Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25351) fokukac válasza Racecam (#25350) üzenetére


fokukac
nagyúr

vaze, tényleg, a nyilak! köszi
;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25352) bolondember válasza fokukac (#25351) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mivel az "egy-évben-egy-napot-dolgozó" nyilvánvalóan nem tart igényt a serre, kéretik nekem jogutódlással átpasszolni! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25353) fokukac válasza bolondember (#25352) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te hiéna, Te! :P
mindig cska más prédájára fáj a fogad, mi? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25354) bolondember válasza fokukac (#25353) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ismered a szakállast - nó ser. nem tudja mi a jó... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25355) fokukac válasza bolondember (#25354) üzenetére


fokukac
nagyúr

Akkor majd kap egy csokit, arra csak ráfanyalodik...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25356) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ezek az önmagukba visszatérő körök... Persze valójában ez egy spirál, aminek a végén ott vár egy újabb telefon.
Még előttem a nyár, de már az őszi időszakra gondolok, amikor fel fog támadni a mobilmániám a nyári álmából. (Ilyenkor a kertmániám tombol, a mobilmániának semmi esélye. Minden pénzügyi plusz forrásomat a kertre fordítom.)

De eljön majd a nap, amikor ismét telefont veszek.
Sóhaj.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25357) fokukac válasza Algieba (#25356) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te ennyire pénzes vagy, hogy az összes pénzed telefonokra költöd?
Ezt csak azért furcsállom, mert ugye válság van...

Nekem meg még mindig egy 6310-esem van. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25358) bolondember válasza fokukac (#25357) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hihetetlen, h sikerült egy ilyet az iparművészeti múzeumból kilopnod... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25359) fokukac válasza bolondember (#25358) üzenetére


fokukac
nagyúr

miért, még csak 6 éves, most irattam iskolába... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25360) rarri válasza fokukac (#25357) üzenetére


rarri
senior tag

Látom, nem csak a rock zene szeretetében vagyunk hasonlóak... :) / na jó, egy csomó mindenben meg különbözőek . :D /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#25361) Racecam válasza rarri (#25360) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Miben különböztök? ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25362) tildy válasza fokukac (#25357) üzenetére


tildy
nagyúr

Te meg, hogy NYC-be mész "nyaralni" :P

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25363) Algieba válasza fokukac (#25357) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ügyes vagyok, mert mindig jó állapotú használt mobilokat veszek. Sosem veszek új mobilt a magasabb kategóriából. Plusz van egy elvem, hogy telefonért 30e-nél többet semmiképpen nem adok ki. Alaposan átgondolom, hogy melyik modellt vegyem meg. Aztán összegyűjtöm az árát, illetve eladok pár mobilt a csapatomból. Így tudok cserélgetni. Kell hozzá hatodik érzék és nagy türelem. Ki kell várni a kiszemelt modell árának a zuhanását. :)
Tehát nem vagyok gazdag, csak ügyes. Bár, ha ügyes vagyok, miért nem vagyok még gazdag? :F

Szerk.: Hé, mindenkinek kell mánia! Szenvedély nélkül sótlan az élet. Tipegő korom óta imádom a kütyüket és a kisállatokat. De tamagocsim sose volt. :D Azért komolyabb alkat vagyok. A lényeg, hogy a mobil egy hasznos eszköz és játékszer egyszerre. A mobil egyben a rádióm, mp3 lejátszóm, naptáram, ébresztőórám, szótáram, csillagászati útmutatóm, számológépem stb.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25364) rarri válasza Racecam (#25361) üzenetére


rarri
senior tag

Nemcsak abban hogy neki f..a van, hanem pl. sokkal motiváltabb a munkában, tudatosabban él, és kritikusabban szemléli a világot , és az embereket.A naivitás mint olyan, nem sajátja. / mondjuk nálam nem nehéz kritikusabban nézni a világot, és az embereket. :D /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#25365) fokukac válasza Racecam (#25361) üzenetére


fokukac
nagyúr

elég sok mindenben. Nekem pl. valószínűleg sokkal kisebb a mellem, viszont egy igazi ficereg itt a lábim között... :P

Tildy : de azért én kapok is valami pluszt, egy életreszóló élményt. Ilyen baromságokra, hogy telefon, sose költöttem. A telefonom 6 éves, a számítógépem is, a kocsim meg 10.

