Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25751) I_Am válasza fokukac (#25744) üzenetére


I_Am
veterán

Biztos valami tusfürdő vagy deo gyártó cég áll a háttérben. Nyáron amugy is öröm utazni akárhova, ha nincs klima legalább büdös lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#25752) bolondember válasza I_Am (#25751) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha van klíma is büdös van.

legalábbis bukéja van az embereknek - 1k/hó dezodorra az már sok? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25753) fokukac válasza bolondember (#25752) üzenetére


fokukac
nagyúr

viccelsz? az két sör...

Bubu : ez nagy volt :DDD
bár az ökrök meg teleszarnák a várost...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25754) BlacKSouL válasza bolondember (#25752) üzenetére


BlacKSouL
addikt

az ám a jó, mikor a százforintos feketepiacos perfüm szaga alól simán kiérezni azt a jóféle pállott hónaljszagot :DDD A szappan amúgy csodákra képes. Mondom ezt én, aki most már 82 kiló felé közelítek egykori 92,5-ről, de én 50 kilósan is izzadnék 24 fok felett. Nem tehetek róla, ilyen típus vagyok. Persze én is igyekszem elnyomni "mint sörszagot az orbit.."
De nem mindig elég a deóval elnyomni ami kigyön a bőrünk likaiból.

Az mondjuk teljességgel érthetetlen, hogy a távolsági buszon, amelyik 25 km-t megy, és eleve légkondis, csak már nem mai gyerek, de működik mindene, szóval azon miért kell nekem a munkaidő után hazafelé szószerint megrohadnom az 50 fokban?? Miért nem lehet egy kis híves levegőt benyomni? Mennyivel fogyaszt többet a busz? fél literrel? A 30-ból?
Ha véletlenül hazaérés és zuhany nélkül lenne találkám, azt hinnék hogy kohó mellől jöttem egyenesen.

Meg még egy harmadik: A P+R-ben melyik mit jelent? Parking + ?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25755) tildy válasza BlacKSouL (#25754) üzenetére


tildy
nagyúr

Csodákra, milyen csodákra?
Nekem naponta kétszer kell zuhanyozni...
Délután már olyan pállott szagom vana metrón, pedig még fújom is magam.Ez van..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25756) NoLF válasza BlacKSouL (#25754) üzenetére


NoLF
addikt

a fél liter a 30ból az kb 5-8 liter... :U :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25757) BlacKSouL válasza tildy (#25755) üzenetére


BlacKSouL
addikt

öööö, azokra gondoltam inkább, akik hetente (havonta?) kétszer zuhanyoznak :)
mert erre felénk ilyenek is vannak. és mivel a szappan 2-300 Ft, a százforintos-piacos 'c...ányparfüm' meg csak 100, ezért nem pocsékolnak, még a drága vizet is.. :)
Amúgy én is ilyen kevéssé tartósított, vagyis nem túl jól elálló típus vagyok. Felálló az igen..izé, de az más téma.. :D

NoLF: Lehet..akkor viszont legyen jogom az élethez, és ehhez szükséges kivernem az ablakot, mivel az nem nyitható. Nem baj ha régen nem volt légkondi, de legalább volt nyitható ablak, meg huzat amire mindeki allergiás volt, kivéve akinek k.rvára melege volt. :) De mióta létezik légkondi, azóta nincs nyitható ablak, és így meg benne rohad 50 ember, a sofőr meg "jajj, ez most nem működik" meg "jajj, dehát még csak 31 fok van kint, és bent is csak 45, most még pazarlás lenne". És " dehát én majd megfagyok.."

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25758) NoLF válasza BlacKSouL (#25757) üzenetére


NoLF
addikt

nem védeni akartam a sofőrt vagy bárkit, csak az adatot pontosítottam.én is szenvedek a bp-kecskemét vonalon mostanában... :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25759) BlacKSouL válasza tildy (#25755) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Juteszembe, még a City-t sem tudtam megmutatni, pedig még mikor megígértem (vagy két éve). De mi lenne ha helyette inkább már a Civicet mutatnám ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25760) Bubu79 válasza fokukac (#25753) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem érted a koncepciót - emögött is a környezet tudatosság bújik meg...

