt csupán, szóval még oly távol sem írhattad másnap azt a hozzászólást. Időutazás nincs, az hum-buk. A figyelmetlenséget (hsz gyűjtést?;]) fáradtságra kenni:U:(
:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26329) Pisztillus válasza Bubu79 (#26323) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ez cifrább volt... Az update felismerte az Intel AC'97 hangot, drivert is telepített, de ha bedugtam a fülest, a hangszórók szóltak tovább... XP-s Soundmax driver XP kompatibilis módban telepítve megoldotta ezt a problémát is.

ngabor2: E-bay-t még nem használtam, de körülnézek, köszi. Itthon 25k körül láttam hozzá akksit. Mondjuk most nem ez a legfontosabb kiadás, azt hiszem őszig jegelem a témát...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26330) pohár válasza Winner_hun (#26328) üzenetére


pohár
félisten

Oh mindig szegény gyereket kell csesztetni... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26331) Bubu79 válasza pohár (#26330) üzenetére


Bubu79
addikt

Jól értem, hogy most tetted ki Magadra az "Ide lőjetek!" táblát? ;]

Pisztillus: Nekem nem vált be a kompatibilitási mód - a drivert még csak felrakta valahogy és működik is hellyel közzel, de az APU-hoz tartozó mixer nem hajlandó menni, pedig nem ártana, mert az EQ nélkül meglehetősen szokol rádiósan szól :DDD

Egyébként nem rossz - bár még szokni kell kicsit a rendszert :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26332) Winner_hun válasza Bubu79 (#26331) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az már rég volt
;]:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26333) pohár válasza Bubu79 (#26331) üzenetére


pohár
félisten

Akaratomon kívül, de sikerült kitennem... :DDD

Winner... jaja :D
Én már lejárt lemez vagyok :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26334) Bubu79 válasza Winner_hun (#26332) üzenetére


Bubu79
addikt

Van új a nap alatt - ha mindenki úgy akarja ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26335) Pisztillus válasza Bubu79 (#26331) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én is csak próba-cseresznye alapon tettem fel, mondván ennél rosszabb nem lehet - szerencsére bejött. Egy másik notin meg a nagygépemen a patikában már használom egy ideje, ott teljesen jól működik. Ez egyben azt is jelenti, hogy biztosan vásárolni fogok belőle.

Pohár: Vigyázz ezzel a lejárt lemez dologgal, mert aztán Winner CD-székében találod magad... :DDD

(ÉKE :D )

Szia, Rarri!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26336) rarri


rarri
senior tag

Nincs erőm visszaolvasni.... :N

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26337) Bubu79 válasza rarri (#26336) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia :)

Akkor ne tedd - bár nem csodálom, Aki egy gorillla elcsábításával foglalatoskodott napközben, az tuti elfáradt :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26338) bolondember válasza rarri (#26336) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ne tedd.

amúgy nekem nem megy csak az emesenn? :F
mod.: de, most már ok.

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26339) Winner_hun válasza bolondember (#26338) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam megy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26340) rarri válasza Bubu79 (#26337) üzenetére


rarri
senior tag

Már nézegetem, hogy melyik képeket kellene a blogomba tenni. :) 156 képet készítettem ! :Y Utólag néztem meg . :D

Raf : Jó, akkor nem teszem. :N Nem tudom nekem megy -e az msn, mert soha nem szoktam msn-ezni.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26341) RoyalFlush válasza Winner_hun (#26339) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Hány lemez hiányzik még a székedhez? Jövőhét végén úgy néz ki megyek Gödre.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#26342) Bubu79 válasza rarri (#26340) üzenetére


Bubu79
addikt

Ismerős a szituáció - legutóbb 180-at lőttem el csak úgy - fotoapparáttal a kezemben majdnem olyan vagyok, mint egy japán turista: folyton kattogtatok :DDD

Mi az, hogy sosem? Nekem rémlik, hogy fordultál már elő MSN-en :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26343) rarri válasza Bubu79 (#26342) üzenetére


rarri
senior tag

Igaz .De kizárólag a te kedvedért, amikor a zenét küldted. :K

Amúgy én meg olyan vagyok, hogy egy dologról készítek több képet, és abból kiválasztom a legjobbat. Tehát a téma nem sok, csak a kép. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26344) Winner_hun válasza RoyalFlush (#26341) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kb. a fele. Nem tudom pontosan mennyi kell, amit elterveztem azon kívül kell még sok mert jött új ötlet:)
És lemezeket is hozol?:D Mert akkor mindenféle képpen itthon kell maradnom, mivel jövőhét végén más biztosan hoz lemezeket...

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26345) tildy válasza bolondember (#26338) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem megy. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26346) bolondember válasza tildy (#26345) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

engem itthon 32 "nem lehet csatlakozni" ablak fogadott.

próba, próba, de nem.

majd msn-restart után már OK volt. furi. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26347) Tim82 válasza pohár (#26309) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valószínűleg semmi, kb. ennyit tud a géped - az 1080p-s mkv-hez kevés. Egy jobb videokártya nem ártana (Nvidiánál 8xxx-sorozat és fölfelé támogatja hardveresen a HD-lejátszást).

Amit Pisztillus az MS oldaláról leszedett, az valószínűleg más formátum - az MS sajátja, a wmv, azzal a Te géped is bőven meg kell, hogy birkózzon. Egyébként a notebook-ja nyers erőt tekintve gyengébb a Te desktop-odnál...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26348) RoyalFlush válasza Winner_hun (#26344) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Néhányat biztosan :D Új ötlet?

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#26349) Winner_hun válasza RoyalFlush (#26348) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd ha meglesz, logouton olvasni lehet róla:) A kint lévő képhez képest "új ötlet".

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26350) AMD Power


AMD Power
titán

Tud valaki olyan természetes "nyugtató" amit alkohol mellé be lehet venni? A piától nagyon felmegy a vérnyomásom és 1x nem tudok elaludni. Ha meg igen 3-4 óra múlva felkelek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.