Ui. Amúgy NYC-ben csak 3 napot leszünjk, utána Nyugati part, majd át amerikán, ízi rájder öcsém módra. ;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25366) tildy válasza fokukac (#25365) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem élményekről, hanem pénzről volt szó :P :DDD
Egyébként meg ja egyetértek, de ugye kinek mi a fontos.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25367) bolondember válasza Racecam (#25361) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Kukac borostás.
fenn.
az arcán.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25368) Tim82 válasza fokukac (#25365) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már tíz éves a T60? Hogy repül az idő... :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25369) pohár


pohár
félisten

Uh, most nem kicsit esett a TZ3-mom, kb másfél méterről paff a szőnyegre... :D

Szerencsére túlélte, optika se sérült... :N

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25370) TexT-BoY válasza Algieba (#25363) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nekem viszonnt segithetnél, hamár igy bennevagy a dologba:D
egy S500i-m van, szép, jó, csak szar. arra nem jó alapvetően amire kellene, telefonálni...
a pannon letiltott és most 107ezer befizetendőnél járok, tehát szolgáltató váltás elött állok,
szimpatikus pl az iphone a saját csomagjával havi 10gutigájért (pannonál ugyan ennyit telefonáltam, és se internet se smsek nem voltak az árba). De ha lenne más alternativa, ami jó TELEFONÁLNI, akkor lehet elgondolkoznék..

Szóval mesélj, mit kell venni, ha már nem érdekel a gigamegapixel, meg semmi, csak müködjön, legyen térerő, smsek megjöjjenek, etc.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#25371) pohár


pohár
félisten

Ez volt már? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25372) bolondember válasza TexT-BoY (#25370) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

megjegyzés:

nekem voda multimédia 10k-m van.
Jobb, mint a szifon féle ikon: nem csak saját hálózatba küldhető smst tartalmaz, és 250-et, nem 200-at. Beszélgetés is 500 perc, nem 400, adatfortgalom 3 giga, nem 2.

ÉS: nem csak szifonnal kapható, hanem bármilyen telefőnnel.

mod: ha van 107k tartozásod, hogyan akarsz szolgáltatót váltani?! :F

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25373) Algieba válasza TexT-BoY (#25370) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hm. Ugyan az iPhone nem a "kamerával" hódít, de azért bőven beleesik a mega kategóriába.
Ha telefonálásra és sms-re kell a telefon, akkor előveszem valamelyik alsó-közép mobilomat és azt használom.
Pl. most itt van egy Nokia 6030 nálam, ajándéknak szánom alaptelefon kedvelő ismerősömnek, aki még mindig egy Nokia 3310-es boldog tulaja. Remélem, a 6030 meggyőzi, hogy érdemes váltania! Meglepő, de nekem még ez a kis alap Nokia is tetszik. :) Most vele bonyolítom az ügyeimet és kezes bárányként viselkedik. Még szerencse, hogy sok telefonom van, így nem tud elcsábítani.

Épp böngészem a T és a V ajánlatait. Mik az igényeid? Mire van szükséged a telefonáláson és sms-esen kívül?

Szerk.: Én tavaly váltottam Vodafone Joker kártyásról Vodafone Fix 3000-re. Ez pont jó nekem. Általában 3000 forint szerepel a számlámon. Ritkán lépem túl pár száz forinttal. A telefonáláson túl az egyéb funkciói miatt hasznos számomra egy mobil. Kivéve a kamera. Mert fotózásra digigépet használok.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25374) pohár


pohár
félisten

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25375) Killing válasza tildy (#25325) üzenetére


Killing
addikt

Egyébként egy normál mell milyen nehéz?Hogy bírnak a melleiktől aludni a nők?Nekem biztos kitörné a nyakamat. :))
pohár:Te jóóó isten!Lecsós koton... :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD
Ez már megint a húbazd+ kategória! :DD
De milyen íze lehet...Nem akarom kipróbálni mert férfi vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#25376) venember83


venember83
nagyúr

Fiatalság boldogság.

(#25377) TexT-BoY válasza bolondember (#25372) üzenetére


TexT-BoY
addikt

töksimán, miért ne válthatnék?
van 60ezer antenna digital tartozásom is, mégis digi tv-m van már... kapja be az összes szolgáltató:) majd megyünk pereskedni, de ez egy másik sztori, ahogy a pannon is benyelheti a répát....

voda ajánlat nem rossz,d e nevetséges készülékek nevetséges áron vannak fent... 2000Ft a Ckategoriás mobillal egy V3? meg 6230i-t adnak amikor 4éve volt olyanom?
KP500on viszont el tanakodom:)
T-nél az ikon még szimpibb egyenlőre bár tény hogy ez a csomag nagyon nem rossz, de ott meg 20k beugro egy iphone. és pl a lg-re tapasztalatbol tudom hogy lszar sincs mert asszonykának KU990ese van

algi:
igazán semmire, igényes szép telefont szeretnék, most fogok kapni egy E51est ami abszolute megfelel az igényeimnek, T-mobilos önkormányzati csomaggal, szóval az ugy lecsó, de saját célra mindenképp váltanék. Ezért gondolkoztam valami szép nagy kijelzősbe, de néha nagyon megijedek tőle, hogy karcolodik meg fos az egész...
igazán egy e50est fürkésztem, de drágálottam, föleg kameranélkül, pedig az volna az igazi, aztán néztem samsung u600ast, de nemtudom végre TELEFONT akarok és tényleg ennyi...