Az ökrök telerittyentik az aszfalt helyett frissen leterített földutakat - ez után az anyag egy része a karbantartás feladatát látja el, másik része miután a napon rendesen megszáradt, a hőerőművekben kiválthatná a fosszilis energiahordozók egy részét - így kisebb lenne a szennyezés kibocsátásuk ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25761) Bubu79


Bubu79
addikt

Asszem alvás jön - az előbb a tenisz topik alatt megjelent a próba topik és a kettőt összeolvasva valami egészen mást sikerült kihoznom a dologból :DDD - gyó éjtet! :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25762) BlacKSouL válasza Bubu79 (#25761) üzenetére


BlacKSouL
addikt

pénisz topik még nincs....jól értem hogy nyitni akarsz? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25763) tildy


tildy
nagyúr

@ nagy örömére újabb Fusi taggal bővült az arzenál (igaz az amilo prom már mást boldogít, eladtam, 5 év használat) után .
Az új gyönyörűség pedig ez, amit részben én is megfinanszíroztam (az az áldott jó lelkem)

Nos ha jól hallom, ha majd a végüket járják, mindkettő FUSI lesz megint.
Ahogyan a kocsink is Hyundai (Vagy Honda,vagy mindkettő, mindegy, H, H :DDD :DDD ) Szegény ember, mikre rá nem veszem.. PEdig én csak a háttérben húzódom, mégis az Operánál is így kezdődött: ha én használom, annyira rossz mégse lehet...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25764) frame>24 válasza Bubu79 (#25760) üzenetére


frame>24
addikt

Mi történt az elmúlt ~1 hónapban?! Mindenkitől, mindenhonnan ezt a környeztettudatosság kifejezést hallom, komoly és poén szinten is... :F :F

szerk.: de most télleg, hoztak egy újabb Kyotoi egyezményt, vagy miva'?
Vagy valami humorista bedobta a köztudatba?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#25765) fokukac válasza frame>24 (#25764) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem légy környezettudatos, menj aludni, és kapcsold le a lámpád, meg a számítógéped. ;]

Tildy : javíthatatlan vagy. Te vagy a lúúúzergagyi márkák marketingese, bármilyen iparágról legyen is szó... :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25766) fokukac


fokukac
nagyúr

megtaláltam a nekem való állást.

aszongya, hogy :

Pozíció: római városlátogató

Feladatok

* min. 500 fénykép készítése a városról,
* nevezetességek meglátogatása,
* napi min. egy pizza elfogyasztása.

Elvárások

* napimádó,
* élvezze a repülőutat,
* előny: érdeklődés az olasz kultúra és gasztronómia iránt.

Amit kínálunk

* 4 napos kikapcsolódás,
* félpanziós ellátás,
* transzfer,
* olasz kultúra megismerése.

:))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25767) tiv61us


tiv61us
őstag

sikeres ember nem lehet akinek attol horkol a felesege, hogy a fia leitatta
ma' az en fiam
az en felesegemet

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#25768) kételkedem válasza tiv61us (#25767) üzenetére


kételkedem
addikt

LOL! :D
Neked is jutott belőle, vagy mindet a kis Tiv és az asszony itták meg :F

Szép napot mindenkinek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#25769) bolondember válasza frame>24 (#25764) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én környezetmérnök lennék, de csak magamban vagyok környezettudatos.

amúgy meg jóreggelt.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25770) carrot


carrot
tag

Amikor ebbe az eldugott faluba megyek vendég tanítani, mindig elgondolkodom és elcsodálkozom, mennyire érintetlenek az ottani gyerekek. Olyan tiszták még és sokkal "szabadabbak", mint városi társaik. Tegnap meg egy elsősnek csöngött a mobilja órán...
Amúgy szép jó reggelt "szabad" emberek.

(#25771) tope


tope
addikt

Itt van végre a várva várt eső (megmondom én annyira nem vártam, főként hogy robogóval közlekedek, essen napközben vagy este, de ne akkor mikor én mászkálok (még jó hogy készültem a témára, így csak a bakancsom ázott el egy kicsit))

Szépet mindenkinek.

