Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26251) venember83 válasza Sipi16 (#26250) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha elkiabáltad, jajj neked. :U

Remélhetőleg megjavult.

[ Szerkesztve ]

(#26252) fokukac


fokukac
nagyúr

egyszerűen nem hiszem el, hogy 3/4 3 van, de kicsit még mindig forog a szoba... :D ennyire nem is tudom, mikor sikerült utoljára...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26253) kételkedem válasza fokukac (#26252) üzenetére


kételkedem
addikt

Mikor voltál utoljára tejfakasztó partin? ;]

Bubu: Ezek ilyenek hallod...
Megmaradtak a lábujjaid, ennek ez a csókos kedv?

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26254) Bubu79


Bubu79
addikt

Csóóóókolom - ez itten a beszólunk mer' az gyó topik? :P

Ezúton küldenék sok-sok csókot azon kedves embertársamnak, aki kitalálta, hogy cipőre lehet akár dupla acélbetétet is rakni, valamint előírta eztetet a székesfehérvári könnyűfémművekben :P Csókot - bibircsókot :U

Panasz perceinket hallották :D

Ja, egyébként Belétek is jó napokat :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26255) Killing válasza bolondember (#26240) üzenetére


Killing
addikt

Beütöttem mind a kettőt.Google 1. találat a 'Szarkazmus' szóra,az pont rádillik. :C

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26256) venember83 válasza Bubu79 (#26254) üzenetére


venember83
nagyúr

Semmi csókolom. :U

(#26257) Killing válasza venember83 (#26256) üzenetére


Killing
addikt

Igazad van.Itt mindenkivel tegezőviszonyban van mindenkivel. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26258) Bubu79 válasza kételkedem (#26253) üzenetére


Bubu79
addikt

Annyira nem kényelmetlen, mint ez, de azért a spanyolcsizma komfortosabbnak tűnik mellette :DDD

Véncsont: Pedig az nem rossz - bár érdemes jól megnézni, hogy kinek adja az ember ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26259) bolondember válasza Killing (#26255) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

erről beszéltem... :K

:U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26260) Killing válasza Bubu79 (#26258) üzenetére


Killing
addikt

Ez azért kényelmesebb. :P
blondember:Azért máskor ne ess túlzásokba...
De még mindg nem értem hogy mire mondtad azt hogy kitakarítja?A szex utáni 'nyomokra'? ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26261) Bubu79 válasza Killing (#26260) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi ez - bigfoot mamusz? Vagy Yeti mancs? :U

Nézz utána kicsit jobban a szarkazmusnak és meg lesz a megoldás a kérdésedre is...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26262) bolondember válasza Killing (#26260) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, apa kezdődik:

RexpectX kérdezte, h vásárolhat-é édesanyja kártyájával.

jöttek a válaszok.

Erre Te jöttél, h Te nem adod oda a kártyád nőnek, csak hálószobai ellenszolgáltatás fejében.

Én pedig erre, szarkazmussal bőőőőőőven meglocsolva (mivel itt édesanya és bankkártya, ilyenekről volt szó) benyögtem, h Édesanyádnak csak akkor adod oda a kártyád, ha "hálószobai ellenszolgáltatásban részesít", azaz kitakarítja, ilyenek.

hmm? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26263) venember83 válasza bolondember (#26259) üzenetére


venember83
nagyúr

...nyuszó muszó. :U

(#26264) fokukac válasza bolondember (#26262) üzenetére


fokukac
nagyúr

hagyd, úgyse' fogja föl... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26265) Sipi16 válasza bolondember (#26262) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha visszaolvasott volna... :U

Lehet, hogy nem fogta fel a visszaolvasás szó jelentését? :F

Killing: 'V 'betűvel kezdődik és nem női név.:) Valter? :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26266) Bubu79 válasza fokukac (#26264) üzenetére


Bubu79
addikt

Olyan negatívak vagytok, hogy még egy villám is sikítva menekülne vissza az égre Tőletek :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26267) bolondember válasza fokukac (#26264) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és bémeg nekem szól be Hidrogénezett Tim... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26268) Killing válasza bolondember (#26262) üzenetére


Killing
addikt

Én azt a mondatot arra értettem hogy a barátnőmnek csak akkor adom oda a bankkártyámat ha hálószobai ellenszolgáltatásban részesít (magyarul szex). :U
Ami persze nem igaz csak próbáltam egy kicsit humoros lenni.Mindketten félreértettük.Ennyi. :B
Sipi16:Nem Valter. :N

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26269) Killing válasza fokukac (#26264) üzenetére


Killing
addikt

[Már felfogtam. ;)
[B][I][U]

Tényleg,úgy feladat:A nmevemnél az olvasható hogy 'V' betűvel kezdődik én nem női név.Vajon mi a nevem?Aki kitalálja dicséretben részesül! :) [/

[/U]I][/B]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26270) venember83 válasza Killing (#26268) üzenetére


venember83
nagyúr

A szex nem is magyar eredetű szó. :U

(#26271) Bubu79 válasza venember83 (#26270) üzenetére


Bubu79
addikt

És íme egy újabb szép kifejezés, aminek érdemes utánanézni - cinizmus ;]

:DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26272) Killing válasza venember83 (#26270) üzenetére


Killing
addikt

Ne fárassz már tovább. :DDD
Te hogy szoktad nevezni?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26273) fokukac válasza Bubu79 (#26266) üzenetére


fokukac
nagyúr

küldöm neked fordfairlaine kollega tegnapi fergeteges linkjét... :DDD

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26274) kételkedem válasza bolondember (#26262) üzenetére


kételkedem
addikt

Én pedig szarkasztikusan elvertem a kobakod :P

Az életben egy hetes festőlétra kellene hozzá :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26275) Sipi16 válasza Killing (#26269) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az MSN címed elolvasása után szerinted van még ebben a kérdésben kihívás?

Én a helyedben: Majdnem másodszor miniszerelnök lett a keresztnevem-et választottam volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26276) Bubu79 válasza fokukac (#26273) üzenetére


Bubu79
addikt

LOL :DDD

Bakker - ez hiányzott még mára egy nyolcórás műszak után, hogy végképp lefáradjak :DDD

B+ Sipi ez odavert :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26277) Killing válasza fokukac (#26273) üzenetére


Killing
addikt

Ez már tényleg jó humorérzékre vall. :D
Az igazi nevemmel kapcsolatban várom a megfejtéseket! :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26278) fokukac válasza Killing (#26269) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem viktória. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26279) Killing válasza fokukac (#26278) üzenetére


Killing
addikt

Férfi név...
A megfejtés helytelen! :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26280) kételkedem válasza Sipi16 (#26275) üzenetére


kételkedem
addikt

:DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26281) Killing válasza Sipi16 (#26275) üzenetére


Killing
addikt

A megfejtés helyes!!!!
Ügyes vagy! :DD

[ Módosította: philoxenia ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26282) philoxenia válasza Killing (#26279) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Győző? :F :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26283) Killing válasza philoxenia (#26282) üzenetére


Killing
addikt

Józsi... :D
Van egy nick nevem!Aki kitalálja úgyszintén dícséretben részesül!

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26284) philoxenia válasza Killing (#26283) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyenre akartad a posztot? Ne tegyél bele sortörést, vagy soronként kódold....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26285) Killing válasza philoxenia (#26284) üzenetére


Killing
addikt

Igen,kösz! :B

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26286) Bubu79 válasza Killing (#26283) üzenetére


Bubu79
addikt

Ennyi self marketing után igazán elárulhatnád mit nyerhetünk azzal, hogy elszórakoztatunk egész nap? :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26287) philoxenia válasza Bubu79 (#26286) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szabadon választott....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26288) Killing válasza Bubu79 (#26286) üzenetére


Killing
addikt

Dícséretet! :P Te tudod hogy mi a nick nevem?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26289) Bubu79 válasza Killing (#26288) üzenetére


Bubu79
addikt

Asszem igen - Pattanás? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26290) Killing válasza Bubu79 (#26289) üzenetére


Killing
addikt

Nem. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26291) RoyalFlush válasza Bubu79 (#26289) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Azt is tudod, hol? :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#26292) Bubu79 válasza RoyalFlush (#26291) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogyne :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26293) Killing válasza Bubu79 (#26292) üzenetére


Killing
addikt

És hol?Tudom hogy a fejemre gondoltál,de lehet hogy nagyon keratív vagy/élénk a fantáziád. :C

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26294) Bubu79 válasza Killing (#26293) üzenetére


Bubu79
addikt

Konkrétan? Csak gondold végig mi jellemző a pattanásra ;]

Jól látható helyen van és állatira tud fájni egy ponton túl :DDD

ÉKE :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26295) Sipi16 válasza Bubu79 (#26294) üzenetére


Sipi16
senior tag

B+! :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#26296) Tim82 válasza bolondember (#26267) üzenetére


Tim82
nagyúr

A sérómat ne bántsd és különben is, Te kötekedté'. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26297) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Szép napot mindenkinek!

Mi az, ma mindenki citromba harapott? :DDD

Követtem Bubu-t az installáljunk Win7 RC-t régi gépre mókában: egy HP NC8000 notira varázsoltam fel őkelmét. A wifi-t és a hangot egy kicsit birizgálni kellett, de most már vígan működik. (Akkor biztosan, ha ezt a postot olvassátok. :D )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#26298) Killing válasza Bubu79 (#26294) üzenetére


Killing
addikt

És mégegyszer B+! :C :DDD
A fejem nem fáj,ha fájna akkor meg saridon aszt' joccak'.Habár ha felb@sszák a fejem egy ponton túl akkor tényleg nagyon tud fájni... :DD
Konkrétan még egy két ilyen és fájni kezd. :DDD

A hülyeségre vonatkozólag meg Tim82 kolléga aláírását ajánlanám a figyelmedbe! ;)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#26299) kételkedem válasza Pisztillus (#26297) üzenetére


kételkedem
addikt

én nem haraptam semmibe

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#26300) Killing válasza Pisztillus (#26297) üzenetére


Killing
addikt

Én citromlevet ittam.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.