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#25378) pohár válasza Killing (#25375) üzenetére


pohár
félisten

De nem sima lecsós, pacalos-lecsós!! :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25379) Killing válasza pohár (#25378) üzenetére


Killing
addikt

Finom lehet mer' laci bátyád főzte! :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#25380) tildy válasza Killing (#25375) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi az , hogy normál mell? Az átlagos? Csak mert az enyém nem az, már ha a boltokban kapható fehérneműméreteket nézzük.

Nekem szerintem a darabja 1-2 kilós :U fémdoboz összenyomást még nem próbáltam vele, de van súlya. Aludni tudok hason , de nyom.

Ha már díjcsomag : Nekem pannon free generation van családi csomaggal, és 5 perc után ingyen csomaggal.
Anyut , aput, hugit ingyen hívom, pannonos ismerősöket 17 Ft / percért, mást 36ért azt hiszem , sms, mms 14 Ft, 5 perc után pannonosokkal(hívásaim 90%a) ingyen duma megy. Mindezt kb 2800 forintért (1300+890+590)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25381) pohár válasza Killing (#25379) üzenetére


pohár
félisten

Utána egy kis digincs-dugincs egy jó kis pálinkás gumival, hát vacsi után nem árt a házi :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25382) TexT-BoY válasza tildy (#25380) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nekem 16Ft-os percdijjam és 28.000Ft-os számláim voltak... Pannonka meg ugygondolta nincs rám szüksége.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#25383) tildy válasza TexT-BoY (#25382) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát ha szívni akarsz ügyfélkezelésben , akkor nyugodtan menj csak a t-hez.
Nekem elég volt 2 év náluk. Még sok(k) is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25384) TexT-BoY válasza tildy (#25383) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nézd, szerintem a pannon ügyfél kezelése is a béka segge alatt van ( nem kell félre érteni pohár:D). Igencsak évi több milliós forgalommal büszkélkedik a flotta amiben vagyok, és erre sem vetnek ügyet. 1nap számlabefizetés miatt letiltották a telefonom ( az sms-ben az ált hogy 48órán belül letiltják, de másnap reggel már nem tudtam telefonálni) elmentem szépen a helyi pannonba kifizettem a számlát és azt mondta a picsa hogy visszakapcsolják a mai napon, és természetesen nincs semmi utólagos következmény, hát kiküldtek mind 3 számomra 7000Ft kapcsolási dijjat ( egyszer már volt ilyen tiltás de akkor valamiért nem küldték), ezt követően felhivtam a Pannont hogy a 28000Ft-os számlát természetesen kifizetem, de a büntetést nem tartom ildomosnak, erre a csóka hebegett majd 2!!!! honap mulva hivott hogy mi legyen a cuccal? mondtam hogy valamit kezdjünk vele mert ez igy nem koser szerintem se, kérte az üfsz azonosito vagy nem is tudom én milyen kodot, 3kártyához, amit 1x iratnak le veled, mert ezzel azonosit, kérdem én hány ugyan ilyen nevü ember lakik lakihegyen, de még csak magyarországon is? Tudom a nevem, lakcimem, okmány azonositó számaim, ha akar nem talál meg? vicc...
Ezután pedig mostanra kaptam még a 21.000Ft kapcsolás mellé 50.000Ft szerződés szegési dijjat, ami után azt mondtam hogy oooké, akkor DAS aztán a pannon meg nyaljon ki:(. Ráadásul mi kapjuk magyarországon a legjobb perc dijjakat (pannon, t és v hálozaton is), ehhez képest a multimedia 10000 és az ikon 10000 is jobban megéri nekem:S

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#25385) pohár válasza TexT-BoY (#25384) üzenetére


pohár
félisten

Pppfff, rendes banda... :(((

Mi a baj a seggemmel? :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25386) bolondember válasza pohár (#25385) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem női? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25387) Killing válasza tildy (#25380) üzenetére


Killing
addikt

Jaj de jó hogy nem vagyok nő! :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#25388) pohár válasza bolondember (#25386) üzenetére


pohár
félisten

A sejhajom?
Vagy mi? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25389) Tim82 válasza TexT-BoY (#25370) üzenetére


Tim82
nagyúr

a pannon letiltott és most 107ezer befizetendőnél járok, tehát szolgáltató váltás elött állok

Ha egy szolgáltató letiltott, arról más szolgáltató is tudomást fog szerezni -> ha előfizut akarsz tőlük venni, durva előleget kell majd fizetned...