(#25772) tildy válasza fokukac (#25765) üzenetére


tildy
nagyúr

És mondja ezt egy olyan, akinek papírswiftje van :P

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25773) Janoska26 válasza tildy (#25772) üzenetére


Janoska26
addikt

Mibajod a Suzival? :U Muzsikálni abba is lehet ;) ;]

(#25774) tildy válasza Janoska26 (#25773) üzenetére


tildy
nagyúr

Höhö jánoskám, neki mi a baja az általam kedvelt márkákkal?
Amúgyis ő kezdte :P Én csak visszapattintottam a labdát.

A régi suzik még kinéznek valahogy, kár hogy könnyen törnek, de hogy egyébként strapabíróak , az telismerem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25775) Sipi16 válasza tildy (#25774) üzenetére


Sipi16
senior tag

Azok pontosan addig jók amíg nem csattansz velük. :U

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#25776) zolynet válasza fokukac (#25766) üzenetére


zolynet
addikt

majd írd meg mi volt az interjún :)

szép reggelt

Life is too short to stay stock!

(#25777) bolondember válasza tildy (#25774) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

könnyen törnek VS strapabírók..

hmm, csak én érzem az ellentmondást?! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25778) Sipi16 válasza bolondember (#25777) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szerintem arra gondol, hogy igénytelen és csak az olajcseréket kell megejteni...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#25779) venember83 válasza bolondember (#25777) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen. Nem a gödröktől törnek könnyen, hanem a más járművekkel való ütközésektől, ami nem része az autó természetes életciklusának. Normális körülmények között nem törik össze egy autó, tehát normális körülmények között abszolút nincs ellentét.

Különben meg nem tudom, miért is védem a keleti márkákat (pl a Suzukit), pár nagyon ritka kivételtől eltekintve (nem csak Suzuki, hanem úgy egész kelet-ázsiai szekció) mind steril, A pontból B pontba jármű. Nem is csoda, hogy olyan sokan alszanak el vezetés közben.

(#25780) tildy válasza Sipi16 (#25778) üzenetére


tildy
nagyúr

Pontosan erre gondoltam. :U
Maga az autó nemigényel túlzott törődést, akkor is megy.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25781) Bubu79 válasza frame>24 (#25764) üzenetére


Bubu79
addikt

Eztetet én nem tudhassam - kérem kaccsojja ki!

Csak tovább fűztem az ökrösszekér gondolatmenetet :D

De divat mostanság a környezettudatosság, mondhatni trendi ( hogy én mennyire utálom ezt a szót )...

Meg is tesz mindenki mindent azért, hogy annak tűnjön - csakis "mertezműanyag" flaskás ásványvizet vedel óraszámra, amit nem hajlandó szelektíven gyűjteni, "mert úgyis ugyanazzal a kukáskocsival viszik el!"; természetesen autóval közlekedik és használ vegyszereket jurtájának tisztántartására ;]

Szép dolog a környezetvédelem, csak nem most kéne elkezdeni...

Blackie: Márpedig én nyelestojás topikot akkor sem nyitok :((

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25782) NoLF válasza bolondember (#25777) üzenetére


NoLF
addikt

strapabíró=igénytelen

semmire nem kell költeni, ha meg levered, 5 ftból megvan. egyik haverom mutyukit vett csak azért, mert azt mondja, ő nem foglalkozik az autóval, tankol bele és menjen. 98as a stiftje, 60.000 kilométerrel ezelőtt vette s még nem cserélt benne olajat.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25783) venember83 válasza Bubu79 (#25781) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, nem most. Majd holnap. :U

Különben te környezettudatos vagy? Pl tömegközlekedsz vagy biciklizel? ;]

(#25784) kételkedem válasza NoLF (#25782) üzenetére


kételkedem
addikt

Az én Suzim nagyon hálás gép volt. Hat évig használtam, 8 éves volt 90.000 km-el mikor eladtam. Évente lecseréltem az olajat és a szűrőket. Ezenkívül egy fillért sem kellet az üzemanyagon felül rááldoznom.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#25785) Bubu79 válasza venember83 (#25783) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát hogyne - más tömegekkel együtt munkába járok egy héten cirka hat alkalommal - de van, hogy csak ötször ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25786) NoLF válasza kételkedem (#25784) üzenetére


NoLF
addikt

erről beszélek :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25787) bolondember válasza NoLF (#25782) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

MI? :Y

60k alaltt nó olajcsere?! :Y

óemeffgé...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25788) NoLF válasza bolondember (#25787) üzenetére


NoLF
addikt

igen, és hajtja mint a barom, pizzafutárkodik vele. nem fogyott még egy csepp olaj sem belőle, pedig nem volt csodás állapotban már amikor megvette, akkor sem. azóta meg iszonyatosan rettenetes állapotban van, de nem hajlandó rá benzinen kívül kiadni egy fillért se, amíg megy, megy. és megy.

