Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25451) RoyalFlush válasza Tim82 (#25448) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Pont most, mikor eszik :D

szerk: vagy mégsem :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25452) ludsimon válasza RoyalFlush (#25451) üzenetére


ludsimon
veterán

Itt vagyok én evés közben is. :P

undefined

(#25453) Bubu79 válasza RoyalFlush (#25451) üzenetére


Bubu79
addikt

Dehogy eszik - nem hallani a csámcsogását ;]

ludsimon: Hogyne, a Kör - van hozzá egy tuti kazettám is, szeretném, ha áhitattal szemlélnéd ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25454) Tim82 válasza ludsimon (#25450) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért ez nem egy MMORPG. :P

A kérdésedre: TV-ben, vagy csak úgy általában? Ajánlom a Halálhajót egyébként.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25455) ludsimon válasza Tim82 (#25454) üzenetére


ludsimon
veterán

Jól van.

Mindig kiforgatjátok a másik gondolatait? :W

Még nem láttam, de akkor azt hiszem megnézem.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#25456) Bubu79 válasza Tim82 (#25454) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez tényleg tuti :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25457) bolondember válasza ludsimon (#25450) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

-Red Sands
-Midnight Meat Train
-[REC]
-Shivers

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25458) ludsimon válasza bolondember (#25457) üzenetére


ludsimon
veterán

Köcce.

A Red Sands-ot láttam. Jó film. :K

[ Szerkesztve ]

undefined

(#25459) pohár


pohár
félisten

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25460) ludsimon válasza pohár (#25459) üzenetére


ludsimon
veterán

LOOL. :DD

Szegény cica. :DDD

Meglepődhetett rendesen. Egy pillanatra le is fagyott, megnézte mi történhetett. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#25461) Tim82 válasza ludsimon (#25455) üzenetére


Tim82
nagyúr

Izé, ha feldobsz egy labdát... :))

Take it easy. Ez egy ilyen topik. Senki sem akar bántani, csak cinkelünk, mert lehetőséget adtál rá. Máskor meg pl. engem szoktak. :DDD

Blair Witch Project, Nyílt tengeren... ja meg a Passió. :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25462) ludsimon válasza Tim82 (#25461) üzenetére


ludsimon
veterán

Ok. Nem haragszom. :))

undefined

(#25463) bolondember válasza ludsimon (#25462) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kár... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25464) tildy válasza Algieba (#25408) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak épp zenelejátszásban egy w910i lazán lepipálja.
Ahogy kamera téren is, meg mms küldésben is (nem töpöríti a képet , mint az e51).

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25465) KrAt


KrAt
veterán

Hogy néz ki az index.hu? :Y

(#25466) bolondember válasza KrAt (#25465) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

borzalmasan.. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25467) KrAt válasza bolondember (#25466) üzenetére


KrAt
veterán

Nem, ez még annál is rosszabb.. :(

Omi jó? :)

(#25468) Bubu79 válasza KrAt (#25465) üzenetére


Bubu79
addikt

Nemhogy valaki megpiszkálta? Eddig is ott volt legalul a "Most már kikapcsolhatja a számítógépet." szöveg? :F

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25469) tildy válasza TexT-BoY (#25384) üzenetére


tildy
nagyúr

Kedves text, ez általában azért akkor következik be, ha voltál olyan kedves két számlát nem befizetni...Volt mennyi időd is? 40 napod rá?
A visszakapcsolási díj meg minden szolgáltatónál van minden számra. Szóval ha máshol nem fizetsz , akkor máshol is megszívod...
Ja és elég egy darab ügyfélszintű jelszó. Egy ami közös annak az x számlának.
Ja nevedet meg a a lakhelyed bárki tudhatja, viszont nem véletlen hogy biztonsági okokból van a szolgáltatóknál ez a fajta ügyfélszintű (ill. kártyaszintű) jelszó.

Erre mondom azt pofázni bezzeg azt tudnak, de hogy fizetni is kéne...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25470) Algieba válasza tildy (#25464) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Okostelefont nem a zenei élmény miatt veszi az ember és nem is az mms miatt.
Ha elém raknának egy W910-est (volt, húgomnál van) és egy E51-est, hogy vigyem, amelyik tetszik. Az E51-est vinném. :)
Sáliláb.