Igencsak évi több milliós forgalommal büszkélkedik a flotta amiben vagyok, és erre sem vetnek ügyet.

Arra ügyelnek, de ettől még nem szeretik a késedelmes ügyfeleket. Nem a flottát tiltották le, csak Téged, ami két különböző dolog (és nyilván nem fognak szerződést bontani a flottával sem miattad :DDD ).

BE: engedik valószínűleg, HA leperkál kb. 80k depozitot. Amit persze, ha rendesen fizeti az új előfizuját, majd szépen visszaforgatnak a harmadik hónaptól a számlájába, elvileg ez a rendszer.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25390) bolondember válasza Tim82 (#25389) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

HA engedik megkötni a szerződést.

én is ezt mondom.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25391) Tim82 válasza Tim82 (#25389) üzenetére


Tim82
nagyúr

Modidőn túli kieg.: ja és ettől még TexT-Boy Pannonnál lévő kis tartozása nem lesz semmis, ha számot akar hordozni, a Pannon addig nem fogja elengedni, amíg nem rendezi...

Na még...

kérte az üfsz azonosito vagy nem is tudom én milyen kodot, 3kártyához, amit 1x iratnak le veled, mert ezzel azonosit, kérdem én hány ugyan ilyen nevü ember lakik lakihegyen, de még csak magyarországon is? Tudom a nevem, lakcimem, okmány azonositó számaim, ha akar nem talál meg? vicc...

Hozzá kellene szokni, hogy ügyfélszolgálaton nem azért kérnek ügyfélazonosítót/ügyfélbiztonsági kódot/tökmindegyhogyhívjákot, mert nem tudnák megtalálni az ügyfelet, hanem mert ennek el kell hangoznia a protokoll szerint a hívásban ahhoz, hogy bármit is módosíthassanak a rendszerben. Máskülönben a személyes adataidat felhasználva bárki végezhetne mindenféle módosításokat az előfizetésedet, aki ellopja a személyidet/lakcímkártyádat és úgy betelefonál...

És izé, hogy sikerült felhalmozni az 50k-n túli összeget és miért is nem fizetted be? Miért is vagy megsértődve adósként, hogy a Pannon bont egyoldalúan és követeléssel lép fel, ha egyszer nagy számlát csináltál és nem fizettél? Komolyan nem értem, something is missing for me. :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25392) TexT-BoY válasza Tim82 (#25389) üzenetére


TexT-BoY
addikt

egyéb okokból egész biztos nem adta tovább 3. fél számára a pannon a számlatartozásunkat...
Amugy pedig maradnék is ha nem lenne ilyen a banda... De nem akarnak, és a nem akarásnak nyőgés a vége.

Tim engem bizony nem érdekel az a szám, ha kell minden ismerősömnek elküldöm hogy hé ez az uj számom...

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#25393) Bubu79 válasza Tim82 (#25391) üzenetére


Bubu79
addikt

Windows installal végeztél-e már, szép szőke hercegem? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25394) Tim82 válasza TexT-BoY (#25392) üzenetére


Tim82
nagyúr

Harmadik félnek nem tudom, mennyi idő után adja át a tartozást (talán 6 hónap?) - de ettől még az információnak, hogy mennyire vagy "jó előfizető", a többi szolgáltató is utána tud (és fog is) nézni, amikor hozzájuk mész, akár új előfizut kötni.

Bubu: még bele sem kezdtem a gépszerelésbe, az asszony aludt, most meg filmet akar majd nézni... majd holnap reggel. :o

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25395) Bubu79 válasza Tim82 (#25394) üzenetére


Bubu79
addikt

Eh - Pató Pál szindróma... ;]

Nem szabad elkapkodni - egy ideje már én is győzködöm magam, hogy újra kéne rakni a rendszerem :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25396) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

de tele van a kikristályosodott H2O taposó magasszárú lábbelim - 5 percenként jön fel MSNen valamelyik ismerőstől a "sweetstuff"-os üzenet.

fcuk. :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25397) NoLF


NoLF
addikt

ezektet tettem fel ma, de nincs kábelem a fotómasinához... :O :C

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25398) pohár válasza bolondember (#25396) üzenetére


pohár
félisten

Ugyanez nálam is... :(

Macsek hogy bírja? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25399) Tim82 válasza bolondember (#25396) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha tőlem is jönne, vedd figyelembe, hogy kb. 3 hónapja nem jártam MSN-en. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25400) TexT-BoY válasza Tim82 (#25394) üzenetére


TexT-BoY
addikt

speciális szerződés értelmébe nem fogja, és hogy segitsek még csak nem is munkáltatói igazolás kell ehhez az előfizuhoz, szerintem tildyék és akik jobban ismerik tudjék honnan származhat a buli.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.