Sipi16: ez a lényeg, hogy nem költ rá semennyit, azt várja hogy kirohadjon, szétessen és felrobbanjon, akkor eladja roncsnak. költeni nem fog rá egy fillért se, vesz 300ért másikat.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25789) Sipi16 válasza NoLF (#25788) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha így áll hozzá egyszer megáll és többet kell majd költenie mint egy olajcsere...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#25790) venember83 válasza Sipi16 (#25789) üzenetére


venember83
nagyúr

Vesz másikat semmi pénzért. :U

(#25791) tiv83us válasza tiv61us (#25767) üzenetére


tiv83us
veterán

Sorry...:U
Legkozelebb te is leitathatod az en felesegemet. Permission granted. :K
Ha horkol meg ki kell rakni a szofara ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25792) lorcsi válasza NoLF (#25788) üzenetére


lorcsi
veterán

van amikor meg a tulaj mindent megad neki és mégis szar :(

(#25793) Racecam válasza fokukac (#25766) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt én már kétszer eljátszottam, de nem fizetek érte semmit és nem is vittek ki.
Tudom, lúzer vagyok. :U

u.i.:
Pro: Legalább ezer fényképem van, minden fontosabb nevezetességet meglátogattam, napi több pizzát is elfogyasztottam, érdeklődöm az olasz kultúra és gasztronómia iránt.

Kontra: Nem vagyok napimádó, utálok repülni.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25794) NoLF válasza Racecam (#25793) üzenetére


NoLF
addikt

és a szarvasok hogyan röpítenek? :F

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25795) tiv83us válasza Racecam (#25793) üzenetére


tiv83us
veterán

Hogy lehet utalni repulni? :U

/Van ot ingyen ital kuponom az American es a Southwest Airlines-ra ervenyes, ha gondolod...teat is adnak erte biztos./.

Nincs jobb a felhok kozott ringatozva ataludni mondjuk egy NYC-BP utat.
Bar igazad van, Mo-Olaszo. uncsi, felszallas-leszallas, nincsen jo kis muanyag reggeli-ebed-vacsora, mozivetites, klasszikus zenehallgatas 10 oran keresztul. Nem fun.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25796) Sipi16 válasza tiv83us (#25795) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem már a 2 órás repülőút is hosszú. Pedig mindig notizok, de nem köt le a film se. :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#25797) kételkedem válasza Sipi16 (#25796) üzenetére


kételkedem
addikt

Én életem során kb 15 percet repültem egy Góbé vitorlázóval, az nagyon tetszett.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#25798) ngabor2 válasza NoLF (#25794) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szakmai titok...

(#25799) tiv83us válasza Sipi16 (#25796) üzenetére


tiv83us
veterán

Eze kell az ital kupon ;]

ps: Rovid repulo utak nem jok, de meg mindig jobban preferalom oket, mint vonatozni, ne adj isten buszozni /broaff/ akar ket orat is. Foleg ha behugyoznak a parasztok a busz vegibe, aztan meg leutik a sofort. /A vonatnak meg altalaban amugy is hugy szaga van, ugyhogy nem szamit kulonosebben/. A repcsi kabinjaba meg ugye csak a nagyon rafinalt emberek juthatnak be, hogy leussek a pilotat es aki bebrunyal a gepbe, azt 150-200-an meglincselik, majd megy a bortonbe azonnal, mert ugye vagy ugrik, vagy var ra a dios kalacs a foldon.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25800) lorcsi válasza tiv83us (#25799) üzenetére


lorcsi
veterán

A vonatnak meg altalaban amugy is hugy szaga van, ugyhogy nem szamit kulonosebben

nálatok is ?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.