De még az E51 sem kell. Mert itt van nekem az ezüst süti, E60. :))
A W200 pedig sokkal jobb zenefon fizikai munka idejére. A W910 már megadta volna magát.

Szerk.: Igazad van. Sokszor megnéztem az E51-est, ki is próbáltam, de valami hihetetlenül kemények az oldalsó gombjai, ahogy a bekapcsoló gombja is! Ráadásul bármennyire villámgyors, meg Symbian okostelefon, nem tudta megszeretetni magát. Mondtam magamban, hogy jó meg szép is, de inkább nem. Persze ingyen jöhetne. :D Elférne a csapatomban.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25471) tildy válasza Algieba (#25470) üzenetére


tildy
nagyúr

E51 csak wifi miatt menő. Az az egy olyan pont ami a w910emből hiányzik.Egyébként nem szeretem használni. Nagyon nem.
Az s60 nélkül is elvagyok, ok mindenféle progik vannak rá, de az e51 menüje és használata ... Nekem nem jött be.A gombok is rettentően kicsik. Nem ájultam el tőle, nem kéne.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25472) TexT-BoY válasza tildy (#25469) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Szorri hogy külföldön voltunk:D bassz le, nem vontam kétségbe a kikapcsolás jogosságát ( a tv-nknél annál inkább, mikor hazajöttem hétfő reggel no kép, előtte se telefon, se email se semmi hogy kikapcsolják hogyha nem fizetünk, aztán 2!!!honap mulva hiv egy nő hogy ők mosmá lefognak minket kötni, én meg mondtam hogy egész nyugodtan, visszhall, másnap jött is a 2 szerelő, és rohadtul néztek hogy mivan... )
Szóval nincs azzal baj hogy kikapcsolták, csak magyarázd el hogy kikapcsolás után 20percel befiztett számlára nincs kapcsolási dij, kikapcsolás után 7órával már van? nem világos... és a pannonos picsa miért nem mondja hogy lesz ilyen is? akkor be se fizetem a számlát.. és hogy most mi a baj a sztorival? az talán hogy minden telefonbeszélgetés (tudod amiért büdös fizetni) kifizetve, és csak a büntik 107k...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#25474) kbalage2 válasza Bubu79 (#25468) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Ma 10 éves a zindex és ilyen volt a (h)őskorban :)

Na látom megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#25475) Tim82 válasza tildy (#25471) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem egy dolog hiányzik az E51-ből, mégpedig a QWERTY gombsor.

Úgyhogy következő telefon valószínűleg az E61 lesz (nem kell sem fényképező, sem HSDPA), a HTC Wizard mellé.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25476) KrAt válasza Kalandor (#25473) üzenetére


KrAt
veterán

:R

(#25477) tildy válasza TexT-BoY (#25472) üzenetére


tildy
nagyúr

Szóval nincs azzal baj hogy kikapcsolták, csak magyarázd el hogy kikapcsolás után 20percel befizetett számlára nincs kapcsolási dij, kikapcsolás után 7órával már van?
Van mindkettőre. Ahol befizetted valószínűleg rosszul mondták.

Esetleg lehet írni az egyedi igénykezelésre levelet ezzel kapcsolatban. Hivatkozni a megfelelő beszélgetésekre.

Várható magas forgalom esetén - pedig előleg befizetését kéri a több szolgáltató is.
A pannonline oldalon előleget is be lehet fizetni, netkávézó azért máshol is van, ha huzamosabb ideig külföldön tartózkodol.

Szóval ezt igazándiból minden szolgáltatónál megszívtad volna. Mindegyiknél 7200 Ft a visszakapcsolási díj számonként, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25478) Algieba válasza Tim82 (#25475) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jó választás. Az E61 remek készülék. Ha majd cserélni fogom az E60-at, qwerty-s modellt választok.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25479) TexT-BoY válasza tildy (#25477) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nem a mobilszámlám volt a legfontosabb, amikor elmentünk. Megfog történni ennek a levélnek az irása, demivel nem tudjuk a kodot, ezért levagyunk szarva, mondtam hogy megyek a központba viszem a szerződést, meg amit akarnak, de nincs kód. Erre azt mondta a faszi hogy ha nincs kód, nincs megoldás...
Nekem csupán ezzel van bajom.

Hidd el hogy nem volt, amikor máskor csusztam sose volt 7000Ft/kártya kapcsolási dij.
Ami pedig továbbá nonszensz hogy 1 levelet küld, 1 szerződésnek tekinti, 50ezer szerződés szegést küld, 1x, de 3x vonja le a 7ezret amikor mind 3 számot egyszerre kezeli.. khm.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#25480) Tim82 válasza Algieba (#25478) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm. :)

A QWERTY gombsor szerintem nagyon nagy jóság, és általában business vonalat és okostelefonokat, PDA-telefonokat jobban szeretem, mint a zenetelefonokat. Szeretem, ha egy készülék több mindent tud, amit szükség esetén lehet használni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25481) Algieba válasza Tim82 (#25480) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Volt E61-em, de beleszerettem az E60 egyedi süti szelet formájába. :) Ezért váltottam. Tudásra teljesen azonos a két modelltestvér. Jónak tartom a 9.1-es Symbiant.
A qwerty tényleg jobb a hagyományos gombsornál.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25482) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Lépek.
Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25483) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Jó éjt!

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25484) pohár


pohár
félisten

Jó éjt az aludni térőknek!

Én még maradok, kis tanulás + Sensation :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25485) ludsimon válasza pohár (#25484) üzenetére


ludsimon
veterán

Sensation?
Hol hallgatod/nézed?

undefined

(#25486) ludsimon


ludsimon
veterán

Jó éjt minden bagolynak!

Majd reggel 11-kor.. :))

Hali!

undefined

(#25487) NoLF


NoLF
addikt

benyomom a maradék thai burger kaját, lenyomom az uccsó pilsnert és nyugovóra térek lassan...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25488) pohár válasza ludsimon (#25485) üzenetére


pohár
félisten

Hallgatom :D

nolfi... jó étvágyat és jó sörözést :D
Milyen az a thai burger? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25489) fokukac válasza Bubu79 (#25444) üzenetére


fokukac
nagyúr

ha a regisztrációt nézzük, akkor mégse lehetsz Rocco... :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25490) pohár


pohár
félisten

Hopsz, nagy lett a kép... :B

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25491) NoLF válasza pohár (#25488) üzenetére


NoLF
addikt

thai burger kifőzde itt van kecsón a Rákóczi utcán.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25492) pohár válasza NoLF (#25491) üzenetére


pohár
félisten

Jaah így már értem :K :D

Kecsón hol a Rákóczi utca? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25493) NoLF válasza pohár (#25492) üzenetére


NoLF
addikt

a kiskörutat és a nagykörutat köti össze, ahol a régi mozi épülete áll, a máv állomás felé, középen járdával és fákkal elválasztott 2 sávos.

na gudnájt.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25494) pohár válasza NoLF (#25493) üzenetére


pohár
félisten

Jaah vágom :K

Gólyatáborban ott másztuk meg a régi mozit, egymáshoz kötve, az oszlopoknál körbe :D
Ésss pont akkor jöttek a zsaruk, de úgy néztek, majd kiesett a szemük a kocsiban :DDD

Jah és jó éjt! :R
Megyek én is lassan, aludni kellene :))

Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25495) tiv83us válasza Kalandor (#25473) üzenetére


tiv83us
veterán

"Az index a startupjára emlékezik"

Remelem nem sokaig :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25496) Bubu79 válasza fokukac (#25489) üzenetére


Bubu79
addikt

"Senki sem tökéletes - belőlem is hiányoznak a hibák" :P

Gyümölcspárlatos, napsugaras vasárnap reggelt :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25497) kételkedem válasza Bubu79 (#25496) üzenetére


kételkedem
addikt

úgy legyen! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#25498) Bubu79 válasza kételkedem (#25497) üzenetére


Bubu79
addikt

:U A madárfüttyöt kihagytam - de úgy néz ki nélkülem is tudják a dolgukat :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25499) kételkedem válasza Bubu79 (#25498) üzenetére


kételkedem
addikt

Valahonnan bekerült a szobámba egy légy. Mit mondjak, ez is tudja a dolgát! Olyan zajjal röpköd körülöttem, mint egy helikopter.

Valahogyan fabrikálnom kell egy vinyó tartó keretet, be kell építenem egy plusz egységet a gépembe.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#25500) Timocicu válasza Bubu79 (#25496) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Neked is és Mindenkinek aki már vagy még ébren van! ;]

Itt hét ágról süt a nap, csodaszép az idő. :K

Kávézás megvolt. Törpi kakaózott, már megy a nyomdázás. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.